Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
***** 12. mai 2015, kl 17.38
Meie P-kene kohtub ainult siis, kui on juba ette 100% kindel, et uuest naistuttavast esimese 5 minuti jooksul eluaegne südamesõbranna saab, kellele ennast jätkuvalt avada ja avada!
 
kysimus teistele 12. mai 2015, kl 17.43
Kogu P jutt on eluigav. Mis teid tema juures koidab et vastate?
 
pillet pole olemas 12. mai 2015, kl 17.44
no pille ehk alguses oligi olemas, aga hiljem otsustati teha sellest lüpsilehm, sellest teemast.

kirjutatjaid on mitu ja sellesamas jäikuses ongi fenomen, kirjutajad kipuvad aitama, aga abi polegi ju küsitud. kirjutaja on ju veendunud, et üles teda ei leita, ära ei tunta, keegi ei tea iial nendest teistest tegelastest: norras nüüd hirmaplju eestlasi ka pole, et vajadusel üles ei leiaks seda sõbrannat,
peigmees, kel kaks last ja noor naine, koolikiusajad ja kooliõpilased,,
et keegi pole iial pillet kohanud..
kõik see 47 aastat?

no ei usu, tegemist ikka mitmest situatsioonist kokkuirjutatud tegelaskujuga.
 
P. to 3, 14 12. mai 2015, kl 17.45
Grillimisest oli jutt hiljem.

Ma ei kirjutanud, et maatööd tegema ei tule, vaid jaheda ilmaga ei saa pikalt väljas olla.

Külmaga hakkab kõht valutama, see häirib mind ennast ka, ei ole õnnelik sellepärast.
Meie külmas kliimas alalõpmata kõhuvaluga hädas.

Kui juba valutama hakkab, siis enne järgi ei jää, kui arsti juurde lähen.
Nii et püüan väljas olla võimalikult lühikest aega, kui just soe ei ole.
 
P. 12. mai 2015, kl 17.49
Pillet pole olemas

Seda küll ei tea, mitu last peigmehel on.
Kaks on pisikesed, aga arvan, et rohkem, vaevalt nad 10 aastat ilma lasteta elasid.

Mitte kuskil ei ole kirjutanud, et lausa veendunud olen,et ära ei tunta.

Tegelikult imestan, et ära ei tunta.
Kuna ma käin pidevalt ÜKSINDA, siis endale tundub küll, et see osadele torkab silma.
 
P. 12. mai 2015, kl 17.51
Pillet pole olemas

Nägin nii paar - kolm aastat tagasi peigmehe naist lapsevankri ja suure kõhuga.

Ma ei tea nende lastest mitte midagi, palju neid on, ainult lapsevankrit ja suurt kõhtu nägin ja seda ka ainult üks kord.
 
P. 12. mai 2015, kl 17.55
eriti meeldis mulle peigmehe urruauku lakkuda. Nii ei jäänud rasedaks ju ka.
 
P veel 12. mai 2015, kl 18.09
eriti meeldisid mulle noored poisikesed, nad olid nii süütud veel ja nende armastus minu vastu oli nii puhas.
teate, kui palju see jõudu annab.
kurb ainult, et mõni neist elust lahkuda otsustas, kui mina uue noore poisiga tegelema hakkasin.
 
pille P. veel 12. mai 2015, kl 18.16
ja naise vulva, see sõbranna oma, oli hoopis teise maitsega. Imestasin lausa, siiamaani imestan.
 
P. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 18.18
Naistuttav ja armas.

Armas inimene on siis kade, kui teisel on võimalus meeldiva mehega kooselu alustada ?

"Armas" inimene määrib teisele pähe selliseid, kes tema arust kuhugi ei kõlba, KEDA TEMA ISE EI TAHA ?
 
oot 12. mai 2015, kl 18.20
Et te siis magatasite mehi ja jagasite neid omavahel nii, et sõbranna sai kobedamad, aga sina rikkusid reeglit?
moosimadu 12. mai 2015, kl 18.28
P. to Moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naistuttav ja armas.
>
> Armas inimene on
> siis kade, kui teisel on võimalus meeldiva
> mehega kooselu alustada ?
>
> "Armas" inime
> ne määrib teisele pähe selliseid, kes tema
> arust kuhugi ei kõlba, KEDA TEMA ISE EI TA
> HA ?


Armas muidugi, sest sina oled siin päris mitu korda näidanud, et need, kes sinu poole hea südamega põõrduvad sulle ei meeldi, sa näed nende käitumises halbasid tagamõtteid ja neid, kes sind narrivad ja mõnitavad jääd sa taga igatsema, seega võtan su sõnu sõbranna halva käitumise ja iseloomu kohta täpselt vastupidi. Kui sina ütled, et keegi on halb ja tahab sind ära kasutada (nagu too peenramaale kutsunud proua), siis loen mina sellest välja, et tegelikult oli tegu kena inimesega, kes üritas sulle head teha. Kahjuks sina näed heades etttepanekutes ainult halba.

Keeruline, jah? Psühholoogiahuviline - ise ju ütlesid, et sind see huvitab - näri nüüd ennast sellest läbi. Kui hakkama ei saa, siis on ka su psühholoogiahuvi tühi mull, kuigi see paistab niikuinii juba ammu välja :D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 12.05.2015 18.29.
 
p. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 18.41
Kas ma ütlesin maalekutsuja kohta midagi pahasti ?

Muidugi on hea meel, kui kutsutakse ning ei ole midagi halba, kui keegi vajab maatöödel abi.

Lihtsalt ütlesin, et aidata saan siis, kui on soe ilm.

Mitte poole sõnagagi ei öelnud, et halb.
 
so 12. mai 2015, kl 18.52
"Inimene oli ainult abi peal väljas" - see on siis hästi öeldud sinu meelest, sa tänamatu pee?
 
P. to So 12. mai 2015, kl 18.56
See on ju igaühele selge, et selle kommi kirjutas liba.
Kahju, et sa vahet ei tee.
 
so 12. mai 2015, kl 19.22
Väga sinu moodi kõlab küll igatahes.
moosimadu 12. mai 2015, kl 19.33
P. to So Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on ju igaühele selge, et selle kommi k
> irjutas liba.
> Kahju, et sa vahet ei tee.

Ega ikka ei ole küll aru saada, millal liba kirjutab ja millal sina. Selgeltnägemisega on meil natuke räbalasti, kui sa enne ei teadnud.
Väga lihtne on kõik õnnetud ja äpardunud kommentaarid pärast liba kaela ajada :D


15.02:
"Vaatasin selle koha üle, vist tõesti ei kirjutanud, aga mõtlesin küll nii.
Pealegi inimest ei huvitanud kohtumine, vaid see, et keegi appi tuleks."

15.23:
"Kohe algul ütles, et aiamaale on vaja abilist."

15.35:
"Midagi pole teha
Loe uuesti, ESIMENE komm temalt oli: kas sa tuleksid maale appi peenraid tegema 07. mai 20.10. ?"

16.27:
"Pole tähtis mitmes kommentaar, vaid inimene oli ainult abi peal väljas. Ennegi selliseid nähtud. Ausatele kohtujatele olen alati vastanud."
 
Liza 12. mai 2015, kl 20.27
Olen vist ainus siit seltskonnast, kes P - d päriselt näinud. Täna kohtusime teist korda. Oma kogemustest võin öelda, et P on vägagi huvitatud suhtlemisest, nii meilide kaudu kui reaalselt. Tänane kokkusaamine jäi kahjuks lühikeseks, millest oli meil mõlemal kahju, aga uus kohtumine on juba kuupäevaliselt kokku lepitud. Naistuttavast me ei rääkinud ei esimesel ega teisel korral. Lisan veel, et P tõesti kardab külma. Väga.
 
hahahaaa 12. mai 2015, kl 20.29
hahahaaa
hahaahaaahaaa
ma lihtsalt ei mõista, miks ei või niisama suhelda.
miks peab mängima mingeid mänge.
ei mõista.
 
selgita 12. mai 2015, kl 20.49
Mis kõhuvalu see on, mis alati külmemate ilmadega tekib? Ütlesid, et sel juhul pead alati arsti poole pöörduma ... aga arst saadab sind siis psühhiaatri juurde, ja valu kaob? Sel juhul ei ole tegemist ju füüsilise haigusega!
 
issand 12. mai 2015, kl 20.52
ihhiii,jälle nii tore siin:) tervitused kõikidele kaaskannatajatele siin huumorinurgakeses!! ah et liza teab et P-l on külm ,nii nummi ju,täna tõesti oli külm ilm,loodan et olite soojalt riides. Karupüksid ruulivad:)
 
lausa nädala sees 12. mai 2015, kl 20.53
Liza on kohe platsis, kui kuumaks läheb, nagu tuletõrjuja tuld kustutamas.
Tulla teisest Eestimaa otsast P-ga nädala sees kokku saama mõneks hetkeks.
Miks seda raske on uskuda.

Kuidas see kood siin eelpool oli. Lizapii3.14P..+xxzz
 
P. to Moosimadu ja Selgita 12. mai 2015, kl 21.07
Niimoodi ma nüüd küll ei ütle täiesti võõra inimese kohta, et inimene on ainult abi peal väljas.
Seda mina kirjutanud ei ole.

Selgita
Mul on kunagi olnud munasarjapõletik.

Nüüd külmetades tekib samasugune valu, aga arst ütles, et minu eas enam munasarjapõletikku ei ole, arvas, et vana põletik valutab.

Perearst arvas, et närvidest.

Lausa nädala sees

Liza tuli oma lapsega arsti juurde ja saime ka kokku.
 
Peekene 12. mai 2015, kl 21.18
Kuidas sul treppidega on.
Kas kipud tihti komistama või hakkab pea ringi käima eimillestki??
 
P. Eelmisele 12. mai 2015, kl 21.22
Miks komistama peaksin ?
Miks pea ringlema peab ?

Ei saa aru, kuhu sihid ?
moosimadu 12. mai 2015, kl 21.24
"Niimoodi ma nüüd küll ei ütle täiesti võõra inimese kohta, et inimene on ainult abi peal väljas.
Seda mina kirjutanud ei ole."

Aga ülejäänud ebaviisakad ja sildistavad kommentaarid on sinu omad, eksole. Sama inetud kui see, mida salgad, nii, et vahet pole.

Issand, mis täna laual head on? Ma omalt poolt pakun rabarberikooki ja korpe, kalja on ka, teeme kerge õhtu?
 
P. to Moosimadu 12. mai 2015, kl 21.42
Vaatasin uuesti, tõesti oli telefonijutt enne aiamaad. Lihtsalt peenrad varjutasid ära.

Sa ikka kõvasti liialdad. Ei ole kordagi öelnud, et ma ei ole nõus.
moosimadu 12. mai 2015, kl 21.55
P. to Moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaatasin uuesti, tõesti oli telefonijutt enne
> aiamaad. Lihtsalt peenrad varjutasid ära.

> >
> Sa ikka kõvasti liialdad. Ei ole korda
> gi öelnud, et ma ei ole nõus.

Ma ei liialda kohe juuksekarva võrragi, sest sa ei vastanud kahel järjestikusel korral küsimusele "kui jätaksin sulle siia tel nr, kas helistaksid".
Sa lihtsalt eirasid neid küsimusi, ka vastamata jätmine on väga selge vastus.
Ja su kommentaar: "Pealegi inimest ei huvitanud kohtumine, vaid see, et keegi appi tuleks". Oi kui täpselt sa tead, mida teised mõtlevad, plaanivad ja tahavad. Ainult see pagana sõbranna, tema on suuuuuuuur mõistatus...
 
issand 12. mai 2015, kl 22.03
no täna polnd kohe midagi laual, peale arvuti , 10 klassi vene keele õpiku, ja tolmu:)
 
Kuda oleks, P 12. mai 2015, kl 22.05
Me mammiga tuleme kah kolme nädali perast Tartun käima. Veiks kokku sooga saada, P.
Mo mammi on kena inime, ta teeks soole kooki kah siis.
Ainumas häda selles, et me peass ööks jääma siis soo poole.
Kas sool om nõnna palju ruumi, et me saaks öö veeta sinu juuren?

Kirjuta seie. Ma hommokul siis vaate seie ja ütlin siis mammile, kas saame öö sinu juuren veeta.
Ma ooda su vastost siis, latsekene.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!