Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
aga - le 30. aprill 2015, kl 11.07
Oleme P - ga kirjavahetuses ja kui küsisin tema perekonnanime, siis ta kirjutas selle.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 11.31
Käitusin niimoodi lapsest peale, sest mind oli nii KASVATATUD.

Käitusin jah automaatselt ja ma ei arvanud sekundiks ka, et selline enda madaldamine kellelegi meeldib.

Arvasin, et naistuttav jääb minuga suhtlema sellepärast, et KEEGI TEINE TEDA EI TAHA.

Mis mõttes lömitasin ilma tunneteta ?
See oligi tunne, et olin TERVE EELNEVA ELU niimoodi käitunud.

Käitusin täpselt ühtemoodi IGA NAISEGA.

Näiteks üks mu algne toakaaslane hakkas mind lömitamise pärast lausa KIUSAMA.
Kusjuures ma kummagi toakaaslasega üldse ei suhelnud.

Samuti tahtis üks toakaaslane minust toas lahti saada, sest ta ei talunud sellist lömitajat.

Täiesti otse ütles, otsi endaLE UUS TUBA.

Peale 1. semestrit kolisingi uude tuppa.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 11.35
absoluutselt ei huvita see su jutt minevikust. mulle isiklikult on ammu selge, kes või mis sa oled.

teistel palun pöörata tähelepanu, et pee ja see liza on alati ühel ja samal ajal platsis. peel on ta vajadusel lehvitamiseks kohe kapist võtta.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 11.42
Kuidas me ühel ajal platsis oleme, mina kirjutan siin IGA PÄEV, Liza vahel harva.
 
Liza 30. aprill 2015, kl 11.44
Mis mõttes ühel ja samal ajal? Mina kirjutan siia harva, ainult siis, kui tunnen, et teisiti ei saa. P on igapäevane kirjutaja. Vaatan siia teemasse päeva jooksul mitu korda, sest mind huvitab, mida siia kirjutatakse. Pean P - d oma sõbrannaks, elan talle kaasa ja hoian ennast kursis - nii lihtne see ongi.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 11.58
Kas sa arvad, et mul oli meeldiv kuulata, kuidas toakaaslane tahtis minust toas lahti saada ?

Aga ometi ei suutnud ma oma käitumist - roomamist muuta.

Näiteks jättis kirja laua peale, kirjutas oma sõbrannale või tuttavale, et neil on üks totakas toas, et ta heameelega viskaks mu asjad kapist välja.

On hea tunne midagi taolist lugeda ?
Olin siis 18 ja 1. kursusel.

Hiljem üks teine kursuseõde kirus mind selja taga, et ma olen lollakas ja mu isa oli samasugune möku.
Ta vanemad olid minu isaga koos töötanud.

Olin nii üdini nördinud, et üks tüdruk tuli minu isa solvama, oi, kui löödud ma olin.

Hea küll, kui tahab solvata, solvaku mind, aga mitte mu isa.

Aga nii suur LÖMITAJA oli, et ma ei olnud võimeline sellele kursuseõele seda näkku ütlema.

Tahtsin öelda, aga ma ei saanud sellega hakkama, selline möku olin.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.00
Parandan.
Aga nii suur LÕMITAJA olin, et ma ei olnud võimeline seda sellele kursuseõele näkku ütlema.
 
P. veel to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.07
Ohh, ei saa sa mu kirjutatust aru.

Uskusin, et oma õnnega teen naistuttavale haiget.
Ta ju korrutas, sõbranna on kõige tähtsam.

Nii ma tundsin, et kui jään peigmehega, olen halb inimene ja teen naistuttavale haiget, aga haiget naistele teha ei tohi, see on suur patt.

Hiljem selgus, et naistuttav mõjutab mu süütundeid VALE JA PETTUSEGA.

Ta mängis minu süütunnetel VALETADES, et oma tahtmist saada.

Oleks ma teadnud, et naistuttav ei saagi haiget, siis ma ei oleks ju süütundeid tundnud ja peigmeest ära saatnud.

Ohh, täiesti mõttetu kirjutada, sa ajad ikka oma joru ja saad asjast aru oma mätta otsast.
 
P. veel to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.18
Kui sulle nii selge on, mispärast ma sinu meelest siis peigmeest ära ajasin, kui ma sinu arust ennast süüdi ei tundnud, et ühele naisele haiget teen ??

NAISTUTTAV JU SELLE TÜHJA AUGU MU ELLU TEKITAS, TALLE OLI SEDA VAJA, MITTE MULLE.

Kas mina tahtsin peigmehest ilma jääda või ?
Ma ei tahtnud, tundsin küll, et ma ei ole peigmeest väärt, aga sisimas väga - väga lootsin ja uskusin, et me jääme kokku.

Tegelikult ma ei uskunud, et me peigmehega lõplikult lahku lähme.

Ajasin küll peigmeest ära, sest tundsin, et PEAN, ma ei ole õnne väärt, aga ma ei tahtnud, et ta ära läheks.

Naistuttav mõjutas mind ära saatma, sest näitas välja, et tal on valus.

Tundsin kohustust peigmeest naistuttava meeleheaks ära ajada, aga lootsin, et peigmees ei lähe lõplikult ära.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.20
Oleks ma teadnud, et naistuttav ei saagi haiget, siis ma ei oleks ju süütundeid tundnud ja peigmeest ära saatnud.
---------
just nimelt. oleks sa teadnud, et ta su peesse saadab, poleks sa talle pugenud ja tema ees lömitanud, aga võta näpust, tema kavaldas su üle.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.25
sinul oli vaja naistuttavat su ellu, kes su tühjuse täidaks, nii et tol hetkel oli teile mõlemile teineteist vaja. ja tema läks oma eluga edasi, nii see tegelikult ongi. õigel ajal tulevad õiged inimesed me ellu meid õpetama, me kõik oleme siin maailmas üksteisele õpetajad. vaata MEISTER JA MARGARITAT. seal ütleb saatan ilusasti, et mis oleks sinu headus, kui poleks minu kurjust.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.34
Naistuttav oli nagunii olemas ju.

Ja ega ta mu tühjust ei olnud mitte kunagi täitnud, sest me kokkupuuted olid väga harvad. Tavaline oli 3 - 4 kuud pausi, kus me üldse ei kohtunud.

Täitsa huvitab, miks ma sinu mõistusest lähtuvalt peigmeest ära ajasin.

Ajasin sellepäradst, et tundsin selleks SUNDUST.
Et kui ma nüüd naistuttava tahtmist ei tee, siis põlen põrgus, mulle saab oskaks igavene ränk karistus.

Selle peale, et tekitas mu ellu tühja augu, hakkasin alles HILJEM mõtlema.

Peigmehe ajal tundsin SUNDUST, et pean peigmehe ära ajama, muidu olen halb inimene ja mind tabab ränk igavene karistus.

Nii oli mulle lapsena räägitud, et kui ma teiste naiste pilli järgi ei tantsai, siis juhtub katastroof.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.42
ahsoo, nüüd siis võtame põrgu ka mängu. no olgu, ikkagi vahet pole.
elu ongi selline, pole ideaalne, ka inimesed pole ideaalsed, mida kiiremini sellega lepid ja oskad võtta kõike sellisena nagu on, seda kergem sul omal elada on. igausugu sundused mida sa seal tundsid, olid ju luulud, kas sellest pole ikka veel aru saanud. ise ütlesid, et said endast aru? tuleb välja, et pole saanud ju.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.45
kust need põrguhirmud su ellu siis tulid? sa pole rääkinud, et te pere usklikud olid. kes sinu arust nendes hirmudes süüdi on? äkki isa näiteks? või mõni uus tegelane?
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.53
Emal olid hirmud kogu aeg.

Mina PIDIN seda tegema, mida teised tüdrukud ütlesid.
Kui ei teinud, siis ema uskus, et juhtub RÄNK KATASTROOF ja me kodus oli suur pahandus, et kuidas sa üldse julgesid mitte teha seda, mida Heidi või Leena ütlesid, nüüd tuleb suur tragöödia.

Kui naistuttav midagi käskis, siis ma tundsin SUNDUST, et PEAN.

Samuti tundsin, et olen HALB INIMENE ja saan karmi karistuse, kui teen mõnele naisele haiget.

HILJEM sain aru, et naistuttav manipuleetris minu nõrkustega.
 
P. veel to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.57
Saan aru küll, MIKS niimoodi tundsin.
Miks ma siis ei saa.

Kui ma ei oleks naistuttava tahtmist teinud, siis oleksid mul olnud nii rängad süümepiinad, et nüüd karistuseks mu tulevane pere saab rängalt kannatada.

Nii mind kasvatati.

Kui ma ei tee täpselt seda, mida mõni tüdruk ütleb, tabab mind ränk karistus ja üleüldse juhtub mingi hull katastroof.
Mu ema uskus seda.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 12.58
NOJASIIS?
 
P. veel to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.00
Naistuttav kasutas ära minu hirmusid, minu sundmõtteid ja kusjuures on veel UHKE selle üle.
Kui see pole alatu käitumine, mis see siis on ?
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.00
no said aru, et kõik, mis sulle kodus õpetati polnud sulakuld. tore kui aru said, kuid milles on sel juhul probleem?
 
mitmenimeline 30. aprill 2015, kl 13.00
Kui juhtumisi mõni päev teemat vaadata aega pole, võtab tagant-järele lugemine hulga aega. Ega jaksagi kõike lugeda, eriti P vastuseid, sest uut need ei sisalda.
Mis silma hakkab, on kordumine, ka P-le kirjutamise osas. Praegu nt 3,14 kirjutatud mõtted (delikaatsed soovitused) on pisut teises sõnastuses, kuid ideelt samad, siin mitmeid kordi juba olnud. Tulemust pole need andnud, nagu ei anna ka praegu. Olen ise mitmeid kordi niiöelda liimle läinud ja arvanud, et mu püüdlikkusest asju selgitada kasu on.
Tegemist ei ole normaalse olukorraga, kus inimesel aidatakse asju teise nurga alt näha ja tal saab sellest kergem. See olukord siin ei muutu, mistahes põhjus (psüühiline häire) selleks siis ka pole.
Mida aga märkasin - siin süüdistati P-le vastajaid, et vastamine tuleb ikka seesmisest vajadusest ja inimestel endil on seda vaja, et P on vaid vahend. Ja anti ka mõista, et see seesmine kirjtamissoov pole eriti väärikas, et selles on üleolekut, õpetamissoovi jm säärast.
3,14, mis ajendab sind praegu kirjutama? On selles üleolekut? Miks sellest kirjutan? Mind riivasid su lahmivad süüdistused siin. Need panid endasse vaatama, analüüsima. Aga nüüd teed sa ise täpselt sama. Küsimus on vaid selles, kui pikalt sinul kannatust jätkub.
 
P. veel to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.01
Sina siis kasutad ka silmagi pilgutamata ära kellegi hirme ja nõrkusi ?
Tuleb nii välja.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.04
see naistuttav oli nagu ta oli, ta võis olla alatu, no oli viimane siga, mis iganes. MIS SIIS? no tuligi su ellu õpetama, et kõik, mis sa sealt kodust kaasa said, polnud õige, oli suisa vale ja näed sa ise ütled, et saidki aru. sel juhul pead sa oma naistuttavale tänulik olema, et sa õppetunni läbisid. keegi pidi sulle selle õppetunni selgeks tegema ju, poleks see naistuttav, oleks keegi teine.
 
P. to Mitmenimeline 30. aprill 2015, kl 13.05
Mis mõttes teise nurga alt, kui seda teist nurka ei olnud ?

Ei lömitanud ma ju teadlikult, nagu mind süüdistati.

Vaid see oli käitumine, mida ma oskasin.
Ei teadnud, et teistmoodi käituda tohin ja saan.

Oligi psüühiline häire, kui TUNDSIN KOHUSTUST NAISTUTTAVA MEELEHEAKS PEIGMEEST ÄRA AJADA.

Normaalne naine nii ei tee.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.08
mitmenimeline
3, 14 pole ilmselt algusest peale osalenud pee teemades, seepärast ta ei tea, kui toredad kommentaarid on nendes teemades olnud, kui palju tarku ja huvitavaid naisi osalenud. tema kujutab ette, et on esimene tark, kes oskab peele nõu anda ja peed ravida. no las kujutab.
muidugi on see kõik tühi töö.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.10
nojamissiis?
mul tekib pee su jahumist lugedes ainult üks küsimus NOJAMISSIIS?
 
P. to Vanem naine 30. aprill 2015, kl 13.11
Naistuttavale mul küll ei ole mitte mingit põhjust tänulik olla, absoluutselt mitte mingit.

Kui ma kellelegi tänulik pean olema, siis AINULT PEIGMEHELE.

Ja kas sa arvad, et ma peigmehe ajal aru ei saanud, et roomata ei ole vaja.

Sain aru küll, aga tundsin MINGIT SISEMUST SUNDUST, et pean tegema seda, mis naistuttav ütleb.

Väga hästi sain aru, et peigmehe äraajamine on idiootsus.

Aga ma ei suutnud teisiti käituda, ohh, nii raske on seda seletada, see SUNDUS TULI ALATEADVUSEST.

Süütunded on meeletu jõud, sa võid mõistusega aru saada, aga süütunded saavad sinust jagu.

Naistuttav käskis peigmeest ära saata, tundsin, ma PEAN, muidu järgneb ränk karistus, et talle haiget tegin.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.13
Häid komme muidugi oli, aga tunduvalt vähem kui pahatahtlikke.

Näiteks sinugi kommid ei ole meeldivad.

Oled nii kindel, et tead, aga tegelikult sa ju ei tea, mis sundis mind naistuttava pilli järgi tantsima.
 
no tore siis ju 30. aprill 2015, kl 13.18
Aru ma ei saa, P, kasutad enda käitumise iseloomustamiseks sõna "lömitamine" täiesti vabalt ja mingi emotsioonita, kuna sa sa lihtsalt pidid lömitama. Miks sõna "pugeja" sind nõnda solvab? Lömitamine ongi pugemine ju, lihtsalt veel kraadi võrra pugejam pugemine.
 
Võimalik 30. aprill 2015, kl 13.20
et ka 3, 14 varsti nii - öelda läbi põleb, aga seda küll ei usu, et ta siia hiljem mürgiseid kommentaare kribama hakkab. P raviks on vaja normaalset suhtlust, tegevust väljaspool kodu ja natuke imet ka!
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.21
mis vahet seal enam on, mis sind teiste pilli järgi tantsima pani. kuigi see on siililegi selge, et soov olla kellelegi vajalik, olla armastatud on meie sisse kodeeritud. no ei õnnestunud, said lüüa, mis iganes. POLE SA ESIMENE EGA VIIMANE. pole mitte midagi uut siin päikese all ja õieti ütles siin keegi, et inimkond pole muutunud. ka maailm on endine, on kurjus ja headus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!