Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
pilleke jäi kinni 10. mai 2015, kl 22.53
su vaimne aereng jäi kuskile kinni selle sõbranntamisega, juskui see lahendaks su probleemi.

Ma küll ei tea, misasi see su probleem on, aga sa näed lahendust teises NAISES. mida iganes see ideaalis siis oleks.

veider nagu pole?
 
P. to Kirjelda 10. mai 2015, kl 22.57
Kui soovitakse head, siis see ongi juba tegu.

Kui naistuttav oleks mulle head soovinud, siis ta ei oleks mind peigmehest lahku ajanud.
Halb oleks jäänud tegemata.
 
P. veel to Kirjelda 10. mai 2015, kl 22.59
Sellepärast kellelgi ei olegi valu, et nad saavad PIISAVALT suhelda.

Minul on aga krooniline SUHTLEMISE PUUDUS.
 
talle tundud ju hea 10. mai 2015, kl 23.01
no tale tundus ju see viimase abordi soovitamine HEA. võib- olla oligi hea, üks potensiaalse alalarenguga laps jäi sündimata.
ega sust norm ema ju nagunii polekski saanud. ses mõttes ikka aitäh ju sõbrannale.

ja mitmes peigmees see nüüd oligi?
viies või?
 
sa oled vales kohas, pille 10. mai 2015, kl 23.03
siit sulle ju reaalset suhtlemispartnerit ei teki. maale kuutsusti, sinna sa ei viitsinud minna,
kohvikus jõlkujaid siisn pole, baarides- pubides käijaid - töllerdajaid ka mitte.

4 aasta tulemusel peaks ju selge olema, et seda "ideaalset sõbrannat" sa siit ei leia.
 
P. Eelmisele 10. mai 2015, kl 23.08
Mis kohvikus käimises siis nii halba on? Kas peale tööd kodus nelja seina vahtimine on parem tegevus?
Või kodus ühest toast teise "töllerdamine" kuidagi etem?
 
aga mine käi siis, pilleke 10. mai 2015, kl 23.10
aga mine käi siis pilleke, mis iganes põhjusel, siinsetest keegi seda sinuga tegema ei tule.
ses mõttes oled vales kohas ja vales foorumis.
 
P. to Talle tundud ju hea 10. mai 2015, kl 23.11
Naistuttav oleks väga rahul olnud, kui ma mõne hirmus nõmeda ja eemaletõukava mehega lapse oleksin saanud.
 
P. to 23.10 10. mai 2015, kl 23.14
Mina eelistan inimesega ikka kohvikusse minna, mitte teise juurde koju, mis on ikka intiimne koht ja võib mõjuda rahu segamisena.
 
P. veel to 23.10 10. mai 2015, kl 23.15
See on juhul, kui veel ei ole nii lähedased tuttavad või sõbrad.
 
peeeee valed 10. mai 2015, kl 23.20
täna kirjutab tõesti keegi teine autor siin

ja mis seda reedab?
esitatud kellaajad eelmisel leheküljel kommentaaris to Moosimadu.
kirjutab P, et need lühikesed kommid pole tema kirjutatud, kõik teised on.

mina vähemalt kirjutasin siia pika kommentaari P alt niisama kontrolliks ja selle võttis liba P omaks.

tegelikult kogu see teema on libalugu.
Pole seda Pillet, pole sõbrannat ja seepärast selline ajuvaba undamine siin käibki.

juba see reetis, et kui ilmus naistuttav siia, oli kohe kellelgi selge, et see on liba ja vale.
kuidas saab võõras seda teada, kuidas saab P seda teada nii kohe lambist.
ongi kaks võimalust, kas polegi naistuttavaga sellist lugu olnud või kui on, siis naistuttav on surnud/tapetud.

kui tapetud, siis meid lollitab siin vanglajõuk.
kui pole seda lugu päriselt, siis lollitab meid siin delfi jõuk.

P on troll, aga ta pole üksi.
 
P. to Peeee valed 10. mai 2015, kl 23.23
Väga - väga huvitab, milline pikk komm sinu kirjutatud on ? Kuupäev ja kellaaeg ?

Mina olen olemas ning naistuttav samuti on olemas, ei ole täna minu eest keegi mitte ühtegi pikka kommi kirjutanud.
Ära ürita provotseerida.
 
P. to Peeee valed 10. mai 2015, kl 23.27
Naistuttav taolist kommi küll ei kirjutaks.

Pealegi on tal sügavalt ükspuha, mida mina mõtlen ja tunnen.

Ainult nalja võib see talle teha ning see on ka kõik.
 
no samas 10. mai 2015, kl 23.29
Raske siiski arvata, et keegi suudaks ja viitsiks nii järjekindlalt ja usutavalt loll olla nagu P siin demonstreerib. Normaalne inimene ei saaks ilmselt sellist ajuviga nii pikalt teeselda.
 
peee valed 10. mai 2015, kl 23.40
esiteks pole sinu antud kellaaegadega antud kolmest kommist üks kellaaeg üldse olemaski.
ja vat nüüd otsi ise, millise pika kommi mina kirjutasin. aga kirjutasin.
tänane kuupäev, aga kellaaeg otsi ise.
ja enda antud kellajad ka paranda ära.

nii kui sa valega vahele jääd, ei oskagi sa muud teha, kui kohe süüdistada, et ära provotseeri.
vaata, ma praegu ei provotseeri, ma kontrollisin ja sain tõestuse sellele, mida siin ammuilma juba arvatakse.
ja pole sa mingi ajuhaige, tekitad vaid pilti segasest.. miks sa seda psühhopaatilist ila siin toodad, seda tead muidugi sa ise kõige paremini. aga no, eks issanda loomaaeda peab sinusuguseid ka kuuluma.
 
taob jalaga ukse pihta 10. mai 2015, kl 23.45
pilleke, keda pole olemas, taob ju jalaga vastu ust: kui vaadata teemat: "mul pole sõbrannasid",
siis on ka selge, et siinsetest ei kavatse keegi kunagi pillele sõbrannaks hakata.
ses mõttes pille jutt on ju vales kohas.kogu ta eneseõigustus, et teda ka normaalsuseks peetaks..
ja tõesti, keegi ei taha siinsetest minna isegi kohvikusse mitte vaimsete häiretega inimesega.
Seda ei saa ju pahaks panna.
 
P. to Peee valed ja No samas 10. mai 2015, kl 23.48
Kahjuks ei ole midagi otsida, sest kõik pikad kommid olen mina kirjutanud.

Seda arvasingi, et sa mingit kellaaega öelda ei riski, kuna seda ei olegi.

No samas

Mida sa mõtled loll olemise all näiteks tänastes kommides ?

Kirjutasin, et mulle oli naistuttava irvitamine shokk ja oligi.

Kust ma oleksin osanud sellist käitumist ette näha ?

Ühelegi normaalsele inimesele ei tulegi see pähe, et tal on valus ja nutab ning see teeb kellelegi nalja.

See on ju täiesti mõistusevastane.
 
sa oled naljakas küll, pille 10. mai 2015, kl 23.51
sa oled oma tegemistes absurdelt naljkas, pille.
nalja liike on väga palju, sina esindada absurdihuumorit.
minul on alati su kirjutisi hästi naljkas lugeda.
 
piilu -pille 10. mai 2015, kl 23.53
piilu, kas need mõni leht tagasi piilu laulukesed, kus kana munes muna.... on sinu luuletused vä? sa ju olid kunagi "piilu" ka.
 
peee valed 11. mai 2015, kl 00.09
ja veel tõestuseks, et P ajab siin soga.

esiteks on küll üks minu kirjutatud PIKK kommentaar siin, aga sa tola ei oska seda isegi leida. mida värki.

teiseks, kui ilmus naistuttav kirjutama, siis olid teise nime all ja nõudsid täpselt samaselt nagu praegu siin P-na, et tõesta, et sa oled õige, nõudsid fakte.
sama nagu praegu minult nõuad kellaaega.

aga vaata, ma ei ütle sulle seda siin samamoodi, nagu naistuttavgi sulle fakte ei öelnud.
ja siis polnud sul muud iniseda, kui ainult, et troll oled ja valetad...
praegu inised, et mida provokatsiooni..
ma ei tea, kas see oli seal vale või mitte, aga sinu reaktsioon tookord oli sama, mis praegu minuga.

ainult seda, et ma täna sinu P alt kirjutasin pika kommi, see POLE VALE:
niiet, otsi ja kui leiad, anna teada.

kui väidad, et su teema on tõsi, siis tõesta, muidu me juba nagunii arvame ammu, et trollitad-lollitad.

aga sul pole tõestada midagi, sa ei tea isegi, kes parasjagu mingi kommi sinu grupikaaslastest siia trükib

niiet, see teema on sihilik MÄNG ja sina oled üks trollidest, P.
tõestatud.
raha ongi kogu asja mõte ja ainult raha pärast tehakse igasugu lollusi ka.
 
piilupeee 11. mai 2015, kl 00.12
on täna jokkis, eilsest võidupühast pole veel kaineks saand ja seepärast anname talle andeks, et ta ei tea, millised kommid ta ise kirjutas. ikkagi elusolend ju.
 
sellest ka piiratud tegelaste arv pille lugudes 11. mai 2015, kl 00.19
no sellest trollimisest ka kramplik kinnihoidmine piiratud teemadest ja tegelastest. ka korduv jutt ikka edasi ja tagasi, seda jõuab kirjutaja(d) jälgida.

ja tahaks teada, palju siis teeniti?
täiesti huvitab.
 
P. to Peee valed 11. mai 2015, kl 00.19
Mitte ühtegi pikka kommi sa ei ole minu eest kirjutanud.

Mina ei nõudnud liba - naistuttavalt kordagi, et tõesta.

Kirjutasin vastu, et ei ole vaja libada, muud ei midagi.

Kellaaega sa ei ütle, sest sul ei ole midagi öelda.

Ei paku siin mulle keegi raha ja ei kujuta ettegi, kuidas palja õhu eest makstakse.
 
ja keegi pole näinud? kummituse pille 11. mai 2015, kl 00.21
ja keegi pole iial pillet reaalselt kohanud? no andke andeks, ei usu nagu...selle tegelaskuju olemasolusse.
sellpärast talle ka ükski kokkusaamise pakkumine ei sobinud. ega ei sobi ka tulevikus.
 
peee valed 11. mai 2015, kl 00.30
ma meelega ei pane kellaaega.
kui sa tead täpselt, mida sina ise kirjutasid, siis sa tead ka, milline pole sinu komm.
niiet, pole siin mõtet laiata, et kõik tänased pikad kommid on sinu kirjutatud.
ei ole, sest ühe kirjutasin mina.

mitte, et mul pole kellaaega öelda, aga ma ei kavatsegi öelda, sest sa leiad selle ise, kui teaksid, mida su trollid või sa ise siia kokku käkkisid tänasel päeval.
vabandust, juba eilsel päeval siis. kell nii kaugel, et uus päev on vahepeal alanud.

tunnista parem, et oled selle valede vankri kraavi juhtinud ja kaotanud ja süüdi pole mitte teised, vaid sina ja sinu enda trollijõuk.
 
P. Eelmisele 11. mai 2015, kl 00.31
Mina olen Lizaga kohtunud.

Kuid kui paljud foorumis kirjutajad üldse on omavahel kohtunud ?
Mitmedega sina foorumist kohtunud oled ?

Muide oma libajale pakkusin kokkusaamist, oleksin kohtunud ka, aga ta ei soovinud.
 
P.piilule 11. mai 2015, kl 00.34
mitu muna kana täna munes, oskad öelda?
mis häält tibu teeb, piilu?
kas teeb pii-pii-pii-pii-pii?

vasta, sa ju käisid piilumas, kui kana munes?
 
valelik peee 11. mai 2015, kl 00.42
oot, kas keegi on päriselt libaja ka sul siin olnud?

mina pole libaja, kuigi ma kirjutasin sinu P.alt pika kommi. ma olen päriselt olemas ja ma pole libaja. kas päriselt olemas olevatega ka tahad kohtuda.
aga ära mind kutsu, ma ei tule, mul pole aega...muig:)

kahjuks me ei tea, kas on Lizat või pole Lizat.

raske on uskuda, kui asjad ei klapi. aga sinu jutus on ennegi olnud apsakaid.
ma olen muide harjunud inimeste jutust "apsakaid üles noppima, see nagu kutsehaigus mul juba.
kuulan ja no saan aru, kui valetab, loen ja no näha on, et miski vildakas.

aga ega mina pole süüdi selles, ikka need teised..nali:)
head und.
 
P. Eelmisele 11. mai 2015, kl 00.43
Mine nüüd lõbusta ennast vahepeal mujal teemas ka.
 
P. 11. mai 2015, kl 00.45
Ootan 00.31 kommile endiselt vastust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!