Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
käskude käskija 05. mai 2015, kl 23.14
huvitab, kes käsib pillel valikuliselt asju teha? natuke nagu käösib ja natuke nagu ei käsi ka.
pille jagab arvamusi nagu sõelast auke, mõned... ses mõttes on võimatu arvata ja oletada, mis üldse tõsi ja mis vale.

seesama elvandi katsumise lugu: pille tahab, et me vaid kõrvu katsukd, aaga elevandis on veel palju, mis on muud kui kõrvad..

selles suhte suht mõttetu ajaraisk siin pillele endale ka.

pille võiks nüüd käskida seda käskijat enam mitte käskida kirjutada.
 
sõltlaste kohtumispaik 05. mai 2015, kl 23.17
pole vaja kurjustada, siin võivad kohtuda kõik ja ei loe, mis häda kedagi vaevab.
tulge tulge julgesti kõik, kel kuskil midagi kerima hakkab, ega lase vabalt olla.
tulge ja rääkige end vabaks siinsamas endasarnaste mõistjate seltsis.

pole vaja teha uusi teemasid, pole vaja. siin on väga toimiv ja sõbralik arutelu käimas, niiet - tundke end nagu kodus, kallid sõbrad!
 
sisse- välja, sisse- välja. 05. mai 2015, kl 23.18
jah, kuidas see pille käimapanemine siis käib ja kuidas tema mõtlrmise tegevuse peatamine.
lükkab sisse, lükkab välja? Kes? ja kelle käsukorras?
 
P. 06. mai 2015, kl 00.47
Olen seda mitukümmend kordsa korrutanud, et naistuttavale meeldis, kui mul on selline peigmees või mees, kes talle üldse EI meeldi, keda peab nõmedaks.

Kui oli mingi hästi nõme mees, kes naistuttava arust mitte kuhugi ei kõlvanud, siis seda hakkas naistuttav mulle pähe määrima: hoia kinni, ära lase käest ära, muidu jääd vanatüdrukuks.

Oleks peigmehe asemel mõni selline, kes naistuttavale vastumeelne, siis ta oleks kindlasti käskinud kinni hoida.

Kuna peigmees naistuttavale meeldis, siis mul tekkisidki süütunded, et ma ei tohi nii HEAD meest teiste naiste eest ära võtta.
 
elevandi kõrvad ja pille valtaja kõrvad 06. mai 2015, kl 00.53
no need pillekese valetamise kõrvad on ka na pikaks juba kasvanud.

no ei tule välja enam see teiste lugejate üleskeeramine, on ju pilleke?
sisse välja käib pillekese lülitamine, tal mälu ka selline lünklik.. mis ei lase nagu loo kohta midagi arvata. igav lugu kah, ei midagi huvitavat.

kuna pillle üksksi arvamus, ükski nõuanne ei kõlba, mis tema omast erineb, siis jah, pilleke, peadki leppima iseenda seltskonnaga.
 
P. to Eem 06. mai 2015, kl 00.56
Olen seda siin küll sada korda korrutanud.

Naistuttavale MEELDIS, kui mul oli hästi nõme peigmees, kes tema arust mitte kuhugi ei kõlvanud.

Kui aga kutt talle meeldis, siis naistuttavat me suhe VIHASTAS ja mina tundsin KOHUSTUST teda minema saata.

Olen seda nii palju kirjutanud ning eks nn. "pinnijad" saavad väga hästi aru, elavad siin oma väärastunud iha välja, muud ei midagi.

Täiesti haiglane, mis küll osasid inimesi erutab.
 
P. to Sama küsimus 06. mai 2015, kl 00.58
Esiteks ei ole me sõbrannad olnud mitte kunagi.

Teiseks naistuttav naerab minu põdemise üle.
moosimadu 06. mai 2015, kl 00.59
"Olen seda siin küll sada korda korrutanud."

Küsimus on selles, MIKS sa oled seda sada korda korrutanud?
On sul mingi lõplik eesmärk?
moosimadu 06. mai 2015, kl 01.00
Kirjuta midagi ilusat, kedagi ei huvita su sada korda korrutatud jutt, kirjuta ilusatest hetkedest oma elus.
Kirjuta sama kirglikult nagu sa praegust sõnnikut toodad, nüüd pane lilled sellesse sõnnikusse kasvama.
 
P. to Moosimadu 06. mai 2015, kl 01.13
Mis sa perverssete kommide kirjutajaid korrale ei kutsu, kes oma haiglasi fantaasiaid siin välja elavad ?
 
Sama küsimus 06. mai 2015, kl 01.15
Sa ei vasta. Ma ei küsi vaenulikult. P, kas su eesmärk on sellele naistuttavale kätte maksta oma rikutud elu eest ja selle eest, et ta naerab su põdemise üle?
 
loll liba 06. mai 2015, kl 01.16
Niiiiiiiiiii naljakas, onjä?
 
P. to Sama küsimus 06. mai 2015, kl 01.22
Kuidas sa seda endaarust ette kujutad ? See ei ole võimalik.

Ega ma temaga kaklema ei hakka, saan ise peksa. Naistuttav on füüsiliselt tugevam, suur, mehelik, suure kondiga.
 
Sama küsimus 06. mai 2015, kl 01.27
Ma ei tea, kuidas sa oma kättemaksu ette kujutad. See, et teda vihkad, oled öelnud. Kättemaksuna näed ehk temast kogu aeg palju halba rääkides. See on sinu kättemaks?
 
P. to Sama küsimus 06. mai 2015, kl 01.39
Mis kättemaks see ka on ?
Naistuttavale pakub minu kirjutamine ainult LÕBU, ta NAUDIB seda.
 
eriti haige , Pille 06. mai 2015, kl 01.44
Kepin ja kellan end pilbasteks. Pille, alati teiega.
 
Sama küsimus 06. mai 2015, kl 01.54
Oled ilmselgelt solvunud ja vihane selle naistuttava peale.
Kas naistuttavast halva kirjutamine toob leevendust? Või mis eesmärk sellel on?
 
õigus kaitsesle 06. mai 2015, kl 02.01
noomoodi teisi inimesi,eriti seda meile ju tundamata naist materdaes sarnaneb lugu ju kiusamisele. Pille poolt.

me ei tea, mis tegelikult tõsi, mis pille peas, mis lausa vale ja olemata..Pillele ju näib, et kõik on teda alti kiusanud ja mittemõistnud ja kadeda olnud jne jne.
isegi kuriteo korral on kurjategijal õigus advokaadile ja kaitsele.
pille materdab kogu oma vihkamisega, kuulutab sõja kõigile, kes tesimoodi isegi mõelda julgevad.
ses mõttes väga alatu naine. ja sõjas oled sa üksi, pilleke. isegi kahju pole.
 
P. to Sama küsimus 06. mai 2015, kl 02.26
Kirjutan asjadest TÄPSELT NII, nagu oli.
 
P. to Õigus kaitsele 06. mai 2015, kl 02.35
Naistuttavale teeb minu kirjutamine ja põdemine ainult headmeelt, ta NAUDIB seda, et mu elu nii vussi suutis ajada.

Naistuttav naudib seda, et ma siiamaani tema käitumisest ja tagajärgedest üle ei saa.
 
tore ju 06. mai 2015, kl 02.43
tore ju, siis on kõik asjaosalised rahuldatud.
 
P. veel to Õigus kaitsele 06. mai 2015, kl 02.45
Naistuttav tunneb UHKUST, et suutis mu elu täielikult untsu keerata.

Mu kirjutis on tema jaoks TUNNUSTUS.
 
teise osapoole tunnistused 06. mai 2015, kl 02.47
kuna meil ei ole teise osapoole tunnistusi ja süüdistatav ei saa enda kaitsmiseks sõnagi lausuda, siis on see ebaõiglane võitlus, pilleke.

sa esitad kallutatud tõde, see on sinu tõde, kuid teadmata on, mida ütleks selle kohta arukas inimene..


miks sa sunnid võõrast inimest "risti lööma"?
 
kuidas sina tead? 06. mai 2015, kl 02.51
kuidas sina tead, mida teine inimene praegu tunneb? tänases päevas?
sinu ainutõdede kuultamine ajab kergelt oksele.
nii jäika ja nii ensekindlat egoisti pole ka tihti kohata.

miks sul seda sõda vaja pidada on?
kõigiga, kes siia kirjutavad?
 
P. Eelmisele 06. mai 2015, kl 02.56
Naistuttav ei tunne ennast üldse süüdi, talle pakub see kõik lõbu.

Sinu jaoks on süüdistus, naistuttava jaoks ullikese põdemine ning ullikesi peabki ära kasutama tema meelest.

Naistuttav tunneb UHKUST päriselt, et ta nii võimukas on, risti löömine on sinu arvamus, tema meelest on auasi tobukesi ümber sõrme keerata.
 
P. to Kust sina tead ? 06. mai 2015, kl 02.59
Arvad tõesti, et selline muutub ? Nii sinisilmne ei saa olla.
Muide mina olingi ülimalt sinisilmne, täielik pauk oli arusaamine, milline see naine tegelikult on.

Siiani raske uskuda.
 
jah, pilleke SA EI MUUTU 06. mai 2015, kl 03.08
Arvad tõesti, et selline muutub ? Nii sinisilmne ei saa olla.
Muide mina olingi ülimalt sinisilmne, täielik pauk oli arusaamine, milline see naine tegelikult on.

Siiani raske uskuda.

----
sa kirjutasid selle siia iseendast, on ju?

et oled aastaid oma elust raisanud lootusetule sõjale. kaotaja oled ju sina, üksi ka omas sõjas. aga ise tehtud ju.
 
P. Eelmisele 06. mai 2015, kl 03.13
Ega ma ei väidagi, et mina süüdi ei ole.

Loomulikult olen süüdi, et lasin naistuttaval oma elu valitseda ja kamandada.

Naistuttaval on täiesti ükskõik, mida ma mõtlen ja tunnen.

Loomulikult mina üksinda kannatan.
 
vähemalt on elul mõte 06. mai 2015, kl 05.17
pillekese elu mõte on kannatada, igas asendis, iga kell, iga mehega, iga naisega..
selline kannataja meil.

muig. ikka jaksab kannatatada..
 
viis pauku ühte auku pillele 06. mai 2015, kl 05.48
pilleke kirjutab: arvad tõesti, et selline muutub ? Nii sinisilmne ei saa olla.
Muide mina olingi ülimalt sinisilmne, täielik pauk oli arusaamine, milline see naine tegelikult on.

Siiani raske uskuda.
------------
sa said viis täielikku pauku ühte auku ja ikka ei võtnud õppust.( rasedused juhuslikest sex suhetest juhuslike meestega)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!