Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
lugu 21. september 2014, kl 11.15
Valest arusaamisest on üks lugu rääkida.
Nimelt, aastaid tagasi, veel nõuka ajal, keegi sirvis lastele mõeldud vennasrahvaste laulukogumikku. Ühe läti laulu pealkirja lugedes ta lausa võpatas - kuidas nii tohib!?! Nimelt näis talle, et laulu pealkiri on jäetud tõlkimata, kuid eesti keeles tähendab see ju roppust. Oli see sirvija ikka väga pahane, nii kogumiku väljaandja kui ka toimetaja peale. Kuidas nad sellise pealkirja küll trükki lasid, ja veel lastele mõeldud raamatus?
Laulu pealkiri oli "Maitervitus".
Kes aru ei saanud, siis poolitada saab seda liitsõna mitmest kohast.
 
P. to Riina 21. september 2014, kl 14.26
Näiteks kirjutasin, kuidas inimene käitub nii alatult kellegagi, kes temasse nii pooldavalt ja hästi on suhtunud ?

Seepeale tulid kommid, et mida ma õige mõtlen, kas "sõbranna" oleks pidanud mulle ennastohverdava käitumise eest mulle aitäh ütlema ?

Kirjutasin siis, et ei oodanud ma mingit tänu, aga selline ärakasutamine ning hiljem mõnitamine ka on pehmelt öeldes imelik.

----
Näed, ei osanud "sõbranna" alatut käitumist unes ka näha.

Kui keegi suhtub sinusse hästi või teeb sinu heaks midagi eriti enda huvisid ohverdades, siis peaks ju hea meel olema.

No ei näe nii absurdselt käituva inimese sisse.

KUMMALINE ON SEE, ET MIND, KES TEMASSE HÄSTI SUHTUS, "SÕBRANNA" JU PÕLGAS.

NEID NAISI, KES TEDA HALVUSTASID JA MEHEKS SÕIMASID, TA AUSTAS.
Imelik fenomen.
 
jep 21. september 2014, kl 15.17
Valetavad limukad ongi ainult põlgust väärt.
 
P. to Jep 21. september 2014, kl 18.01
Kes nimelt valetas ?
"Sõbranna" ju valetas, et "sõbranna kõige tähtsam, jäta peigmees maha".

Kusjuures tegelikult ta ise ei pidanud seda kõige tähtsamat sõbrannat üldse mitte sõbrannaks, vaid mingiks tobukeseks, keda hea ära kasutada.

Mina suhtusin ju temasse päriselt hästi, "sõbranna" oli mu silmis lausa jumalanna seisuses.

Mis siis, et minuga õelutses, ma surusin selle tunde maha.

Ütle nüüd, kust otsast mina valelik limukas su meelest olen, kui ma "sõbrannasse" SIIRALT HÄSTI suhtusin ?

----
Sa oled lihtsalt julm inimene ja naudid seda, kui saad halvasti öelda.

Ja kui mul peigmees tekkis, siis tundsin ennast päriselt süüdi, et vaene sõbranna on nii õnnetu ja üksik ja mul ei tohi paremini minna.

----
Kui sulle pakub rahuldust kellegi sõimamine, siis sõima "sõbrannat", kes mind ei sallinud, aga teeskles head suhtumist, sest ma olin talle ju kasulik.

----
Eks ma ise olen muidugi süüdi, et oma hinge ja elu siin avan, sest nii saavad sinusugused õeluskotid siin mõnuga õelutseda.
 
P. to Ei saanud aru 00.33 21. september 2014, kl 18.10
Sa ütled, et ei ole näinud ühtegi halvustust ega solvangut ?

Palun väga, eelviimane komm: valelikud limukad väärivad põlgust.

Kusjuures ma olen ju palju kirjutanud, et suhtusin "sõbrannasse" SIIRALT HÄSTI ja kui see oleks olnud minu teha, oleksime olnud tõelised südamesõbrannad.

Ei ole iial temasse halvasti suhtunud.
Tema mehelik välimus mind ei huvitanud, ma ei ole ju mees.
Mõtlesin selle peale ainult siis, kui ta minu välimuse kallal ilkuma hakkas.

----
Ei tundnud mitte mingit vajadust "sõbrannale" halvasti öelda, ma ei mõista Jepi juttu valelikkusest.

Et kui inimene siiralt hästi kellesegi suhtub ning loodab, et äkki saavad meist tõelised sõbrannad, siis see on valelik.

Jep on vist elus nii pettunud, et ta ei usu, et keegi võib kellessegi hästi suhtuda.

----
Osad kommijad panevad ikka tõsiselt üllatuma. Millest selline õelus võhivõõra vastu ?

Või Jepi arust oli "sõbranna" alaväärsuskompleks nii meeletult suur, et ta ei uskunud, et ükski naine tema vastu hea on ?
 
P. to Jep 21. september 2014, kl 18.16
Kas sind on elus kõik nii halvasti kohelnud ning ära kasutanud, eranditult kõik ?
Et sa ei suuda uskuda, et keegi kellessegi päriselt hästi suhtub ?

On sind elus nii palju mõnitatud ja tümaks tehtud, et sa ei ole võimeline uskuma, et kuskil keegi kellessegi hästi suhtub ?

Mõistan, su hing on kalestunud ja ainus rahuldus on süütut inimest tümitada.

----
Sellepärast olengi nii nördinud, et mina suhtusin "sõbrannasse" päriselt hästi.

Rääkisin isegi peigmehele, kui hea sõbranna mul on, kuigi ta üritas meid lahku ajada.

----
Muide kas "sõbranna" ise ei ole valelik limukas ? Teised naised sõimavad teda meheks, transvestiidiks, kirvenäoks, aga tema oli nendega ikka mesimagus ja alandlik edasi ??????????????????????????
 
P. to Jep 21. september 2014, kl 18.17
Ei soovigi, et vastad.
Leia endale oma ülekeeva mürgi väljalaskmiseks teine objekt.

Aga ilmselt said minu 3-st kommist oma õela mõnutunde kätte, tegin su päeva heaks.
 
P. 21. september 2014, kl 18.21
Tulebki välja, et suurim lollus on kellegi vastu hea olla, nii annad Jepi-sugustele õelutsemiseks trumbi.

Ja õige on ka see, et ükski heategu ei jää karistamata.

Aga need aferistid on just valelikud limukad, nad oskavad valetada, teeselda , kavaldada, et sa ei taipagi, kuidas nad sinusse tegelikult suhtuvad.
 
Jep 21. september 2014, kl 18.35
Sa ei tegutsenud eesmärgiga teisele head teha, sa OSTSID valetades ja lipitsedes endale seltsi. Hale oled!
 
Riina 21. september 2014, kl 18.54
Kahju kohe sinust, et sa inimestes niipalju halba leiad. Ainult seda ühte seadsid enda jaoks jumalanna seisusesse.
Jep kirjutas väga õigesti. Sa mängisid siirast heatahtlikku, sest keegi ometi suhtles sinuga. Su heatahtlikkus oli omakasumaiguline. Arvasid, et kui ta ees ei kooguta ega ta tahtmist ei tee, siis jätab ta su maha.
Kulla P, sa ei teagi, mis siirus on ja heatahtlikkusest on sul ka vildakas arusaam.
 
issand 21. september 2014, kl 18.57
Millal sa P selle soigumise siin lõpetad???
 
Mart 21. september 2014, kl 19.10
Kas see sõbranna oli ilma töö ja koduta hulgus?
 
see ju õige väide jepilt 21. september 2014, kl 19.24
Valetavad limukad ongi ainult põlgust väärt.
-----------
nii ju me teemegi. P, mis värvi oli su aluspesu, kui lugu aset leidis?
ja millal täpselt?
aga sundmõtete küüsis vaevlev lollike oled sa küll.
 
ang 21. september 2014, kl 19.49
Jep-il on õigus. Sa oled ise seletanud pikalt ja laialt, kuidas süütunne sundis sind sõbranna kasuks otsustama, mitte siiras heasoovlikkus.
 
jah 21. september 2014, kl 19.59
Hakkabki see inetu sisemus näilise alandlikkuse alt välja paistma. Pole ime, et keegi peega suhelda ei soovi.
 
P. to Yep ja Riina 21. september 2014, kl 22.35
Mina lipitsesin, appi, nalja teed või ?

See, kuidas ma käitusin, oligi minu LOOMULIK käitumine. Miks ma oleks pidanud hakkama "sõbrannaga" õelutsema, MIUSPÄRAST, mul ei olnud mingit põhjust üldse mitte kellegagi õelutseda ?

Kas sinu meelest normaalne suhtlemine on lipitsemine või ?

----
Ma räägin siin nagu seinaga.
Pean jälle üle kordama.

Surusin enda tahtmised ja soovid maha ainult sellepärast, et ma USKUSIN, ET OLEN TEISTEST NAISTEST VILETSAM.

Sain ju kohe aru, et "sõbranna" mind sellepärast ei salli, et ma kõigega nõus oled .

Sa ilmselt üldse mu komme ei ole lugenud, kui sa ikka millestki aru ei saa.

Lasin "sõbrannal" ennast kamandada - käsutada, sest uskusin, et ma EI OLE PAREMAT KOHTLEMIST ÄRA TEENINUD.

----
Appi, tõesti ära väsitab see üle kordamine ja seinaga rääkimine.
Ega ilmselt mu kirjutatut ei loeta üldse.

Sa võtad asju oma mätta otsast, aga mina mõtlesin hoopis teistmoodi.

Sina jah ilmselt oleksid sellises olukorras nii mõelnud.

----
Tüütab see pidev üle kordamine, kirjutan siin iseendale, sest kommidest näen, et ega õelutsejad ei ole üldse lugenudki.

----
Miks lasin "sõbrannal" pähe istuda ?
Sest uskusin, et ma olen sündinud värdjas ja minusuguse ebardiga PEABKI nii käituma.

Mis seltsi otsimisest sa sonid ???????????

Koogutasin ja alandasin ennast "sõbranna" ees, sest
1. Olin talle tänulik suhtlemise eest.
2. USKUSIN, ET MA OLEN SÜNDINUD VÄRDJAS JA ALAMKLASS JA MINUSUGUST VÄÄRAKAT PEABKI MÕNITAMA.

Riina
Kas oled loll või mängid ????????????

Seda teadsin juba enne kooli, et alandlikke ja heatahtlikke ei sallita.

Kas sa ei ole koolis käinud ja näinud, et tossikesed tallatakse jalge alla.

Mul on selline tunne, et räägime eri keeles või räägin siin seinaga.

SAIN KOHE ARU, ET "SÕBRANNA" MIND JUST SELLEPÄRAST PÕLGAB, ET MA HEATAHTLIK OLEN.
Täpselt nagu kooliski, heatahtlikke tyossikesi ei sallita.

Käitusin "sõbrannaga" sellepärast nii, et mind oli nii kasvatatud.

Ja seda teadsin ma juba 26 aastat tagasi, et "sõbranna" oleks minust pidanud palju rohkem lugu, kui ma oleks olnud õel ja sõnakas.

Ma ei olnud võimeline olema õel, sest siis oleksid mul tekkinud süütunded ISEENDA ees, ah, sa ei saa nagunii aru ja ajad oma joru.

----
Kui ma näiteks oleks "sõbrannale" halvasti öelnud, oleks mul temast hiljem suured süümepiinad hakanud, et ma olen kuri ja alatu inimene, teen talle liiga.

Kuna ma olin sündinud värdjana ning teistele naistele võlgu, siis kus seda enne nähtud, et värdjal on oma arvamus ja astub kuningannadele vastu.
 
P. to Jah 21. september 2014, kl 22.38
Siinsed õelusehunnikud ju meelega provotseerivad ja susivad haigetes kohtades, sest saavad aru, et see teeb mulle väga haiget.

Et siis hiljem mõnuga susada, näed.

Reaalis inimesed ikkagi niimoodi ei susi ja ei öelutse, kui nüüd "sõbranna" välja arvata.
 
P. to Riina 21. september 2014, kl 22.43
Kui vana sa oled ?
Ükski täiskasvanu ei saa niimoodi mõelda, nagu sa kirjutad.

Seda teavad juba 1. klassi lapsed, et head inimest peetakse opakaks ja sellist ei sallita.

Mul oli see küll selge juba enne kooli, aga ma uskusin, et olen sündinud VÄRDJATE KASTI ja mul teisiti käituda võimalik ei ole.

Ja "sõbranna" suhtles minuga ju parema puudumisel.

Mis pagana heatahtlikkusega kellegi püüdmise iba sul ? See on selline lasteaiatasemel jutt.
moosimadu 21. september 2014, kl 22.48
Issand kui tige inimene su kesta alt välja on koorunud, P!
Isegi Riina, kes on siiani ilma igasuguse irooniata sinuga suhelnud ja sinust aru saada püüdnud saab nätaki! verbaalselt vastu hambaid.
Sul on küürakas hing ja sulle tundub, et teised on kõik samasugused.
 
P. veel to Yep ja Riina 21. september 2014, kl 22.52
Niimoodi, nagu teie mõtlete, mõtlevad ainult lasteaialapsed.

Ükski täiskasvanu nii mõelda ei saa, kui vanad olete, 5 aastased ?

See oli mulle lapsest peale selge, et maailm on julm ja kui tahad, et sinust lugu peetakse ja sinuga suhelda tahetakse, pead olema jõhker ja julm.
Aga ma ei olnud selleks võimeline, kuidas minusugune värdjas saab julm olla.

----
Esiteks olin ma kindel, et ükski naine minuga nagunii suhelda ei taha, sest ma olen sündinud puudega värdjas.

Aga "sõbranna" oli ka suurte vigadega, nii et tal ei jäänud midagi muud üle.

Ja selline lapsikus, et ma hakkan nüüd midagi tegema, et "sõbranna" minuga suhtleks - see ei tulnud mulle pähegi, sest see on absurd.

----
Kas te päriselt olete nii rumalad või ?

Saatre aru, kui sa kellelegi ei meeldi, siis sa ei hakkagi meeldima mitte kunagi.

Imelik lugeda, et terve mõistusega täisealised naisede selliseid lapsikusi kirjutavad.

3 aastane laps võib küll kellegi poolehoidu sellega võita, et on hästi hea, aga iialgi ei käitu nii teismeline ja täiskasvanu ammugi mitte.

Teadsin juba enne kooli, et häid inimesi peetakse ullikeseks ja neid ei sallita.
 
koledus 21. september 2014, kl 22.52
sa P oled tõesti ääretult kole inimene, nii välimuselt kui hingelt..
 
P. to Moosimadu 21. september 2014, kl 22.57
Kuidas ma pean siis sellistele absurdsetele lapsikustele vastama ?

Kui ma teadsin algusest peale, et "sõbranna" mind minu hea suhtumnise pärast ei salli.

Et siis minule võib igasugu õelusi ja absurdi kirjutada ja mina midagi vastata ei tohi.

Olen palju kordi kirjutanud, et "sõbranna" mind algusest peale ei sallinud sellepärast, et selline heatahtlik tossike olin.

----
Milleks need õelutsevad kommid siin, kui minu komme üldse ei loeta ?
 
pingutus 21. september 2014, kl 23.00
sa P, oled siin ennast tõesti inetu ja põlgusväärse inimsena esitlenud.
 
P. to Koledus 21. september 2014, kl 23.05
Sellised kommid teevad mulle väga haiget, sest on ebaõiglased.

Minul ei olnud ju mitte mingit omakasu. Mis omakasu ma sain, et "sõbranna" ees koogutasin ?

Mis omakasu sain, et peigmehe ära ajasin ja aborti tegin ?

Sellised kommid teevad väga - väga haiget ja kisuvad haavad lahti.

Oma "sõbrannasse" hea suhtumisega tegin ENDALE AINULT KAHJU.

----
Mul on äärmiselt vastik selliseid komme kirjutada.

Väga vabandan, aga kommijad on õnnelikud, et said mulle haiget teha ja mõnuleda.

Asi seegi, teen vähemalt inimesed õnnelikuks.
moosimadu 21. september 2014, kl 23.13
Vaata, P, sinu komme just loetaksegi ja nende põhjal oled sa ise endast kuvandi loonud.
Pugejalik, valmis hiljem selja taga nuga selge lööma, kellegi kohta sul head sõna jätkunud ei ole, nõuannetest loed välja parastamist, headus on su jaoks ''iba'', sest ''Seda teavad juba 1. klassi lapsed, et head inimest peetakse opakaks ja sellist ei sallita.''.

Tige, õel, salalik ja silmakirjalik.

Loe oma kommmentaare ise ka, kas sulle meeldib see mürk, mis sealt vastu pritsib?
 
P. veel to Koledus 21. september 2014, kl 23.20
Reageerisin nii valuliselt, sest nii asjad küll ei olnud.

Näen, inimesed võtavad asju ENDA järgi ja usuvad, et kõik teised mõtlevad täpselt ühtemoodi.
Ja veel nii kindlad on, et mina mõtlesin täpselt samamoodi nagu nemad siin.

Ja kui ma ütlen, et mina niimoodi ei mõelnud, siis vaieldakse ikka vastu.

Ma TEAN TÄPSELT, MIDA MA MÕTLESIN JA TUNDSIN, miks ma "sõbrannaga" nii käitusin ja kuidas ma temasse sisimas suhtusin.

Ja ei ole ma iial midagi teinud, et ta minuga rohkem suhtleks. See on ju absurd midagi teha.

"Sõbranna" suhtles minuga ainult siis, kui see talle kasulik oli.
Minu käitumine ja suhtumine EI TÄHENDANUD KÜLL MITTE MIDAGI.
 
erapooletu jälgija 21. september 2014, kl 23.21
P kirjastiil ja eneseväljendus ja eneseõigustus, kaastunde väljapressimine loovad pildi ääretult ebameeldivast õelast, salakavalsat, kadedast, salavihaga inimesest. Väga räpane inimhing.
 
P. to Moosimadu 21. september 2014, kl 23.31
Nüüd sa kirjutad küll väga ebaõiglaselt.

Kellele mina noa selga lõin ?
"Sõbranna" lõi mulle ju noa selga, kui oli oma tahtmise saanud.

Isegi peale aborti ja peigmehe äraajamist suhtusin mina "sõbrannasse" hästi edasi.

Mul ei olnud plaaniski "sõbrannale" seda lugu meelde tuletada, sest see tegi mulle haiget ja ma ei tahtnud vana asja meelde tuletada.

Ütle, miks sa nii õel oled, sa kirjutad ju meelega õelusi, mis ei ole tõsi.

----
Olen väga kannatlik, ei ole elus mitte kellelegi midagi halba teinud.

Mina lõin kellelegi noa selga ?

Appi, ma ei ole terve elu jooksul mitte ühelegi naisele reaalis mitte ühtegi halba sõna öelnud.

Aga minu kallal on õelutsetud küll, olen vaikselt ära kannatanud ja mitte midagi ei ole teinud.

----
Sa oled üdini mürgine ja õel, lihtsalt naudid mu kallal õelutsemist, see pakub sulle ju mõnu.

Sa oled lihtsalt üks üdini õel jas kibestunud mutt., kellele pakub naudingut õelutseda.
Ja ära hakka vastu vaidlema, et see nii ei ole.
 
peegelpilt. 21. september 2014, kl 23.34
P kirjutab:
ja oled lihtsalt üks üdini õel ja kibestunud mutt., kellele pakub naudingut õelutseda.
Ja ära hakka vastu vaidlema, et see nii ei ole.
----------
jah, sul on õigus, P. täpselt nii me siin sind näemegi. Sa said, mida tahtsid.
moosimadu 21. september 2014, kl 23.38
See, et sa praegu siin oma endist sõbrannat mõnitad ja sarjad ei ole su meelest selja tagant noa selga löömine? Miks sa temaga näost-näkku neid asju selgeks ei räägi, vaid aralt ja alatult siin, kus tal endal pole kaasarääkimiseks mingit võimalust, teda põhjad ja mõnitad? Ma ei usu, et temagi mingi ingel on, aga paistab, et te väärite teineteist.

Just - reaalis sa ei julge kellelegi midagi öelda, koogutad ja lakud taldu, aga anonüümsuse varjus ja selja taga ''paned ära''. Nagu mullegi - just nüüd, just praegu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!