Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Sa ei saa küsimusest aru, P 03. mai 2015, kl 02.02
Kui su ema oli su elu jaoks maha tõmmanud ranged piirid, mis näitasid, mida sa võid teha ja mida mitte, siis kuidas küll jäi tal paika panemata see nii tavaline reegel, kellega sa keppida võid ja kas sa seda üldse võid? Tüdrulutega RÄÄKIDA ei tohtinud, aga poistega KEPPIDA võisid nii palju kui poistel himu oli?
Või on sind õpetatud nii, et süütus on haigus, millest vabanemine on IGA tüdruku range kohustus?
 
P. Eelmisele 03. mai 2015, kl 02.14
See kihu on sul haiglane, päris tõsiselt. See ei ole normaalne.

Peigmehega oli mul ometi suhe ju.

Samuti peigmees soovis minuga abielluda, kahjuks seda ei toimunud.

Algul tundsin mina, et ei ole nii kena mehega abiellumist väärt, siis hakkas naistuttav vahele segama.

Samuti lootsin, et esimese abordi puhul on ka suhe, kahjuks saatus tahtis teisiti.
See mees nii noorena suri.

Peigmees rääkis abiellumisest üsna pea.
Kui mul ei oleks olnud nii tugevat alaväärsust ja naistuttavat, kes takistas, oleksimegi abiellunud.

Alväärsuskompleks samuti takistas.

Mõtlesin, on ju nii palju noori, kenasid naisi, kuidas ma neilt nii hea mehe eest ära võtan.
 
P. veel Eelmisele 03. mai 2015, kl 02.21
Muide noorena ma ei vaadanud kenade meeste poolegi.

Uskusin, kenad mehed on tarkade tüdrukute jagu, mina neile ei kõlba.

Peigmees oli mulle täielik shokk.
Mõtlesin, kuidas selline mees mind küll tõsiselt tahab.
Tundus nii uskumatu.

Siis oli kohe kohal ka naistuttav takistamas.
 
loll jutt kihust 03. mai 2015, kl 02.23
Ära aja rumalat juttu, elus on kõik omavahel seotud. Kui sa tohtisid suhelda meestega kõige intiimsemal moel üldse, siis kuidas see ometi võimalik on? Su ema pidi ju teisi naisi su eest kaitstes sulle selgitama, et kuna sa oled teiste naistega võrreldes alaväärtuslik, lausa kõlbmatu rämps ei tohi sul ka normaalse naise kombel mitte mingit meest olla, sest see on normaalsete naiste privileeg. Ja nüüd , ole lahke, sina seda reeglit ei järgi, mässaja selline.
Midagi su jutus on vale. Mingi kuradi suur osa jutust on suur vale.
 
P. Eelmisele 03. mai 2015, kl 02.42
Uskusingi, et mees ( eriti kena ja arukas mees ! ) tohib olla ainult tarkadel naistel.

Poistega mind ei võrreldud, nendega ma ei suhelda ei soovinud siis ning alaealisena ei olnud mul poiste vastu mitte mingit huvi.

Seda, et kenad mehed on tarkade naiste jaoks, seda mõtlesin MA ISE OMAL ALGATUSEL.

Ei öeldud mulle kodus, et mul ei tohi tulevikus meest olla.

Et paremad mehed on teiste naiste jaoks --selle mõtte võtsin ma ISE endale pähe.
 
pervertne pilleke 03. mai 2015, kl 02.52
no see pillekese jutt on siin ka pervertne olnud juba 4 aastat.

küsimus on ju lihtne: kes käskis üle emme keelu astuda, kui meestega suhtelma hakkasid, suguliselt suhtlema?

emme lootis sinust ju korralikku naist kasvatada, koguni ehk vanatüdrukut, et siis elus pettumusi vähem inetul ja kohtalsevõitu naisel.
 
"sõbrannat" pole oelmas olnudki 03. mai 2015, kl 02.54
Mulla hakkab üha enam tunduma, et sõbrannat pole P elus olnudki, on hääleke peas, kes käsib teha seda ja sunnib tegema teist. Pole olemas nii lolli inimest, kes üle kümne aasta soiub ja kirub sõbrannat, taipamata, et igaüks teeb oma saatuse ise.
Ise magatasid mehi ja tegid aborte.
Ise lõid oma kooselu "peigmehega" lõhki.
Ise ei taha suhelda teiste inimestega.
Keegi teine ei ole süüdi, ikka ise. Ja kui sa minevikust lahti ei tõmba ennast, siis leitakse kunagi su lagunev rümp arvuti tagant, roiskuvate sõrmede alt lödisemas 3000000000000000000000000000000000000000-s kommentaar teemal "sõbranna lohistas mind juukseidpidi nurgaarsti juurde, kes teriteud teelusikavarrega mu kuuekuise loote üsast välja kraapis".

Need hääled su peas ei ole päris, P, aga nad segavad oma mölinaga su elu ja sa proovid neid hääli ka teiste elusid häirima panna. Mine ravile, maailm saab paremaks.
 
P. veel Eelmisele 03. mai 2015, kl 02.56
Sulle pakub oma jutt mingit haiglast rahuldust.

Kas siis see, kui ei lubata teiste tüdrukutega suhelda, et neid mitte segada nüüd automaatselt tähendab seda, et tulevikus ei tohi abielus olla ?

Tüdrukute peigmeestest ei räägitud.

Räägiti, et kõik tüdrukud on nii targad, nii tublid, andekad, ilusad, ei tee iial vigu, teavad kõike.

Sellest küll juttu ei olnud, et targad tüdrukud kunagi armuvad, lähevad mehele.
Ei, see ei olnud jututeema.
 
öölane P.le 03. mai 2015, kl 03.00
miks sa vastad pervertidele, see ju ajab nad veel rohkem kihevile. ära tee seda jumala nimel, need on rikutud inimesed.
 
P. to 02. 54 ja 02. 52 03. mai 2015, kl 03.02
Kas väidan, et ma ei ole süüdi ? Muidugi olen.

Kui naistuttav ei oleks vahele seganud, siis asi ei oleks nii kaugele läinud.

Kahjuks naistuttav oli vägagi olemas.

Ma ju kõik see aeg ennast siin kirungi, milline idoot ja möku olin ning naistuttava ees koogutasin.

02. 52

Ei arva, et noorena inetu olin.
Täiesti keskmine, nagu paljud teised naised.

Ainult mul oli meeletult tugev alaväärsuskompleks.

Nüüd olen küll vana ja kole.


Selle peale jäi küll suu lahti, et
 
P. veel 03. mai 2015, kl 03.05
Lõpetan lause.

Selle peale jäi küll suu lahti, et ma ise ei taha teistega suhelda.

Appi - appi.

Ma ju TERVE ELU olen suhtlemisest tundnud nii suurt puudust.

Olin valmis suhtlema igasuguste naistega, olgu või asotsiaal või ohtlik vaimuhaige.

Nii meeletult suur suhtlemise puudus on olnud kogu aeg.
 
üks asi on küll tõsi 03. mai 2015, kl 03.44
P, kullake, see on küll tõde, et suhelda sa ei taha. See, mis siin toimub ei ole suhtlemine, vaid sinu monoloog, mida teised kommenteerijad üritavad rebestada küll viisakaid, küll ebaviisakaid meetodeid kasutades. Kuid mis teeb tuul müürile, sina jaurad ikka oma teksti. Sind ei huvita teiste sõnum, sa joobud oma jutust. Neli aastat..... vahepeal on sinu lugulauludesse oma arvamust jätmas käinud inimesed kolinud, lapsi saanud, lahutanud, abiellunud, surnud või koole lõpetanud ja sina tammud ikka üe koha peal, jutt on sama, elu on sama, võibolla on isegi kleit sama.
 
jjj 03. mai 2015, kl 03.53
Tundub paris oovastav.
 
P. to 03.44 03. mai 2015, kl 04.07
Mis sul häda on ?

Vastasin küsimustele, kusjuures üritasin nilbitsejatele mitte tähelepanu pöörata.

Need näited, mida sina tood, langevad minu vanuses ära.
No välja arvatud suremine muidugi.

Lapsi minu vanuses enam ei saa.
Seega abiellumisel selles eas ka enam mõtet ei ole.
Koolid ammu lõpetatud, kursustel ka käidud.

Sa räägid noorte inimeste elust ju.
 
jah ja need hääled pille peas 03. mai 2015, kl 04.08
pille siiski jätab vastamata, mis hääl sundis teda üle emme käsu astumast.
emad ikka loodavad, et nede tõtred õnnetusse ei satu ja kenasti mehlegi saavda.
aga pilleke väidab, et keegi KÄSKIS meestega ringiaelema hakata.

kes see keegi siis oli?
 
pilleke usub enda juttu järjest enam 03. mai 2015, kl 04.11
pilleke, sa keerad ennast ju ikka ja järjest enam sassi selle looga. see on nagu koeral enda saba taga ajamine.

Ei ole küll kuskil näha ülesaamise, kergenduse momente.
minuarust tõmbas sa ennast selle kirjutamisega siis varsti hunnikusse. päris sassi.
sa ise krutid end üles, lõpuks hakkadki uskuma, mida siia kirjutanud oled.
----------
mina näiteks ei usu su kangealstegusi teisye inimeste nimel, ega ei huvita ka, kui aus olla.
 
üks asi on küll tõsi 03. mai 2015, kl 04.16
P, sa pole mu kommentaarist sõnagi aru saanud. Loe see uuest aeglaselt, kasvõi mitu korda läbi ja püüa mõttele pihta saada. Proovi vähemalt, sest praegu põrutasid sa puhta mööda.

Spikriks: neli aastat mittesuhtlemist vaid monoloogi. Mis SINU elus vahepeal muutunud on?
 
üks asi on küll tõsi 03. mai 2015, kl 04.20
Lisaks küsuks, et miks sa mu kommentaarile vastuseks nii õelalt NÄHVASID? Sest hust seda sa tegid, kusjuures süüdistad selles sa alati teisi. Minu kommentaar oli kurb, mitte kuri, aga sina hakkasid õelutsema.
 
P. 03. mai 2015, kl 04.21
04.08
Peigmees oli sinu arust siis aelemine ?

04.11
Kõik oligi täpselt nii, nagu kirjutan.

Mis mõttes hakkan uskuma ? Täpselt nii oligi.
 
P. 03. mai 2015, kl 04.25
Üks asi on küll tõsi
Sa kirjutad: teised üritavad sind rebestada.

No praegu küll rebestamine ei toimu.
Osadele pakuvad need allapoole vööd jutud mingit haiglast rahuldust.
Sa õigustad sellist siinset kihu.
Mu meelest haiglane perverssus.
 
pilleke,mis oli enne ? 03. mai 2015, kl 04.28
P. 03. mai 2015, kl 04.21
04.08
Peigmees oli sinu arust siis aelemine ?
-------
ma küsisin, KES KÄSKIS ringi aelema hakata?
enne, kui see vaene aus noormees ette sattus.
Emme, see ju ei olnud.

kes käskis aborte teha? 3või 4 , pole vahet?
Emme see ju ei olnud.

Kes Käskis sul su enda keha mööda ilma laiali jagada?
Emme see ju ei olnud.

Kuidas sa need otsused vastu võtsid ja ellu viisid?
 
ei tea tõesti, kes valetab. 03. mai 2015, kl 04.31
pille kirjutab: 04.11
Kõik oligi täpselt nii, nagu kirjutan.

see on pille versioon, tõlgendamise küsimus.
kui oleks kellegi teise versiooni samast ajahetkest lugeda, oleks ka huvitav.

sul see peigmees ei taha nagu siia kirjutada oma arusaamaist asjast?
 
üks asi on küll tõsi 03. mai 2015, kl 04.38
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üks asi on küll tõsi
> Sa kirjutad: teised
> üritavad sind rebestada.
>
> No praegu küll
> rebestamine ei toimu.
> Osadele pakuvad nee
> d allapoole vööd jutud mingit haiglast rahul
> dust.
> Sa õigustad sellist siinset kihu.
>
> Mu meelest haiglane perverssus.

P, ära loe valesti! Ma kirjutasin, et teised püüavad su MONOLOOGI rebestada, on ju nii? Ja seda juba AASTAID! On ju nii?
Kas kõik need aastad on sulle ainult perverssusi kirjutatud, mitte ühtegi MITTE ÜHTEGI head nõuannet pole olnud? Ja endiselt: miks sa mu kallal õelutsed?
 
no pillekese perverssus 03. mai 2015, kl 04.51
no pillekese perverssus kestab siin ju neli aastat, ilma, et tema seda sellisen näeks. aga haige, mis haige, see soigumine.
pilleke kirjutab: et tal polnud õigust võtta heade naiste eest peigmeest ära.
jälle keegi, kes on see msütiline KEEGI? kes pille peas toimetab?

samas miski temas ei keelanud sellesama mehega sexsuhtesse astuda?
et umbes niisama , et aeleda on tore, aga särke nagu ei viitsiks pesta, st abielusse astuda..
 
P. 03. mai 2015, kl 05.47
Tundsingi, et ma ei ole seda väärt, et meeldiv mees oma elu minuga seoks.

Et kõik teised naised on enda kõrvale hea mehe ära teeninud.

Oma elu kellegagi sidumine tähendas minu arust seda, et kena mees lihtsalt raiskab minu kõrval oma elu ära.

Teiste naiste kõrval aga ei raiskaks.

Samuti tundsin, et mul ei ole mitte mingit õigust mõelda, et keegi minu kõrval eluaeg oleks, see tundus mulle õudne egoism.

Et ilmas on nii palju ilusaid ja andekaid naisi, miks peaks üks mees oma elu minu kõrval raiskama, kui saab ka teiste naistega olla.

Lihtsalt nii ma tundsin ja mõtlesin.

Naistuttav igati süvendas seda mõtet.
 
P. 03. mai 2015, kl 05.53
04.31
Olen peigmehele oma süütunnetest rääkinud küll.

Olen ka seda öelnud, et tal hakkab minuga igav, teiste naistega on huvitavam.

Nii ma mõtlesingi ja tegelikult mõtlen ka praegu, et mehel minuga koos elades hakkabki igav.

Peigmees sai väga hästi aru, et ma naistuttava mõju all olen.

Muide peigmees oli ESIMENE inimene, kes ütles, et naistuttav ei hooli minust ja et me ei ole sõbrannad.

Peigmees nägi seda, sest ta hoolis minust.
 
P. 03. mai 2015, kl 05.54
04.31

Peigmees juhtis naistuttava puhul tähelepanu omadustele, mille peale mina üldse ei mõelnudki.
 
fui kui ebaviisakas 03. mai 2015, kl 09.06
P, su tähelepanu üritati juhtida sellele, et hoolimata aastaid kestnud kirjatööle foorumis pole sa tuhandete nõuannete seast võtnud kuulda mitte ühtegi ja mida teed sina?
Kargad sõnumitoojale kõigepealt inetute sõnadega kõrri ja siis lööd oma pasuna jälle vändast käima: naistuttav blablablaa... peigmees blöblöblööö.
 
mitmenimeline 03. mai 2015, kl 09.18
Muudkui üritatakse selgitada, P mõttemustrit kallutada. Tehakse seda nii ja naa, sekka võtab sõna neidki, kel endal probleemid. Miks seda tehakse? Miks mina seda teen?
Kas sama agaralt üritataks nt värvipimedale selgitada värvide ilu ja mitmekesisust? Keegi värvipime väidaks näiteks, kuidas ema pani ta uskuma, et kõik teised on valged ja tema ise must; väidaks, kuidas valge sõbranne mustaks osutus jne jne, kuid ta ise poleks võimeline muid värve nägema.
Kuidas tõestada värvipimedale, et värvid on olemas, kuidas selgitada talle, milline on roosa, kollane jt?
Ilmselgelt ei üritatagi seda teha.
Sama on ju P-ga, kelle "värvipimedus" avaldub mujal, ainult me ei saa aru, kus täpselt. Me pole sellise pimedusega varem kokku puutunud ja kuidagi uskumatu tundub, et nii üldse olla saab. Ikka ja jälle vastame talle, eeldades, et tal seda "värvipimedust" pole või et ta seda teeskleb.
Teen praegu ise täpselt sama, kuid üks lause ta öösel kirjutatus tundus nii vale, et sellele on raske jätta reageerimata.
P:"Käskijad on reeglina omakasupüüdlikud ja pahatahtlikud."
Jättes praegu kõik muu kõrvale, tekib küsimusi seoses P ema ja tädiga. Mil moel nende käsud ja P-le antud elusuunised omakasupüüdlikud olid? Olid nad siis P suhtes tõesti pahatahtlikud?
Ilmselgelt polnud asi nii ja see peaks P-d veenma, et ta veendumus - pidada kõiki soovitajaid või käskijaid halbadeks - on vale. Selmet hakata endas kahtlema, tuleb selle peale tõestusi hoopis muude asjade kohta.

Miks on nii raske järele jätta (meil, mul) ja leppida, et värvipimedat värve nägema panna on võimatu?
 
issand 03. mai 2015, kl 10.15
P on jah värvipime,aga mulle endale tundub tema jutte lugedes,et olen ise täitsa pime:)ma nagu üldse ei näe probleemi,mis vajaks poole eestimaa poolt lahendamist.Kui P on kinni oma VÄRVITUS MAAILMAS,pole siin ju mõtet seda värviliseks muuta,SEST P ISE EI TAHAGI SEDA. Ja selliseid inimesi on nii palju,kes elada ei taha,pole see P mingi eriline tegelane
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!