Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
oh jätke 09. mai 2015, kl 18.07
juba see haige inimene rahule.
las lällab omaette.
 
P. 10. mai 2015, kl 03.12
Liimile
Loomulikult olen tänulik, et kirjeldasid.

Lihtsalt on ikkagi natuke raske aru saada, millega kõik päevad pidevalt nii hõivatud ollakse, seda siis linnakorteris.

Päris nii küll ei ole, et halvast rääkimisega halb võimendub.
Näiteks mina tunnen küll naistuttava käitumise kirjeldamisest kergendust.
 
P. 10. mai 2015, kl 03.14
Sama
Tegelik naistuttav muidugi sellist juttu siin ei kirjutaks.
 
P. to Imesta surnuks 10. mai 2015, kl 05.56
Kõik täpselt nii oligi, nagu siin kirjutan.

Naistuttavale pakub minu põdemine ainult lõbu.
Tema arust maru naljakas, kuidas ma kõike nii südamesse võtsin.
 
analüüs 10. mai 2015, kl 07.35
Mitte keegi ei saa teiste mõtteid, tundeid ja ajendeid täpselt teada.
Lause "Täpselt nii oligi, nagu siin kirjutan." on vale, sest peegeldab vaid ütleja ARVAMUST, mitte tegelikku olukorda.
"Naistuttavale pakub minu põdemine ainult lõbu."
Mida saab arvata sellise väite ütlejast? Kui ei teaks ütlejast (antud juhul siis P-st) midagi, siis igal juhul paneks taoline väide mõtlema, mis on väitja probleem.
Kui see lause oleks järgmine:"Naisttuttavale pakub minu põdemine ilmselt lõbu", mõjuks see arvamusena ning ütleja normaalsena. Juba see, kui sõna "ainult" lausest välja jätta, muudaks selle usutavamaks ning väitja normaalsemaks.
Antud väide on ülimalt halvustav. Teada tõsiasi on, et teistest millegi uskujad on ise selleks võimelised. Kui enda maailmapilt on hoopis teine, on ääretult raske ka teistest asju uskuda, mis endale võõrad. Järelikult veendunud uskumus, et naistuttavale pakub P põdemine ainult lõbu, annab alust arvata, et uskujale endale pakub teiste inimeste põdemine lõbu.
Eelnev analüüs kehtib juhul, kui väitja psüühika mahub normi piiresse. Olukord on hoopis teine, kui tegu on normist kõrvalekaldega.
Teiste kahtlustamine ja neile halbade mõtete ja soovide omastamine on ka vildaka psüühika tunnuseks. Sinna kuulub ka enda sihtmärgiks arvamine.
Vaid üks sõna lauses võib muuta palju. Kategooriliste väidetega tuleks olla ettevaatlik.
 
Kuku 10. mai 2015, kl 11.25
Kuule, pole teemasse aga mina ei saa sellest psühholoogiast ikka aru, et kui räägid, siis ise oled. Vaata, osad hirmutatud inimesed (mutikesed näiteks) räägivad, et terroristid panevad kindlasti pommi, et pätid tulevad kallale, vargad viivad vara ära ja kindlasti löövad nuiaga pähe ka. Kas see tähendab, et nad ise valmis ka pommi panema, kallale minema, varastama, nuiaga lööma? Kes seletaks lahti.
 
P. to Analüüs 10. mai 2015, kl 12.46
Tegelik olukord oligi " jäta peigmees maha, sõbranna kõige tähtsam ".
Need olid NAISTUTTAVA SÕNAD.

Seda, et minu põdemine naistuttavale lõbu pakkus, ma ju ise telefonis KUULSIN.

Minul oli hääl nutune, vaevu hoidsin pisaraid tagasi, et mitte päris nutma hakata.

Naistuttav ainult irvitas ihhhiii, ehheeee, loll olid, PUGEJA, HALE KUJU, mis SINUSUGUSEST halesteda - täpselt nii naistuttav ütles, need on TEMA ENDA SÕNAD.

See on küll väga kummaline jutt sul, väga imelik mõttemaailm on sul.

Minu jaoks oli naistuttava irvitamine selline SHOKK, ma ei uskunud oma kõrvu, mõtlesin, mis nüüd lahti, mis ometi toimub.

Iial ei oleks uskunud, et naistuttav niimoodi käitub.

Olin kui puuga pähe saanud.

Siiamaani ei saa aru, kuidas ta suutis naerda ja irvitada, et hale, pugeja, mis sinusugusesest nõmedikust kadestada, kusjuures TA SAI JU OMETI VÄGA HÄSTI ARU, KUI VALUS MUL OLI ?

Kuidas see küll sai talle nalja teha ??

Minu mõistus seda ei võta.

Sinu jutt on ikka üdinid solvav.

Minule küll inimese valu lõbu ei paku ja selles suhtes ei mõista ma naistuttavat mitte kunagi.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 12.50
Sellest saan veel aru, et naistuttav pidas ennast minust ilusamaks ja oli peigmehe pärast kade, et kuidas minusugusel nõmedikul küll niimoodi vedas.

Aga sellest ei saa ma MITTE IIAL aru, kuidas ta suutis pärast telefonis IRVITADA IHHIII, PUGEJA, EHHEEEE, SA OLED NII HALE, KES SINUSUGUST KADESTAB.

Mida nutusem hääl mul oli, seda rohkem ta naeris.

See oli mulle selline SHOKK, mõtlesin, kuidas on üldse võimalik, et kellegi valu saab nalja teha.

See on asi, millest ma iial ei saa aru saama.
 
P. 10. mai 2015, kl 13.06
Naistuttav oli ju kogu aeg olnud minu vastu tohutult sõbralik, omakasupüüdmatu ja empaatiline, lausa ingel. Mis tal peas äkki toimuma hakkas, aru ei saa. Äkki helistasin hoopis valele naisele? Appi, see oleks nii piinlik.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 13.16
Kirjutan 3.-nda kommi veel.

Kas sa kujutad ka ette olukorda.
Sina helistad, oled õnnetu, nutad, hoiad vaevu pisaraid tagasi, teine telefonis irvitab: ihhiiii, sa oled hale, pugeja.

Ütle ausalt, mis tunne sul on ?

Kõne lõppedes olin sellises segaduses, mõtlesin, mis see nüüd oli, see ei saa võimalik olla.

Kui kõne lõppes, värisesin shokist üle kere ja ulgusin kõva häälega.
Nii meeletult valus oli ja uskumatu.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 14.31
No nüüd 4.-s ka.
Kui naistuttavale helistasin, uskusin naiivselt ARUKAT vestlust toimuma.

Suur oli mul üllatus, kui naistuttav hakkas järsku vastikult naerma : ihhiiii, hale oled, ehheeee, pugeja.

Mida nutusem mu hääl oli, seda rohkem ta irvitas.

Sellist reaktsiooni ei osanud unes ka näha, olin sellises arusaamatuses, nagu puuga olin pähe saanud.

Mõtlesin, mis nüüd toimub, see ei saa võimalik olla.

Olin sellises shokis, ei suutnud sõnu välja öelda, pisarad voolasid, kokutasin.

Naistuttav teisel pool ainult naeris: ihhiiii, pugeja.

Minu jaoks oli see täielik ulme.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 14.45
Nüüd 5.-s komm jutti.

Naistuttav REAALSELT naeris, kui mina nutsin, kokutasin, olin nii shokis, et ei suutnud sõnu välja öelda.

Üle keha värisesin, sest telefonis kuuldu oli nii uskumatu, selline pauk.
 
P.veel 6.-s kord to Analüüs 10. mai 2015, kl 15.07
Naistuttav, kes senini oli ikka nii ARMAS mu jaoks, järsku käitus minuga, kes ma teda ARMSAKS pidasin, nagu viimase näruga.
On ikka solvav, nii valus oli.

Sina muidugi ei saa aru, sest sinu elus pole kunagi olnud naistuttavat, kes sulle ARMAS on ja kes sind hiljem, kui NARTSU kohtleb.

Sinu jutt SOLVAB mind, sa lausa susid mu haavas ja püüad mind ennast süüdlaseks teha.
Ikka väga ALATU süüdistus.

Kas sinul oleks hea, kui sina nutad ja värised ja teine naerab ihhiiii.
Vasta.
 
la-la-la-la-laaaa-lauluke 10. mai 2015, kl 15.09
sai jälle rõõmsalt alata--aaa-aaa-aaa.
 
P. 10. mai 2015, kl 16.04
Nii, saite mis tahtsite. Nüüd ma läksin hulluks. Enam siia kunagi ei kirjuta.
 
P. 10. mai 2015, kl 16.28
Tegelikult vist kirjutan ikka, viimased kuus kommi tekitasid lausa orgasmi, nii mõnusalt valus oli.
 
pillele ilusat emadepäeva ka. 10. mai 2015, kl 17.05
isegi sul pilleke, on ema olnud. tõesti imelik.

palku sa teenisid eilse päevaga siit delfikate poolt?
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 17.14
Kui sinu endaga niimoodi käitutakse, on sul hoopis teine jutt.

Kuna sind ennast ei puuduta, on muidugi lihtne tänitada.

Ma ei saa elu lõpuni aru ssaama, kuidas inimene SUUDAB irvitada, kui teine hingevalust nutab.

Ei suutnud sellise irvitamise peale õieti rääkidagi, värisesin üleni, kokutasin, ei suutnud sõnu selgelt välja öelda.
Sellises shokis olin.
 
P. veel 10. mai 2015, kl 17.35
Mis te arvate, kas oleks väga imelik, kui ma veel kord sama jama kirjutaksin?
 
analüüs 10. mai 2015, kl 17.51
25 aastat tagasi osalesin noore pedagoogina õppenõukogul, kus arutati 2 poisi käitumist. Mis nad korda olid saatnud, ei mäleta, küll aga on meeles nende olemine - äärmine ebamugavustunne, mida püüti varjata ükskõiksuse teesklemisega.
Üks vanem pedagoog kukkus tänitama - ja nad veel irvitavad, milline häbematus jne samas vaimus.
Praegu meenus see mulle. Kes oskaks arvata, mida see naistuttav mõtles, kui pugemisest rääkis ja irvitas (P sõnul). Võimalik, et ta tundis end sama läbikukkununa, kui nii mõnigi siinkirjutaja. P-l on nüüd võimalik tänitada - ja ta veel irvitas ka!!!

Ja isegi kui irvitas ja kaasa ei tundnud sel korral ning mõnel korral veel, ei tähenda see automaatselt seda, et inimene tunneb lõbu teise põdemise üle. Teise alanduse nautimine ning teatud hetkedel justkui teise üle irvitamine on iseasjad.
P, saad ju aru, kui valesti tõlgendas too eakas pedagood poiste irveid? Sama teed ka sina siin!
 
P. to Analüüs 10. mai 2015, kl 18.10
Et siis naeris vastu tahtmist, aga tegelikult üldse naerda ei tahtnud ?

Ütles mulle: sa oled hale pugeja, ihhiiii, aga tegelikult üldse ei tahtnudki seda öelda ?

Kui ta ei oleks tahtnud naerda, siis ta EI oleks naernudki.

Ta nägi VÄGA HÄSTI, kui endast väljas ma olen, kokutasin, hääl värises, ei suutnud sõnu välja öelda, olin nutuse häälega.

Mida nutusemaks mu hääl muutus, seda rohkem naistuttav itsitas.

Mida ma valesti tõlgendasin, kui inimene täiesti OTSE ütles: sa oled hale pugeja, mis sinusugusest nõmedikust kadestada, vaata, kui hale sa oled.

Täpselt NAISTUTTAVA SÕNAD, kuidas seda valesti tõlgendada saab.

Mina hoidsin vaevu tagasi, naistuttav itsitas, et sa ikka nii hale.

Siis andis veel uuele sõbrannale telefoni, kes omakorda hakkas mõnitama, et kuule jobu jne.

See kõik tundus nii uskumatu.

Näiteks mina seda uut sõbrannat üldse ei tundnudki.

Siis itsitasid kahekesi, see kõik oli nii USKUMATU, täielik ULME.
 
pille ju ise kirjutab: 10. mai 2015, kl 18.16
see kõik oli nii USKUMATU, täielik ULME.
---------
mida oligi ju tarvis tõestda MOTT

huvitav, palju selllise möga eest ikkagi makstakse?
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 18.19
Ega ikka ei ole iseasjad.

Kusjuures see ei olnud üks kord.
Peale peigmehe äramibekut naistuttaval valdavalt selline käitumine oligi.

Kui ta ei oleks nautinud, oleks rääkinud hoopis teisiti.

Ma ei oodanmud mitte mingit kaasatundmist, seda naistuttava poolt nagunii ei oleks tulnud.

Sa oled nii enesekindel, kuigi ise seal olukorras ei olnud.

Mina siiski tunnen teda ja nägin tema käitumist väga lähedalt.

On ikka näha küll, kui inimene oma käitumist ilmselgelt naudib ja rahuloleva häälega itsitab.

Sina ütled mõtte inimese kohta, keda sa ise näinudki ei ole.

Nutma ajas naistuttav mind oma irvitamisega, alguses olin täiesti rahulik ja uskusin, et saame ilusasti ja rahulikult rääkida.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 18.27
Veel see, et inimese HÄÄLETOON, KÕNEMANEER näitavad selgelt, kas inimene naudib või ei.

Just HÄÄLETOONIST saab eriti palju infot.
 
analüüs 10. mai 2015, kl 18.32
P, sa võid arvata ja uskuda, mida soovid. Ma tean, et sina näedki kõike vaid ühest vaatevinklist ja sinu jaoks on see absoluutne ja ainumas tõde. Ega keegi suudagi sind muud kahtlustama panna, rääkimata uskumusest.
Sina näed ühtmoodi, teised tõlgendavad asju teistmoodi. Mida rohkem sa enda nägemust siin kõigile peale pressid, seda vähem usutav see on. Selline paaniline oma nägemuse õigustamine ja tõestamine saavutab just vastupidise tulemuse soovitule.
Sina tahad, et kõik sinuga koos toda naistuttavat kiruksid, aga meie siin saame hinnata vaid sind ja mitte kedagi teist. Vaid sina oled end siin avanud ja endast ning endaga juhtunust kirjutanud. Kusjuures hinnang sulle ei näe kuigi kena välja. Miks nii, ei hakka üle kordama. Nii paraku on.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 18.33
Vaata, kui naistuttavale ei oleks minu põdemine lõbu pakkunud, siis ta ju EI OLEKS NAERNUD.

Mina hoidsin vaevu tagasi, naistuttav päriselt naeris ja see jama kestis päris tükk aega.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 18.34
Parandan.
Mina hoidsin vaevu pisaraid tagasi.
 
P. veel to Analüüs 10. mai 2015, kl 18.38
Ahah, selge.

Naistuttav üldse ei tahtnudki naerda ega irvitada, aga ikkagi muudkui naeris, kuigi ise üldse ei tahtnud.

Nägi küll, et tema naermine ajab mind päris nutma, ise ta üldse ei tahtnudki naerda, aga ikka naeris.

Ei tahtnud üldse mulle öelda " hale pugeja, mis sinusugusest kadestada ", üldse ei tahtnud seda öelda, aga ikka ütles.

Kui naistuttavale minu põdemine lõbu ei oleks teinud, siis ta ei oleks üldse naernudki, sest tegelikult mitte midagi naljakat ei olnudki, mida naerda.
 
mälestusi emast 10. mai 2015, kl 18.39
sa pilleke, mõtle emast ilusaid mõtteid.

see su tähelepanuvajadus ja ülbus ja isekus on üsna läbinähtavad.
 
mis me ikka oskame öelda 10. mai 2015, kl 18.40
Paras sulle?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!