Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel 02. mai 2015, kl 15.15
Oot - oot

Mind võrreldi ikka teiste tüdrukutega, mitte poistega.

Et vaata, kui tublid ja andekad kõik tüdrukud on, neid ei tohi segama minna.

A mida
Vestleksime, jalutaksime, mängiksime tennist, hea ilmaga reketit ( sulgpalli ), arutaksime mõlemile huvipakkuvatel teemadel.
Läheksime sauna, teatrisse, kohvikusse.

Kõik oleneb olukorrast, VASTATSIKUSEST HUVIST, SOBIVUSEST.

Põhiline, peame omavahel sobima ja mõlemil peab huvi olema.
 
P. 02. mai 2015, kl 15.17
Oot - oot
Kui kellegagi rääkisin või keegi midagi ütles, siis ei tohtinudki mul oma arvamust olla ja ei olnudki.

Olin alati teiste arvamusega nõus.

See, kui inimesel oma arvamust ei ole, kas sinu meelest tähendab see seda, et peab elu lõpuni süütu olema ?

Naistuttavaga suheldes mul oma arvamust kunagi ei olnudki.

Naistuttav ütles oma ar´vamuse ja mina olin nõus.
 
P. veel 02. mai 2015, kl 15.20
Oot -oot
Kuidas valikulised ?
Teiste mõtetega, arvamusega olin alati nõus.

Kõikidel NAISTEL oligi mu meelest alati õigus, nagu mind õpetati.
 
Aga 02. mai 2015, kl 15.46
Aga siin üks proua Tartust pakkus ennast sõbrannaks, jättis maili, kas tema ei sobinud?
 
oot-oot, P 02. mai 2015, kl 15.48
Hea küll, naistel oli alati õigus.
Aga meestel ka siis või?

Ja ära aja seda süütust siin taga. See ei puutu asjasse.

Ja veel, kui sa aina üksi olid, siis, kes sinu eest otsuseid vastu võttis? Helistasid kellelegi ja küsisid. Aga, kuidas sa said helistada, kas see siis polnudki segamine?

Ma ei nori, soovin mõista?
 
3, 14 - le 02. mai 2015, kl 16.27
Kas sinuga kuidagi ühendust saaks? Oled vist seotud mingi loomakaitsega tegeleva ühinguga? Sooviks nõu küsida hoiukodu teemal.
 
pilleke segas naisi, aga mehi mitte 02. mai 2015, kl 16.28
pilleke segas nais, aga meestele lahkelt sexi jagamine ei olnudki meeste segamine.

emme käskis, emme õpetas nii? muidu ikka emmed on mures, et laps litsakaks ei lähe.
 
3,14 ja loomade varjupaik 02. mai 2015, kl 16.30
kui palju te raha saite varjupaiga tegemiseks ja kui palju omavalitsuselt?

pidavat hea äriplaan ju olema, kasulik, tegijatele. loomadest ei tea, nad eriti ei räägi ju.
 
oot-oot, P 02. mai 2015, kl 17.02
Niipalju siis sinuga arutamist oligi.
Lihtsalt tõmbad uttu, kui jutt sulle meelepärane pole.

Kuidas saaks sind sõbrannana usaldada selliselt. Miski sulle ühtäkki ei sobi ja kaodki. Siis tuled, õigustad end pisut ja nagu polekski midagi olnud...
Nii need asjad ei käi, P.
Sa pole usaldatav.
Sa ei märka teisi, sest elu kese oled ainult sina.
Sa ei vasta, kui sinult küsitakse, sa ei reageeri, kui sa ei soovi.

Täitsa omapärane.
 
need on Pillekese monoloogid 02. mai 2015, kl 17.13
pilleke dikteerib ju siin seda suhtlusmängu, juba aastaid.

ses mõttes keegi ikka raha saab selle kirjatöö eest.
lihtne ka: ära vasta küsimustele ja aja oma joru, siis kütab nagu teisi üles uuesti küsima ja uuesti pillekest mitte vastama, jüll aga ajama oma joru..

selline lõputu ringmäng.. ja keegi korjab klikke ja raha..

jah, kes paiskas pillekes selili mehe alla, missugune hääl tema peas? ja kuidas astus üle emme keelust?
vaevalt emme ju litsakat tütart tahtis kasvatada?
 
Ootame ikka P ära 02. mai 2015, kl 17.24
Ta pole ju vahepeal vastanudki, ega ta pidevalt ka siin istu. Tõsi muidugi on, et osadele küsimustele jätab vastamata, aga enne kui midagi ette heita, võiks ära oodata.
 
asi selles ongi ju 02. mai 2015, kl 17.49
et alati, niipea, kui miski jutt talle nagu ei sobi, kaob P ära. see siin pole esimene kord.
oligi kohe aru saada, et kohe on jutt läbi ja P kaob. kaduski muide.

keegi ei heida midagi ette, lihtsalt mu arust öeldi, et P laseb mõnest kohast niisama üle, vastab valikuliselt või siis kaob ära.

kui aga P tahab tõestada, kui vastik on sõbranna, kuidas ema teda piiras või lihtsalt teada anda, kui hea ta ise on ja kuidas talle kirjutajad teda ei mõista, siis tuleb tekste jutti ilma aja-tajuta ja kiiret pole kuskile.

tegelt huvitav energeetika sel teemal. teed parimate tunnetega teema lahti, loed ja tunned, kuidas energia kaob nagu musta põhjatusse auku, lisaks rikub tuju ära ja teeb veel tigedaks ka.
ei tea, võib olla olen ma erand.
lisaks olen P-st sõltuvuses, mida ma muidu seda teemat aina ja aina avan ja lõpuks end kirun, et raiskasin aega ja rikkusin tuju.
nagu alkohoolik kohe olen ja p on pudel viina. tõmbad hinge ja pärast oled ahastuses, kuni järgmise korrani. ja jälle algab kõik otsast peale, sõltlane mis sõltlane.

appi, aidake, ma pole milleski süüdi, ma ei taha sõltlane olla.
 
P arvab 02. mai 2015, kl 18.19
et tema teema kedagi ei mõjuta, aga mõjutab ikka küll. Seda enam minu meelest väärib imetlust Liza, kes tegeleb P - ga ka päriselus.
 
tahtsin ka 02. mai 2015, kl 18.36
p-ga kirjutada ja isegi oleksin p külla kutsunud, aga arvutiga tekkis tõrge ja ma ei saanud oma meilikaga hakkama ja ei vastanud p-le nii kiiresti nagu ta soovis. siis algas mu rappimine pihta, et, mida sa seal mängid ja valetad, mis viga, valetad jne...
no jah, oleksin võinud hiljem kirjutada p-le, aga milleks, kui selline oli juba alguses reageering.
pealegi olen invaliid, kodus põhiliselt.
Liza saab ise minna, ta on terve, ja tore, kui jaksab.
 
küss 02. mai 2015, kl 18.40
P arvab

Kust sina tead, mida P arvab?
Oled ise see Liza?

Nüüd siis nii, et P dublandid räägivad P eest kohe.
Põnevamaks aina läheb.
 
hahahaa 02. mai 2015, kl 18.44
Juba 302 lk ja mitte midagi uut. Vabalt võib 100 lk vahele jätta ja pole millestki ilma jäänud. Nagu mehiko seep, et vaatad esimest ja viimast osa.
 
P arvamused 02. mai 2015, kl 18.47
Kas sa ei tea, mida P arvab, ta on sellest siin kirjutanud 300 lehekülge. Me kõik mõjutame üksteist...nii see paraku on...
 
to tahtsin ka 02. mai 2015, kl 18.50
Kas oled siin enne kirjutanud "kade" nime all?
 
?? 02. mai 2015, kl 18.59
HAKKAB PIHTA TOTOTOTO
LÕPETAGE SEE HAIGE MÖGA SIIN ÄRA, KELLE ASI, ÜKS PEE EES VÕI TAGA, ÜKS LIZA EES VÕI TAGA, TAHTSID KA KOKKU SAADA VÕI EI TAHTNUD KA, OLID KADE VÕI POLNUD KADE, VÕTA KASS VÕI ÄRA VÕTA, MIS KRDI SOIGUMINE JA LÄLLAMINE, AUSALT, KELLE ASI, JUMALA PÄRAST.
IDIOOTIDE ÜHISKODU TÄIEGA.
 
täpselt 02. mai 2015, kl 19.18
LÕPETAGE SEE SOIGUMINE.
 
kle P. 02. mai 2015, kl 19.21
Kui sul näpud nii hirmasti klaviatuuri järgi sügelevad, siis äkki ostad pianino ja hakkad klaverit harjutama. Klaveritunnid pole kallid.
 
hea soovitus 02. mai 2015, kl 23.13
no eelmisel on pillele hea soovitus. aga kuidas saab pilleke üksi seal nokitsedes oma edvust toita ja kaastunnet kerjata?

sellpärast see ei töötagi.
aga lugu tasub lugeda nagu kehva koolikirjandit: "Minu kannatuste rada" teemal..

kas seda tegelast keegi aitab kirjutamisel?
minumeelest on see rahateenimise viis nii pillele, või keegi kes pillet ära kasutab ja teenib üle tema, nagu ka alu on lõpmata mölaga.
 
P. 03. mai 2015, kl 00.59
Oot - oot
Kartsingi helistada, pidevalt oli tunne, et segan.

Naistuttavale helistasin siis, kui peigmees oli ära läinud, kuna naistuttav ise seda nii väga soovis.
Kordas ju, et jäta peigmees maha, sõbranna on kõige tähtsam, jäta peigmees maha.

Just nimelt tundsingi, et ma segan.

Näiteks üritasin noorena mõne naisega suhtlust luua, aga alati oli tunne, et ma segan.

Muidugi ei tekkinud mitte mingit suhtlust.

Olen iga nause puhul tundnud, et ma segan.
 
P. 03. mai 2015, kl 01.04
Tahtsin ka
No midagi taolist ei ole ma mitte kellelegi kirjutanud.

Asi selles ongi
Siin on küllalt olnud halvustavaid komme ja ei ole ma kuhugi ära kadunud.

Oot - oot P
Käisin vahepeal väljas ja siis vaatasin mitu tundi televiisorit.

Mina olin naistuttava jaoks ALATI olemas.

Naistuttav oli see, kes KOHE ära kadus, kui mul oli elus raske aeg ja seltsi vajasin.
 
P. 03. mai 2015, kl 01.37
P. arvab
Usun küll, et minu teemast on nii mõnelegi naisele kasu.

Annab julgust oma peaga otsuseid vastu võtta.

Ma olen ju ehe näide sellest, kuidas elu läheb rappa, kui elad KELLEGI KÄSU JÄRGI, sest käskijad reeglina omakasupüüdikud ja pahatahtlikud.

Usun, et mu teema on aidanud kompleksides naistel enesehinnangut tõsta.
 
kes käskis aelema hakata 03. mai 2015, kl 01.41
ada pilleke, kes sind käskis meestega sexsuhetesse astuma.?
 
P. Eelmisele 03. mai 2015, kl 01.53
Ma ei tea küll, kui vana sina oled.
Oletame, et 35 või 40.
Oled sa ikka siiani süütu ?
 
P. veel Eelmisele 03. mai 2015, kl 01.55
Viimast kommi lugedes jääb mulje, et kirjutavad perverdid, kellele pakub selline kirjutamine haiglast kihu.
 
ei ole küsinud süütuse kohta, pilleke 03. mai 2015, kl 01.59
pilleke, pole sõnagi küsinud süütuse kohta.
ma küsisin, kes käskis sind sexsuhetesse astuda?
sa ütled, et hääled käskisid sul peas teiste tahtmisi teha.

sellpärast küsingi, kuidas sa astusid emme keelust üle, kes käskis emme keelust üle astuda,
vaevalt emme uhke oli oma litsaka tütre üle, kes sexis üsna valimatult ja oli hooletus rasedaksjäämise suhtes.
 
perverdid? 03. mai 2015, kl 02.00
pilleke, kuna su teema on avalikus foorumis, siis kindlasti on siin ka vastavaid huvilisi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!