Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
ja kuidas sa seda tõestad, pille teksti tootja 13. mai 2015, kl 19.03
kuidas sa seda oma hingevalu nüüd siis tõestada kavatsed?

et mis ja milla ja mis kell aset leidis ja kes on tunnistajad?
muu on nagu mögga ju.
 
tõsielusarjad P. kirjutajal. milll algab häbi? 13. mai 2015, kl 19.07
kus tõsielusarjast sa muidu inspiratsiooni ammutad.
väga jõhker kirjanikk oled. vaäga julm.

Loodan, et saad samasugused tõelised läbielamised nagu oma möggas kirja oled pannud. Seal on ohtralt ka loogika vigu ja sellpärast ongi arusaada, et tegu väljamõelduga.

elu on julm kuid õiglane.
 
P. to 19.03 13. mai 2015, kl 19.10
Kirjutasin, peigmehega tutvusin, olin 31, aborti tegin, olin 33.
Naistuttav kolis kohe peale minu aborti Tallinna endale meest otsima.
 
alatule irvitavale pillele 13. mai 2015, kl 19.10
Pille tekti kirjutaja kirjutab: Kui sa seda ei mõista, on mul su õpilastest kahju.
Ilmselt ei mõistnud sa ka nende hingevalu.
--------
ma just lõpetan teksti, et me koolis tegi noormees enestapu ja see tohlakas kirjanikk tuleb rääkima hingevalust.
kui alatu saab üks kirjanik- naine olla?kui haige saab olla ühe tekstilooja aju olla?
 
pole ühtegi fakti. 13. mai 2015, kl 19.11
P. kirjaniku loos poole esitatud ühtegi fakti, mida ta suudaks vajadusel ka tõestada.
 
ikka ülim nahhaalsus 13. mai 2015, kl 19.12
ikka veel jaurata, ikka veel tõestada.
häbi nagu pole või?

nüüd peaksid oma suukese kinni panema ja kui sa 4 aastat pole suutnud areneda, siis mine ja häbene.
ausõna, sa pole maailmas ainus ja kõige olulisem.

praegu sa peaksid tõestama oma päriselt olemas olemise.
muul juhul oled alatu petis ja manipulaator vaid.

ja ei huvita ka.

sina, maailma nabana ja sinu vastas hulk inimesi, kellele on valetatud, keda on alandatud, kelle aega on varastatud...veel enam neile on hinge lärakas tatti süljatud.

mina valin rahavahulga ja sinul, üksikisikul tuleb lihtsalt kaasa liikuda ja kui ei suuda ega taha, siis elagi oma mullis ja ingu edasi.
ja tooda sarnast teksti jätkuvalt edasi.
loodan, et siia enam ei tulda, enam ei kirjutata.
moosimadu 13. mai 2015, kl 19.15
Ärge laske end jälle rattasse tõmmata, niimoodi oleme me kõik liiimile läinud. Las jaurab.

Ja autori peale pole ka mõtet pahane olla - tal on tõenäoliselt oma kindel ülesanne ja ta teeb seda hästi. Nähes juhuslikult tänaval filmis kurikaela mängivat näitlejat me ju teda lintšima ei torma?
Jätame autori aplausist ilma, rohkem pole vajagi. Iga kommentaar siia on üks korralik käteplaks.
Mina üritan end "võõrutada", teilegi jaksu!;D
 
tuleb uuus kurjuse kehastus, uus pille 13. mai 2015, kl 19.16
ja mõne aja pärast sotsiaalmeedia toodab uue pille, sest raha on vaja nii delfikatel kui pillel teksti kirjutajal.

ja kui vadaata maailmas ringi, sest imestama paneb, et ikka veel võidab headus kurjuse..
 
P. to Pole ühtegi fakti ja Eelmisele 13. mai 2015, kl 19.18
Väga hästi on võimalik 3 aborti tõestada, need on ometi kirjas.

Samuti naistuttavat ja peigmeest nägid mu naabrid.

Eelmisele
Mina ei saa sinu mõtteid muuta.
 
P. to Moosimadu 13. mai 2015, kl 19.22
Ma ei usu iial, et sa päriselt mõtled, et keegi mõtleb mingi loo välja.

Mulle näiteks ei tule selline mõtegi pähe, et keegi midagi taolist teha võib.
Sellel puudub ju absoluutselt igasugune mõte, saad sellest väga hästi aru.

Suhelda mul päriselt kellegagi ei ole.

Jutustaks kasvõi praegu kellegagi - ei ole kedagi.

Ei hakka ometi kooliõele helistama.
Ta võib viisakusest natuke kuulata ka, aga hiljem tuleb jälle tänava peal vastu, et
" tal ei ole aega telefonis rääkida ".
 
ei usu enam, pillekese kirjaniku juttu 13. mai 2015, kl 19.25
see mäng sai otsa, kulla kehv kirjanikkk.
ja mina olen endiselt Luule Laul.
 
olematule peeele 13. mai 2015, kl 19.26
kui sa tahad, et sind usutakse, siis räägi siin konkreetsetest faktidest.
see, et sa väidad, et oli jah nii, oli sõbranna, oli peika, oli abort..

no ma võin ka rääkida, et oli kosmonaut.
pane faktid kirja ja

kool ka, kust kõrghariduse said..aasta ka, millal lõpetasid... konkreetsust on vaja, muidu on kõik luulu.



vassimise palk on see, et ei usuta lõpuks enam.
 
P. Eelmisele 13. mai 2015, kl 19.29
Väga konkreetselt kirjutasin.

Tutvusin peigmehega 1999. aastal.
Aborti tegin 2001. aastal.

Sõbrannat ei olnud, oli naistuttav.
 
nimekiri faktidest 13. mai 2015, kl 19.33
kes su naabrid siis on, kirjanikk pille.
nimekirja paluks, ja mis kuupäevadel sai nagu aborte tehtud?
ja kus polistei teadaandes on kirjas teie meestelt raha väljapetsmistest, vargustest, tuberkuloosist ja meeste suguhaigustesse nakatamisest?
Kuupäevad ja koopiad huvitavad teadetest, muu on pihas LUULE

olen Luule laul. seekeda ka olemas pole kungi olnudki.
 
pane vunki juured pille 13. mai 2015, kl 19.35
pillekirjanikule idee: kuidas pille ise kodus aborti tegi ja abordjäänused naabrinaise lillepotti mattis..
 
P Eelmisele 13. mai 2015, kl 19.36
Igav on sul, jah ?

Jällegi mõtlen, et igavlevad naised on ainukt internetis, reaalis neid EI OLE.

Soovin suhelda, mitte keegi nõus suhtlema ei ole.
Läheks praegu välja, aga üksinda ka ei taha tuiata, ebameeldiv ja igav.
 
P. Eelmisele 13. mai 2015, kl 19.37
Üleeelmisele oli.
 
pilte palun abordilillest 13. mai 2015, kl 19.43
pilte paluks ka sellest abordilillest.
 
3,14 13. mai 2015, kl 20.16
äge. ikka ülimalt äge nähtus on inimeste massipsüühoos ja vabandage väga, ka puhas idiotism.
mingid düsgraafilised trollid on lasknud lendu pisiku omaenda paranoidsetest vandenõuteooriatest (samamoodi nagu samad tegelased inisesid siin enne pikki nädalaid P diplomitest ja diagnoosidest) ja rahvas lausa hullub.
kulus ikka õige vähe, kui need identiteeditud ollused ja libaja-hakatised kukkusid köhima rahast, et äkki saab ikka keegi kuskil fkng planeedil Ü seesinase triaadi pealt siin miljardäriks - ja ohoooo -kohe on massid kummuli. nördimusest taotakse nüüd endale lausa kollektiivselt rindu, kui head ja õiglased kõik olnud, kui palju teist siin aidatud, kui palju aega, higi ja pisaraid teemas omakasupüüdmatult valatud, kuid nüüd äkki on kõik sulapettuseks osutunud. entusiastlikumad nõuavad lisaks veritasu ja süüdlaste avalikku lintšimist. või et nende isiklik aeg lastelaste arvelt ja ülivingete hobide arvelt on alatult pänna pandud? poleks seda teemat, küll nad siis oleks maailma päästnud, koguni teadust teinud ja ehk isegi nõud endal juba eelmine nädal ära pesnud. on nii? aga vot ei saa, teema vajab jälgimist, paranoiad toitmist ja võimalusel muda ka loopimist.

kuid ütlen teile veel kord, pole vahet kas siin P puhul on tegemist reaalse ja õnnetu inimesega minevikust või bitikogumist küberneetilise karuga - kõik teie mõtted ja sõnad räägivad tegelikult vaid teist endist. kes on loopinud soppa, see ka sopasena end tunneb. elementaarne.
eriti käib see kusjuures nende paari läbutrolli kohta, kelle nilbused ja rõvedus uut hoogu kogumas on.

kusjuures nüüd ongi veelkordne ja TÄIESTI TASUTA nõuanne just neile:
te õnnetud rahakadedusest uimas trollijunnid, kasutage LÕPUKS OMETI sellist asja nagu AdBlock, issandjumalküll!!!!!
see on totaalselt tasuta vidin ja selle abil ei ilmu teil ühtegi reklaami mitte kuskil ja mitte kunagi. ka siis mitte, kui te oma värisevate näppudega oma klaviatuuri vahele sente topite, ikka ei ilmu. selge?
 
valetab jälle see P 13. mai 2015, kl 20.17
kuidas sa praegu õhtul välja saad minna. külm ju . külmetad kõhu ära ja pead psühhiaatri juurde minema. nii ei saa. keegi ei taha selle sinu väljaviimise eest vastutust võtta. istu aga kodus ja hoia kuumavee pudelit kaisus.
 
3.14 on meeskonnas. 13. mai 2015, kl 20.33
kuule, sina ka ära plära ja viibuta näppu siin.
on ikka suur vahe, kas niisama kergelt nalja tehakse või tõmmatakse rahvamass hullusesse.
ongi ju massipsühhoos, mis siin imestada ja hukka mõista.
alati on olnud.
kõik valimiskampaaniad, kõik tuleriidale saatmised, peade lendamised ja muu...kõik need on massipsühhoside tagajärjed.
jaa-jaa, rääkida võib küll, et mõelge oma peaga..aga ikka suudab ajupesu su pea nii sassi pesta, et pärast ei saa arugi enam, kas pesti pead või mida üldse sinuga tehti. sassi pesti ja kõik.

mis see psühholoogia muud on? ongi ju manipulatsiooniõpetus, inimaju mõjutamise õpetus...
mida rohkem inimeste hingedes surkida, seda kavalamalt annab neid mõjutada.

see P lugu on ehe näide, mis nüüd saanud on, milline tulemus on..
ja väääga imal on 3.14 jutt neist, kes tema meelest on allapoole arvestust, et neile nagu võibki pähe k'sta.

väga ebameeldiv ja üleolev suhtumine.
mina ka muidugi, sest olen ka teistele kohta kätte näidanud, kui hing täis.

peale seda posti ma enda korrigeerimisega tegelema hakkangi. siia enam ei roni ja üleüldse, viskan selle arvutirondi aknast alla. nagunii tõrgub.
vähemalt võidan ajas ja hing saab ka rahu...
 
aadu kadakas 13. mai 2015, kl 20.37
Khmm, khmm...
Austet naised, juhin teie tähelepanu, et teemas oli juttu külmast ilmast tekkivast kõhuvalust. Miks küll keegi pole teema juhtijale soovitanud soojemat riietust? Arvestades kui külm ilm täna oli, siis sellist tähtsat asja kahe silma vahele jätta on absoluutselt inetu, pehmelt öeldes, sest vaevalt, et teeemavedaja ise selle peale tuleb, onju. Selliseid asju üks empaatiavõimeline inimene teisele lihtsalt peab ette ütlema, et ei tohi alasti meie kliimas ringi joosta, muidu ... edasi peab järgnema loetelu, mis kõik võib juhtuda, kui...

Miks pole sellise murega teemat ümber tõstetud tervisemuresse jääb arusaamatuks, moded purjekil või üleüldise trollimaania läbi närimisest selline tõsiasi kahe silma vahele jäänud. Inimene igastahes oma hädale abi ei saanudki, kus iganes ta seal tuhiseb ja kellega, aga ilma ihukateteta ja kõhuvalus.
 
3,14 13. mai 2015, kl 20.40
kuidas peaksin ma suhtuma inimesse, kes kirjutab muude sarnaste kõrval siia sellise lause: "kuidas pille ise kodus aborti tegi ja abordjäänused naabrinaise lillepotti mattis.."

kui SEE pole allapoole arvestust, siis mis on??
kui see pole nilbus, siis mis on?
kui SINA jah SINA, kes sa kirjutad kell 20.33, arvad, et sellised fraasid ei anna sellistesse jäledikesse vähemalt üleolevalt suhtuda ja neile kohta kätte näidata, siis mis krdi eetikast või moraalist siin suusoojaks ikka juttu tehakse?

keda siin nüüd õigustatkse? kas tõesti neid perverte??? milleks??
 
aadu kadakas 13. mai 2015, kl 20.45
EEEeee..3,14
milleks võidelda tuuleveskitega?
Et, mida see annab? Ka mingi üleolekutunde w?
 
3,14 13. mai 2015, kl 20.56
harin siin rahvast, krt võtaks. :))

sest no peab tõesti ikka totaalne ajuhävik olema, et väita, et mingite reklaamide pealt saab keegi kuskil teemas teenida, kui ometi iga koolilaps teab, kuidas oma arvutis REKLAAMID VÄLJA LÜLITADA.
pole aga reklaami, ei kuku sul kuskilt läpaka august ka see osasid niiii tagajalgadele ajanud RAHA.
sellisest ajukääbikute paranoiast aga õhinal tuld võtta ja mingi rahvaliikumine tekitada on üleüldse nähtus omaette.

teiseks aga nõuavad siin osad noorpioneeri õhinaga kõikidele nilbitsevate pervertidele inimõigusi ja ma siis mölisen jõudumööda vastu. selline lugu siis kulla Cervantes.
 
eks siin 13. mai 2015, kl 21.04
teisedki mölise vastu teatud mõttega jõudumööda, kulla 3.14.
pole olemas ainumat tõde, peaksid ju aruka inimesena seda teadma.
ja üldse, mida see sõna maksab. sõna on mänguvahend kõigest.
eks need nilbarid ka püüa mõnd rolli mängida. ja ei saa ju eitada, et mäng siin käib.
või kuidas?
teada on seegi, et petetud inimene muutub õelaks ja soovib oma alanduste eest kätte maksta.
p-gi teema on sellele üles ehitatud.
kõik on vaid inimesed, samamood inimesed nagu p kujundki.. on nii?
 
aadu kadakas 13. mai 2015, kl 21.04
3,14
Jah, aga miks sind see nii ärritab?
Sa ise mõjud siin praegast ka vägagi paranoiliselt, sest see teema ongi trollide teema ja kuna inimesed on erinevate arengutasemetega, siis, igaüks laulab nii nagu nokk on seatud.
 
3,14 13. mai 2015, kl 21.26
sama võib küsida sinu käest, et miks sind segab, et see mind segab?
kui aga mõjub paranoiliselt see, et püüan selgeks teha nii lihtsat asja sellest, et (kirjutan nüüd hästi aeglaselt) REAALNE VÕIMALUS SIINSETE REKLAAMIDE PEALT TEENIDA VAID KUSKIL TEEMAS KIRJUTADES ON TÕEPOOLEST AINULT KELLEGI PARANOIA, siis misiganes. ehk siiski mõni hüsteerik magab õhtul ilma tabletita ja mõtleb järgmine kord järgi, kui massiamokiga kaasa lippab.

nilbikutest perverte aga ma tolereerinud ei ole ega ka hakka.
õhtut.
 
aadu kadakas 13. mai 2015, kl 21.30
Hüsteerik oled sa naine ise!
Pole see teemavedajast Pille vähem pervert, kui teised. Kui siis kavalam ja targem.
Kas see teeb temast kuidagi parema perverdi, on targemal perverdil rumalamate ees mingid eelised?
 
nii nummi aadu kadakas. 13. mai 2015, kl 21.34
aitüma aaduke, vähemalt sina saad aru. aitüma aaduke.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!