Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju 08. mai 2015, kl 09.39
Peamine probleem, P, on sinul kõrvade vahel, suhtlemise puudumine on selle tagajärg.
 
nii 08. mai 2015, kl 10.40
Sa oled siis nüüd oma suhtlemisprobleemi arutanud kohe mitu aastat, oled targemaks ka saanud või?
 
P. 08. mai 2015, kl 11.03
No tore siis ju
Eks ma mõjun jah sookaaslastele veidrikuna, ega veidrikuga suhelda ei taheta.

Osadel või siis paljudel naistel ilmselt tõesti EI OLE AEGA.

Teine osa toob ilmselt selle ettekäändeks, võin küll eksida, naisi ma ei tunne, aga tõesti ollakse nii hõivatud.
 
P. to No tore siis ju 08. mai 2015, kl 11.35
Mina olen terve elu soovinud sookaaslstega suhelda, väga olen soovinud.

Üritanud ja punnitatud, aga midagi ei tulnud välja.

Sookaaslased EI ole soovinud ju, neil on kahe kõrva vahel, et mina neile ei kõlba.
 
kulla p 08. mai 2015, kl 12.28
siis tuleb midagi teha ja ette võtta ENDAGA, et kõlbaks.
seda nõu on sulle siin antud kapaga.
 
või punnitanud kohe? 08. mai 2015, kl 12.30
Täitsa põnev oleks teada, midamoodi sa, P, oled punnitanud, et naisi saada?!

Naisi sa ei tunne, aga tead, kuidas nad mõtlevad. Kas tekstid on naiselikult või mehelikult kirjutatud, seda tead ka. Ainult, et sa EI TUNNE naisi, kurdad sa samas.
Kuidas sa siis tead, kes mida ja kuidas kirjutanud on, kas mees või naine?!
Järelikult sa ise oled mees, ja oledki, sest ükski naine ei räägi, et ta ei saa naisi. AINULT mees mõtleb nii või siis naist mängiv mees, kes püüab naise rolli täita.
Sina täidad siin kohe kindlasti rolli ja täiesti teadlikult. Sa püüad selle eksperimendiga saada naistest rohkem teada, urgitsed naiste hinges ja mõtetes...
Miks?
Mille jaoks sa seda teed?
Niisama mitte, see on selge. Raha peab selle taga olema, või siis mingi pervoka kiiks.
 
P. Eelmisele 08. mai 2015, kl 12.41
Sellest saab nüüd küll aru, kas on naise või mehe tekst.
Vahel küll võib eksida, 100% kindel ei saa olla.

Ei ole mees.

Kirjutan sellepärast, et suhelda kellegagi ei ole.

Täitsa usun, et sa ei ole sellist naist näinudki, kel suhtlemise PUUDUS.

Miks nii arvan ?
Sest ma ei näe kusagil ühegi naist, kes suhtlemisest puudust tunneb.
 
P. 08. mai 2015, kl 12.43
Kulla P.
Arvan, see tuleb naistel ALATEADVUSEST, et mina EI kõlba.

Kellegi alateadvust ei saa ju muuta.
 
p-le 08. mai 2015, kl 13.06
kui sina ei saa suhelda ühegi naisega, siis kuidas sa saad väita, et keegi ei tunne suhtlemispuudust, sest sina ju seda ei näe?!

appi, mis indikaator sina nüüd oled?

kui sina ei näe suhtlemispuuduses inimesi, siis neid ei ole.
kui sina ei saa aru, miks naistel on kiire, siis järelikult nad põgenevad sinusuguse eest.

ikka annab järeldada, tõesti?

seda enam, et seda teeb enda väitel inimene, kes pole peale sõbranna ühegi naisega suhelda saanud 47 eluaasta jooksul.
Ikka tõesti märkimisväärne kogus kogemusi...
jaa jaa seda peab austama tõesti. ikkagi kõva sõna ja tõepärane uurimustöö. hakka või uskuma kohe.
 
niisama küsin 08. mai 2015, kl 13.07
P, kas sul on nahaga probleeme?
 
P. to P.-le 08. mai 2015, kl 16.55
Usun, kui oleks suhtlemise puuduses kannatavaid naisi, siis ma oleks nad üles leidnud.

Suhtlemise PUUDUSES olev inimene on nõus igaühega suhtlema, aga naised väga valivad, seega puudust kellelgi ei ole.

Kuidas ??
Ma ju kirjutasin selgelt, et usun, et paljudel naistel ONGI kiire.

Miks paned mulle sõnu suhu, mida ma öelnud ei ole ?

Olen kirjutan, et tunnen ennast idioodina, et minul aega küll, aga kõikidel teistel alati kiire.

MUIDE MA OLENGI ARVANUD, ET KÕIKIDEL PÄRISELT ONGI KIIRE.

See süvendab aga veelgi mu alaväärsust, sest ju ma siis olen vigane, kui mul kiire ei ole.

Usungi, et nr. 1 põhjus naistel mitte suhelda ongi see, et ei ole aega.

Palju väiksem põhjus on, et mina ei kõlba.

Niisama küsin
Ei ole.
Miks nii arvad ?
 
pille töö tulemus 08. mai 2015, kl 17.11
pille kirjatöö tulemus nelja aasta põhjal on tema jaoks ju siiski suur ja ümmargune NULL.

kui ikka asi eesmärgile ei vii, järsku on vahendid valed?
neli aastat elust ära raista mitte millegi tegemisele?
 
aga 08. mai 2015, kl 17.32
kui aega nii laialt käes, siis ongi ju ükstaskõik, kuidas seda laiaks lööd.
kirjutad siin 4 aastat mingit lugu
või istud kohvikus ja ootad, et äkki keegi märkab, et ohoo, seal samasugune üksildane nagu mina ja ohhsa, kaks üksildast leiavadki teineteist.
kuna keegi pole ISE P juurde sööstnud, siis P TEABki, et Üksildasi pole peale tema mitte ainsatki rohkem.
ja uurimustöö jälle valmis.

ainult üks asi ikka jääb ja see on teadmatus, mis toimub sõbranna peas. see küsimus on ikka veel lahenduseta.
 
P. to Aga 08. mai 2015, kl 17.58
Palun kirjelda oma tegevusi, millega hõivatud oled jne.

Väga huvitab, sest ma ei kujuta ette, millega naised nii hõivatud on, kui just lastega tegelemist ei ole, lapsed suured või ei olegi.
 
mitmes küsimus see on? uurimistööst? 08. mai 2015, kl 18.03
mitmes küsimus see siis nagu on pille uurimistöös?

ja miks pille siis tasuta põllutööliseks minna ei taha? ühe päeva kannataks ju välja küll?vahelduse mõttes?
 
aga 08. mai 2015, kl 18.17
mida ma peaksin sulle siin kirjeldama hakkama.
sulle on ennemalt juba paljud kirjeldanud oma päevi ja tegemisi, kas sa siis ei saanud aru nende kirjutatust.

ütlen, et lapsed on vaid üks etapp inimese elust, ülejäänud aega saab väga erinevalt kasutada ja sisustada. niiet, sinu jaoks ongi nagu lapsed see määr, mis nagu oleks tegevus ja ülejäänud elu on siis vaid vaba jalutamine, enda avamine ja jutustamine.
liiga mõttetu on peale laste suureks saamist hakata kellegagi suhtlema selleks, et ennast avada.

siis ollakse juba ammuilma täiskasvanud ja need puberteediea enda avamised ja jalutamised, vastastikku huvitavate juttude rääkimine, tunduvad siis juba ebahuvitavad, tühised ja mõttetud aja raiskamised.
siis mõeldakse palju vaimsematele asjadele...palju sügavamalt, palju kaugemalt...siis mõistetakse, et elu on liiga lühike, et see raisata minevikus sorimise ja vanade halbade mälestuste kaasa vedamisele.

kõigepealt sa, P, jäta see minevik ja sinna kuulunud halb rahule, lase sel minna ja ma täitsa usun, et seda märgatakse ja ehk tullaksegi juba ise sinu juurde rääkima...
 
pimeduses 08. mai 2015, kl 18.44
pilkleke peaks kohtuma inimestega pimedas, siis keegi ei näe, mis tal väliselt viga on. ta ju väidab, et on eemaletõukav,aga kaldun arvama, et see on tema ajutöö tulemus.
arvan, et enamusel suht suva üks 47 aastane naine kuskil tänaval. ei usu, et keegi sellise küsimusega üldse pead vaevaks, et miks see pille on niisugune või naasugune.

see "avamise" koht nagu 5 aastaste igavese sõpruse teema..
 
kapsamaa ootab 08. mai 2015, kl 18.45
ja miks see kapsamaa omaniku pakkumine siis ei sobinud?
 
sellepärast et 08. mai 2015, kl 19.11
Pille tahab kusagile baari istuma ja hinge avama. Pille jutust olen ma aru saanud, et floora ega fauna teda ei huvita, ikka baarid ja kohvikud on need, mis eluaeg tõmbavad, seal on üksi igav.
 
P. to Aga 08. mai 2015, kl 19.27
Kirjelda palun KONKREETSELT vaimseid asju, millele hilisema aja pühendanud oled.

Vaimsete raamatute lugemine, loengute kuulamine ?

Kirjelda TÄPSEMALT.
See UMBMÄÄRANE vaimsete asjadega tegelemine ei mitte midagi.

Milles see siis TÄPSEMALT seisneb ?

Vastavate raamatute, ajakirjade lugemises ??
Üksinda mõtisklemises ??
 
aga 08. mai 2015, kl 19.44
vaimsed asjad ei toimu käsu, sundimise ja nõudmise korras. vaime avanemine, areng - see on pidev protsess, sünnist surmani.
et rohkem mõista, peab palju emotsioone, mõtteid, nähtavat ja nähtamatut läbi töötama..

küsin sinult algatuseks kolm küsimust...siis räägime edasi

räägi,
1) mis on elu, nii nagu sina seda mõistad.
2) mis on õnn, sügavuti, avaralt võetuna.
3) mis on armastus, kuidas sina seda sõnastaksid.
 
P. to Aga 08. mai 2015, kl 19.48
Vasta sina, sina tegeled ju vaimsete asjadega !!
 
12345..... 08. mai 2015, kl 19.49
P- kirjelda konkreetselt ühte ilusat päeva oma lapsrpõlvest. Selgelt, rikka sõnavataga, põhjalikult.
Tee seda TÄPSEMALT, ilma UMBMÄÄRASTE ''oli tore''-üldistusteta.
 
ei tule välja 08. mai 2015, kl 19.57
Suhtlemine pee moodi käib nii, et tema räägib konkreetseid inimesi taga ja vestluskaaslane peab siis kõike muud huvitavat rääkima :)
 
aga 08. mai 2015, kl 19.57
P, ma ju püüangi sulle selgitada, aga sina ootad valmis vastuseid.

proovi nüüd teisiti.

vaimsete asjadega EI pea tahtlikult tegelema, need kuuluvad igaühe elu juurde. ka sinu elu juurde. ainult et vahe on selles, kuidas keegi meist need omaks võtab, endasse laseb ja oma elu muudab.

ootan siiski su vastuseid.
see, kuidas mina vaimsete asjadega tegelen, ei muuda sinu elu.
 
P. to 12345 08. mai 2015, kl 19.59
Nii detailselt lapsepõlvest terve päev küll meelde jäänud ei ole.

See oli ju vähemalt 40 aastat tagasi.

Aga inimene ise praalib, et mina olen alaarenenud, aga tema kõrgelt arenenud ja tegeleb vaimsete asjadega, kuidas ta siis nüüd öelda ei oska, milliste vaimsete asjadega ta MOMENDIL tegeleb.

Kui inimene tegeleb momendil vaimsete asjadegs, siis OSKAB ta sellest ka lähemalt kirjutada.
 
numbrireale 08. mai 2015, kl 20.00
Ära loodagi. P peksis lapsena väiksemaid loomi ja tappis konni praegu kargab kõigile, kes temast nõrgemad tunduvad, kõrri täpselt nagu ta praegu just Aga-ga tegi. Jõhker.
 
P. to Aga 08. mai 2015, kl 20.01
Sina tegeled vaimsete asjadega, sina peaksid oskama vastata.

Mina olen alaarenenud, sina olen tark ja vaimne, näita palun oma tarkust, kusjuures täiesti siiralt huvitun.
 
P. veel to Aga 08. mai 2015, kl 20.02
Kahju, et sa midagi täpsemalt nõus selgitama ei ole.

See jätab mulje, et ei tegele sa mingi vaimsusega, vastasel juhul oleksid kohe vastanud.
 
P. to Numbrireale 08. mai 2015, kl 20.10
Kohe nii rämedaid sõnu kasutad ?

Ma küsisin viisakalt vaimsete huvide kohta, mind päriselt huvitab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!