Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
pilleke kirjutab tuberkuloosist: 07. mai 2015, kl 18.49
Muide, kust sina tead, kui paljude tuberkuloosihaigetega sa oled kokku puutunud ?
See ei ole Eestis nii haruldane haigus midagi, 20-ndate alguses olnud neiu suri sellesse, kuigi pealtnäha paistis täiesti terve.
----------
vaata pilleke, ära ülbitse oma teadmistega.. Muidex ma tõesti tean sellest tubeerkuloosikahtlustusega inimeste meditsiiniliselst jälgimisest, see kestab aastaid, kuni proovid puhtad pole ja isegi siis kestab jälgimine veel aastaid oli 5 ehk?

Kodukülastus, eluruumid vaadatakse üle jne.

Kuidas see sõbranna siis lapse veel sai oma tuberkuloosiga ja Norrasse minna?
ja abikaasa ei jäänudki tuberkuloosi ja abiellus sellise haigust omava naisega? mitte et see kuritegu oleks, suur süda oli sel mehel siis ju.

nii, et ära karga õelalt ja tänitades ninna oma unikaalse tuberkuloosiga tänapäeval..hästi ebameeldivaks oled siin end kirjutanud. eks sa ole kõvasti seriaale ameerikast kah jälginud, kust ideid üle võtta.
 
P. 07. mai 2015, kl 18.55
Seda et
Mismõttes hea kuvandi, ma ei mõista ?

Naabritel on rahu majas, kui keegi ei käi.

Muidu kardavad vargaid ja röövleid ning valvavad, kes kuhu läheb.

3, 14
Loomulikult tahan suhelda, seda olengi kogu elu soovinud.

Aga kõik katsed on ebaõnnestunud.
 
P. 07. mai 2015, kl 19.01
18.49
Tuberkuloosi haigestus 20 -ndates.
Laps tuli ilmale keisriga, loomulikult sünnitada ei lastud.

Norrakaga elama hakates oli peaaegu 34 ning oli praktiliselt terve juba, ei olnud nakkusohtlik.

Arvad, et naistuttav rääkis norrakale, et on tuberkuloosi põdenud ?
Kahtlen selles sügavalt.
 
millal see sõbranna sõbranna siis nakatati, P 07. mai 2015, kl 19.11
aga milla see sõbranna uus sõbranna siis tuberkuloosi sai.
su jutust jäi justkui mulje, et peale sinu juurest äraminekut leidis naistuttav sõbranna, aga enne sinu juurest lõplikku äraminekut leidis armastuse, st leidis norraka enne, alles siis sõbranna, kelle nakatas tuberkuloosi ja siis kuskil tuli laps ka, kas enne sõbrannat või peale sõbrannat, ei seda saagi su keerulisest jutust aru.

otsid teiste tekstidest vasturääkivusi, aga enda omad kubisevad vasturääkivustest...harjutama pead veel jah, pilleke.
 
P. Eelmisele 07. mai 2015, kl 19.14
Naistuttav arvas, et uuel sõbrannal oli tuberkuloos juba varem.
Mina arvan ka, et reaalset ta naistuttava käest ei saanud, kuna naistuttav ei olnud ammu nakkusohtlik.

Uus sõbranna süüdistas naistuttavat, et sai tema käest, aga tegelikult ilmselt sai mujalt.
 
küll sina ikka tead teiste asju hästi, P 07. mai 2015, kl 19.14
sina tead, mida naabrid mõtlevad, sina tead, mida inimesed tänaval mõtlevad, sina kohe kõike tead....sa oled ju eriti andekas. sa oled sensitiiv. peaksid selgeltnägijate tuleproovis osalema ja saaksid kuulsaks siin ja siis edasi venemaal ka nende selgeltnägijate tuleproovis...
milline talent sa oled, miks sa oma annet vaka all hoiad, P. tõsiselt mõtlen, mitte ei nori.
 
aijee 07. mai 2015, kl 19.16
no ma aru ei saa, mis seltskond, kõik tuberkuloosis.
 
imelik tõesti 07. mai 2015, kl 19.28
Aga suhtlesid ju mingite vangide ja asotsiaalidega, pole ime siis, et kogu kamp tuberkuloosis.
 
3,14 07. mai 2015, kl 19.52
ok. tahad reaalis suhelda. kena.
kuigi KÕIK 2 katset või rohkem MINEVIKUS ebaõnnestusid.
sellepärast küsingi veel kord: P, kuidas nende teiste võimalustega? kas on need üldse sinu jaoks võimalused või välistad PRAEGUSES HETKES sealt pakutust midagi?
milliseid ei välista?
 
3,14 07. mai 2015, kl 19.58
veel: KUI sa soovid reaalselt inimestega suhelda, siis MIDA sa teed selleks? just PRAEGU? milliseid sammusid oled näiteks viimase kuu jooksul selle jaoks astunud? mida on plaanis ette võtta selles osas käesoleval kuul või kasvõi käesoleval nädalal? reaalselt siis?
 
P. 07. mai 2015, kl 20.01
19.14
Mina ei teagi, kas sai naistuttavalt või ei, arvan lihtsalt.

Kui naistuttav oli peigmehe ajal minu pool, siis ta oli ju praktiliselt terve, ma küll ei näinud, et ta tablette võtaks.

Naistuttava, ema, õde, vend, pisikesed vennatütred - keegi ei nakatunud.

Loogiliselt võttes oli uuel sõbrannal tuberkuloos juba varem, aga ega mina ei tea ka.
 
P. 07. mai 2015, kl 20.04
3, 14
Ma ei kujuta ettegi, kuidas üldse on võimalik reaalis sookaaslastega suhtlemist leida.

Kõik, mis elu jooksul proovinud olen, on EBAÕNNESTUNUD.

Võib - olla koduloomaga jalutades tekib kellegagi põgus vestlus, aga tõenäosus nullilähedane, et suhtlemine edasi läheb.
 
kui ma tuleksin ise su juurde, P 07. mai 2015, kl 20.07
kas siis suhtleksid minuga või arvad, et nagunii midagi välja ei tule.
 
kui ma sulle siiasamasse, P 07. mai 2015, kl 20.09
jätaksin telefoninumbri, kas sa helistaksid sellele numbrile.
 
kui ma kutsuksin sind, P 07. mai 2015, kl 20.10
endale maale appi peenraid tegema ja niisama koos olema, kas sa tuleksid.
 
P. 07. mai 2015, kl 20.11
Sooja ilmaga kindlasti.
 
P. 07. mai 2015, kl 20.12
20.07
Kuskandis elad ?
Kardan küll, et midagi pikemat ei teki, elu on näidanud.
 
20.07 07. mai 2015, kl 20.20
need kolm viimast küsimust on kõik minult, P.
kui jätaksin sulle siia tel nr, kas helistaksid.

ilmselt saaksin su juurde sõita veidike hiljem, sest praegu pean peenraid tegema, taimi maha panema, ja andma uuele eluringile aias ja põllul. kevad ei oota, aga inimesed oskavad oodata.
kas sa muidu teeksid maatööd heal meelel.
 
P. 07. mai 2015, kl 20.24
20.07
Lapse ja noorena meeldis maatöid teha, nüüd ei ole kokkupuudet olnud.
Peaasi, et ilm soe.
 
töötasu 07. mai 2015, kl 20.25
"kas sa muidu teeksid maatööd heal meelel."

küsib eelmine kirjutaja.

mis pille töötunni hindeks saab?
 
irw 07. mai 2015, kl 20.28
Oh, mis maatöid! Saaks pubis läkutada, kohvitada ja "asju arutada", vat see on ainus ja õige sõbrannandus.
Ilm on niikuinii kogu aeg külm ka, nii et...
 
einoh 07. mai 2015, kl 20.30
P jattis 3,14 kyssadele vastamata. Ajab ymargust iba.
 
20.07 07. mai 2015, kl 20.31
p saab suhelda ja võib isegi olla, et sõbranna. see on väga hea tasu ju. lisaks värske õhk, füüsiline koormus, hea tuju. raha on vaikiv paber ja seda ma ei pakukski, see pole vahetu suhtlus reaalis.
 
peenramaa 07. mai 2015, kl 20.32
miks peaks üks sõbranna minema teisele sõbrannale tasuta peenramaad tegema?
 
3,14 07. mai 2015, kl 20.35
kulla P, ma ei küsinud, mis on kunagi juhtunud.
ka ei saa sa väita, et miski nagunii juhtub/ei juhtu.
ei saa ju?
ma küsisin, mida võtad selles osas ette just nüüd, et suhtlemine reaalis võimalikuks saaks. konkreetselt?
ei, konkreetne samm ei ole see, et ütled, et kõik ebaõnnestub ja nagunii keegi sinuga ei räägi.
konkreetne samm on trennikaaslase kuulutus, reaalne minek loomade hoiukodusse, järelpärimine, et saad ehk aidata. sama misiganes heategevuse või keskkonnaliikumisega, vabatahtlike üritustest osvõtuga. sama huviklubidega, mida on kümneid erinevaid, sama täiskasvanute ülikoolidega.
ISE peab minema ja suhtlema esimesena. kasvõi telefonis.
need on reaalsed sammud.
kuid sa ei astu neid. miks?
kuna sa 2-l korral põrusid kunagi minevikus?
seetõttu sa enam OLEVIKUS ei anna endale mingit võimalust mitte kunagi?
lihtsalt istud oma toas ja tahad midagi omaette?
see ju ei vii mittekuhugi. :(

aga jumal tänatud tõesti selle inimese eest, kes sind nüüd maale kaasa kutsus. annaks taevas siis tõesti sooja ilma selleks puhuks ja ürituse õnnestumist.
 
aga 07. mai 2015, kl 20.35
Pee ajabki ümmargust iba juba 4 aastat. Kui Pee tahaks tõesti suhtlust, siis Pee oleks konkreetne ja tegutseks. Aga Peele meeldibki niisama tuututada, niisama jorutada ja kes teab, ehk tiksubki rahakest selle joru eest. Nii igatahes tundub.
 
m 07. mai 2015, kl 20.39
kunagi varemalt ka kutsuti P.-d maale ja sinna see asi jäigi, ikka oli miski valesti P jaoks.
 
P. 07. mai 2015, kl 20.47
Sooja ilmaga ikka lähen.
 
kle ...... 07. mai 2015, kl 20.48
P, ole nii kena ja vasta 3,14 kyssadele.
 
pille pole kirjutanud 07. mai 2015, kl 20.50
pille pole ju kirjutanud, et tema jaoks on sõbranntamine istuda kuskil kellegi kapsamaal, jälle eraldi teistest, et keegi ometi ei näeks tema olemasolu.
ja teha tasuta kevadisi aiatöid..lõokeste laulu saatel.

no pille võiks muidugi kirjeldada ka tema jaoks seda ideaalset sõbrannatamaist..et kuidas see siis toimuma peaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!