Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
issand 08. mai 2015, kl 22.58
Onju:) proosit muidugi naised :)P, kui töölt tagasi oled jõudnud,tee ka klaasike,usu see aitab:)Capuccinot on üksi muidugi igav juua. Siis tekib isu koogikese järgi:)Ja tead ma ei viitsigi enam siin tõsine olla,olen ennast jubedalt siin tagasi hoidnud,kõik need 4 aastat:)
 
3,14 08. mai 2015, kl 22.59
moosimadu.
nende trollide suhtes oli sul kusjuures juba eelmisel korral õigus. tõepoolest ei tasu vaeva. võttis aega aga jõudis kohale. :)
muus osas: kumb siis ikka? vaimselt haige või kirjanduslik tegelane? kuigi hiljuti ütlesid väga veendunult, et P pole sugugi nii rumal, kui siin arvatakse.
et mis variant siis?
 
3,14 08. mai 2015, kl 23.03
issand, vaatan, sul P-lt õppida küll. ta just ütles, et saab lõpuks kõigest rääkida, terve elu end tagasi hoidnud.
nüüd siis ka sina avanemiseni jõudnud.
et siis nüüd saame issanda 4-aastast traktaati ehk lugeda ja kaasa sulle elada. :)
 
venelaslik 08. mai 2015, kl 23.04
käitumine sel P-l.
need ka muudkui hädas, et neid ei austata ja igast silmapilgutusest, liigutusest ja häälekõlast loevad aga mitteaustamist välja, vaata, et molli ei saa.
kui mitte täisvenelane, siis poolvenelane kindlasti, mida muidu vene neiudega mööda salaonne ringi tuias.
pärast arvas, et sai peksa, aga tõmmati nii läbi, et oligi sinikais. jeeeh, ega emadel pole kerge, eriti kui selline laps. vaesed emad.
 
issand 08. mai 2015, kl 23.07
mina pakun autismi ,ilmselt mitte raskemat vormi,kuna ma just tegelen selle õppimisega,aga kohe kindlasti ei pea end targaks veel,ja diagnoose ka ei pane,lihtsalt arvan.ja seepäras on mul siiralt kahju ,inimesest,keda pole suudetud mõista juba lapsena,ning ei mõisteta ka praegu. P-l pole teist maailma ,on ainult see üks ,ja nuta või naera,kui tegemist on autistiga siis see maailm ju ei muutu kunagi,ohhjahh,kurb ju.Üritan siin lugeda seda raamatut,ja näen neid jooni,aga ma olen parem vait:)
 
mõnitaja 08. mai 2015, kl 23.08
nüüd siis 3.14 mõnitab issandat. just, otse halvasti ei ütle, aga lugege, otsast otsani mõnitusi täis ta jutt. peen tegelane, paneb peenelt peeru.
moosimadu 08. mai 2015, kl 23.08
Mida rohkem ma seda teemat loen, seda kunstlikum ta tundub, aga millele siin ilmas üldse saab kindel olla?

Just põhjusel, et selline teema, mis oleks juhul kui P-sugune inimene tõesti siin kirjutaks, kirjutajale alandav ja tervistkahjustavgi, on nii pikalt lohisema lastud. olen aina enam veendunud, et tegemist on väljamõeldud tegelaskujuga.
Väga osavalt väljamõeldud tegelaskujuga, peab mainima. Parajates doosides draamat ja sobival hetkel ärritavalt lappama lastud tekst, et uusi pahaseid õiendajaid ja (vähemalt esialgu) heatahtlike aidatasoovijaid liimile tõmmata.
Perpetum mobile Delfi moodi.

Muidugi võib igaüks selle teema kohta oma legendi omada.
 
3,14 08. mai 2015, kl 23.12
jutt või asi. issand on lahe. :)
ups. ise ütlesin, et ei tee trollidest välja. ok. parandame ennast.
 
issand 08. mai 2015, kl 23.12
No see issanda loomaaed on suur:)oh jumal,pole mul P-lt midagi õppida,kui siis üksi olemist:)
 
terrorist 08. mai 2015, kl 23.12
näed siis, terve kommentaarium on ühe terroristi meelevallas ja mitte miski ei aita.
 
3,14 08. mai 2015, kl 23.16
et siis P on meie suur Delfi müsteerium.
keda ainult veel müstilisem Liza on näinud.

P, mis sa ise sellest arvad? :)
 
issand 08. mai 2015, kl 23.16
tundub et ma olen kohuke,sest ma ei saanud arugi,et keegi mind mõnitab:) minuarust on siin totaalne huumorinurgake:)igaüks omamoodi,ma kaasa arvatud:)
 
P. 08. mai 2015, kl 23.17
Tõesti ei tahtnud mingit tüli.

Küsisingi tõsiselt, aga kui vastust ei tulnud, tundsin ennast häirituna.

Mõjus umbes nii, nagu enamus naisi tavaliselt räägib, et neil nii kiire, aega üldse ei ole.

Kui aga küsida, millega hõivatud on, ei öelda midagi.

Kohutavalt häiriv on.
Eks sellepärast olengi tundlik, aga tõesti tülitseda ja kedagi pahandada küll ei soovinud.

Venelane ei ole. Lihtsalt mu endises elukohas enamus olid venelased.
 
piilu 08. mai 2015, kl 23.21
piilusin kanalasse ja

kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana ja
kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana ja
kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana ja
kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana
ja
kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana
ja
 
P. 08. mai 2015, kl 23.22
3, 14
Lizaga saamegi varsti kokku. Teist korda, ühe korra oleme kohtunud.
 
ka-ka-kaaaa 08. mai 2015, kl 23.25
mis sa piilud piilu, kui mina munen

kui piilusid juba, siis ütle, mitu muna ma munesin?

kui piilusid, siis pead vastama.

sa pead seda teadma, mitu muna ma munesin.

tahan teada, kas sa hästi piilusid.

kas sa õigesti piilusid.
 
3,14 08. mai 2015, kl 23.25
P, see on tore!
kuule, a sa veini jood?
me siin issandaga vaikselt tinistame. ilus õhtu, hea seltskond (trollid ka suht vaoshoitud täna), no mis sa hingeke ikka tahad.

võta ka üks klaasike ja siis me räägime sellest, mis sulle meeldib. kasvõi sellest krdi vaimsusest, mis enne rääkimata jäi. :)
 
piili 08. mai 2015, kl 23.29
mmmm, ma pakun, et palju mune sa munesid, ka-ka-kaaaa.
ma parem loen sulle edasi,

kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana
ja
kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana
ja
kana munes muna, munast tuli tibu, tibust kasvas kana
ja
mitu tibu tuli kokku?
 
issand 08. mai 2015, kl 23.32
ma olen juba suht vaimne:) näed P,pole palju vaja et veits elu lõdvemalt võtta, täitsa tore seltskond juba ümber laua,jutt jookseb
 
ka-ka-kaaa 08. mai 2015, kl 23.33
piilu, kas sa oled troll või trollibuss?

ole, kes tahad, peaasi, et oled ja sa ikka nii hästi luuletad

kas sa tead, mis häält teeb tibu?
 
piilu 08. mai 2015, kl 23.36
üks su tibu tegi kindlasti tii-tii
ja teine tibu tegi pii-pii
kolmas tegi sii-sii
neljas tegi vii-vii

aga kui kuri kukk tegi kikerikiiiiiiiiii, jooksid tibukesed peitu.
ma nägin, ma piilusin, sellepärast tean.
 
issand 08. mai 2015, kl 23.39
ahjaaa,ma tahtsin küsida p, millal sa viimati naeratasid:)kas see oli eelmisel sajandil ,või täna äkki:)mida või keda sa näed kui hommikul peeglisse vaatad? kas ütled endale hommikul ,et täna tuleb ilus päev,või,et kurat ma leidsin halli karva peast,aga no ma olen ikka sellegipoolest jummala ilus:)kell on palju ja ma peaks vait jääma juba:)
 
3,14 08. mai 2015, kl 23.40
või sina issand oled juba vaimne? mõningate kriteeriumite järgi pole sina seda mitte. nimelt sina käid jalutamas. nagu sa järelemõtlematult ilmselgete alkoholimõjutustega välja lobisesid. jalutamine ei lähe kohe mitte vaimsusega kokku. oli siin enne üks väide.
aga võimalik, et ka see väide võis olla tehtud alkoholimõjutustega.
issver, ma olen ka kohuke. :)
ei, issand ikka. :))
moosimadu 08. mai 2015, kl 23.43
//lähen revideerin sahtlis kurgipurke ja panen hommikuks ühe pütsiku kurgisoolveega hakkama, tundub, et läheb vaja...//
 
issand 08. mai 2015, kl 23.45
aaaa,klaas alkoholi teeb mu vaimseks:) jalutamine üksi on väga vaimne tegevus,kõrvaklapid peas ja 80ndate raadio huilgab,mõjub vaimule tohutult hästi:)
 
issand 08. mai 2015, kl 23.47
tegelt peaks ära siit minema,enne kui midagi veel lobisen ,mis teemasse üldse ei puutu:)
 
3,14 08. mai 2015, kl 23.50
moosimadu, sina ära provotseeri. oma kurkidega. homseks.
need pistame kohe nahka.
kuigi ma tõstan klaasikese ka sinu terviseks. esiteks on sul lahe nimi. ja teiseks..
midagi oli veel.
nii.
oota.
õige!
ma sain täna teada, mis tähendab hebefreenne käitumine.
proosit! :)
 
tahan ka 08. mai 2015, kl 23.50
palgale siia, ühe laua taha veini jooma ja provotseerima, paika panema, kohta näitama-- võin isegi kohuke olla, peaasi, et raha tuleks.
 
3,14 08. mai 2015, kl 23.52
mis mõttes ei vasta teemale, issand? võimalik, et siin on viimne oaasike kogu delfinaarses universumis, kus kõik vastab teemale. kogu aeg. eranditult.
 
nääd 08. mai 2015, kl 23.57
Hirmutasite P minema oma naljajuttudega, pahad naised!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!