Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Moosimadu 21. september 2014, kl 23.39
Sinusugused õelusehunnikud lihtsalt ei talu, et üks alandlik tossike lõpuks julgeb ka midagi öelda.

Tossike peab olema vait ja laskma kõikidel enda seljas trampida.

Praegu käib siin lihtsalt õelutsemine ja mõnulemine, mürk on su kommist näha.

Ütle, kas sul endasl midagi pahasti, et süütu inimsega nii õel oled.

----
Mu ema ja tädi KIITSID kõiki naisi taevani, et kõik naised nii head, tublid, targad, siirad, tublid, töökad, andekad.

Ja ma tõsimeeli kaua aega uskusin, et kõik naised ongi head, õilsad, targad, tublid, veatud.

Vaatasi kõikidele naistele kaua aega alt üles ja pidasin neid kuningannadeks.

----
Sinu komm on väga alatu ja nii ütled küll valele inimseele.

Minu silmis olid naised iidolid, pühakud, kõik olid pjedestaali kõrgemal astmel.

"Sõbranna" alatu käitumine lõi mu oimetks, kuidas kõrgemas seisus kuninganna nii käitub, olin täielikus segaduses.

Ei ole ma kellelegi nuga selga löönud, milleks, miks peaksin.

"Sõbrannast" jah kirjutan, aga see on ju kõigest ANONÜÜMNE jutt, keegi ju ta nime ei tea.
Reaalis on meil ühiseid meestuttavaid ja mu töökaaslased, ei ole ma neule "sõbrannast" mitte ühtegi sõna rääkinud.
 
kerjus P 21. september 2014, kl 23.44
see kaastunde kerjamine ja haleduse väljapressimine on jäle käitumisviis, isegi netis. Külmajudin jookseb üle selja mõeldes, et reaalselt ka sellise käitumisega inimene võiks olemas olla.( milles ma küll tugevalt kahtlen).
 
Jep 21. september 2014, kl 23.46
Hurraaa-aa!!
P tõelise olemuse suutsin välja tuua!
moosimadu 21. september 2014, kl 23.47
Ja kui see ei ole silma ees lipitsemise ja selja taga mürgi pritsimeise tunnus, siis olen mina küll Rootsi kunn:

''"Sõbrannast" jah kirjutan, aga see on ju kõigest ANONÜÜMNE jutt, keegi ju ta nime ei tea.
Reaalis on meil ühiseid meestuttavaid ja mu töökaaslased, ei ole ma neule "sõbrannast" mitte ühtegi sõna rääkinud.''
 
P. 21. september 2014, kl 23.48
Olin veel 33, kui vaatasin kõikidele naistele alt üles ja pidasin neid kõiki ÜLIMATEKS OLENDITEKS.

Ei suuda uskuda, et kuningannad selliseid jubedalt õelaid komme siin kirjutavad.
Kurb.
 
nii 21. september 2014, kl 23.54
Pee, räägi nüüd ära, mis sa selle sõbrannaga tegid. Sa oled ju lausa maniakaalselt õel inimene. Ongi surnud või, et sa nii julgelt siin tagaselja lajatad?
 
P. to Moosimadu 21. september 2014, kl 23.58
Ei meeldi mulle siin mitte kellegagi sõneleda, väga paha tunde tekitab.

Ei ole selline, kellele meeldib sõimelda, vabandan, et teravalt vastasin, aga solvunud olin tõsiselt.

Ei ole ma kellelegi nuga selga löönud ega kuidagi inetult käitunud.
Seeeest minuga on küllalt alatult käitutud ja ma ei ole sellest mitte kellelegi rääkinud, noa selga löömisest rääkimata.

Näiteks me ühine meestuttav ning veel mõned usuvad, et olime ja oleme suured sõbrannad siiamaani.

See, et anonüümselt oma alandust välja elan, ei puuduta "sõbrannat" ju üldse, sest ta on siin ANONÜÜMNE, mitte keegi ei tea, kellega tegu.

Netis on küllalt sigadusi tehtud, kellegi pilt üles pandud ja lollused juurde - vot see on alatu tegu.
moosimadu 22. september 2014, kl 00.03
Veelkord tsiteerin sind ennast, sa pole ilmselt veel aru saanud:

Silma all lipitsed - ''Näiteks me ühine meestuttav ning veel mõned usuvad, et olime ja oleme suured sõbrannad siiamaani.''

Selja taga lajatad noa selga: ''See, et anonüümselt oma alandust välja elan, ei puuduta "sõbrannat" ju üldse, sest ta on siin ANONÜÜMNE, mitte keegi ei tea, kellega tegu.''

''Anonüümsus'' ei ole vabandus sigaduste tegemisele! ''Keegi ju ei näe'' ei ole vabandus vargusele!
''Keegi ei hakka teda otsima'' ei ole vabandus mõrvale!

Jõuab ükskord kohale või ei.. ilmselt siiski ei jõua.
 
P. veel 22. september 2014, kl 00.04
Mul on igal juhul sellest jagelemisest väga niru tunne sees, no milleks seda sõimlemist siin vaja oli ?

Olen peale seda lugu nii hellaks muutunud, et ebaõiglastele arvamustele reageerin valuliselt.
Nii et vabandan.

Kui teie arvamus oleks tõsi olnud, siis ma ei oleks nii teravalt reageerinud. Oleksin öelnud, et jah, oli nii, aga tegelikult ei olnud ju.

----
Hästi suhtusin "sõbrannasse" automaatselt ilma igasuguse tagamõtteta.

Aga miks üldse peaks suhtuma inimesse halvasti, kellega suhtled ?

Seda enam on imelik, et "sõbranna" mind algusest peale ei sallinud, aga ikka hakkas suhtlema.
Keegi ju ei sundinud teda.

Ma ei mõistagi inimest, kes alustab suhtlemist inimesega, keda ta ei salli.
See ei ole normaalne.
 
Mart 22. september 2014, kl 00.10
Ma küsisin, et kas see sõbranna oli ilma töö, sissetuleku ja elukohata hulgus? Miks sa ei vasta?
 
P. 22. september 2014, kl 00.43
See on ju elementaarne, et kui kellegagi suhtled, siis suhtudki temasse hästi.
Mis tagamõtet seal küll nähakse, hämmastav.

Ebanormaalne on hoopis, kui hakatakse kellegagi suhtlema, keda ei sallita.

Ja koogutamise põhjus oli alaväärsuskompleks ju, kuigi siin hullult väidetakse, et koogutasin, et "sõbrannale" meeldida.
Ei olnud ikka nii. Koogutasin, sest tundsin, et mul EI ole õigust teisiti käituda.
 
automaat - kirjutaja 22. september 2014, kl 01.16
on olemas ju teatud programmid, mis aitavad tekste toota. mingid algoritmid jne jne. ( kirjanikel olevat need täiesti olemas juttude, romaanide kirjutamiseks)
kas keegi teeb siinsetega ka sellist eksperimenti, et sisuliselt arvuti ise toodab tekste mingi programmi abil?
------------
no ei ole võimalk, et selliste P tekstide tootja on luust ja lihast inimene.
 
<<X>> 22. september 2014, kl 01.23
Seda seosetut pläma vist tõesti inimene ei edasta.
 
Helenavanje 22. september 2014, kl 08.20
Ma hakkan ka aina enam mõtlema, et sellist inimest nagu P pole olemas, no ei saa lihtsalt olla, et keegi ongi nii loll ja naiivne. Keegi kes viitsib kuude kaupa kuskil foorumis jaurata lõputult ühel teemal.

Aga kui P siiski eksisteerib, siis loodan, südamest, et sellise inimesega kunagi elus ei pea kohtuma. Tundub üks vastik kibestunud vanamutt olema.
 
aeg on ka ju edasi läinud 22. september 2014, kl 08.57
Peterburi kirjastus avaldab arvuti kirjutatud romaani
7.12.2007 15:00
Rubriik: Uudised
Peterburi kirjastus teatas, et 2008. aasta algul ilmub romaan, mille on algusest lõpuni kirjutanud arvuti, kuid kirjanikud ja infotehnoloogia spetsialistid kahtlevad selles.
Programmeerijatest ja filoloogidest koosnev meeskond koostas programmi, mis "Anna Karenina" süžeekollisioonidest ja 13 autori tekstidest kirjutas romaani "Tõeline armastus". Literaatorite ja IT-spetsialistide arvates on siiski tegemist pettuse ja "toimetuse neegrite" tööga, teatas infoagentuur Novõi Region.

Filoloogid koostasid iga tegelase kohta toimiku, mis sisaldab tema välimuse kirjeldust, sõnavara, psühholoogilist portreed ja teisi iseloomustavaid komponente. Samuti loodi algsituatsiooni kirjeldus, mille alusel kaheksa kuuga loodud programm PC Writer 2008 olevat genereerinud romaani teksti, töötades selleks lakkamatult kolm ööpäeva.

Kirjastus Astrel-Spb on lubanud määrata romaani tiraažiks 10 000 eksemplari, mis on keskmise bestselleri tiraaž. Kirjastuse väitel kulutati romaani loomiseks, sh programmeerijate töötasudele, kümme korda vähem raha, kui on populaarse Vene autori honorar.

IT-spetsialistide hinnangul ei ole saavutused tehisintellekti alal romaani kirjutamiseks vajalikul tasemel ning võimatu on luua programmi, mis ise genereeriks keerulise süžeeliiniga ilukirjandusliku teksti.
----------------
no tegelaskuju P tekstid ka ju vaimuerksusega ei hiilga, nii et jah, kellegi eksperiment.
 
P. 22. september 2014, kl 12.08
Kui inimesed omavahel suhtlevad, siis on ju täiesti loogiline, et nad suhtuvadki teineteisse HÄSTI, see on ju elementaarne.

Kas keegi valelikuks limujaks kiruja hakkab siis ise suhtlema oma vihavaenlasega või kellegagi, keda ta silmaotsaski ei salli ?

Kui kedagi põlgad, siis hoiadki temast eemale, mitte ei hakka temaga suhtlema.


Mis tagamõtet nähakse heas suhtumises ometi ?
Normaalne suhtlemine ju selline ongi, et mõlemad pooled hoolivad teineteisest.

Kui üks pool teist põlgab, siis sisuliselt see ju ei olegi õige suhtlemine.

----
Koogutasin sellepärast, et mu enesehinnang oli nii madal ja ma EI osanud teisiti.
Olin kogu aeg niimoodi koogutanud ja ei teadnud, et mul on ka teisiti võimalik käituda.

Äärmiselt kummaline, kui nähakse koogutamises mingeid tagamõtteid ja müstilisi seletusi.

Mäletan, kunagi keegi ütles, miks ma lasen enda kallal norida ja vastu ei ütle.

Mõtlesin kohe, et ma EI tohi ju vastu öelda ja ei oska ka ning äkki solvan kedagi ja siis olen halb inimene.
 
P. veel 22. september 2014, kl 12.19
Limukaks kirumise ja Riina kommidest näen, kui ERINEVAD on inimesed, kui erinevalt me mõtleme, kui erinev on inimeste mõtte- ja tundemaailm.

Aga valelikuks limukaks kiruja ja Riina ei saa sellest aru, et kõik inimesed ei mõtle täpselt ühtemoodi.
Nemad mõtlevad nii ja usuvad kaljukindlalt, et see on 100% tõde.

Mina käitusin "sõbrannaga" täpselt nii, NAGU MA SISIMAS TUNDSIN JA MÕTLESIN.

Tundsingi selle viletsa suhtlemise eest tänulikkust.
Ja halvasti suhtuda ei olnud mul mingit põhjust, miks oleks pidanud.

Suhtusingi hästi ja olingi tänulik, aga ega ma siis "sõbrannale" otse ei öelnud, et tunnen tänutunnet ja tahan ta vastu hea olla, SEDA KÕIKE TUNDSIN ENDA HINGES.

Ma ei tundnud üldse mitte mingit põhjust kellessegi halvasti suhtuda, milleks, mis mõttega.

Kui "sõbranna" oli mulle suure käki kokku keeranud ning mõnitama hakkas, alles siis mu suhtumine muutus.
 
P. to Aeg on ka edasi läinud 22. september 2014, kl 12.28
Ei ole eksperiment, päriselt oligi nii.

Aga selles suhtes on sul õigus.
Olen olnud väga LIHTNE inimene, naiivne ja lihtsameelne.

Siinsed kirujad aga kujutavad ette, et olin tark, kaval ja läbinägelik.
Tegelikult olin rumal, eluvõõras, ei osanud ma midagi kavaldada ja asju läbi näha.

Olin nii lihtsameelne, suhtusin "sõbrannasse" siiralt, rääkisin talle oma elust asju, mida teised iial ei räägiks.

"Sõbranna" pidas mind opakaks, kusjuures äärmiselt eluvõõras ma olingi ja nägin inimestes ainult head.

-------
Siin aga arvatakse, et olin tark ja läbinägelik.
Tegelikult olin hoopis täielik vastand, käitusin kogu aeg nii, et tegin endale ainult kahju.

Kavaldada ma üldse ei osanud, see oli ka üks põhjus, miks "aõbranna" mind ullikeseks pidas.
"Sõbranna" ise ju kogu aeg kavaldas.
 
69 22. september 2014, kl 12.35
Miks sa koristama ei lähe, robot?
 
P. to Mart 22. september 2014, kl 12.40
Sel ajal "sõbranna" tööl ei käinud küll.

Minu juurde tuli ta ainult peigmehe pärast, muidu ei tahtnud ju "sõbranna" minu pool üldse olla.

"Sõbrannat" minuga suhtlemine kui selline üldse ei huvitanud ning peigmehe puudumisel ei oleks ta iial mu poole elama tulnud.

Ennem elas ta ju täiesti tasuta ühe oma meestuttava korteris, meestuttav elas ise teises linnas ning mu peigmehe ajal oleks võinud "sõbranna" seal vabalt tasuta edasi eldada.
 
Villem 22. september 2014, kl 12.58
P taga pesitseb ilmselgelt keegi vaimuhaige isiksus. Kas see on robot või keegi segane, ei tea. Igatahes näitab see kuidas ta vastab kommentaaridele (valikuliselt) ilmselgelt seda, et seal taga ei saa olla INIMENE selle otseses mõttes.
No ei ole ju võimalik, et selle taga on keegi reaalselt??
 
69 22. september 2014, kl 12.59
Kas sõbranna on ka robot, et elamiseks raha ei kulu (toit, riided, hügieenivahendid, ravimid ja muu 1001. "pisi"asja)?
 
P. to Yep, Riina ja Moosimadu 22. september 2014, kl 13.02
Ma olin küll eluvõõras ja naiivne, aga mitte päris põrunud.

Teadsin kogu aeg, et "sõbrannal" oli täiesti ükskõik, mida ma tunnen ja mõtlen või kuidas temasse suhtun.

Saate aru, "sõbranna" silmis olin ma täielik NULL ja teda üldse ei huvitanud, kuidas üks tühine möku temasse suhtub.

Ah mis ma ikka vaeva näen, teil on oma mõtted ja kinnisideed ning kui teile meeldib mõelda teisiti, siis teid ümber veenda võimalik ei ole.

----
Ei ole iial arvanud, et käitun nii ja hakkan "sõbrannale" meeldima.
Niimoodi saavad mõelda ainult 3 aastased lapsed.
 
P. veel to Yep, Riina ja Moosimadu 22. september 2014, kl 13.07
Kuna ma ise pidasin ennast sündinud värdjaks, siis uskusin, et mind peabki sõimama ja minu sõna ei tähenda mitte midagi.

Väsin juba ära kordamistest, sest te saate nagunii asjadest omamoodi aru ja oma vaadetest te ei tagane, nagu näha.

See, et olin "sõbranna" silmis NULL, oli mu silmis loogiline, sest ma ise pidasin ennast alaväärtuslikuks ja pidasin "sõbranna" käitumist täiesti loogiliseks minu puhul.

Ah, mõttetu kirjutada, teil ju oma kinnisideed ja usute, et kõik teised peavad täpselt samamoodi mõtlema.
 
69 22. september 2014, kl 13.10
Miks sa ei vasta:
Kas sõbranna on ka robot, et elamiseks raha ei kulu (toit, riided, hügieenivahendid, ravimid ja muu 1001. "pisi"asja)?

Oled mingi ajanihkega reageerima programmeeritud?
 
Helenavanje 22. september 2014, kl 13.11
VAUUUUUUU P sa hakkad ära väsima kordamisest??? :D

Naer....

Annaks jumal, et sa lõplikult väsid ja selle lõpetad :)
 
Pille 22. september 2014, kl 13.12
P. veel to Yep, Riina ja Moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ah, mõttetu
> kirjutada, teil ju oma kinnisideed ja usute
> , et kõik teised peavad täpselt samamoodi m
> õtlema.

Jajah, MEIL on oma kinnisideed ja MEIE usume, et kõik peavad mõtlema nii nagu teised.

Sa loe oma kirjutatud uuesti üle ja vaata peeglisse idioot!
 
Rix 22. september 2014, kl 13.31
Seda arulagedat lalinat kordab programm ja küsimustele tuleb vastuseid siis, kui peremees asja ülevaatamas käib.
 
P. to Rix 22. september 2014, kl 16.36
Kordama olen sunnitud vastuseks kommijatele.

Olen korduvalt kirjeldanud, mida mõtlesin ja mida tundsin, aga osad ikka kirjutavad, et ei, sa ei mõelnud nii, mõtlesid hoopis naa.

Ma ju tean väga hästi, mida sisimas tundsin ja mõtlesin. Ei olnud ma ju koomas.

Ja EI meeldi mulle see pidev üle kordamine.

Käitusin täpselt nii, nagu olin lapsest peale harjunud, nii oli kasvatatud, ma ei osanudki teisiti.

Oleksin heameelega olnud sõnakam ja julgem, aga ei olnud selleks võimeline ning uskusin, et ma PEAN selline olema, et teised saaksid end minu kõrval targana tunda.

----
Ja ikkagi imestan, et suhtluskaaslasse heas suhtumises mingit kavalust nähakse. See on ju LOOMULIK, et suhtutaksegi hästi neisse, kellega suheldakse.

Kuigi uskusin, et mind peabki halvustama, tekitas "sõbranna" käitumine minus ikkagi segadust.
Ühel poolt süüdistasin iseennast, et ma nii vilets olen, et mulle peab halvasti ütlema.

Teisalt ei mõistnud "sõbrannat", miks tal vaja õelusi öelda sellele, kellega suhtleb.
Ma ei saanud aru, MIKS "sõbrannal" seda vaja on.
moosimadu 22. september 2014, kl 17.02
Mida sa tahad?
Nutt ja hala, kõigi oma elus valesti tehtud otsuste ajamine endise sõbranna kaela, kõigi sulle heast südamest nõu andvate inimeste sõimamine, kaagutamine ühel ja samal teemal ühes ja samas sõnastuses, oma jäleda seljataguse urgitsemise ja silma ees koogutamise pidamine loomulikuks käitumiseks....

Mis su eesmärk on?
Sõna ''eesmärk'', muide, tähendab midagi tulevikku suunatut. Midagi, mida sa näed sellest oma verbaalsest diarröast tulemusena tõusvat. Mis see küll olla võiks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!