Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
kõtt 08. mai 2015, kl 23.57
mis siis nüüd need vanurid sealt 50+st siia ka oma ajubaba lalinat lalaatama tulnud. kas kitsaks jäi seal vä? kobige oma nurka, kõtt.
moosimadu 09. mai 2015, kl 00.03
Kurgid ja vein?
Issand, sa näed ja ei mürista!
KURGID ja VEIN?
 
3,14 09. mai 2015, kl 00.04
assakrt. või kurk. :DD
issand, kas sa müristad??
moosimadu 09. mai 2015, kl 00.10
Kutupiilu. Nüüd pean agnostiku ja ateisti ristand edasi olema, issand on küpse.
 
P. 09. mai 2015, kl 01.29
Issand
Ikka olen naeratanud, selleks peab vastav olukord olema ning inimene, kes sellest naeratusest rõõmu tunneb.

Kes mind lapsena ei mõistnud ?
Koolikaaslased ei mõistnud jah, et mul on selline kasvatus, et rääkimine keelatud.

Emal olid nii suured hirmud ja kompleksid.
 
kas see3,14 on abikoolist? 09. mai 2015, kl 03.01
kas see3,14 on abikoolis mõni hooldaja?või hooldekodus?

on selline ka kergelt alaalrenutele sarnase lähenemisega tekst.
see ikka patsiendi paikapanemiseks.
küsiks veel:
Kas ME täna sittusime ka?
Kas ME sõime?
KAS meie kõüht käis täna läbi jne jne.
see ninnutav- nännutav kõnetusviis vihjab tööle vaimupuudega inimestega. ei saagi aru, kas töö suhtgrupp on noored või vanad.
 
kui pille aega saab, võiks MÕTLEMA hakata. 09. mai 2015, kl 05.20
Mahatma Gandhi on öelnud: «Keegi ei saa ilma minu loata mulle haiget teha.» Kognitiiv-käitumisteraapia üks juhtivaid mõtteid on see, et inimese tundeid tekitavad mõtted, mitte teised inimesed või asjad. Sina ise suudad oma emotsioone kontrollida. Selleks, et oma tunnete üle kontrolli saada, esita endale järgmised küsimused:

kas mu mõtted tuginevad faktidele?
kas mu mõtted aitavad mul eesmärke saavutada?
kas mu mõtted aitavad mul tunda end nii, nagu ma tunda tahan?
 
Maarja Küla 09. mai 2015, kl 10.13
nii tore, nii tore, nii tore.
kohe jätkame, tibukesed, kohe...
 
P. to 05.20 09. mai 2015, kl 13.51
Täpselt nii.
Naistuttav nägi, et saab mind põdema panna, endast välja viia. Sellepärast õelutseski.

Kui mulle mõjunud ei oleks, ei oleks naistuttav nii hoogsalt õelutseda saanud.
 
naistuttav 09. mai 2015, kl 13.56
mida sa mölad siin, kust sina tead, mida mina mõtlesin. ise ulusid maas ja tahtsid, et sulle piitsa annaksin. ütlesid, et ei saa ilma valuta end inimesena tunda. ma ei andnud, siis karjusid, et olen vastik ja ei arvesta sinu eripäraga.
nüüd keerad jutu ümber.
räägi nagu tegelikult oli.
aga no seda on palju nõuda sinusuguse käest.
kes sind käsutab, et siin valet kokku ajad?
ütle, kelle käsul sa siin laimad ja süüdistad.
või mis enda alatusi varjata püüad teisi mustates.
 
P. to Naistuttav 09. mai 2015, kl 14.02
Mis mõttega selline provokatsioon, kellele selline asi naudingut pakub ?
Oehh, imelikud inimesed siin, ei mõista teid.

Mulle näiteks ei paku kellegi õrritamine absoluutselt mitte midagi, endal oli pärast kahju ja paha tunne.
 
hmm 09. mai 2015, kl 14.05
Aga miks just provokatsioon? Mispärast naistuttav ei võiks siin kirjutada, kas sellepärast, et sellist lugu polegi olemas või sellepärast, et ta on surnud vms?
 
naistuttav 09. mai 2015, kl 14.24
oi, oi, kas ei meeldi sulle midagi nüüd äkki.
provokaator oled sina hoopis, sina ju tegid siia teema, kus mind ainult mustad ja mustad ja mustad.
arvad sa tõesti, et vahin lõpuni niisama ja ei sekku su alatusse teemasse.
et olengi nagu olematu ja lasen sul endast üle sõita.
need ajad on möödas, las tuleb tõde välja, minul pole midagi varjata.
sina saad aga paraja palga oma alatu laimu eest.
 
A. 09. mai 2015, kl 14.29
Naistuttavalt ootaks mõnda fakti, et ta P tuttav. Pane P perek.nime esitäht ja oma nime esitäht.
 
naistuttav 09. mai 2015, kl 15.12
fakte ma panen küll, aga enne, kui ma siin 4 aastat olen sarjamise all olnud nagu olematu, nimetu, siis tahan näha, kuidas jutupaunik teemategija minu siia ilmumisest ka arvab nüüd. kas võtab oma süüdistused tagasi või jätkub tal ikka jultumust jätkata, et tema on inglike, vaene kannataja, teised kõik talle liiga teinud.
kas sa, A, oled ka teemaga seotud, oled nõuandja kuidagi.
 
A. 09. mai 2015, kl 15.22
Huvitab tõde. Ootan nimetähti.
 
naistuttav 09. mai 2015, kl 15.27
tõesti huvitav ootus sul, A.
mina jälle ei pea sinule, kes sa vaid A oled, mitte midagi teatama. kas ei sobitu ma sellisena teie teemasse või ajan stsenaariumi sassi.
kirjutage edasi, laske käia.
eks ma siis panen õigetesse kohtadesse täpsustused juurde.
nimi ütle ise, sa ju peaksid ikka teadma.
 
sama.. 09. mai 2015, kl 15.29
Paluks fakte ja nimetahti. Kui neid kirja ei pane, siis valetad!
 
pilleke, auuuu 09. mai 2015, kl 15.29
Tule räägi nüüd ise, mis sul selle naistuttavaga on..kardad ve?
 
A. 09. mai 2015, kl 15.34
Vassimine viitab valele. Kõik selge.
 
mida hekki 09. mai 2015, kl 15.34
Kuidas need nimetähed teid aitavad, te ju ei tunne neid isikuid ega saa kontrollida? Või tunnete?
 
sama.. 09. mai 2015, kl 15.40
Meie ei tunne, aga pee tunneb ja saab tunnistada, kas on naistuttav voi pole. Kui ei taha enda nine oelda, siis moni fakt pee sugulaste kohta, Nene nimetahed, peigmehe nimetahed.
 
imesta surnuks 09. mai 2015, kl 15.43
mis fakte te ootate, mis fakte.
teil on 4 aastat fakte.
kas inimene peaks siia panema oma isikukoodi, aadressi, telefoni nr selleks, et hakata tõestama, et ta olemas on?

mind küll ei häiri, kas ta olemas või mitte, kas ta valetab või mitte.
nagunii seda teemat ma ei usu, nagunii on siin ainult üks suur pudrutamine ja provokatsioon.

aga jah, teema loojad on plindris, kardavad midagi.
P tule lagedale, ma ka ootan sind juba naistuttavaga otseduellile.
tule, kui su teema nii aus on nagu siit lugeda on olnud.
 
nimetähed ja faktid?! 09. mai 2015, kl 15.47
P privaatsuse tagamiseks ei pane ükski normaalne inimene siia teise initsiaale kaarnakarjale nokkimiseks.
pange enda nimetähed ka siia ritta, lisage mõni fakt ka, muidu pole võimalik teada, kas olete olemas üldse.
 
A. 09. mai 2015, kl 16.33
Selge, et tegemist tavaliste trollijatega, muud midagi.
 
Arvan sama 09. mai 2015, kl 16.39
Siin varem ka keegi juba mängis naistuttavat.
 
naera surnuks 09. mai 2015, kl 16.52
mõtle vaid, naistuttavat keegi mängib,
aga P on tõeline, kes 4 aastat siin trollitab ja lollitab päriselt, ja naera surnuks, see polegi mängimine.
P lugulaulu tootjad-trollid kardavad teisi trolle.
tase ikka.

aga hea, et naistuttav tere ütles, nüüd sai jälle asi selgemaks.
hea, et lollikese ja naiste mõnitajakamp kõhulahtisuse vahepeal sai, nii nummi.
 
Maarja Küla 09. mai 2015, kl 16.57
Pole siin midagi P troll, ta on päris P.
Meil siin ongi kõik päris P-d, kui keegi ei teadnud veel.
Neil ongi omavahel imelikud läbisaamised ja läbikäimised, mis vahel karmiks kätte lähevad.
Aga kõik nad on süüdimatud ja ei vastuta millegi eest, niiet, ses suhtes on neil kergem, kui teil, kallid teema kaastegelased.
 
pillekese tegelane 09. mai 2015, kl 17.09
no pilleke lilleke pole ka ju ühtegi fakti esitanud, et üldse kunagi midagi toimus.
selge on vaid see, et ka praegu midagi ei toimu.

kuna keegi selliste realselt ära ei tunne, siis järelikult päriselt seda pillekest siiski pole. millest tänaseks on saanud on mitme kirjutaja ühislooming...
 
liimile 09. mai 2015, kl 18.02
Olen 2 korda liimile läinud, kui P ütleb, et teda tegelikult ka ja siiralt huvitab, mida naised oma ajaga peale hakkavad. Kahel korral kirjeldasin oma päeva, täitsa pikad jutud tulid, sest päeva sisse mahubki palju asju.
Vastukaja P-lt sellele ei tulnud. Ja nüüd nõuab ta jälle süüdimatult, mida naistel siis õieti teha on, kui nad P-ga suhtlema ei soostu.
Miks sa, P, küsid asju, kui sind vastused ei huvita?
Miks sa meenutad minevikust vaid halbu üleelamisi, kui ometigi kõik teavad, et halva meenutamine seda veelgi võimendab?
Miks keeldud sa headest asjadest kirjutamast, kui ometi kõik teavad, et hea meenutamine ja heale keskendumine suurendab headust?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!