Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
A. 03. mai 2015, kl 13.44
P
Veel kord sama küsimus ja suurelt:
ÜKS PROUA TARTUST JÄTTIS SULLE SIIA OMA MAILI NING ÜTLES, ET OTSIB SÕBRANNAT. KAS SA ÜLDSE VÕTSID TEMAGA ÜHENDUST?
 
P. to A. 03. mai 2015, kl 15.46
Selles asi oligi, et "sõbranna" vassis ja valetas ja mul ei jäänud muud üle kui alandlikult noogutada.
 
no on kõva peaga moor, see pilleke 03. mai 2015, kl 16.40
pilleke, kes käsksis oma keha jagama hakata meestega?
mis hääl seda su peas teha ksäskis?

ma vastan: seda häält ei olnudki, olid sia ise otsutjana.
sa oled kogu aeg valetanud, kõikide otsuste eest ikka vastutasid ise, kuigi nüüd tagantjärele, tunduvad väga rumalad otsused.


aga süüdistada saad vaid enneast.
sa ei küsinud ka teistel nõu, kas teha nii või teisiti.
sa küsinud kelleltki kolmandat arvamust ei oma raseduste ei oma sexsuhete kohta.
ses mõttes, siis sina ju sõbranna vaid. maailmas on 6 miljardit inimest, aga sa ei küsinud kelleltki, olid kohe ise hästi tark sel ajahetkel.
 
noogutaja pillele 03. mai 2015, kl 16.44
Pille kirjutab:mul ei jäänud muud üle kui alandlikult noogutada.
---------
kuidas sul muud üle ei jäänud? maailmas on 6 miljardit inimest, küsi teistelt abi, kui oma peaga hakkama ei saa. olid sa siis vangistatud, vabadus võetud? istusid keldris luku taga?

aga sina olid omasarust see kõige targem, nagu tänase päavani.. ainult teised ei mõista sind..
irw.
 
ego ja superego 03. mai 2015, kl 16.47
pilleke ei taha tunnistada, et ta enda sõbrad: ego ja superego vedasid teda alt..täiskavanueas.

ma ei us seda lõpmata teiste uskumist ja teiste käskudele allumist.
kas sexini jõudsid siis läbi vastu enda tahtmist? kas sind koheldi kehaliselt vääralt? sunniti sexsuhtesse kuni rasedaksjäämisteni?
kas sa teenisid niimoodi raha? et siis oli selline raha tahtmise sundus sexiks?
 
P. veel eelmistele 03. mai 2015, kl 16.51
Te lahmite ja ajate asjad sassi. Mida ma pidin tegema peale alandliku koogutamise kui teised mu eest otsustasid?
 
A. 03. mai 2015, kl 16.55
P, ma ei saa sinu vastusest aru. P, siia jättis 1 Tartu proua HILJUTI oma kontakti, pakkus, et võiksite kohtuda, KOOS AEGA VEETA.
KAS SA VÕTSID TEMAGA ÜHENDUST?
 
arvatakse, 03. mai 2015, kl 17.03
politseinikud on arvamusel, et siiski pooltel vägivallaga lõppevates juhtumites on ka naised ise süüdi.

ses mõttes, kas pilleke, sind joodeti täis, tarvitasid alkoholi enne seximist?
palju sa selle tööga teenisid aastte jooksul?
kes käskis sul niimoodi oma noorust raisata?
 
kes need teised olid? 03. mai 2015, kl 17.04
Pilleke kirjutab: Te lahmite ja ajate asjad sassi. Mida ma pidin tegema peale alandliku koogutamise kui teised mu eest otsustasid?
..........
kes käskis, kas sind vahendas siis keegi sexteenuste osutamisel?
kes käskis meestega ringi aeleda. kes käskis aborte teha? MIKS SA NEID RASEDUSI KATKESTASID?
 
Teisikud jälle 03. mai 2015, kl 17.06
No viimased P - d küll päris P - d ei ole, vaid teisik tegutsemas. Pille kindlasti magab ja pole veel arvutisse jõudnud. Oh kuidas ma imestan, et ta jõuab öösiti üleval olla.
 
P. 03. mai 2015, kl 17.08
Oh kuidas ma imestan, et kurjutan siin juba neli aastat.
 
P. 03. mai 2015, kl 18.38
Oot- oot
Sinu pinnimise peale tuli meelde üks väga vastik juhtum, mille olen ammu tahtnud ära unustada.

Suvevaheajal olin sovhoosi põllul tööl, seal oli ka üks Vene tüdruk, kes peale tööd tegi ettepaneku koos koju minna.

Olin muidugi seitsmendas taevas, sest ühegi tüdrukuga ma ei suhelnud.

Antud neiu ütles, et lähme läbi tema tuttava juurest.
Seal juhtus selline asi, mis on iga tüdruku jaoks shokk.

Nimelt olid seal Vene mehed ning neiu käratas mulle, et tee nende tuju heaks.
Ma ei saanud mitte midagi aru.

Siis ütles päris otse, et s... i nendega.

Olin täielikus shokis ja õuduses, olin siis 17 ja süütu.
Õnneks sain välja ja jooksin nii kiiresti üle põllu koju, et veremaitse oli suus.

Mis samuti tekitas täielikkku tülgastust, oli see, et neiu üritas minu nähes ühega s...a hakata.
No mulle oli see 17a nii jälk vaatepilt.

Hiljem tänaval seesama neiu oma sõbranna ja sõprade Sergei ja Mihhailiga lihtsalt peksis mu läbi.
Jalaga ja rusikaga kõhtu.
Täiesti imestan, et mul mingit sisemist vigastust ei tekkinud.

Peksid mispärast ?
Sellepärast, et ma olin KERGE SAAK, ei läinud kaebama ega midagi.
Teine põhjus oli ilmselt see, et noored tossikesi ei salli.
 
no näed, siis pea ju töötas 03. mai 2015, kl 18.54
pillekese pea töötas juba täiesti iseseisvalt ka 17 aastseslt. et tegi ise otsuseid ja emme käest ei küsinudki antud juhtumi põhjal.

ses mõttes sul pilleke siiski pea ju töötas?
seekord sa siiski teiste käskude järgi ju ei toimetanud?

nii et su jutus on valetamist küll ja veel.
vaatamata ebameeldivale kogemusele tekikis hiljem piisavalt huvi, et ikkagi riksida voodisse minekuga mõne mehega?
ise tegid täiesti iseseisvalt sellised otsused?
 
P. Eelmisele 03. mai 2015, kl 19.02
Mul ei olnud kombeks kodus kaevata, kui mind koolis mõnitati ja halvasti koheldi.

Olen seda MITU KORDA kirjutanud, et ma mingil juhul ei tahtnud, et kodus teatakse, et koolis olen mõnitamise objekt.

Kohutavalt häbi oli, et mind mõnitatai, mingil juhul ei soovinud, et ema seda teaks.

Muide kõike seda olen juba mitmeid ja mitmeid kordi korrutanud.

Ka sellest Vene neiu loost olen varem kirjutanud.

Kui ma oleks kodus sellest rääkinud, oleks suur pahandus tulnud, näed, milline sa oled, kõik saavad aru, et ohmu oled jne.

Sellepärast sinuga nii käitutakse, et sa ohmu oled.
Asi oleks lõppenud sellega, et mina olen süüdi.
 
näed 03. mai 2015, kl 19.13
Emal oli ju õigus, sa oled veidi soe peast. Ei oleks pidanud kaasa minema selle vene plikaga (milleks minna üksinda kellegi juurde koju, keda eriti ei tunnegi?). Kuna sa oled totukene, siis keelati suhtlemine üldisemalt, aga sa ei kuulanud sõna. Eriti totter muidugi, et sa eelistad pigem lasta end peaaegu vägistada ja pärast peksta, kui emale rääkida ja õiendada saada.
 
ma küsisn otsustamise kohta, pilleke 03. mai 2015, kl 19.14
pilleke, sa ju ise otsustasid, et kodus ei räägi.
töiesti isesesivalt võtsid vastuse otsuse vait olla.
ise otsustasid meestega mittemagada, need venelased siis.
ise otsustasid sexiga alustada, vaatamata hirmutavatele eelnevatele kogemustele.
ise otsustasid sexida ilma kaitsevahenditeta.
jne jne sa ise otsuseid vastuvõtnud küll, ka tähtsates eluküsimustes.

ses mõttes pole saa nii otu ja alaarenguga midagi, nagu püüad kirjutada.
 
eesti politsei väidab 03. mai 2015, kl 19.20
Sellepärast sinuga nii käitutakse, et sa ohmu oled.
Asi oleks lõppenud sellega, et mina olen süüdi.
------
eesti politsei politseinikud väidavad, et 50% juhtumitest on tõesti ka kannatanu ise süüdi..naiste vastses vägivallas.
 
P. VASTA KÜSIMUSELE 03. mai 2015, kl 19.27
P, KAS SA VÕTSID ÜHENDUST TARTU PROUAGA, KES SINUGA SUHELDA SOOVIS?
 
P. 03. mai 2015, kl 19.31
Näed
Ei olnud neiu kodu, see oli mingi onn põllu ääres teel koju.

Totukeseks muutuisingi sellepärast, et rääkimine oli keelatud.
Sa ajad põhjuse ja tagajärje segamini.

Oleks ma normaalselt suhelda saanud, normaalselt enda kaitseks välja astuda, siis mitte midagi taolist ei oleks juhtunudki.

Eesti politsei väidab

Peksmist ei saa nimetada naistevastaseks vägivallaks.

Peksjad olid kaks Vene neiut ja kaks poissi.
Neiud olid peksmise algatajad ja organiseerijad.

19.04

Kui ma oleks kodus rääkinud, et mind koolis mõnitatakse, oleksin ainult pahandada saanud.

Et näe, selline sa oled, keegi sind ei salli.

Mis mõttega ma kodus oleksin pidanud mõnitamisest rääkima, kui see oleks asja palju hullemaks teinud ?
 
P. veel 03. mai 2015, kl 19.35
19.04

Muide kaebamise kommet mul tõesti ei olnud.

Minuga võidi ükskõik kui halvasti käituda, kasvõi sandiks peksta, kaebama ma ei läinud.
 
Pl.e 03. mai 2015, kl 19.43
Kallis P, kas sa võtsid ühendust tartu prouaga, kes sinuga suhelda tahtis?
 
P. 03. mai 2015, kl 19.48
Kirjutasin jah.
 
näed 03. mai 2015, kl 19.50
Ei aja ma midagi segi, küllap su ema nägi, et sinuga pole kõik korras, ja sellepärast hoidis sind teiste eest. Vastasel juhul pole sinu tegelik probleem mitte sõbranna või vene tüdruk või ühikakaaslane, vaid see, miks su ema sind nii jäägitult vihkas.
 
A. 03. mai 2015, kl 19.56
Vaatan, et siin teised ka sama küsimust küsinud ja lõpuks ka vastus tulnud. Miks SELLISTELE küsimustele küll nii raske vastata on?
P, Seega kirjutasid talle, kas vastuse ka said? See kõik on justkui tunduvalt olulisem, kui neid samu mineviku asju aina üle rääkida. On siis lootust, et leidsid inimese, kellega saad reaalis aega veeta?
 
no jah, need otsused 03. mai 2015, kl 19.58
ja nagu sai juba kirjutatud, su enda peas sündisid otsused ringi aeleda, ise võtsisd vastuse otsused abordist, mitte räääkida peksa saamisest jne.

ju sa ikka totakas olidki, ka ema meelest..
samas muidugi, kuidas sai läbipekstud laps vanemetele märkamata jääda?
 
P. 03. mai 2015, kl 20.20
Näed
Sündisin täiesti normaalsena, ei olnud mul mingit alaarengut ega midagi.

Just nimelt see, et mul rääkida ei lubatud, tekitaski probleeme.

Kuna ma skandaali hirmus midagi öelda ei julgenud, see tekitaski probleeme.

Kõik minu probleemid kooli ajal olidki sellest põhjustatud, et ma mitte midagi öelda ei tohtinud, et igaüks võis mulle teab mida öelda ning mina pidin alandlikult noogutama.

Otse loomulikult hakatakse sellist lolliks pidama, kes midagi vastu ei ütle ja ainult noogutab.

19.58
Õnneks oli mul ema sel ajal haiglas, muidu oleks ta mu sinikaid näinud.

Ma ei kujuta ette, kui ta oleks kodus olnud ja sinikaid näinud, siis oleks sellest suur pahandus tulnud.

Mina oleksin muidugi süüdi olnud, et peksa sain.

A
Veel mitte.
 
P. veel 03. mai 2015, kl 20.24
Näed

Näiteks keegi tuli minu kallal norima, noored ju ei salli tossikesi.

Ja ma EI saanud midagi vastu öelda, sest mind oli nii tümaks tehtud, et sina oled viletsam, kõigil on õigus sulle halvasti öelda.

Ükskõik mis lollusi mulle keegi ütles, mina PIDIN alla neelama ja vait olema.

Teised muidugi vaatasid, et mina olen lollakas, mitte keegi ei tulnud selle peale, et kasvatus oli selline.
 
näed 03. mai 2015, kl 20.25
See ei ole ju võimalik, et ema riidlemine oleks olnud sinu arvates hullem kui peksasaamine. Sa kas ei ole normaalne või oli su ema lihtsalt koletis.
 
P. to Näed 03. mai 2015, kl 20.33
Ma olin juba peksa saanud.

Mis mõttega oleksin emale kaebama läinud, see oleks asja hullemaks teinud.
Pealegi oleks see ema mõttetult kurvastanud.

Lisaks oli mul kohutavalt häbi peksasaamise pärast.

Ainuke koht, kuhu oleks pidanud minema, oli Nõukogude miilits.

Aga ma olin nii tossike, et minust ei olnud sinna minejat.

Muide seda ma väga kahetsen, et miilitsasse ei läinud.
 
P. veel to Näed 03. mai 2015, kl 20.36
Lisaks kartsin ka seda, et kui miilitsasse lähen, siis saadakse kodus ka teada, et venelaste kamp mind peksis, kohutavalt häbi oleks olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!