Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Appiiiiiii 06. mai 2015, kl 16.36
No ei kirjutanud naistuttav seda huumori pärast, ikka õelutsemise eesmärgil.

Kui sa õigustad õelutsemist, siis õigustad, mis ma sinna parata ikka saan.

Ühelegi naisele ei meeldi, kui talle öeldakse, et oled rõve vanamutt.
Muidugi oleneb, kes ütleb ja millal jne.

Naistuttav teadis 100%, et seee ütlus mulle ei meeldi, sellepärast ütleski.

ASJA TEGELIK HUUMOR ON SELLES, ET ÕELUTSEJA ISE ON SAMASUGUNE RÕVE VANAMUTT.
See teebki asja halekoomiliseks.

Kui nii ütleks noor tüdruk, poleks nii koomiline.
 
10 000 tuleb lahedalt ära! 06. mai 2015, kl 16.37
noh, natuke veel ja 10 000 tuleb lahedalt ära. Jeee!

ja Pille pisike sõda maailmaga tema enda loodud kaevikus kogub uues kohas uusi tuure.
 
no ei ole ju sama, pilleke 06. mai 2015, kl 16.41
pille kirjutab:ASJA TEGELIK HUUMOR ON SELLES, ET ÕELUTSEJA ISE ON SAMASUGUNE RÕVE VANAMUTT.

-
teine oli mehele saanud,( kuna see koht oli teile nagu edukuse möödupiiks saanud), tal oli laps ja pere, töökoht, ettevõtlus, sõbrad ja tuttavad, ta oli normaalne, edukas keskealine naine.elu ja inimestega toimetulev.
 
apppiii 06. mai 2015, kl 16.47
na ja mis siis, et sõbranna teadis, mis sulle meeldib, mis mitte..mis siis.
tema siis nii ütles ja mis siis
mis see täna enam leob, ütle, P.

sa vaata kasvõi siin ennastki. sa pidevalt õigustad end läbi selle, et ME MÕLEMAD OLIME nii ja naasugused, et kuidas tema võis teisiti tunda või öelda, kui sina. te ju olite võrdsed.
see, et tema oli selline nagu oli, pole nüüd sinu jaoks mingi õigustus, kui aus olla.

ja see, et tema on samasugune rõve mutt, siis jumal temaga, olgu.

mida sa võrdled kõike endaga.
sina poleks nii öelnud, aga teised näe ütlevad, sest nemad jälle ei ütle nii nagu sina...

sa nagu mingis stalini erikoolis, et kõik peavad ühtviisi punaselt mõtlema ja ütlema või nagu hitlerjugendid, kooris "heil" hüüdma.

asja huumor pole selles, et sõbranna sulle nii ütles, vaid asja huumor on selles, et SINA eeldad, mida keegi tohib öelda ja mis mingis vanuses nagu sobib öelda ja mõelda. Vaata, see on kogu sinu teema huumor ja sinu huumor ka.
ma arvangi, et sa teedki nalja, et see kõik ongi huumor siin, mitte päris.
 
vabadus ja vabandus 06. mai 2015, kl 17.43
ju see sõbrannagi tahab seda sinuga seotud minevikku unustada, ja ju ongi. milleks kogusega sittt kaasa tirida, on ju pilleke?

juna teil oli vähe häid mälestusi koostegemistest, siis polegi midagi toredat ju meenutada.
vaevalt see koos meeste magatamine nüüd asi on, mille üle ta tänasel päeval väga uhke oleks?

sa, pille, oled uhke, et said 5 korda rasedust katkestada.. et ikkagi saavutus. Kõigile pole see uhkustmise koht.
 
absurdihuumor 06. mai 2015, kl 17.46
ka jälgin seda teemat kui absurdihuumorit..
ja see pillekese sõda maailmaga on natuke kurb ka, aga tore, et ta ise sellest aru ei saagi.

annab ta elule nagu mõtte ja põhjus hommikul klahve taguma hakata.
 
tänapäeval on suhtumised teised 06. mai 2015, kl 17.50
pillekes viga oli se, et ta õigel ajal võõrast inimesest oma korteris ei vabanud. ei palunud abi ka kelleltki. ses mõttes oli ju kaasosaline kõiges, mis toimus või ei toimunud.

pilekese totakas peigmees ei astunud ka samme, et oma "armaststud kõhuõde sexpartnerit) kaitsta.
et me ikka kaitseme ju neid, keda armastame?
järelikult oli pilleke ise otsustaja, et peigmest lahti sai, mees ei kurda ju tänase päevani...

kas see peigmees oli muidu vene rahvusest ja mehe praegune naine ka?
 
P. 06. mai 2015, kl 17.59
16.41
Vaata, just nimelt sellepärast naistuttav nii ütleski, et tal oli SELJATAGUNE mehe näol, kellele toetuda.

Üksikuna oli tal selles suhtes hoopis teine jutt.

Mõnes mõttes kurb.
Inimene läheb siis eriti õhku täis, kui tal on toetuspunkt.

Üksikul see toetuspunkt puudub, eriti, kui oled keskealine.

Julm seda ära kasutada.
 
P. 06. mai 2015, kl 18.02
16.41
Üks sõbranna kindlalt oli, kes teda hiljem süüdistas tuberkuloosi nakatamises ning mida naistuttav põdes.

Kuidagi kurb oli, kuidas inimene ühe ütlemiste pärast põeb, aga teise ( minu ) ütlemiste peale peab peenikest naeru.

Naistuttav väga lootis seda naist endaga siduda, aga vast on leidnud endale uue sõbranna, seda mina ei tea.
 
P. 06. mai 2015, kl 18.05
17.50
Miks arvad, et vene rahvusest ? Ei olnud.

Vabadus ja vabandus

Mina suhtusin naistuttavasse meie tutvuse ajal väga hästi.

Kasvõi minu head suhtumist saab meenutada, kui midagi muud ei ole.
 
p seljatagune võttis naise 06. mai 2015, kl 18.16
no ja sinu seljatagune pilleke, võttis noorema naise.
nii, et ega väga nagu armastust ka ei olnud. armastus pidavat ju kõikevõitev olema.
aga teine naine osutus tugevamaks kui tohlemmehe armastus.
no naljakas lugemine tõesti.
 
ertyle 06. mai 2015, kl 18.35
eda, et need teised osalised võisid olla ka opakad ja muul moel rumalad, P ei tunnista. P jaoks on kõik teised kompleksideta, mõistuse juures ja vastutusvõimelised, kes naudivad P alandamist. Ka siin foorumis näeb P järjekindlalt, kuidas osa kirjutajaid teeb seda ainsa eesmärgiga P üle irvitamisest naudingut saada. Eks selliseid kirju ka on, kuid P näeb olematuid naudinguid ka seal, kus miski sellele ei vihja.
---------
miks sa siis suhtud Pillesse nii halvasti? sa saad kindel olla vaid ju enda suhtumises. ja miks sa siis pillet alandad oma mittemõistmisega? ei usu, et absurdi lugemine eriti tundeid tekitaks, ei viha, ei kurbust, ei rõõmu. absurdhoomori üle irvitada? milleks? mis oleks nagu motiiv?
 
lükka ja tõmba, 3,14 06. mai 2015, kl 18.42
,14 06. mai 2015, kl 12.28
tuleb tunnistada, et Erty II arutlusega olen paljus nõus. ka sellega, et siin 1 või 2 samasugust sundmõtetega inimest nagu sateliidid P ümber, kelle enda probleemid sugugi väiksemad pole.
kas aga vastajate soovitustest P-le kasu on?
loodan, et siiski ehk mingil tasandil on. võimalik, et olen selles osas naiivne.
samas juba see, et talle, kui suhtlemisvaeguses inimesele ka normaalset ja heatahtlikku suhtlemist siin pakutakse, peaks siiski olema mingigi kasuteguriga ometi.
muidu oleks ta ehk üdini nende trollide lükata-tõmmata.
---------
vaene pille, miks sa teda nüüd siis lükkad ja tõmbad 3,14
alguses olid kui suur juht ja õpetja, kes kergelt ja kõrge kaarega teistele pähe last üritas, pillekestki õpetas elama, aga pillke põlgas "tarkused" ära ju. isegi 3,14 arvamused ja seisukohad ei sobinud..
irw. neid isehakanud abistajaid..
ma pole veel seda kohta pille teksitist leidnud, kus ta ABI küsiks.
tal polegi seda vaja, teda täiesti rahuldab ja teem omal kombel õnnelikuk möödunu taaselustamine, ikka ja jälle. elu parimad hetked ikkagi ses igavalt elatud elus. vähemalt midagi toimus.

Tõeline abibivajaja ju küsiks ja otsiks ABi.
 
P. Eelmisele 06. mai 2015, kl 18.48
Küsingi abi.
Naistuttava käitumisest arusaamine ongi suur abi.

Mul on väga tähtis aru saada, mis ajendas inimest minuga nii inetult käituma.

Hea küll, saan aru, peigmehe pärast oli kade.

Aga hilisem käitumine ?
 
P. veel Eelmisele 06. mai 2015, kl 18.53
Lizaga vahetame emaile.

Aga muidu on mul hirm haiget saada, TÕRJUTUD saada.

Oletame tekib mõne naisterahvaga vestlus, siis ma olen kui süte peal, kas tal on igav, kas mu jutt on tema jaoks nõme, kas on me vestusega rahul jne.

Siis kardan, et inimene ikka ei soovi minuga suhtlemist ja ma jälle põen seda mis hirmus.

Loomulikult tahan abi, aga mõistusega saan aru, et seda abi kuskilt ei tule, ükski naine minuga reaalis nagunii suhelda ei taha.
Liza on suur erand, aga ikkagi oleks reaalius hirm, et segan.
 
koera matus pille raha teenimise loos 06. mai 2015, kl 18.54
alu kirjutab tutvumise teemas, mille ka ise teinud: "Turn off"

Ja missiis, kui ongi palgalisi kommijaid? Mida annaks see teadmine mõnele, kes seda pole? Et taob ka siia tekste lootes palgaliseks kunagi saada ja kuna pole veel saanud ega saagi, siis läheb kadedusest pauguga lõhki...las läheb siis.
----------
ses mõttes siis pille loos kah koer ikka raha alla maetud.
"siia siis ongi koer maetud" vanasõna uuenm variant
 
uskumatu lugu selle pillega 06. mai 2015, kl 18.56
selles pille tekstides puudub usutavus.
eks see ikka üks rahapigistamise töö ole tal siin teha.
 
P. Eelmisele 06. mai 2015, kl 19.16
Mida sa KONKREETSELT ei usu ?

Et selline ohmu olemas on ? Kahjuks on.

Naistuttav samuti olemas, kes ohmut ära kasutas.
 
kui ära kasutas 06. mai 2015, kl 19.19
Mida see naistuttav siis ka sai, sinu peika endale või?
 
niiet 06. mai 2015, kl 19.20
Liza on suur erand, aga ei oska sind ikka aidata.
Või pole sina isegi Liza väljapakutuga nõus.
No küll see sõbranna on ikka su jaoks oluline, kohe kuidagi ei suuda mõista, mis tema peas küll toimub ja miks ta Peest ei hooli nagu Peee tahaks. Kuidas ometi?
Sa nagu oleksid abielus olnd selle sõbrannaga ja eks su jutt siin tükati väljub tõesti kontrolli alt ja tekibki kahtlus, et sa pole mingi Pille, võib olla oled Peeter hoopis või on see sõbranna hoopis Peeter...kes teab, kes teab.

Aga, P, kuidas sina, kes sa sõbrannaga ammuilma enam koos pole, tead nii hästi, et ta kellegi tuberkuloosi nakatas???
Kas ta sind ka nakatas?
Või sai selle hoopis sinult ja seepärast lahku läksitegi.
Igasuguste jätistega te ju ringi aelesite, mõni ime sealt hull haigus siis saada.

Aga, kui sõbranna vend on tütrega hulla tempe tegi, siis ju see neil perekonna viga, et siis nagu??!!
 
raha ja pille teema 06. mai 2015, kl 19.30
palgalisi kommenteerijaid esineb nii parteidele häälte püüdmisses ja nendele imidzi kujundamise , moeblogides, kõiges mis ületab uudise künnist. mis iganes see uudis poleks.
olen teinud selekohaseid tähelepankuid delfis, alati rahale ja teenimisele tehtud märkused, kaovad moderaatorite poolt imekiiresti.

see tähendab, oligi õigus. keegi teenib ja korralikult.
pille-totu, ehk ise ei saa raha selle eest, kui just pole kirjanikuga tegemist, kes meelge sellise tegelase loonud ja sellist absurdi toodab. Ju siis teenib keegi teine. klõpsud ja sendid kukuvad kellegi taskusse.
 
P. 06. mai 2015, kl 19.30
Kui ära kasutas ?

Kui see talle vajalik ei olnud, miks siis mind peigmehest lahku ajas ?

Niiet
Naistuttav ise ütles mulle telefonis, et uus sõbranna süüdistab teda tuberkuloosi nakatamises, ju siis südamevalu oli nii suur, et lausa mulle ütles.
Pidin pikali kukkuma, sest oma elust ta ju mulle muidu mitte midagi ei rääkinud.

Mina puutusin naistuttavaga kokku, kui tal oli lahtine tuberkuloos ja köhis mulle näkku.

Õnneks ma ei nakatunud, aga ei tea, mida tulevik toob.
 
kui ära kasutas 06. mai 2015, kl 19.47
Järelikult siis ei kasutanud, ise otsustasid.
 
niiet 06. mai 2015, kl 20.02
P, kas siis see naistuttav üldse end ei ravinud, lihtsalt elas vabalt oma lahtise tuberkuloosiga?
No see on kummaline, et köhis sulle näkku ja rögistas, aga sina kõik need aastad ikka terve. Teine aga kohe jäi haigeks.

Nujahh, aga mis selle sõbranna vend oli mõni maniakk või muidu segane. Neil siis perekonnas julmuse geen sees nii muidu v? isa ka andis emale tappa ja ahistas tütreid? Vaene sõbranna tegelt.
 
P. to Niiet 07. mai 2015, kl 00.13
Loomulikult ravis, ilma ravita ei saa.

Näkku köhimine oli siis, kui ta veel arsti juures käinud ei olnud.
Tal oli juba tuberkuloos, kui köhis.

Mõtle, kui palju oled näiteks sina ilma enda teadmata tuberkuloosihaigetega kokku puutunud.

Väga võimalik, et oled elus sadu kordi tuberkuloosihasigete läheduses olnud, bussis, poes jne.
Sa ka ei ole nakatunud.

Kui kõik nii lihtsalt nakatuksid, siis oleksid kõik inimesed tuberkuloosis.

Miks isa naistuttavale tappa pidi andma ? Tõenäoselt ikka ei andnud.

Naistuttav on just ära hellitatud, sellepärast usub, et talle kõik lubatud.
Ainult teiste naiste peale hammas ei hakanud.
 
P. veel to Niiet 07. mai 2015, kl 00.52
Iial ei või teada, millal ja kas üldse tuberkuloos välja lööb.

Baktereid oleme nagunii eluajal küll ja küll saanud.
Haigus võib kujuneda ka hiljem.
 
Laura 07. mai 2015, kl 09.03
Miks te vaevute siia P-le kirjutama, ma ei saa aru?

P ei lõpeta mitte kunagi oma teksti tootmist siia. Tal poleks see siis ka plaanis, kui ta (nagu ta vabanduseks ütleb) enda jaoks kõik asjad minevikust selgeks saab. Talle meeldibki see lõputu jahumine ja jauramine oma minevikus.
P elu eesmärk on olla õnnetu ja ta teeb kõik sellesk, et see nii ka jätkuks. Teie, delfi foorumi kirjutajad, olete selleks vaid üks vahend.

P on üks salakaval ja valelik libekala.
 
Vihm 11 07. mai 2015, kl 10.20
P on juba omamoodi kuulus. Kui näen kuskil P tähte. meenub kohe siinse teema P. Praegu jookseb Pehmiku reklaam,
P - loodan, et sinu suvi tuleb imeline ja loeme siit edaspidi ka rõõmsamaid kogemusi ja jutte!
 
P. Eelmisele 07. mai 2015, kl 11.32
" Kuulus" ? Naljakas, siin on anonüümne foorum.

Reaalis ei tea mitte keegi, kuidas ma põen.
Mitte keegi ei tea, kuidas ma ei soovi pidevalt ÜKSINDA olla.

Käin ÜKSINDA tänaval, mitte keegi ei aimagi, kui väga sooviksin jalutada kellegagi koos.

Pealegi võib IGAÜKS pikalt kirjutada ja nn. " kuulus " olla, kui vaid VIITSIB ja tahab kirjutada.

Üldjuhul ei viitisita, ei taheta, sest reaalis on piisavalt inimesi, kellega arutada.

Mul aga ei ole.
 
just 07. mai 2015, kl 11.41
ma arvan ka, ära tee selleks midagi, et olukord muutuks.
pane ikka veel samas tempos vähemalt 20 aastat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!