Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P vasta 3,14 kyssadele 07. mai 2015, kl 20.52
 
P. 07. mai 2015, kl 20.52
3, 14
Huviklubisid nii palju ei ole ja kõik maksavad.

Olen üritanud.
Näiteks kooliõele helistasin kunagi üle mitme -mitme aasta.
Mu meelest oli meil mõnus vestlus.

Kooliõde tuli aga tänaval juurde ja ütles, et temal EI ole aega niisama rääkida.

Olin nii solvunud, sest tegin ühe kõne üle mitme aasta ja mul ei olnud plaanis talle helistama jääda.
 
P. 07. mai 2015, kl 20.56
20.50
Enda avamine, avameelne vestlus mõlemaid huvitavatel teemadel, siis koos käimised, ettevõtmised.
Kasvõi jalutamised.
 
hahaha.. 07. mai 2015, kl 20.58
Huviklubisid on piisavalt palju, et hobi leida.
 
pille pole kapsamma huviline 07. mai 2015, kl 20.59
nagu näha, ei ole just pille jaoks ideaalne ja vaimustav kuskil võpsikus kapsamaal kellegi teise jaoks küürutada.

Miks sel kapsamaa pidajal omad lapsed abiks ei käi?
 
20.07 07. mai 2015, kl 21.10
miks te kõik rahasse ringi arvutate.
ega mul pole abi pärast abi vaja. pakkusin omastarust võimaluse suhtlemiseks ja kuna mulle endale maal väga väga meeldib, siis mõtlesingi, et äkki on tore.
kui ei sobi, siis mis teha.

linnas jälle mina ei taha niisama ringi jalutada. enne olen maal, on värske õhk, linnulaul ja rahulik olla.
saun, grill, suplus.
 
see on ju põllupidamine? 07. mai 2015, kl 21.16
20.07 07. mai 2015, kl 20.20
need kolm viimast küsimust on kõik minult, P.
kui jätaksin sulle siia tel nr, kas helistaksid.

ilmselt saaksin su juurde sõita veidike hiljem, sest praegu pean peenraid tegema, taimi maha panema, ja andma uuele eluringile aias ja põllul. kevad ei oota, aga inimesed oskavad oodata.
kas sa muidu teeksid maatööd heal meelel.
------------
kui siin aitööst ja põllupidamisest ei räägita, siis millest? tundub, et seda tööd seal jätkub.kohe kauemaks.
 
igaaav 07. mai 2015, kl 21.17
"Enda avamine, avameelne vestlus mõlemaid huvitavatel teemadel..."
Pee, sul pole ju teemasid, mis sind huvitaksid peale minevikus tuhnimise ja klatšimise.
 
20.07-le 07. mai 2015, kl 21.19
Ära pane neid kiibitsejaid tähele, neile ei meeldi midagi, saaks aga kiibitseda. Maal on alati mõnus.
 
jah, tundub küll 07. mai 2015, kl 21.21
mida oleks pillega rääkida? tohlakast peigmehest, kes osutus sexipraktikandiks, lollakast tuberkuloosihaigest sõbrannast, kes nutikaks ju osutus, kavalaks ka.

ja pillest endast tema rikkalikust sisemaailmast?tema lõpmata kannatustest ja kuidas keegi teda ei mõista? tema sisemist ilu, eriti siemist.

No andku andeks...nii igav ja tühine nüüd kah ei ole.
 
täiesti normaalne tekst pillelt 07. mai 2015, kl 21.27
N47 07. mai 2015, kl 20.07
Tere! Kas leiduks Tartus sellist naisterahvast (näiteks 45-60a), kes sooviks käia paar korda nädalas tennist tagumas või sulgpalli? Või ka kõndimas, jooksmas jne?
----------

ja siis loed sellist pille täiesti normaalsetteksti.
no ei saa ju täiesti totuga tgemist olla, see siin ikka õpitud ja hästiviimistletud rollikäitumine.
 
N47 07. mai 2015, kl 21.33
Mina panin selle kuulutuse Pillele abiks.
Ta võib sealt ise edasi kirjutada ja ehk leiab ka trennikaaslase omale Tartus. Parimat talle! :)
 
P. Eelmisele 07. mai 2015, kl 21.34
Mina seda teksti kirjutanud ei ole.

Tunnistan ausalt, jooksnud ma aastaid ei ole, ei jaksagi vist enam, jooksmist peab kogu aeg harjutama, mul pikk paus sees.
 
P. Eelmisele 07. mai 2015, kl 21.36
Üleeelmisele oli, aga eelmisele aitäh !
 
p-le 07. mai 2015, kl 21.39
mida sa teha tahksid üldse peale niisama jutustamise ja enda avamise.
midagi konkreetset palun?
 
pakun 07. mai 2015, kl 21.45
Kuidas oleks matkamisega. Lihtsalt võtad kompsud selga, kõnnid mööda metsaradu, ööbid telgis, teed lõkkel süüa, vaatled linde ja loomi, püüad kala ja elad sellist metsikut elu nädal jutti.
P, vasta, mis arvad.
 
50 ne aastane naine üskinda metsa? 07. mai 2015, kl 21.47
sa 3,14 oled ka ikka puhta soe peast.

ma ei teeks sellist eksperimenti vist isegi miljoni eest ära. lihtsalt õõvastav.
 
uuesti tuberkuloosist 07. mai 2015, kl 21.48
Vanglad on tuberkuloosi täis. P väitel tema terve, aga sõbranna ja selle sõbranna mitte.
Mis imenipiga selline kamp kokku sai ja kus sai?
 
miks 07. mai 2015, kl 21.51
üksinda metsa?
Ikka grupiga ja teistega koos. Matkajad on lahedad, äkki P sobiks sealt kellegagi.
 
vanad inimesed metsa? 07. mai 2015, kl 22.02
miks peaksid vanad inimesed metsa minema?
ma eelistaks kusil soojas maas vedeleda, kui juba pakkumiseks läks.

Vanad kondid telki ritta laduda, ei, ma tänan.
 
3,14 vanus 07. mai 2015, kl 22.10
sa 3,14 oled vist pärsi noor veel? ajad nii naiivset ja ramsalt toredat naljakat juttu. ja hästi püüdlik oled.
selline tore kaunishing.. muig
 
mees 07. mai 2015, kl 22.27
Naised, kas te tõesti oletegi tohlakad, et laste end alandada mingis P mängus.
Kuidas te ei saa aru, et teid ju laus mõnitatakse siin. Irvitatakse, et teil pole aega, vingutakse, et ei taha suhelda ja sõbrannast, kui naisest, on loodud ilge jätise kuju, kes on naisena siin läbi teema vaid üks suur halb. Tegelikult on selles sõbrannas kõik naised ja P-s vihkamine kõigi naiste vastu.
Ainult mees saab sedasi naisi vihata ja eks seda sealt usa seriaalidest ka rohkelt näha on, kuidas ikka mehed sarimõrvaritena tapavad naisi. Olete ehk märganud teiegi?
Ei muidu ta siin põikleks ega vingerdaks konkreetsetest küsimustest eemale, seda ikka märganud olete?
Kuidas te aru ei saa, no ausalt?
Miks te laste end madaldada?
Lõpetage ära, aga pange see perv. paika enne.
Miks te vaidlete selle perv-iga?
Miks te ei austa ennast?
Miks, junmala pärast?
 
P. 08. mai 2015, kl 00.37
Pakun
Naistuttavale tegingi ettepaneku matkama minna, mulle tundus nii põnev, naistuttav muidugi EI olnud huvitatud.

Uuesti tuberkuloosist

Naistuttava ema, õde, vend, pisikesed vennatütred ja hädaabi - " peigmees " täpselt samuti ei nakatunud.

Mees
Ütle, mis põhjusel peaksin kõiki naisi vihkama ?

Pettunud olen, et sookaaslastega kontakti reaalis ei teki.

Väga - väga ebameeldiv ja nadi tunne on kuulata sookaaslaste suust, et neil ei ole kunagi aega.

See tekitab minus tunde, et mis mul viga siis on, et minul üksinda on aega, aga teistel naistel kunagi ei ole.
 
P. 08. mai 2015, kl 00.56
Mees
Väga raske uskuda, et mees oled. Naiselik tekst.

Tegelikult tunnen mina ennast tohlaka ja alaväärsena, et mul aega on, aga teistel naistel ei ole.

See tekitab minus tunde, et kas ma olen idioot või, kuidas mul üksinda ajapuudust ei ole.

Lõpuks ometi saan välja kirjutada seda, mida terve elu tundnud olen.
 
3,14 08. mai 2015, kl 00.56
mina pole matka siin pakkunud aga pole ju paha mõte tõepoolest. minnes väiksema või suurema kambaga.
keskkonnateemaga seonduvalt tehakse selliseid väljasõite kusjuures küll, korrastatakse nende käigus looduskaitsealasid, rajatakse laudteid jms.
seal ka iga ala inimesi ja osavõtt minu meelest heategevuslik.
misiganes vanuses inimesed aga sobivad metsa küll. kui vana see meie Fred Jüssi on? 80? :)
 
P. veel 08. mai 2015, kl 02.01
Mees
Usun siiani, et naistuttav on naiste hulgas suur erand.

Tõenäoselt ei ole eriti selliseid naisi, kes nii kavalad ja õelad on.
 
eksperiment 08. mai 2015, kl 02.20
alu-vellu - bjõrn müüs oma idee rootslastele maha, et tutvumisteemalist tõsielu seriaali teha..

mis ja kelle huvides P. nagu materjali siis korjab?
ja mis tulemusi nagu eksperimendist oodatakse?
ja tasu ka muidugi.
alu lubas tutvumise teemas naistele 1000 euri maksta nädala eest..
siin osad taovad klahve aastaid ilma ühegi sendita..
nutt tuleb ju peale. kui lolliks kõik tehakse. ja hüppama pannakse, täpselt nii, nagu Pille tegelaskuju kirjutaja tahab.
 
P. Eelmisele 08. mai 2015, kl 03.01
Ei tee ma mingit eksperimenti.
Pealegi ei mõista, milles see sinu meelest üldse seisneb.

Olen tänulik, et on olemas koht, kus saab probleeme arutada.

Reaalis see võimalus puudub.

Tekib reaalis mingi probleem, kellegagi arutada ei ole.
 
mis probleemi sa siis arutad, pilleke? 08. mai 2015, kl 03.15
mina pole siin küll 4 aasta jooksul leidnud ühtegi probleemi, mida nagu tasuks arutada.

mis probleemidest sa räägid, ekspermentaator Pille?
mis mure su elu siis elamisväärseks teeb?
mis muret naudid igas päevas?
 
P. Eelmisele 08. mai 2015, kl 03.31
Kui naistuttava alatu käitumine kõrvale jätta, siis peamine probleem on suhtlemise PUUDUMINE.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!