Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
moosimadu 13. mai 2015, kl 21.45
-- viskan valge rätiku ringi --
Perverdid on vastikud, aga netiperverte nende jutule reageerimine innustab. "Ära toida trolli" käib just nende kohta.
Mis puutuv klikkide pealt teenimisse, siis tean mitmeid blogijaid, kes teenivad sel moel endale teatud taskuraha, et iga klikk, mis tehakse nende lehelt mingile reklaamile, toob kõlksti! mündi kukrusse. Rikkaks ei saa, aga koer ka jala peale enam ei lase.
Aga see teema on pigem tatina venima jäänud sotsiaalne eksperiment, tõsialusarja kirjalik veebiversioon.
Alati näljane netitroll, kes oskab välja väänata kommenteerijate halvima poole. Kellel milline see külg siis ka poleks: kes kirub peategelast, kes teisi kirujaid.
A kui äkki jätaks trolli nälga?
 
Liza 13. mai 2015, kl 21.54
Piiksuks ka vahele. Kallis rahvas. Siin on nüüd lehekülgede viisi juba kahtlustusi, et teid on alandatud, teile valetatud, teie tunnetega mängitud. See pole nii. Kedagi pole petetud, lolliks tehtud ega ära kasutatud.Ei ole siin mingit teie üle irvitavat gruppi. Pille on päriselt olemas...Kuidas seda nüüd tõestada, vot seda ma küll ei tea. Kes usub, teeb õigesti.
 
Blogger 13. mai 2015, kl 21.56
Lollid ei oskagi adblokki kasutada.
Blogides pead aga ikka tükk aega kribama, kui keegi nännitaja sind tuhandete seas märkab ja oma reklaami su lehele sokutab. On ka neid, kes aastaid kütavad aga ikka miskit ei kuku. Siin on by default teine süsteem, ei maksaks võrrelda.
 
aadu kadakas 13. mai 2015, kl 21.58
Musud Pillele muidugist.
Usume ikke, kõike usume, kuis muidu.

Moosimadu
A kust veel siukest teemat leida, kus nii palju toredaid naisi kokku tuleb, ah?
moosimadu 13. mai 2015, kl 22.05
aadu kadakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Musud Pillele muidugist.
> Usume ikke, kõike usu
> me, kuis muidu.
>
> Moosimadu
> A kust veel si
> ukest teemat leida, kus nii palju toredaid naisi k
> okku tuleb, ah?

Oi, inimene, kui sa ussiks kätte läinud külakuhja toredate naiste kokkutulemiskohaks pead, siis oled sa küll kusagilt laanepõhjast siia eksinud... me oleme siin kõik oma hullusehetke läbi elanud, selle teemaga paratamatult kaasnev tüsistus, tead...(lähen pead vangutades vasakule ära...)
 
A. 13. mai 2015, kl 22.09
Ma pole kordagi kahelnud, et P on reaalne. Raske juhus aga nähtud igasuguseid.

Netipervode solkimistest aga kõik foorumid viimasel ajal kubisemas. Ei usu seetõttu, et ignoreerimine aitab. Haiged värdjad, neile ei mõju miski enam.
 
aadu kadakas 13. mai 2015, kl 22.23
Moosimadu
Tuled töölt, väsinud kui krt, keerad omale hea koksi, sellise tead, mis kuplialuse korralikult kärama paneb, klapid pähe, lemmikmuss piisavalt tugeva tümakaga kumisema ja sürri nautima.
Sürr läbi pikitud normaalsete inimhingede jutuga ja saad aru, et maailm polegi veel täiesti hulluks läinud.
Hea tunne!
 
Liza 13. mai 2015, kl 22.31
Aitäh, A, toetuse eest! Tänan ka seda kommenteerijat, kes mind tulekahju kustutajaks nimetas, ega see komplimendina mõeldud polnud, aga mina võtan seda kui komplimenti.
 
aadu kadakas 13. mai 2015, kl 22.33
Sulle ka musud, Liza.
Ja tervita ikka tibu ka, eksole!
 
tubli A 13. mai 2015, kl 22.34
nii nüüd jälgige, Kuidas käituvad PUGEJAD.

tuleb Liza ja kuulutab tasa ja hellalt, et mis te nüüd, P on päris, ainult kuidas seda usutavaks teha.

ning kohe astub ette sirgeselgne A, kelle etteasted ennegi on vahedad nagu habemenuga olnud, ja kuulutab, et net on pervosid ja värdjaid täis, aga mina olen alati uskunud, et P on päriselt, Mina pole ju värdjas, eksole, mina pole netipervo, eksole...
Ilge P-lik käitumismuster.
Eks see kujutatud naistuttav ka sellesamase pugejaliku mustri peale P. mõnitama kukkuski, sest teda ajas öökima, kui madalale inimene langeda võib.

täna sinimustvalge, homme merelained punasel, homme sinimustvalge, ülehomme merelained punasel...ikka, kust tuul, sealt meel...aijee, neid limukaid. häbiplekid.
 
A. 13. mai 2015, kl 22.39
Rahune maha.
 
O. 13. mai 2015, kl 23.00
Liza, kes kirjutab 99% samas stiilis nagu P, võiks siis kirjeldada, kuidas ta välja näeb, kus käisite, mida rääkisite jne.
 
Liza. 13. mai 2015, kl 23.01
Kui ütlen, et P on päris, siis on see kellegi meelest madal ilge pugemine? Selle peale ma ei tulnudki.
 
Liza 13. mai 2015, kl 23.28
O - kui ma ka kõike kirjeldaks, siis osad ikkagi ei usu ja arvavad, et mõtlesin kõik välja, see poleks mingi tõestus. Pealegi ma ei pea õigeks siia seda lugemiseks välja panna. Aga niipalju ütlen küll, et Pillel oli väga vahva juuksepahmakas, mulle nii meeldis.
 
O. 13. mai 2015, kl 23.35
No selge, jama siis ikkagi.
 
tubli A - Lizale 13. mai 2015, kl 23.37
kas ma sinu kohta ütlesin, et ilge pugemine?
loe uuesti ja saa palun õigesti aru.

kui sa muidugi A ka oled, siis jah, said õigesti aru.
sel juhul sobiks sinna veel lisada ühtkoma teist täienduseks.
 
A. 13. mai 2015, kl 23.46
Saan aru, sa oled siis see pervo, kellest siin juttu olnud on. Mis muu minu kommis su ikka nii segi ajada sai.
 
P. 13. mai 2015, kl 23.50
Aadu Kadakas
Kui ma oleks kaval ja tark olnud, siis ma ei oleks praegu üksik.

Naistuttav aga oli küll kaval ja tark, inimesi tunneb ta hästi, minul tõmbas naha üle kõrvade.

Millegipärast raske uskuda, et sa oled meesterahvas, aga mine tea.
 
P. 13. mai 2015, kl 23.57
Kui mineviku peale mõtlen, siis olen olnud ju päris juhm.

Näiteks naistuttava hilisemat käitumist ma ei osanud unes ka ette näha.

Siis mõtlengi, kas mina olin liiga loll või naistuttav liiga tark.
 
P. to Tubli A 14. mai 2015, kl 00.14
Naistuttavale ju oli hirmsasti vaja mind peigmehest lahku ajada ?

Mille peale siuis naistuttav nii öökis ? ISEENDA soovide peale ?

Peigmehest lahkuminek oli ju naistuttava soov, mitte minu.

Mina leidsin, et ei ole õnne väärt ja teen naistuttavale õnnelik olemisega liiga, aga päris lahku minna peigmehest küll ei soovinud.
 
mõistatused 14. mai 2015, kl 00.26
Minu muljete põhjal kutsub P-d Pilleks siin vaid üks troll. Et see Liza nüüd ka kahel korral Pille nime kasutas, on selge, et trollib temagi. Samas väidab P, et on ikka küll Lizaga kokku saanud, järelikult siis P ....
 
P. to Eks siin 14. mai 2015, kl 00.27
Kuidas kellegi jaoks ilmselt.

Minu jaoks ei ole siin küll mingit mängu.

Kirjutan asjadest, mis juhtusid päriselt.
Mis olnud, seda kuidagi olematuks muuta ei saa.
 
õppetunnid 14. mai 2015, kl 00.28
liza kirjutab. Kui ütlen, et P on päris, siis on see kellegi meelest madal ilge pugemine? Selle peale ma ei tulnudki.

no see on P. fantoomi kirjapilt ju üks ühele.
nii, et laske aga edasi, abordililled naabrinaise lillepeenrasse kasvama ja muud faktid tähelepnuväärstet eludest ülekantud ameerika tõsielusrajadest, millest ka see tegelane kokku on kirjutatud.

alati Teie Luule Laul, kes on sotiaalmeedi sünnitatud ja keda kunagi olemaski pole olnud. nagu P.dki või pilet, või Lizat..
--
mida õppisin? ära iial usu ilma faktideta mitte kedagi, mitte kunagi.
 
P. to Mõistatused 14. mai 2015, kl 00.29
Ei hakka mina siin küll kedagi teist mängima, selleks ei ole absoluutselt mitte mingit vajadust.
Lizaga saime eile kokku päriselt, kahjuks küll väga lühikeseks ajaks.
 
päriselt? tõsi ka või Pille? 14. mai 2015, kl 00.30
mida see sõna tähendab, "päriselt"? kuskil ameerika tõsielusarjas, mille enda hullusesse jutu juurde lisasid, et karakter veelgi lollakam oleks?
 
A. 14. mai 2015, kl 00.38
Teine perv kohal ja hakkab ennast järjekordselt üles kütma.
Haige värdjas.
 
P. Eelmisele 14. mai 2015, kl 00.38
Vastasin inimesele, kelle arust kõik mängivad siin.

Minu meelest elus tekib nii palju küsimusi, arusaamatusi, et mängida küll mingit vajadust ei ole.

Mul on äärmiselt raske mõista inimest , kes ütles mulle " sõbranna on kõige tähtsam ", aga kui enda elu korda sai, siis mind enam tunda ei tahtnud.
 
abordijäänus liellepotis ja 3,14 kirjanikk 14. mai 2015, kl 00.42
no õrnahingelisele 3,14 ja meeskonnatöötajale P seltskonnast, võib öelda, et selliseid juhtumeid on ameerika tõsielusarjades ju lademes kirjeldatud.
abordijäänuste matmine majaaeda, lillepotti sokutatud prügikast jne jne wc potte ummistatud. Tõsieluslised sarjad ju jälgede varjamiseks. nii nagu ka pille- kirjanik teeb.
ja Liza aitab ja 3.14 jne jne...

mis mõttes keegi nüüd siis solvatud sai?
 
P. 14. mai 2015, kl 00.47
Tõenäoselt saadakse aru küll, et kirjutan oma reaalsest elust ja mõtetest, aga lihtsalt nalja pärast tehakse nägu, et ei usuta.

Nii naljakas on vaadata, kui ma jälle üle selgitama hakkan.

Ma eriti ei usu, et keegi nüüd tõsiselt arvab, et keegi mõtleski selle loo välja.
Ikka saadakse tegelikult aru, et kirjutangi toimunust.
 
P. 14. mai 2015, kl 01.05
Aadu Kadakas
Kirjutan 2.-se kommi veel.
Lugesin su kommid veel üle, sa oled naine.

Just lihtsameelne ja usaldav olin, sain selle eest vastu päid ja jalgu.
Naistuttavat pean silmas.

Samuti ei mõista, kuidas siin on võimalik suhelda, aga REAALIS EI OLE.

Miks reaalis ei leia suhtluskaaslasi ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!