Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
aga sa ise nagu. 3.14 13. mai 2015, kl 00.59
sa ka nagu püüad üles ehitada kunst võlts psühholoogi kerega tegelast siia?

mis see sulle annab, kui mitte senti sendi kõrvale?
 
3,14 13. mai 2015, kl 01.00
mulle annab see RAHA. vot selline lugu. :D
 
3,14 13. mai 2015, kl 01.03
muide, mida rohkem te, kulla trollijaid siia uusi komme toksite, seda suurem ju teenistus on. ikka ühiku pealt ju kukub. ja lisaks erinevate nimede pealt. niiet jätkake, jätkake, ärge häbenege. ;)
 
ühe tegelase kadumine sünnitab teise. 13. mai 2015, kl 01.09
jah seda usun küll, et Pille "surm" meedias tekitas uue tegelase: 3,14
eks te kambas neid tegelasi ja tekste toodate.
 
3,14 13. mai 2015, kl 01.17
geniaalne, kas pole? ja mis põhiline: väga tulus! :)
 
on näha jah 13. mai 2015, kl 01.21
ja sa 3,14 jätkad nüüd P. pille tgelaskuju eest kirjutamist. sotsaiaalmeedia väljamõeldud kangelanna?

peab ütlema, et su tegelaskuju vajab veel palju tööd, et usutav olla. see primitiivsus on naljakas.
 
3,14 13. mai 2015, kl 01.25
palun kirjutage pikemalt. näiteks see 01.21 oli juba enam vähem, kuigi oleks võinud ka ilmekam ja pikem olla. 01.09 tekst oli aga tõesti liiga lühike.
aitäh. :)
 
millest peaks kirjutama? 13. mai 2015, kl 01.29
et kuskohast traagelniidid välja paistsid juba 4 aasta eest?

et nüüd pille teksti kitjutaja toodab 3.14 kangelasele teksti? meedikangelased, my ass.
talent jätab nagu tugevalt soovida. on teatud reeglid, mis on tähelepanuta jäänud, need ka reedavad kogu valskuse.
 
IP 13. mai 2015, kl 01.29
Tuvastate neid ka vo"i? Niisama ajate ka"gu?
 
3,14 13. mai 2015, kl 01.32
vaat kus küsimus. ära sa kosta.
aga hea küll. ip-de osas ootavad ees tõepoolest täiesti suurepärased üllatused. aga see jääb viimasesse etappi, kuna seotud teatud tehniliste lahenditega.
 
no vaata tekste 13. mai 2015, kl 01.33
kui sa tekste jälgid, siis saad ju aru, et tegmist on meedia poolt toodetud tegelaskujudega.

nii nagu Eurovioonile saadetakse fake autraalia päritolu väliseestlane vanaproua Luule Laul, keda kunagi pole olemas olnudki.
 
Tiit Hepa, tiit hepa 13. mai 2015, kl 01.38
tere, teer, mina ka siin. tõusin surnust üles. aga teglikult pole mind iial olemas olnudki, olen sotsiaalmeedia sünnitis. nagu Luule Laul, pille, P. , 3.13, alu jne jne.
keegi ei viitsi ju kommneteerida totakaid teemasid, kus siu pole ollagi. ses mõttes ise kirjutan ja ise vastan ka.
tekitan infoliikumise müra. justkui päriselus.
---------

nime sisse toksides, teatab delfi, et selline tegelane on ka siin juba esinenud. vahepeal läks küll varjusurma, kuna paljastati.
 
õrnahingeline isehakanud psühholoog 3,14 13. mai 2015, kl 02.02
3,14 13. mai 2015, kl 01.32
vaat kus küsimus. ära sa kosta.
aga hea küll. ip-de osas ootavad ees tõepoolest täiesti suurepärased üllatused. aga see jääb viimasesse etappi, kuna seotud teatud tehniliste lahenditega.
------

milline heasoovlik, inimesi toetav lähenemine fake pille tegelase kujule. irw. eriti, kui välja naerdi ..
hästi nalkaks piske tekstitrükkija. sul pikk tee veel areneda, et sind usutavalt võtta saaks. aga ega seda sinuga ei juhtu ka.

aga see IP lugu ajab naerma küll. nii rumal annab ka olla.
 
P. Eelmisele 13. mai 2015, kl 03.01
Mina näiteks olen küll rumal ja ei saa sinu kahest viimasest lausest aru.
 
tegelaskuju auror pille 13. mai 2015, kl 03.04
aga millest sa P. tegelaskuju kirjanik aru ei saa?

see meediakangelane pille tegelaskuju on suht läbikukkunud, ma ütleks.
 
Luulelaul 13. mai 2015, kl 03.13
http://www.ohtuleht.ee/677134/lubage-tutvustada-tiit-hepa-uus-kaaslane-luule-laul

-----
ma panin pildi ka. mind pole olemas ja sind pole ka..
me oleme sotsiaalmeedia toodang.

P-eelmisele. kus sinu pilti näha saab?
 
P. 13. mai 2015, kl 03.31
Ei ole ma mingi kirjanik, lapsena unistasin küll, aga sellist annet ikka ei ole.

Püüan ennast vaadata kõrvalseisja pilguga ja natuke ka mõistan, et ühest asjast pikalt rääkimine võib kuulajale tüütuks muutuda.

Tunnetan kõike oma seisukohalt, sest ise olin olukorras sees, seetõttu sellest kirjutamine mind huvitab, kuna kirjutan enda läbielatust, mis siiani rahu ei anna.

Kõrvalvaataja aga ei ole nendes situatsioonides sees olnud, seetõttu jääbki arusaamatuks, miks ma lõpetada ei suuda.

Mõtisklesin lihtsalt.
 
jah eks raha eest, pilleke, mina okn Luule laul 13. mai 2015, kl 03.36
eks raha eest võib igasuguseid tegelasi välja mõelda. et sel sinu tgelaskujul mõtlemisvõime puudub, teebki ta ebausutavaks. saad aru?

Sinu igavesti Luule laul, keda ka olemas ei ole olnudki.
 
lüpsilehm Pille surmamine 13. mai 2015, kl 03.50
eks see pille sotsiaalmeedias loodud tgelaskuju läheb nüüd mahalaskmisele. Tuleb uus sotsiaalmeedia fake tegelane mõelda ja uus mögga käima tõmmata.
Kuidas muidu kõlbamatu kirjutaja ja kehv kirjanik delfikas muidu leiva lauale saab...

kahju inimestest, kes heasoovlikud olid ja oma energiat täiesti tühja raiskasid.
ses mõttes nagu irvitamine, on ju pille kirjutaja?

mina olen igavesti sinu LuuleLaul, autraaliast väliseestlane,keda ERR selgitusel ka kunagi olemas pole olnudki.
moosimadu 13. mai 2015, kl 04.50
Nälg kallal? Võta snickers!
Hüsteeria ei kaunista inimest.
 
kas sul pole kahju? 13. mai 2015, kl 05.01
kas sul pole kahju raisatud aja pärast inimesele, keda ei ole olmaski?
jagasid oma kauneid nõuandeid kellelegi, keda keegi pole näinud, kes on koondkuju sotisaalmeedias loodud tegelaskujust?
 
mina olen Luule Laul 13. mai 2015, kl 05.09
http://www.ohtuleht.ee/677134/lubage-tutvustada-tiit-hepa-uus-kaaslane-luule-laul
- ---------
mina olen Luule Laul kui P. või pille on reaalne isil.

me mõlemad oleme sotsiaalmeedia produktid.
Niisama, nalja päras ja ka raha teenimise e
esmärgil loodud.
 
P. 13. mai 2015, kl 05.10
kuigi olen üdini võlts ja väljamõelud, tänud moosmadule, kes aitas mulle raha teenida.
moosimadu 13. mai 2015, kl 05.29
Võta heaks.
Eks sai isegi korralik rull taskusse lükatud, peaasi, et keegi nüüd tarbijakaitseametisse ei pöörduks, et näe: tema tuli siia ehtsate inimestega suhtlema ja sai lõuatäie sünteetikat.
moosimadu 13. mai 2015, kl 05.35
kas sul pole kahju? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sul pole kahju raisatud aja pärast inimesele,
> keda ei ole olmaski?
> jagasid oma kauneid nõuand
> eid kellelegi, keda keegi pole näinud, kes on koon
> dkuju sotisaalmeedias loodud tegelaskujust?

Sa ei ole ometi nii naiivne, et arvaksid, nagi toimetaks keegi sotsiaalmeedias, mille alamliik see foorumgi siin on, millegi arvelt? Kogu netis veedetud aeg ongi raisatud aeg ja isegi need mõttetud nõuanded olematutele inimestele on ju lihtsalt ajaviide, puhas fun. Seda isegi siis, kui adrenaliin vahepeal pisut üles kargab.
Kahetsemine - vaat'see on ajaraiskamine.
 
P. 13. mai 2015, kl 06.06
imestan, et niimoodi inimesed hästi suhtusid.
4 aastat?

ma tegelikult saan aru, et moosimadu oli täiesti tõsiselt mures. vahepeal.

Hästi kahju, et mind ära avastati. oleks veel 10 000 lehte täis tõmmanud, lõdvalt.
 
Lilian 13. mai 2015, kl 09.00
Mis avastamisest ja lõpetamisest te siin räägite?
See teema on korda 2 või kolm ära lõpetatud delfi poolt, kuid saab alguse jälle. Praegusel juhul pole P isegi mitte selle teema looja. Imbus lihtsalt sobiliku pealkirja alla ja anastas selle teema siin.

Klikkide ja raha jutt tekitab tülgastust, minus küll vähemalt. Kui tulla foorumisse vaatama, mis siin ka huvitavat on või nii, siis märkab ka reklaame ning mõnda isegi vaadatakse. Kui aga on mõte kiiresti üle vaadata, mis arengud või taandarengud SELLES teemas siin vahepeal toimunud on, ei jää muu märkamiseks, vaatamisest rääkimata, küll mahti. Sageli on siin vahepeal mitu lk teksti juurde siginenud ja tegu on sellegi kiirelt läbinärimisega. Ega kõike loegi, aga selleks, et aru saada, kas tegu lugemisväärsega või mitte, tuleb sest vähemasti silmad üle lasta. Kõik võtab aega ja tõesti ei pane tähele siis ühtegi reklaami või muud teemat siin kõrval.

Ma arvan, et üks põhjustest, miks see teema nii "populaarne" on, peitub seltskonnas, kes siin osaleb. Eks on siin ka kaks leeri, ehk rohkemgi, kuid eristuvad siiski ka need, kes mõtestatult üritavad olukorda parandada. Ütleks nii, et üheski muus foorumi teemas pole ma tundnud nii suurt ühtekuuluvustunnet kui siin. Inimesed mõtlevad ja kirjutavad sama eesmärgi nimel ja kaasnevalt avavad ka oma mõttemaailma. Isegi kui mõne muu teema olemus on tervislikum ja osalejad arukad, kaob see varsti-varsti ära. P teema aga kestab ja kestab.
Tõsi, ka siit on mindud ja tuldud, eemaldutud ning jupiti jälgitud, kuid ajuti saadakse ikka kokku ka, mõtlen kirjalikes arutluskäikudes.
P roll siin on selles, et ta ei lase asjal maha jahtuda. Kui juba kõik näibki hääbuvat, tuleb ta mingi totra eneseõigustusega taas lagedale või siis vahelduseks kirjutab täitsa normaalset ja arukat juttu. Kirjutab ta mis tahes, on selles alati suur annus seesugust, mis kutsub vastu ütlema, sest näib (just nimelt NÄIB), et pisike tähelepanu juhtimine P vildakale arusaamisele ja ongi korras. Korda ei saa siin aga kunagi midagi. Ta oskab asjad ikka nii sürrealistlikuks keerata, et hoia ja keela. Eks selle hoidmise ja keelamisega või sarnaste nähtustega siin tegeldaksegi.
 
P. to Lilian 13. mai 2015, kl 13.18
Terised teemad kaovad sellepärast ära, et TEEMAALGATAJA KAOB ÄRA.

Küll ja küll on algataja algatanud teema ja üsna pea ära kadunud.
Siis teema jääbki soiku.

Mu üks pikk teema kustutati tõesti ära, ju seda kustutamist ei meeldi meenutada, muidu ei saa jaurata.
 
3,14 13. mai 2015, kl 13.41
lugedes neid ööhõiskeid siin vaatan, et kohkunud trollijad on ilmselgelt mingitest feiktegelastest ikka niivõrd häiritud, et jooksevad igale poole juhuteemadesse olukorra üle kaeblema ja nurka nutma.
kuigi ma ei saa väga aru, mis põhjusel? kas nad siis eelkõige ISE pole selleks piisavalt pingutanud, et olla täiesti identiteeditu püdel mass, sadade eri nimede alt küll libades, kehastudes üheks ja teiseks, kes nad pole, küll teeseldes kümneid olematuid tegelasi või kellegi kaaskondlasi?
ja nüüd nad on täiesti arust ära ning tagajalgadel, hüsteeritsevad mööda netti, et keski või miski on appikene hoopistükkis välja mõeldud? :D
 
P. to Lilian 13. mai 2015, kl 13.43
Ma ei õigusta ennast.

Kirjeldan lihtsalt olukorda nii, nagu asi oli.

Kui keegi ütleb, et asi oli hoopis nii, siis ma ju ometi TEAN, kuidas tegelikult oli.

Mina olin selles loos sees ju, kõrvalseisja saab ainult oletada.

Ära on kustutatud üks minu hästi pikk teema, minu algatatud.
Siis ka üks minu algatatud lühem teema on ka kustutatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!