Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju 22. august 2014, kl 01.10
no tore siis ju.
 
Teele 22. august 2014, kl 07.09
Need küsimused "Kuidas ...?" näitavad küsija puudulikku või vildakat arusaamisvõimet, mis on üheks, võib-olla peamiseks põhjuseks, miks küsijast eemale hoitakse.
 
to Teele 22. august 2014, kl 23.42
Mainisid, et mittesuhtlemise põhjuseks on see, kui mõtled teistest naistest halvasti.

Aga kui EI mõelnud halvasti, vastupidi, liiga hästi mõtlesid ja pidasid kõiki naisi veatuks üliinimeseks. ja olid kõikidest naistest heal arvamusel, aga ikka EI soovitud sinuga suhelda.
 
Tead, sa P 23. august 2014, kl 00.02
Tead, sa P oled nii jälk limukas, et sinu teksti lugedes hakkab lausa läpakas haisema, kirjuta mis nime all tahes, alati oled äratuntav.
 
Eelmisele 23. august 2014, kl 00.06
Mis seal siis halba on, kui olin kogu naissoost üliheal arvamusel ? Mind olin nii kasvatatud.

Nüüd olen jah pettunud ja kibestunud, aga siis EI olnud ju.
 
to Tead sa, P 23. august 2014, kl 00.08
Kumb sulle rohkem meeldib, kas see, kui sinust ollakse üliheal arvamusel ja kiidetakse sind taevani või see, kui sind halvustatakse ?
 
no tore siis ju. 23. august 2014, kl 00.17
no tore siis ju.
 
Teele 23. august 2014, kl 08.50
Juhtumisi oli mu esimeses kommis 3 liigitust. Mingipärast küsijal jäi kolmas tähelepanuta.
Küsija on just kolmanda grupi esindaja. Ega`s kahtlustamine ilmtingimata seda tähenda, et teistest halba usutakse, ikka ka vastupidi. Kahtlustaja usub (olgu või kasvatuse tõttu), et ollakse head, targad, ..., ühesõnaga temast paremad. Noh ja, sealt edasi, kui kahtlustajast saab halvustaja ning ta muud omadused (ennast alavääristav, maailma läbi kõverpeegli nägev) ei muutu, siis kokkuvõttes on tegu inimesega, kes on ise õnnetu ja nii peletab veelgi enam teised endast eemale.
 
to Teele 23. august 2014, kl 14.42
Ilmselt jah, minus midagi oli, mis teised naised eemale peletas ja peletab siiamaani.

Ebalev olek, alaväärsus, oma arvamuse puudumine -- seda vist naised ei talu.

Ja huvitav, kas naistele on ebameeldiv, kui neid üliinimesteks peetakse ?
Kui keegi sind nii ülistab, kas see isik muutub tülgastavaks, põlastusväärseks ?
 
ja, tore siis ju. 23. august 2014, kl 16.23
jah, muutub tülgastavaks. iseloomu "puudumine" ongi põlastusväärne, näib nagu inimene pole tahtnudki areneda täiskavanuks.
aga muidu tore siis ju.
 
eelmisele 23. august 2014, kl 16.50
Teisalt see teistele ju VÄGA MEELDIB, nii hea on ullikest ära kasutada. Teistele oli see ju ÜLIMALT KASULIK.

Muide kui mul hästi läks ja oma peaga mõtlesin, siis see ju teistele EI MEELDINUD.
Neile meeldis, kui mul oli kõik halvasti ja nende pilli järgi tantsisin.

Müstika on see, et inimesed põlgavad seda, mida neile teise juures VAJA on.
Selle naisega me ei oleks üldse suhelnudki, kui ma ei oleks tossike olnud.

Meil oli pooleldi sõbrannast meestuttav ka, kellele meeldis panna mind süüdi tundma.
KUI TA MU KALLAL ENAM NORIDA EI SAANUD, SIIS ME SIUHTLEMINE LÕPPES KOHE !!!!!!!!!!!

Kui oled tossike - tallaalune, siis pead olema selline elu lõpuni. See ei meeldi aferistidele, kui sa enam nende jalataldu lakkuda ei taha.
 
ausad inimesed 23. august 2014, kl 17.04
meeldivad need, kel on oma seisukoht, oma arvamus ja omad tegemised, kel on "iseloomu" ja kes julgevad seda ka välja näidata.
kes meeldida tahab, peab roomama. st jätab iseloomuta inimese mulje. nagu keegi kirjutas "limukas".
 
to Ausad inimesed 23. august 2014, kl 17.15
Tossikesed tõmbavad magnetina ligi MITTE- ausaid INIMESI.

Teiste eest ei oska rääkida, aga ma ise küll ei roomanud sellepärast, et meeldida, vaid ma teisiti EI OSANUD, alaväärsus ei võimaldanud, nii käituma oli mind kasvatatud.
Arvasin, et nii PEAB.
 
to Ausad inimesed veel 23. august 2014, kl 17.18
Kui roomajaid üldse ei oleks, keda siis aferistid ära kasutada saavad ?
Tossikesed on paljudele tegelikult VAJALIKUD.
 
no tore siis ju. 23. august 2014, kl 17.30
kullake, sa tüütad mu, nagu ka teised inimesed ära kedrates ühte ja sama.
no tore siis ju.
 
progressi puudumine 23. august 2014, kl 17.33
sinusugused ei vii elu edasi ja selliseid teised ei salli. elus peab eesmärk olema, uued ideed, uued suundumised, uued tegemised..Sul need puuduvad ja see tekitab tülgastust.
 
pettunud sõbrannades 23. august 2014, kl 17.47
sõbrannad on väga toredad ja nendega koos naerda ja nutta on hea.kõik tuttavad pole sõbrannad ja õigeid sõbrannasi tavaliselt palju ei ole.mina olen oma sõbrannasi alati kõrgelt hinnanud.nad on mulle väga kallid.aga seda valusam oli teada saada et minu kallis sõbranna oli esimesel võimalusel mu mehega minu voodis.mulle teebki rohkem haiget sõbranna reetmine kui mehe oma.kuidas ta suutis..sellest on aasta ja ma ei suuda uskuda ega usaldada siiamaani kedagi.
 
mehe mõistus 23. august 2014, kl 17.51
ma süüdistaks meest täpselt samapalju kui seda sõbrannatki. pole need mehed nii õrnad midagi, et igaüks võrgutab ära..
ka mees oli põhimõttelage, kes samapalju süüdi kui sõbrannagi.
 
to Progressi puudumine 23. august 2014, kl 17.56
Vale jutt. Tossikeste abil aferistid edasi lähevadki, kasutavad tossikesi ära, ammutavad neist jõudu.

Aferiste ei ole sugugi nii vähe, kui sa arvad.
Tossikesed viivad TEISTE elu edasi.
 
to Progressi puudumine veel 23. august 2014, kl 17.59
Miks siis nii pahaks pannakse, kui tossike hakkab muutuma ja üritatakse teda igapidi tossikese rolli TAGASI SURUDA, kasutades süütunnete tekitamist ja veenmist ?
 
mina jälestan P-d. 23. august 2014, kl 18.01
mina jälestan täiskavanud inimesi, kes hirmsasti teiste meele järgi tahavad olla. Limukas on limukas.
 
pettunud sõbrannades 23. august 2014, kl 18.05
muidugi on ka mees süüdi.olen lahus temaga aga kui mehele mõtlen siis see ei tee nii haiget kui sõbrannale mõeldes
 
to mina jälestan P-d 23. august 2014, kl 18.22
Kordan vist juba 20-ndat korda.

Ma EI arvanud, et mu lömitav olek kellelegi meeldib, vaid ma EI osanud teisiti käituda, sest nii oli mind kasvatatud.
Uskusin, et PEAN lömitama, et mul teist võimalust käituda ei ole.

Ma ei tulnud selle pealegi, et ma üldse TOHIN kellelegi vastu hakata ja oma arvamust öelda.
Tõsimeeli uskusin, et mul oma arvamust olla ei tohigi.
 
ma olen iseloomuga 23. august 2014, kl 18.25
ma olen iseloomuga ja julgeks sulle ka näkku öelda, et ma sind, P, jälestan, kui sa liiga ligi tuleks.
see näitabki iseloomu. sul on see puudu. mis iganes põhjusel. ausalt ei huvita ka.
 
to ma olen iseloomuga 23. august 2014, kl 18.35
Nüüd, VANAS EAS suudan vastu samamoodi öelda, kuigi reaalis see tihti mul ei õnnestu, ma ei ole harjunud nähvama.

Sellegipoolest on roomajad eluliselt vajalikud, sest kedagi on ju vaja kavalpeadel ära kasutada ning kellegi najal end upitada.
 
to ma olen iseloomuga veel 23. august 2014, kl 18.37
Kas kujutad ette maailma, kui ei ole ullikesi ?
 
mida sa ometi tahad 23. august 2014, kl 18.41
mida sa tahad oma 2 aastat kestva undamisega saavutada?
ja tore ju,siis.
kes ütles, et nähvama peab? sul puudub igasugune loogika, millega normaalsed inimesed oma sesiukohti, mõtteid ja tegusid viiskalt kaitsevad.
 
win - win 23. august 2014, kl 18.43
suhtlemises peab olema see koht, et mõlemad võidaks st millegi poolest läheb mõlemal paremaks, oleks kasulikum, tulemuslikum, rõõmsam, vahvam, tervislikum.. mis iganes. mingi suundumus edaspidiseks..
sinust pole tõesti mingit tolku, et sul ka parem saaks..
 
to mida sa ometi tahad 23. august 2014, kl 18.46
Kui inimene mulle nähvab, siis ma ei tohi vastu nähvata ?
Nähvamine ei ole seisukoha viisakas kaitsmine.
Üldiselt ei selgitata oma tegusid viisakalt, just nimelt nähvatakse.

Tahtsin öelda seda, et kuigi tallaaluseid ei sallita, siis ärakasutamiseks on nad vihkajatele VAJALIKUD.
Seega vihkavad seda, mida neil endil VAJA on.
 
to mida sa ometi tahad 23. august 2014, kl 18.51
Ei ole veel näinud, et midagi viisakalt selgitatakse.
Ainult nähvatakse, see on reegel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!