Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 12. mai 2015, kl 14.43
14.38
Sul võib õigus olla.

Kuid kui mul võimalus oli igatsus kätte saada peigmehe näol, siis tundsin, et ma ei ole seda väärt.
moosimadu 12. mai 2015, kl 14.46
Oi, vabandust, ma ei teadnud, et sa selline alanduste nautija oled, et nüüd seda teemat taga nutad.Ma palusin selle kustutada, sest mul oli seda mõnitamist vastik vaadata. Ära põe, jätka samas vaimus, saad oma doosi siit kätte.

Muide, sa pole ikka veel vastanud küsimusele:miks sa siis käitusid nii, et ei teinud välja elusast inimesest, kes sulle kohtumist pakkus?
 
P. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 14.49
Mõnitatud on ju kogu aeg, ALGUSEST PEALE.

ERITI ALGUSES oli väga ebameeldivaid komme, mis tõsiselt häirisid, põdesin neid halvustavaid vastuseid ikka väga.

Ma ju tegin välja ja vastasin ka.

Kirjutasin ju talle, et tulen aiamaale appi, kui soojemaks läheb.
moosimadu 12. mai 2015, kl 14.56
Sinu käest küsiti:kui sulle oleks siia jäetud telefoninumber, kas sa oleksid nõus sellele helistama. Sa ei vastanud sellele küsimusele. See on väga otsene ja äärmiselt ebaviisakas mõistaandmine, et sa pole kohtumisest huvitatud. Saad ju ometi aru?
Miks sa siis valetad, et tahad tutvuda, kui reaalsele pakkumisele nii jämeda ebaviisakusega reageerid?
 
P. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 15.02
Vaatasin selle koha üle, vist tõesti ei kirjutanud, aga mõtlesin küll nii.
Pealegi inimest ei huvitanud kohtumine, vaid see, et keegi appi tuleks.
 
sa peee 12. mai 2015, kl 15.07
sa ise ju soovidki alandusi ja katsetad, kui kõvade alandusteni on inimesed võimelised minema, et siis pärast ennast kiita, kui hea ja õilis sina oled ja millised õelused on teised.
jube manipulaator oled, aga kuna psühhopaadid on manipulaatorid, siis oled sina psühhopaat.
 
valetad, P 12. mai 2015, kl 15.11
Inimene ei vajanud mingit abi, ta seda ju hiljem ise kirjutas. Ta kutsus sind maale sinu pärast, et pakkuda sulle vaheldust, sauna, grilli ja niisama toredat olemist.
Kui jultunuks sa oled võimeline muutuma oma valetamisega.
Lugesin ka just selle koha uuesti üle ja sina valetad ikka räigelt.

Lisaks veel, palju ammu viimast pakkumist, on olnud veel ja veel pakkumisi kokkusaamisteks. Sa libised kõigist pakkumistest lõdvalt üle ja väidad, et ei sina seda usu, et tõsiselt mõeldakse.
Väga osavalt vingerdad, psühh-psühholoog.
moosimadu 12. mai 2015, kl 15.12
P. to Moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaatasin selle koha üle, vist tõesti ei kir
> jutanud, aga mõtlesin küll nii.
> Pealegi in
> imest ei huvitanud kohtumine, vaid see, et
> keegi appi tuleks.

Sul on hämmastav oskus oma erakordset ebaviisakust siluda teise ja veel hullema jämedusega. Võiksid kirjutada raamatu "Kuidas kaotada sõpru ja peletada inimesi".
Täitsa umbeloll käitumine.
Nutad taga teemat, kus sind mõnitati nagu tsirkusevärdjat ja näed soojas tutvuse pakkumises omakasu jahtimist. See ütleb uskumatult palju su mõtteviisi ja väärtushinnangute kohta.

Kulla Delfi, vahetage stsenaristi, palun. Otsige keegi, kes P tegalaskuju pisut inimlikumaks kirjutada oskab, praegu on tegemist monstrumiga.
 
nonii 12. mai 2015, kl 15.18
P ei tea, mida kirjutab, ta mõtleb, et kirjutab, aga jätab kirjutamata.
Ainult pähekulunud fraasid peab hoolega meeles, et ei kalduks põhiteemalt kõrvale.
Kui sa juba praegu siin ei mäleta, mida tahad kirjutada ja kas kirjutasid, siis hallllooo, P, mida su jutust üldse uskuda saab.
Sa kujutad ette kogu oma loo, sest sa ei mäletagi kuidas asi tegelikult oli..
Sa ei teagi...
kas sõbranna ikka oli nii paganama paha, sa ju ei teagi,
kas abort oli, kas peigmees oli üldse?
Sa mõtled, et äkki oli. Aga äkki polnudki? Kust sa seda tead üldse?
 
P. 12. mai 2015, kl 15.19
Sa pee
Halvustamised tulid KOHE, kui kirjutamist alustasin.

Ning ei soovinud ma neid, vastused olid täielik üllatus.

Olin päriselt shokeeritud, kui nii halvustavaid vastuseid lugesin.

Keegi veel ei teadnudki mitte midagi, ma ei olnud veel jõudnud kirjutada, aga KOHE tulid väga teravad ja halvustavad kommid.
 
P. to Moosimadu ja Valetad, P 12. mai 2015, kl 15.23
Mõnitamine ja halvustamine on olnud ALGUSEST PEALE, ju inimestel on vaja halvasti öelda, ju see pakub neile midagi, millest ma küll aru ei saa.

Valetad P
Kohe algul ütles, et aiamaale on vaja abilist.

Pärast siis muutis oma juttu.
 
P-le 12. mai 2015, kl 15.23
millal alguses need halvustamised tulid?
millal see algus oli?
millise teema alguses?
 
ohh P 12. mai 2015, kl 15.24
Ära valeta, see on nii lapsik.
 
midagi pole teha 12. mai 2015, kl 15.27
aga selline P käitumine tekitab tõesti tahtmise talle kasvõi üks paras keretäis anda, mõistus peest pähe peksta.

sedasi teiste sõnade ümber iniseda, no see on tase.

seesama naine, kes sind maale kutsus, küsis algatuseks, kas sa vastaksid ta telefonile, kui ta numbri jätaks?
kust sina kohe teadsid, et ta sind peenramaale kutsuma kavatseb hakata?
 
P. to P.-le ja Ohh, P 12. mai 2015, kl 15.35
Siis kui ma ESIMEST korda naistuttavast üldse juttu tegin.

Ohh, P
Mida siis täpsemalt ?

Midagi pole teha
Loe uuesti, ESIMENE komm temalt oli: kas sa tuleksid maale appi peenraid tegema 07. mai 20.10. ?
 
noorik, kes pille peigmehega abiellus 12. mai 2015, kl 16.12
peigmees ikka rääkis, kui mustalt te elasite, noored naised. Riideid ei triikinud te iial, tuba koristamata.
selle noore mehe emal oli nii häbi.
 
nojaa 12. mai 2015, kl 16.12
Kui mul mitte halligi teha ei oleks, nagu peel, kasutaksin küll iga võimalust maale minna, eriti kevadel ja eriti kui ekstra kutsutakse kohe. Pole sel segasel mutil mingit suhtlemisvaegust, saab ju siin oma lõputu iba ajamisega oma haigeid vajadusi kenasti rahuldada.
moosimadu 12. mai 2015, kl 16.13
Jälle valetad. Esimeses kommis pakkus ta ennast külla, teises küsis, kas sa helistaksid, kui ta numbri jätaks ja alles kolmandas mainis peenraid. Viisakusest mainis, normaalne inimene tunneb end paremini, kui ta esimest korda võõrale külla minnes end kasulikuna tunda saab. Aga sina, nagu näha, viisakat suhtlemist ei taju.
 
midagi pole teha 12. mai 2015, kl 16.14
lugesin uuesti nagu sa soovitad, aga...

...mitte ESIMENE komm polnud see, vaid juba KOLMAS.
ära mängi idiooti. sa oled niigi ebausutav.

esimene komm oli 20.07
ja algas see, et, kui ma tuleksin ise su juurde, P

teine komm - kui ma jätaksin oma telefoni nr, P

kolmas komm oli jah 20.10, et kui ma sind kutsuksin maale abiks peenraid tegema ja NIISAMA OLEMA, P..

veidike edasi ütleb inimene, et KÕIK need KOLM kommi on temalt


sa ära vääna kogu aeg teiste sõnu, lauseid ja mõtteid.
PAREM, KUI SA OMA KODINAD SIIT KOKKU KORJAKSID JA ENAM SIIA TAGASI EI TULEKSKI. NIIGI SUST KOPP EES AMMU JUBA.
 
aga raha? pille teenistus ju. 12. mai 2015, kl 16.27
kus delfikad raha saavad, kui te pille minema ajate?
ju pille ja ta seltskond ise ka ikka teenivad, ja mitte vähe.
 
P. 12. mai 2015, kl 16.27
Pole tähtis mitmes kommentaar, vaid inimene oli ainult abi peal väljas. Ennegi selliseid nähtud. Ausatele kohtujatele olen alati vastanud.

Mis tundega ma kohtuma lähen kui ema hoidis mind juba lapsena teistest tüdrukutest eemal ja pani uskuma, et teised tõdrukud on paremad ja targemad.

Naistuttav andis hävitava hoobi, sest ta suhtus ALGUSEST PEALE minusse põlglikult.
 
kes kogub materjali pille lugudes? 12. mai 2015, kl 16.37
"kahestseda emaks saamist" on ju siin järgmine projekt, mis hoogsalt käima tõmmatakse.

vähemalt inimene kirjutab, et ongi ajakirjanik ja kogub materjali...

mille jaoks pille kirjutaja materjali kogub?
moosimadu 12. mai 2015, kl 16.39
Minul on aliaseks moosimadu, aga sina oled tõesti hingelt uss. O_o.....
Sulle pakutakse siirast tutvust ja sa loobid soppa nii kuis jaksad.
Ma olen nüüd täiesti kindel, et kui su sõbranna üldse olemas on olnud, siis oli ta üks päris armas inimesetükk.

Ok, kõrini.
3,14 ja issand, kus te olete, üks korralik pilasessioon kuluks ära, P tegelaskuju kirjutaja on räpase hinge kujutamise suurmeister. Loodan, et ta tasakaalustab seda lasteraamatute kirjutamisega, muidu võib ilukirjanduslik tegelane ta enda hinge üle võtta.:D
 
no nii, pilledele järgmine eksperiment 12. mai 2015, kl 16.45
Kui sul lapsi pole, siis kunagi kahetsed, öeldakse sageli. Kuid kas on võimalik kahetseda ka emaks saamist? Lapsi küll armastada, kuid minevikule tagasi vaadates mõelda, et kui oleks teine võimalus, siis lapsevanemaks saamist enam ei valiks? Olen ajakirjanik ja kirjutamas lugu naistest, kes nii tunnevad. Mõistagi tagan rääkijaile soovi korral täieliku anonüümsuse. Kui tunned end siin ära, palun võta ühendust meiliaadressil sinulugu@gmail.com
-----------
4 aastat mögga delfikas on kindlustatud.
 
3,14 12. mai 2015, kl 16.52
pole siin nüüd olnud aga jah... mina ka juba ei tea, mida soovitada.
selle maalekutsujaga muidugi ka seis, et kui ma tuleksin, kui ma oleksin, kui ma kutsuksin.. aga pole ei aadressite andmist ega küsimist.
või on P mailiadre üldtuntud?
teisalt, kui lahkele kutsumisele vastatakse vaid na põgusalt "kui ilm on soe, siis..", ... siis jah, ei ole vist paljud, kes hakkaks ikka edasi lunima, et no tule ikka ja ka jahedama ilmaga võib jope üll visata, ega see mõnusat äraolemist grilli manu ja vestlusi takista.

kuigi mul on tunne, et sellesama maalekutsujaga oli sul hiljem väike sõnasõda ja ehk ta mõtles selle kutse osas ise hiljem ümber. ei tea. need eri nimed ikka.

nüüd sa ütled, et kutsus vaid abiks. aga mis siis halba, kui inimene kutsub endale appi? kas siis polegi mõnus end tutvuse käigus ka natuke vajalikuna tunda, veidi lihtsamate toimetamistega teist abistada? või igasugune abi on juba eos out?

mis sa, P, soovitad mul endale soovitada?
olen natuke nõutu küll hetkel.
 
3,14 12. mai 2015, kl 16.57
näed lendasin moosimao hädakutsungi peale momentaalselt kohale nagu bättmän, ei bättwumän ikka. :D

kuid nagu ütlesin, nõutu olen, nõutu.

P, mis sellest eelmisest aadressipakkujast sai? ikka ei vastanud? sa ise ikka kirjutasid? kindlasti? või ütlesid, et kirjutad siis, kui ilm soe? ma loodan, et mitte.
 
P. 12. mai 2015, kl 17.01
Ununenud juba.
 
3,14 12. mai 2015, kl 17.10
sellest kahju, P. et sul ununenud.
kusjuures minul mingil põhjusel ei ununenud. inimene ise jättis kontaktid, vaatasin püsialiase järgi ka mujalt, et toredate mõtete ja huvidega inimene, sama linn lisaks.

kuigi ega siinne foorum just hea reklaamipinnana ei mõju.
sulle ei tundu? ehk paljud siin arvavad, et reaalsel kohtumisel hakkad sa ikkagi ja ainult sellest naistuttavast rääkima. samamoodi nagu räägid siin, kuigi sulle ka muid teemasid pakutakse ometi.
mis arvad?
 
3,14 12. mai 2015, kl 17.22
ja see küsimus siiski veel kord, P: kas igasugune abi on juba eos out? noh, et võiksid end kasulikuna tunda, abikäe ulatada? ega sõbrannadki ainult kohvikus istu, ikka aidatakse teineteist.
või mis sulle selles kutses ei meeldinud?
püüan lihtsalt mõista.
 
P. to 3, 14 12. mai 2015, kl 17.36
17.01 kirjutas keegi teine, ei ole mina.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!