Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
to egas 11. mai 2015, kl 20.09
Väga kena sinust, kullake.
 
to Egas 11. mai 2015, kl 20.12
Sul on õigus, selliseid P suguseid suhtumisi on veel ja veel.
Mitte küll ehk üksindust, aga seda pidevat tühja vaidlemist, seda lõpmatut õigustust, et mina pole milleski süüdi ja aina kõige eitamist.
See on jubedamalt kurnav, kui see muster kordub päevast päeva, kuust kuusse, aastast aastasse.
 
njahh 11. mai 2015, kl 20.41
Ilmselt sellega pee oma sõbranna hulluks ja minema ajaski.
 
P. to Egas 11. mai 2015, kl 20.52
Mulle on ju täpselt samuti palju kordi kirjutatud, et kuidas ma julgen siin naistuttavast kirjutada, teda klätsida, kuidas naistuttav ei solvu jne.

Kuigi täpselt samuti naistuttav on siin ANONÜÜMNE, ma EI ole tema nime siia kirjutanud.
 
idioot P 11. mai 2015, kl 20.56
Ei no aina paremaks läheb. Või et mitte keegi peale "õnnetu" P pole niiiii üksi. Annab üldse rohkem idioodina end esitleda?

Me kõnnime silmad kinni ja kõrvad kurdid, seepärast ei teagi, kui palju on tõeliselt üksildasi inimesi, kui palju on ikka päriselt õnnetuid saatusi.
Me teame vaid P aborti ja sõbrannat, P "suurt armastust", kes lõdvalt tõmbas noore naise kaissu...
justkui see oleks see kõige kõigem ja ainulaadsem juhtum maailmas.
Oi, kuidas mõni end maailmanabaks ikka peab. Kõik ja kõigi arusaamad peavad vastama selle ainsa erilise eksemplari arusaamale, muidu on need lihtsalt pahatahtlikud valed ja suur õelus.
öakkk.
 
P. to Njahh 11. mai 2015, kl 21.30
Njahh
Naistuttaval oli IDEAALNE VÕIMALUS minuga suhtlemine ära lõpetada, kui mul peigmees oli.

Miks ta siis ei lõpetanud ?

Milleks minu juurde lausa elama kolis ?

Lasnud mul peigmehega rahus olla ja läinud oma teed - miks naistuttav seda siis ei teinud, vaid minu juurde leelotama tuli " jäta peigmees maha, sõbranna on kõige tähtsam " ?
 
pikkade juhtmetega P sõbranna 11. mai 2015, kl 21.47
ju siis olidki sõbrannal pikad juhtmed. sina aina kutsusid teda enda poole, tema ei tulnud. siis äkki tuli, sest lõpuks jõudis sinnamaale.
no pidas kaks aastat vastu..
nüüd P hädas, et mis tuli, mis passis.

sa ju ise teda aastaid kutsusid.
teine lõpuks tuli, püüdiski elu lõpuni ehk su sõbrannaks jääda. ega ikka niisama ta rääkinud, et sõbranna kõige tähtsam. ta ju mõtleski nii, kui rääkis.
kahjuks ka tema ei suutnud su juures kauem vastu pidada, kui kõigest 2 aastat.

teine tahtis su eluaegne sõbranna olla, sina aga jahmid mingi peikaga.
liig mis liig ju.
 
P. Eelmisele 11. mai 2015, kl 21.56
Ega siis naistuttav sellepärast mu poole ei tulnud, et mina teda kunagi kutsusin.

Peigmehe pärast tuli ju.
 
ahah 11. mai 2015, kl 22.05
Ja põgenes siis koos peikaga ära, peika oli norrakas või?
 
P. to Ahah 11. mai 2015, kl 22.23
Ta ei saanud peigmehega põgeneda, sest peigmehel ei olnud naistuttava vastu mitte kõige vähematki huvi.
 
ahah 11. mai 2015, kl 22.35
Mis sul siis häda on, kui ta peigmeest endale ei saanud?
 
P. to Ahah 11. mai 2015, kl 22.39
Naistuttav ajas mind ju peigmehest lahku.
 
tjule sjiia pjee 11. mai 2015, kl 22.45
ma pjanen sjulle tjaasakestji urrju aukju.
 
loomi 11. mai 2015, kl 22.46
aetakse, inimesed teevad ise.
 
ahah 11. mai 2015, kl 22.56
Te olite peikaga alaealised või puudega?
 
Maarja Küla 11. mai 2015, kl 23.01
Nad ongi sellised, kes ise ei oska otsustada.
Voodisse aga jõuavad siiski niisamagi. Tagajärgedega peavad teised aga tegelema, sest nemad ise vastutust ei oska võtta.
Instinktid juhivad põhiliselt.
 
pille ju valetab 11. mai 2015, kl 23.02
ei hoidnud tal keegi jalgu kinni, kui keppimisex läks. Seda see sõbranna ju rääkiski.
 
P. Eelmisele 11. mai 2015, kl 23.32
Ei meeldinud naistuttavale üldse, et ma peigmehega kokku puutun.
Sest peigmees meeldis talle.

Minu pool selleks oligi, et peigmees ei saaks tulla.
 
appi 11. mai 2015, kl 23.36
Täiskasvanud naine räägib sellist debiilsust? Mnjaa.
 
P. to Appi 11. mai 2015, kl 23.50
Nii kahjuks oli.
Tundsin ennast süüdi, et mul paremini läheb.

Et kui naistuttav on õnnetu, pean mina ka õnnetu olema.
 
aga abordid 12. mai 2015, kl 00.22
abordid siis tegid nagu võrdseks? või käis teil võidurasestumine? mitu pauku see teine moor siis pihta sai? spermat?
palju täna teenisid, pilleke? kogu teie punt? kes paska toota aitab?
 
P. Eelmisele 12. mai 2015, kl 00.37
Naistuttav oli kade, et nii kena mehega lapse saan. Sellepärast sooviski aborti.
 
jajah 12. mai 2015, kl 00.49
Sa ise ikka saad aru, kui napakas sa oled? Mitte niivõrd selle mineviku pärast, vaid kuidas sa seda kõike serveerid meile ...
 
aga teenistus, pilleke 12. mai 2015, kl 00.54
aga kena mees saigi ju lapsed.. ses mõttes õnn ju õitseb ja kasvab.

aga palju see kamp teid lollakid täna raha teenis siin klahve tagudes?
ja mitu aborti sul oligi tehtud? kuus, nagu kirjutasid ja uhkustasid.et küll on sind pandud ikka.

kas meestelt raha ka sexi eest võtsite? kuidas teenustasud ka muutunud on võrreldes heade aegadega?
 
P. to Jajah 12. mai 2015, kl 01.11
Ma ei serveeri midagi.

Kirjutan nii, nagu mõtlesingi.

Naistuttav just nimelt sellepärast minu juurde tuligi, et peigmees talle meeldis.

Varem kutsusin naistuttavat korduvalt, et võib minu poole kauemaks jääda - mitte kunagi ta ei tulnud.
 
suguhaigused ja pilled 12. mai 2015, kl 01.26
mis haigusi te seal kõik siis ka põdesite? tuberkuloos pidavat sexiiha tõstma..

aga muud haigused, mis kasutusel olid?
 
P. to Idioot P. 12. mai 2015, kl 01.37
Mina EI ole reaalis MITTE ÜHTEGI naist näinud, kes on tõesti üksik ja suhtlemise puuduses.

Ikka on naistel nii kiire - kiire, rääkimiseks ei ole aega.

Ei ole kordagi kuulnud - näinud, et mõni naine põeks üksindust.
 
peigmehe naine 12. mai 2015, kl 01.39
sa lollakas pille, andsid suhuhaiguse mu mehele. nägime palju vaeva, et sust lahti saada.
 
P. veel to Idioot P. 12. mai 2015, kl 02.08
Kas sa oled kohanud naist, kes kannatab üksinduse all ?

Arvan, et ei ole.

Naistel reeglina ei ole aega üksindust tunda, vähemalt niimoodi on antud mulle mõista.

Mina olen suur erand, kes tunneb ennast niiiiiiiiiii üksikuna.
 
ju siis polegi naine 12. mai 2015, kl 02.14
su väitest tuleb välja, et sa polegi naine, pille.

ja nagu näed, delfikatest ei katsemitte keegi sind "päästma" tulla. ses mõttes levitad sugu haigusi vales kohas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!