Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Näed 03. mai 2015, kl 20.41
Kui sind oleks kooli ajal läbi pekstud, kas sul tõesti ei oleks üldse piinlik kodus sellest rääkida ?

Üldse imestan, kui lapsed räägivad kodus emale, kui neid koolis mõnitatakse.

Mina oleksin küll HÄBI pärast maa alla vajunud, kui kodus oleks teada saadud, et mind koolis kiusatakse.
 
ei jää muud üle kui nõustuda 03. mai 2015, kl 20.41
pilleke, ei jää muud üle kui nõustauda su emaga, kes sind ka kohtlaseks ju pidas.
---------
kas keegi tampis su tümaks, et sind voodisse sexsuhtesse saada?
 
näed 03. mai 2015, kl 21.19
Sa pidid ju nüüd targem olema, miks sa nii debiilseid küsimusi esitad? Kui sul oleks laps ja ta oleks koolis läbi pekstud, kas sa tahaks, et ta seda varjab ja üksinda põeb, või sooviksid teda aidata?
 
aga sexida ei olnudki piinlik? 03. mai 2015, kl 21.31
aga pillekesel oma keret meestele jagades polnudki piinlik? või häbi?
et astus ju emme keelust üle?

aga oli häbi kui peksa sai?

imelikult kohtlased arusaamised suhetest ja kannatajast ja häbist..
 
P. to Näed 03. mai 2015, kl 21.52
Aitamine oleks pidanud toimuma enne peksmist.

Selles suhtes, et oleks lubatud teistega normaalselt suhelda, enda eest seista.

Sellepärast pekstigi, et olin TÄIESTI ÜKSINDA, mitte kellegagi ei suhelnud.

Aitamine olekski olnud see, kui mul oleks lastud teistega suhelda, ennast kaitsta, mitte öelda, et teistel tüdrukutel on alati õigus.

Just nimelt see, et ma midagi ei rääkinud, midagi öelda ei julgenud, tegigi minust PEKSJATELE KERGE SAAGI.

Nad teadsin, mul sõpru ei ole, ma olen möku.
Teadsid, et ma kaebama ei lähe.
 
halb 03. mai 2015, kl 21.58
Ma hakkan oksele kui seda teemat naen.
 
P. veel to Näed 03. mai 2015, kl 22.03
Lisan veel.
Aitamine oleks selline olnud, et tohin teistega vabalt suhelda, vabalt oma arvamuse välja öelda, ennast kaitsta.

Kuigi natuke hiljaks olin jäänud.

Kõik olid juba harjunud minu tossikese olekuga.
 
halb 03. mai 2015, kl 22.05
Ma lisan ka,et oksemaik tuleb suhu.
 
P. to Mitmenimeline 09. 18 03. mai 2015, kl 23.10
Käskijate all pidasin silmas naistuttavat ja veel mõnda.

Mitte ema ega tädi. Ei tulnud selle pealegi, et neid silmas peetakse.
Emast ja tädist ei olnud juttugi antud näites.

Minu kogemus reaalis käskijatega ( peamiselt naistuttav ning veel mõned päris - päris noorusest ) on selline, et nad olid omakasupüüdlikud ja pahatahtlikud.

Ma ei ütle, et ka teistel samamoodi, lihtsalt mul on niimoodi olnud.
 
P. to Issand 03. mai 2015, kl 23.14
Kuidas ma ei taha ?
Olen eluaeg igatsenud sõbrannasid, seltsielu.
Kohutavalt igav ja paha on üksinda.
 
P. to Noogutaja Pillele 16.44 03. mai 2015, kl 23.27
Selle koha pealt tunned inimesi halvasti.
Tõsiselt oled nii naiivne ?

Oma kogemustest ütlen, kui oled ullike, tõmmata - tõugata, siis reaalis mitte keegi ei anna sulle head nõu.

Inimestele meeldibki, kui keegi on selline ohmu, teiste käsutada, see on nende arust nii naljakas ja samas neile nii kasulik.

Kui ma oleksin seda muret kurtnud, siis oleksid inimesed " hoolitsenud " selle eest, et ma selles möku ja tossikese rollis edasi oleksin.

Väga rumal jutt inimeste headusest.

Selliseid häid inimesi on ainult muinasjuttudes.

Reaalis inimesed tahavad, et tossike oleks EDASI TOSSIKE, siis on, keda ära kasutada.

Inimene on nagu loom. Keegi on tossike, nõrguke, tallatakse jalge alla.

Mitte keegi ei hakka reaalis toslemit aitama, rumal jutt.

Tuhandeid kordi elus ära nähtud.
 
m.o.t.t. 03. mai 2015, kl 23.30
See P on "beyond help", lootusetu juhtum. Kahju muidugi, aga ega teha pole ka midagi.
 
sa ikka ei vasta, kes otsustas 03. mai 2015, kl 23.48
sa ikka ei vasta, kes otsustas sinu keret jagama hakata. kes otsustas, et rasedaks jäämine on hea mõte, sest muud sa ka ette ei võtnud soovimatu raseduse puhuks?
kes otsustas, et ei, nüüd tuleb abort teha ja lausa 4 korda.

kui sa väidad, et sind muudkui kästi ja olid lükata tõmmata, siis mõnes seigas pole sa ju seda mitte olnud?

pilleke kirjutab: Reaalis inimesed tahavad, et tossike oleks EDASI TOSSIKE, siis on, keda ära kasutada.

kuidas see peigmees sind siis ära kasutas? või ülikoolide õppejõud? või töökaalsased?
 
lugesin viimaseid lehekülgi 03. mai 2015, kl 23.57
ja tekkis küsimus.
Sa, Ü, rääkisid, et said pekasa kahelt neiult ja kahelt poisil korraga, said hoope kõhtu ja ilmselt olid parajalt sinikaid täis.
Siis küsiti sinult, et kas emme siis ei näinud, mis tema lapsega on tehtud?
Sa vastasid, et emme oli haoglas õnneks ja ei näinud, milline sa välja nägid.

Olgu, ema oli haiglas, aga ISA?????

Tema ju polnud haiglas.
Või oli isa emaga koos haiglas, samamoodi segi pekstud?
Vend ka ei näinud, et õde puhta siniseks klohmitud?

Peksa sa said seetõttu, et sind närtsutati seal venelaste kambas päris kenasti ja siis sa jooksidki üle põllu kodu poole, vere maitse suus, aga neil seal hakkas hirm, et äkki kitud ära ja siis neil läheb kehvasti. Seepärast sind õpetatigi, et sa vait oleksid ja ei kituks.
Nemad ei teadnud ju, et su isa ei näe nagunii midagi ja ema sul haiglas ja vend ka ei näe midagi ja sina ei kitu üldjuhul.

Niiet, sa räägid vaid osatõde, mitte täit tõde.

Jah, ja kuna need venelased sind korralikult trukkisid, st vägistasid, siis pärastises elus olidki sa see, kes sa olid.

Ja kordan veel küsimust, KAS ISA TÕESTI OLI NII ÜKSKÕIKNE MÖKU OMA TÜTRE SUHTES; ET ei märganud või ei tahtnudki märgata OMA LAPSE valu?
Ja sina räägid imelisest heast isast?
Halllooo.
 
P. Eelmisele 04. mai 2015, kl 00.17
Vend oli juba täiskasvanud ja muide oli sel ajal sõjaväes Venemaal.

Isa mind nii tähelepanelikult ei uurinud.
Panin näole puudrit, tähelepanelikul vaatamisel oli näha küll.
Ema oleks kohe näinud, tema alati jälgis.

Ma olin süütu muide, mitte midagi ei toimunud põllul, panin jooksu.

Ma ei tea, kas nad vägistama päris oleks hakanud. Üleüldse ei rääkinud nad minuga mitte ühtegi sõna.
Tundus, see oli rohkem selle neiu soov.
Neiu oli kamandaja.

Peksa sain sellepärast, et olin tossike, aga selliseid noored ei salli, eriti noored jõhkardid.

Ma ei tahtnudki, et isa teada saaks, et venelaste kamp mind peksis.
 
no siis on kõik ju hästi 04. mai 2015, kl 00.21
ise andsid enda valikul ja vabal tahtel enda keha meestele kasutada, oma keha viisid abordi tegemiseks..
kõik on ju ääretult hästi siu elus. ilusasti elatud elu ju.
 
klopiks tänagi 04. mai 2015, kl 00.22
kui need venelased eesti keelset delfikat loeks, klopiks nad sind tänagi.
 
P. veel Eelmisele 04. mai 2015, kl 00.23
Nad teadsin 100%, et ma kaebama ei lähe.
Muidu oleks selle neiu sõbranna Kaagverre tagasi läinud, kust ta just välja tuli.

Kusjuures ta veel ütles mulle, et ei soovi Kaagverre tagasi minna ja et ma kaebama ei läheks.
Neiu sõbrannat nägin esimest korda.

Peksmise põhjus oli neil ENDA LÕBUSTAMINE.
Mingit reaalset põhjust ju ei olnudki.
 
vähe siis said 04. mai 2015, kl 00.28
sa ikka vähe said neilt venelastelt klohmida. kui ikka oleks läbi sind pekstud, siis, kas tahad, et isa teada saab, või taha, et isa teada saab, seda oleks ka kõige juhmim ja ükskõiksem isa märganud.
järelikult said natsa togida, aga kujutad ette, et õnneks jäin kuidagi ellu.

aga selle meestega aelemise kohta küsiks ka. su aus ja puhta hingega "peika", et kuidas sa tema kõrvalt veel nende teistega voodis veel püherdada suutsid, kui sul armastus oli nagu väidad.
kes siis nagu sind käsutas nende teistega peika kõrvalt seksimist?
 
keerab ülesse 04. mai 2015, kl 01.23
sa ikka ei vasta, kes otsustas 03. mai 2015, kl 23.48
sa ikka ei vasta, kes otsustas sinu keret jagama hakata. kes otsustas, et rasedaks jäämine on hea mõte, sest muud sa ka ette ei võtnud soovimatu raseduse puhuks?
kes otsustas, et ei, nüüd tuleb abort teha ja lausa 4 korda.

kui sa väidad, et sind muudkui kästi ja olid lükata tõmmata, siis mõnes seigas pole sa ju seda mitte olnud?

pilleke kirjutab: Reaalis inimesed tahavad, et tossike oleks EDASI TOSSIKE, siis on, keda ära kasutada.

kuidas see peigmees sind siis ära kasutas? või ülikoolide õppejõud? või töökaalsased?

-pillekese lugusid vaadates näib, et ajpikku lähevad nagu hullemaks, kuigi sama sündmusega ju tegemist, millest ta kirjutanud juba oksendamiseni.

isegi lapsed hakkavad mõnikord enda fantaasiaid ja enda hirme uskuma.mida rohkem kirjeldada seda rohkem detaile tuleb ilmsiks..
mis ongi valetaja tunnus. kirjeldada detaile, mida keegi pole küsinud.
pillekesega juhtus sama.
igalpool olid tondid, tagrääkijada, pahatahtlikudpeksjad, kõrilõikajad ja muidu omaksupüüdlikud.

huvitaval kombel enamus inimesi elab siiski lapsepõlve ja noorusaja üle.
 
proovi seda, pilleke 04. mai 2015, kl 01.31
http://tervispluss.ohtuleht.ee/675450/toketeta-mina-nimel-kuidas-tupikust-paaseda
 
P. 04. mai 2015, kl 03.25
Keerab ülesse
3 korda oli ju, mitte 4.

Peigmees ei ole mind mitte kuidagi ära kasutanud. Miks ütled asju, mida ma öelnud ei ole ?

Kas ütlesin, et absoluutselt kõik inimesed on sellised, kes tahavad, et tossike ikka samasugune edasi on ?
Päris paljud ikkagi tahavad.
Elu on näidanud.

Töökaaslased on mind küll ära kasutanud.
Näiteks ühel töökohal olin mina pea alati see, kes kauemaks tööle jäi.

Esimesel töökohal osad töökaaslased töö ajast tegelesid muude asjadega, mina pidin üksinda rabelema.
Siis veel paaril töökaaslasel meeldis minu kallal õiendada, kuigi ise istusid tagaruumis ja mina pidin üksinda nende töö ka ära tegema.

Ära nüüd ütle, et sa sellest ise aru ei saa, et seda kasutataksegi ära, kes LASEB ennast ära kasutada.

Loomulikult olin ma ise süüdi, ma ju ISE LASIN endale pähe istuda.

Vähe siis said

Kas jalgade ja rusikatega kõhtu ja neerudesse on natsa klobimine ?

Ära moonuta mu sõnu, ei öelnud küll niimoodi, et kuidagi ellu.
Lihtsalt mõtlen, et hoobid kõhtu võivad midagi vigastada, võivad, aga ei pruugi, ma ei ole küll spetsialist, see lihtsalt mu arvamus.
 
siis mainnakse ju arsti juurde 04. mai 2015, kl 04.32
siis minnakse ju arsti juurde, läbivaatusele tervist kontrollima.kui on kahtlusi.
oleks sa läinud, oleks asi ka miilitsasse jõudnud..


sa ütlesid, et KÕIK on sind ära kasutanud. ja nüüd see imelik peigmees siis ei kasutanudki? kui teisega abiellus siis kokkuvõttes ju kasutas ka nagu või?

no siis sa ei saa väita, et KÕIK on kasutanud. Õppejõud ka ehk ei kasutanud, ja emmeke ja tädi?ka ei kasutanud ju.
aga mehed kellega valimatult sexisis, olid siis sinu ärakasutajad, ma saan aru?
Kes käskis, kes sundis nii teha sul enda kehaga?

Nii nagu kogu su jutt ei vasta tõele.
lihtsalt valetad.
 
issand 04. mai 2015, kl 07.08
Ole hea ära üldista,pole ikka igalpool nii et nõrge
maid ei sallita,meil oli ka klassis selline teistmoodi laps,aga tead ,me suhtusime temasse hästi,aga hoopis tema arvas ise,et on meist parem ja targem,ja nüüd hiljemgi ,kes kunagi klassikokkutulekutel ei käi? Loomulikult see tossike,sest arvab,et tal pole meiesugustega midagi rääkida,me olla kõik pealiskaudsed,ja nõmedad.Aga just tema oli see kes suvaliste meestega ringi aeles ja arvas et siis on ta popp,vot nii:)
 
issandale 04. mai 2015, kl 10.37
pole küll minu teema, aga see tossikese teistest targemaks ja paremaks jutt siin sinu kirjutatuna, pole ka päriselt ikka nii.
teie ju ei tea, mida TEMA mõtleb ja miks ta ei tule klassi kokkutulekutele. te ainult arvate, et vahi kus ikka, peab end paremaks, aga meie ju hoolisime..
vaata, see ei pruugi mitte nii olla, kui tema poolt asja vaadata.
juba see tunne temas endas, et ta oli ja on terve elu teistest erinev, siiski mõjutab enesehinnangut nii, et ollaksegi teistest allapoole. ei loe, et temasse hoolivalt suhtutakse, ei loe, et ta ehk oligi kuidagimoodi lahtise peaga ja nutikas.
see tunne, et ollakse erinev, loob, tahad sa seda või mitte, ikkagi omamoodi distantsi, tunde, et ahh, mida ma sinna lähen, ma ikkagi olen neist erinev, las nad olla omaette, ma ei taha minna, sest ma pole ise seal võrdväärne.
ei loe, et ollakse tark, nutikas ja isegi ehk edukas - see tunne ja teadmine, et ollakse erinev, paneb tahes tahtmata end madalamana tundma ja nii ka eemale hoidma.

lisaks veel, et need, kes ise pole sellised, need ei saagi seda täielikult mõista, nad saavad vaid oletada ja arvata.
mina nt tead seda tunnet, sest olengi üks selline.

vabandan, et sekkusin.
 
Amanda 04. mai 2015, kl 11.00
Tõesti, mina ka ei käi klassikokkutulekutel, mitte sellepärast, et peaksin ennast paremaks, vaid sellepärast, et tunneksin end seal halvasti, minusse ei suhtutud koolis hästi, vastupidi, nüüd oleme kõik ammu täiskasvanud, aga ikka mõtlen, et ma olen samasugune, kui koolis ja ei julge minna, ei julge suhelda, kardan ikka põlastavaid pilke. Ja ega mul polegi midagi ilusat selga panna ja pole raha juuksurisse minna...
 
P. 04. mai 2015, kl 11.12
04.52
Kui kõht oleks hakanud tõsiselt valutama, siis oleksin muidugi läinud.

Mul oli nii häbi, ei tahtnud, et sellest teada saadakse.
Sellest vanuses on sellised asjad väga tähtsad, palju - palju tähtsamad, kui praegu arvata.

Koolis otse loomulikult nähti, et olin peksa saanud. Päevavalges oli selgelt näha, õpetajad ja õpilased kõik nägid.

Alles praegu hakkasin mõtlema, miks hoopis õpetajad küsima ei hakanud.
Muide varem ei olegi selle peale mõelnud.

Kui siin lugesin komme isa süüdistamisest, siis tuli selline mõte esmakordselt pähe.
 
ja 04. mai 2015, kl 11.24
imestusest vajus suu lahti nagu ikka, eksole, P.
vaene sina, elulõpuni aina imestad kooliaegsete asjade üle, sõbranna üle, ema üle ja iseenda üle. Nojah, nüüd lisaks veel teiste kommide üle.
imestaja, P.
 
P. to Ja ja Issand 04. mai 2015, kl 11.53
Üldse ei imesta selle üle, et olin koolis mõnitamise objekt.

Tossikesi koolis ei sallita, eriti sellist imelikku tumma, nagu mina olin.

Mõnitamine on täiesti loogiline, imestada ei ole siin mitte midagi.

Issand

Oleneb olukorrast.
Sinu koolikaaslane võis tõesti nii mõelda.

Mina pidasin tõesti ennast teistest viletsamaks.

Mul oleks olnud imelik minna klassikokkutulekule, kui kellegagi üldse ei suhelnud ja olles kiusamise objekt.

Mu teada üks kokkutulek oligi ja see oli üsna ammu, nii 25 aastat tagasi.

Pigem oleksin jätnud veel totakama mulje, mind ei sallitud ning veel ronin kokku saama, pealegi nii värskelt peale lõpetamist.
 
issand 04. mai 2015, kl 12.00
Ma ei tahtnud,et keegi end puudutatuna tunneks,vabandust. Ma lihtsalt tõin näite elust,ning meie mitte ei arvanud niisama ,vaid see inimene kes siis oli meie ees niiöelda tossike,julges seljataga teistest halvasti rääkida,ta lihtsalt ütleski välja et olen teist parem ja targem,lihtsalt kurb,et ta üritas olla keegi teine.Kus juures ma isegi arvasin,et olen imelik,ma ka ei rääkinud kellegagi,just algklassides,õnneks sain üle:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!