Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
aga suguhaigused? 12. mai 2015, kl 02.16
kuskohas te neid ravimas käsisite?
mõned suguhaigused avalduvad ka kümnete aastate pärast, ses mõttes on sul põnev aeg ju alles ees, pilleke.

aga peigmehe naise jutt on siis tõsi?
 
mõistatused 12. mai 2015, kl 07.30
Kuidas saab P nii palju teiste inimeste eludest ja nende mõtteist teada, kui ta oma sõnul inimestega üldse kokku ei puutu?
Näib ka, et ta pole raamatuid lugenud. Isegi naistekate lugemist pole ta siin jutuks võtnud. Põhilise teabe saab P Ameerika tõsielu-saadetest, mida ta võtab üsnagi "puhta kullana". Niipalju kui ise neid viimaseid jupiti vaadanud olen, näivad need tehtud olevat tavapärasest erinevatest inimestest, ehk siis toda elu seal etaloniks võttes tekib inimestest väärastunud ettekujutus.
P, kas sulle endale ei tundu imelik, et sa nii täpselt ja veendunult tead, mida keegi mõtles, miks midagi tegi, ehkki praktikat sel alal sul ju õieti polegi?
Kas see ei pane sind mõtlema, et ehk sa polegi nii läbinägelik kui arvad? Vastavate eeldustega inimesed õpivad aastaid enne, kui psühholoogi kutse saavad ja siis ka polda alati nende oskustega rahul. Ikka on kuulda olnud, et üks või teine pole mingi psühholoog.
Kuidas sina saad siis end nii tugevaks psüühika spetsialistiks lugeda? Ükski sinu siin kirjutatud iseloomustus kasvõi selle sõbranna (või kelle tahes) kohta ei kuulu arutamise alla. Oled alati pahane, kui keegi üritab ta tegusid kuidagi teisiti selgitada. Sa ei talu isegi hüpoteetilisi teistsuguseid tõlgendusi mitte. Vaid enda nägemuses oled veendunud ja punkt.
See on ju kummaline ja ülimalt vasturääkiv! Sa ei tunne naisi, kuid tead täpselt, mida nad mõtlevad, tahavad jne.
 
P. to Mõisatatused 12. mai 2015, kl 11.27
Kui oleks tõesti mõni üksinduse all kannatav naine, siis oleksime juba tuttavad.

Üksindus on selline PIIN, et inimene on nõus igaühega suhtlema, kes vaid soovib.

Igal pool on ainult naised, kel kiire - kiire, aega üldse rääkida ei ole.

Kui ma ÜKSKÕIK millise naise käest küsiksin, kas ta tunneb vahel üksindust ja SIHTLEMISVAEGUST, siis vaadatakse mind, nagu räägiksin hiina keelt.

Kust ma ütlesin, et tean täpselt, mida mõtlevad, tahavad ? Ei tea.

Aga see on ju näha, et üksinduse ja suhtlemisvaeguse all küll mitte ükski naine ei kannata peale minu !
 
P. veel to Mõistatused 12. mai 2015, kl 11.30
Miks sa paned mulle sõnu suhu ?

Mul ei ole õrna aimugi, millest naised mõtlevad, aga üksindust küll keegi peale minu ei tunne, see on ju selgelt näha.

Kui ma näiteks ÜKSKÕIK millist naist tetrisse, kohvikusse kutsuksin, siis mitte keegi ei tule ju.

Et kus neil selline aeg kohvikus käia on, ei ole neil aega.
Ning et inimesed tahavad nendega rääkida, aga neil ei ole selleks aega.
moosimadu 12. mai 2015, kl 11.37
Sind kutsuti hiljuti külla, just siinsamas. Küllap olid parajasti seltskonnas, et isegi viisakalt ''tänan, ei sobi!" kirjutada ei jõudnud....
 
P. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 11.40
Aiamaale kutsuti.
Kirjutasin, et aiamaal olen tööd nõus tegema küll, aga natukene soojemate ilmadega.
Ei öelnud, et ei ole nõus aiamaal aitama.
 
P. veel to Mõistatused 12. mai 2015, kl 11.47
Siin on pakutud ju täiersti absurdseid selgitusi naistuttava käitumisele.

Et näiteks oli minu pool minu pärast.

No appi, eelnevad 11 aastat ei liigutanud naistuttav minu pärast lillegi.
Mina kutsusin, ta MITTE KUNAGI ei tulnud.

Peale peigmehe äraminekut aga ei olnud naistuttaval üldse vaja minu poole tulla, KUIGI JUST SIIS OLI MINUL SELTSI JA TUGE VAJA.

Oleks nendest pakutud selgitustes NATUKENEGI loogikat, ei ole ju, need on minu kirjeldusele risti vastupidised.

Selgitusi lugedes jääb mulje, et mina ei ole üldse mitte midagi eelnevalt kirjutanud.
moosimadu 12. mai 2015, kl 11.59
Su käest küsiti ülilihtne jah-ei vastust eeldav küsimus: kui sulle oleks siia jäetud telefuninumber, kas sa oleksid nõus sellele helistama.
Kas sa vastasid küsimusele? Ei vastanud.
Järelikult sind elusate inimestega suhtlemine ei huvita. Muud seletust asjale ei ole.

Delfi võiks nüüd selle projekti lõpeatada, vasturääkivusi on peategelase tekstis silmatorkavalt palju kogunenud.
 
P. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 12.05
Kirjutasin ju, et jätku number.

Mis sind Feministi nurgakese teemas nii väga ärritas, et ära lasid kustutada ?

Aeda tööle appi minemise vastu mul ei ole midagi soojade ilmadega.
 
P. veel to Moosimadu 12. mai 2015, kl 12.11
Kuidas mind reaalis suhtlemine ei huvita ?
Väga huvitab.

Olen sellest terve elu meeletut puudust tundnud.

Noorena oli eriti raske, siis ei olnud netti, ei olnud telekas erinevaid saateid.

Kui kohutavalt piinav oli ihuüksinda olla näiteks vanuses 18 - 20.
moosimadu 12. mai 2015, kl 12.20
Ära valeta, sa ei kirjutanud numbri jätmisest sõnagi. Sa pirtsutasid, et ilm peaks soe olema, kuid numbri jätmise kohta ei maininud mitte sõnagi. Nii, et pole mõtet viriseda "oo, ma olen nii üksik", kui sa ilmse huvipuuduse tõttu ei vasta kutsele.
Ma palusin tolle teema kustutada, kuna su hala ja sellele vastuseks tulevad kommentaarid on foorumis nagu mädanev kasvaja.
 
aga 12. mai 2015, kl 12.24
Huvitav, kui sõbranna kogu aeg jalus tolgendas, võib-olla voodi äärelgi istus, millal ja kus need kaks tobukest siis keppi jõudsid teha?
 
Riina 12. mai 2015, kl 12.59
Ma olen seda kogu aeg rääkinud, et P ei ole mingil viisil huvitatud reaalselt suhtlemise leidmisest ja enne sureks, kui lõpetaks siia foorumisse oma lõputu joru trükkimist.
Nii mõnus on ju kõikidele Delfo lugejatele oma mõttetu joruga ajudele käia.
Teisel juhul ma pakun, et P on ikkagi Delfi palgal. Tundub muidu väga ebaloogilisena, et keegi reaalselt ka viitsiks ühte ja sama teksti aastaid siia trükkida muul põhjusek, kui klikkide kogumise eesmärgil.
MIKS DELFI SEDA TEEMAT JUBA KINNI EI PANE???
 
ei pane siin keegi seda teemat kinni 12. mai 2015, kl 13.23
sest see on kasulik teema.

eile juhtusin kogemata nägema üht filmi ühest pervo psühholoogist.
no jutt oli väga peeelik sel psühholoogil ja teod kuritegelikud. ikka tema oli õige ja teised puhta vildakad. lausa tapmisteni viis inimesed.

ma üldse ei imestaks, et ka P südamel mõnd surma, enesetappu poleks.

jutu järgi olevat tal endal keegi noormees "õnnetult" surma saanud kunagi, peee mingi raseduse tootja, nagu aru saada oli.

teine versioon on muidugi see klikkide kogumise grupitöö.

ja kolmas, et ongi mingi haige psühholoog-psühhiaater, kes teadlikult siin rahvale ajupesu teeb ja samas uurib inimeste reaktsioone. et kui kaua annab jaurata, kui kaugele on inimesi võimalik ajada.

juba see peale hüppamine pidevalt viimasel ajal, kus P muudkui viibutab näppu, et "ära pane mulle sõnu suhu.."
see kordub nagu kindel muster, aga samas on teisi mahategev, süüdistav ja alandav.

väide, et peee on psühholoogiahuviline, ongi ehk viide, et tegu on psühholoogi-psühhiaatriga, praegusel juhul siis perverdiga lausa.

neid ikka on. eriti, kui ämmerikat vaadata.

ja üleüldse, kõike annab mängida ja kindlalt on sellistel mängudel eesmärk, ehk tellimuski.
me ju ei tea.
nii pole vaja ainstaki sõna siit uskuda.
ükski inimene tõesti ei jahuks sedasi monotoonselt aastaid.
pealegi pole peee loll midagi, pole tal ajuhäiret ega miskit---ta mängib ja keerab mõnuga ja teadlikult ja põhiline, teenib ilmselt selle katse pealt kenakese kopika.
totakana ta poleks indiasse, marokosse ega kuhugi jõudnud minna.
 
nous eelmisega 12. mai 2015, kl 13.37
Mode ytles, et tal pole oigust teemat kustutada. Large castake psyhhopaadile!
 
P. 12. mai 2015, kl 14.08
Riina
Nii võib ju kogu foorumi kinni panna.

Paljudes teemades on asju, mis häirivad.

Väga vastik on näiteks pidev eestlaste halvustamine. Kõrvalteemas keegi kirjutab, et eestlased on lausa maailma negatiivseim rahvas.

Milleks lastakse sellist vaenu külvata meie rahva vastu ?

Minul on näiteks eestlaste kiruja komme lausa õudne lugeda, külmavärinad tulevad peale, kus alles mõnel on meie rahva vastu viha.
 
peen psühholoogia 12. mai 2015, kl 14.14
peaasi, et reageerid järjekordsele pee kommentaarile. ülejäänud ei loe.
pole ju headele kommentaaridele pee poolt reageeringut, halvad ka rivist välja teda ei vii, suht emotsioonitu kõik, aga teema edasi viimiseks oskab alati õigele nupule vajutada.
 
P. 12. mai 2015, kl 14.14
Aga
Kahe aasta jooksul mõned korrad saime peigmehega kokku, aga neid kordi oli vähe.
 
P. 12. mai 2015, kl 14.17
Peen psühholoogia
Halvad kommid on mind väga endast välja viinud.

Päris ALGUSES, KUI KIRJUTAMIST SIIN ALUSTASIN tulid KOHE ikka väga jubedad kommid.

Pidevalt kirjutatakse, et halvustatakse sellepärast, et olen siia kauaks jäänud, aga miks siis halvustavad kommid tulid KOHE, kui siin foorumis kirjutamist üldse ALUSTASIN ?

Ma ei olnud üldse jõudnud veel millestki kirjutama hakatagi, kui KOHE tuli hulgim sõjakaid ja halbu komme.
moosimadu 12. mai 2015, kl 14.17
Räägi nüüd see küllakutsumise asii selgeks. Miks sa inimesesega tutvuda ei tahtnud, sa oled suhtlemisest küllastunud?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 12.05.2015 14.18.
 
siin 12. mai 2015, kl 14.20
ju päris alguses juba öeldi, et mis iganes, aga teemat toodab psühhopaat. see on minu arust küll kindel.
 
P. 12. mai 2015, kl 14.21
Riina
Kuna mind TOIMUNU väga häirib, selles on asi.

Nagunii mõtlen sellele IGA PÄEV, ma ei saa ju ajule öelda, kuidas sa viitsid toimunule IGA PÄEV mõelda.

Kuna olen palju üksinda, siis tulevadki halvad mälestused meelde.
 
p. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 14.23
Ei ole mitte kuskil öelnud, et ei tahtnud.
Ära mõtle asju välja.

Mis sind Feministi nurgakeses nii ISIKLIKULT puudutas, et teema lasid ära kustutada ?

Halvustamine on olnud ALGUSEST PEALE, kõik need 4 aastat.
 
aga 12. mai 2015, kl 14.23
No siis oli ikka kõva suhe teil küll :D Arusaadav sel juhul, et sõbrannat nutad rohkem taga ja ilmselt ei teadnud ise ka, kes lapse isa on.
 
noored mehed? 12. mai 2015, kl 14.25
psühholoog P nooliski noori mehi ja kujutas ette, et need teda jäägitult armastavad. ühe elu lõppes õnnetult ja kes seda viimastki teab. ja kes üldse teab, palju neid noori tema pealt veel läbi käis suures armastuses...
kogu info on P kirja pandud ja meie ju ei tea, mis seal õige, mis kallutatud tõde, mis lausa pahatahtlik vale.
me ei tea sedagi, kas P üldse ongi naine. kohati lausa mees ju kirjutabki. ikka, kuidas tema ei saa NAISI ja kui tema kutsuks NAISI kinno, teatrisse...
halloo.
naine ei rõhutaks sedasi.
muidugi, kui see pole sihilik vahu tekitamise nipp psühhopaadi poolt.
peen värk ikkagi.
 
kle P 12. mai 2015, kl 14.26
Kas sa seda nippi oled proovinud, et paned kummi ümber randme ja kohe, kui tekib tahtmine oma haledat pugejalikkust meenutada ja delfis igidebiilset hala produtseerida, lased kummiga endale käe pihta?
moosimadu 12. mai 2015, kl 14.36
Kui sa oleksid tahtnud tutvuda, siis oleksid sa tutvudasoovija küsimusele vastanud. Sina seda ei teinud, seega on ainus järeldus, et sa ei soovinud temaga tutvuda.
Kas sulle nii kangesti meeldis feministifoorumis olnud teema, kus sind sajaga mõnitati?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 12.05.2015 14.40.
 
***** 12. mai 2015, kl 14.38
Igatsus kättesaamatu järele tuleneb armastuse puudumisest lapsepõlves ...
 
P. 12. mai 2015, kl 14.40
Noored mehed ?
Ma olin siis ise ka noor.

Üks aasta oli vanusevahe.

Antud noormees tegi hiljem enesetapu ühe tüdruku pärast, jättis hüvastijätukirja ka, õnnetu armastus oli.

Mu meelest väga rumal tegu, oli väga sümpaatne ja hea välimusega, enamus naisi oleksid teda tahtnud.

Siiani ei mahu pähe, kuidas inimene, kellel kõik teed on lahti, enda elu lõpetab.
Kuidas saab nii rumal olla ?

Olen ikka naine.
 
P. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 14.41
Mul lihtsalt ei ole muid võimalusi.

Vähemalt sain ennast tühjaks rääkida, mujal ei saa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!