Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
tõsielu ja A tegelaskuju 14. mai 2015, kl 01.10
A. 14. mai 2015, kl 01.08
Küta aga küta end üles, perv.
---------
mis ameerika tõsielusarjas selline lause kasutusel oli?
missugune A seal seda kasutas?
 
A nagu abort 14. mai 2015, kl 01.15
ma saan aru , et A- nagu abort.
et mis sellest siis järgi nagu jäi.
 
A. nagu abordijäänus? 14. mai 2015, kl 01.16
kahju, et midagi alles jäi, on ju?
 
kuna polegi ju inimest... 14. mai 2015, kl 03.03
"Paragrahv 178 ei ole suunatud kõlbluse kaitsele ja minu hinnangul on õigusriigis lubamatu karistada kedagi ropu suu eest..
----------
kunaantud teemas kirjeldatud tegelane, P. või pille, või alu,3,14 liza, A jne jne ... ei ole reaalselt eksiteeriv inimene, võib ropendada piirideta.
 
issand 14. mai 2015, kl 06.58
Lizakene ole hea seleta rahvale,millest sa Pga räägid,kas sa aitad tal siis mõista,et elu on elamiseks,oled sa aru saanud miks ta siin kirjutamist lõpetada ei taha,miks ta sulle midagi sellest minevikust ei räägi,aita tal siis kanda seda mineviku rasket koormat,et inimene ei peaks siin end materdada laskma,mis on siis P juures sellist,mis tema arvates teised naised eemale peletab. Kui sa end nüüd ta sõbraks pead,miks ontal vaja veel siin jaurata.õige sõber ei laseks teisel siin end lolliks teha.julm on lugeda neid kommentaare siin
 
Renaator 14. mai 2015, kl 08.45
3,14 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> harin siin rahvast, krt võtaks. :))
>
> sest no
> peab tõesti ikka totaalne ajuhävik olema, et väit
> a, et mingite reklaamide pealt saab keegi kuskil t
> eemas teenida, kui ometi iga koolilaps teab, kuida
> s oma arvutis REKLAAMID VÄLJA LÜLITADA.
> pole a
> ga reklaami, ei kuku sul kuskilt läpaka august ka
> see osasid niiii tagajalgadele ajanud RAHA.
> sel
> lisest ajukääbikute paranoiast aga õhinal tuld võt
> ta ja mingi rahvaliikumine tekitada on üleüldse nä
> htus omaette.
>
> teiseks aga nõuavad siin osad
> noorpioneeri õhinaga kõikidele nilbitsevate perve
> rtidele inimõigusi ja ma siis mölisen jõudumööda v
> astu. selline lugu siis kulla Cervantes.

Sa võid ju harida rahvast, aga seda sa ikkagi ei tea, et reklaamide eest reaalselt teenitaksegi raha. Näiteks teenivad head raha kõik eesti nn staarblogijad (vaata kasvõi www.mallukas.com) kellel jookseb blogi igas nurgas suures osas reklaame. Kõik see ongi RAHA blogi omaniku kontole.

Ja jätkuvalt ma olen kindel, et P on siia palgatud Delfi poolt seda soga tootma. Ma keeldun uskumast, et reaalselt elabki kuskil nii idiootne naine.
 
Liza 14. mai 2015, kl 08.46
aadu - tibu tervitatud.
tubli A - sain sinu mõttest nüüd aru.
Ma ei ole tõesti varem Pille nime kasutanud, aga nüüd tegin seda spetsiaalselt, et te aru saaksite, et ta on reaalselt eksisteeriv inimene, kellel on tunded ja süda. Lühend P on siin muutunud juba vastikuks tänu nendele venitamistele ja kuna juba keegi kunagi ammu Pille nime välja lekitas ( ei mõista, miks ta seda pidi tegema, see usaldati talle erakirjas ), siis edaspidi kasutangi ainult seda nime.
Muidugi püüan Pillet aidata, niipalju kui suudan ja niipalju kui tema suudab vastu võtta. Olengi talle öelnud, et aeg oleks lõpetada siia kirjutamine. Kätt ette panna ei saa, see soov peab tema enda seest tulema. Kommentaarid on julmad muidugi, enamus...aga ju siis talle ikka veel midagi pakub see kirjutamine, mingit kergendust, et saab oma kaua vaoshoitud tunnetest rääkida. Kõike, mida tean - näen ei saa siia ka kirjutada just põhjusel, et olen sõber.
 
siis 14. mai 2015, kl 10.45
Siis on Peel sõbrants olemas, miks ta edasi vingub?!
 
P. to Renaator ja Issand 14. mai 2015, kl 10.46
Olen muidugi idiootne selles suhtes, et lasin naistuttaval ennast kamandada.

Saan sellest iosegi väga hästi aru, et lollus oli tunda naistuttava ees süütundeid õnnelik olemise pärast.

Need tunded tulid alateadvusest, sain juba siis aru, et see on rumalus, aga ALATEADVUSEL ON MEELETU JÕUD.

Võid mõistusega aru saada, et teed endale halba, aga alateadvusel ja süütunnetel on sinu üle meeletu jõud.

Tunned, ei taha oma õnne rikkuda, aga alateadvus ütleb, kui sa oled õnnelik ja teed teisele naisele haiget, siis juhtub ränk õnnetus.

Ühesõnaga, kui ma vastu naistuttava tahtmist õnnelik olen, siis olen halb inimene ja mind tabab ränk karistus.

Sellest ei olnud mitte mimgit kasu, et mõistusega taipasin, et ni mõelda on jabur.

Issand

Siinne mõnitamine on väike asi naistuttava mõnitamise kõrval.

Pealegi naistuttava mõnitamisel olid reaalsed tagajärjed.
 
P. to Siis 14. mai 2015, kl 10.51
Me elame teineteisest kaugel, kokku oleme saanud 2 korda ja seda lühidalt asjaolude sunnil.

Näiteks tänagi, soovikasin välja minna, jutustada, aga ei ole reaalselt kedagi võtta.

Kooliõele helistamine lõpeb sellega, et tuleb tänaval ligi ütlema " tal ei ole aega telefonis rääkida " ning kohvikusse tulla ammugi aega ei ole.
 
Renaator 14. mai 2015, kl 10.57
P. to Renaator ja Issand Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen muidugi idiootne selles suhtes, et lasin
> naistuttaval ennast kamandada.
Ei, idioot oled sa selles suhtes, et nagu katkine plaat ketrad ühte ja sama teemat aastaid kuskil suvalises foorumis.
MIS KURAT SUL VIGA ON?
Tunnista lihtsalt, et kergem on siin foorumis vinguda, kui oma elu elama hakata ja, hoidku jumal veel selle eest, äkki isegi õnnelikuks saada. Täiesti mõttetu inimjätis oled.
 
Renaatorile 14. mai 2015, kl 11.07
Kas sa ei mõelnud, et selle viimase lause oleks võinud ära jätta? See ütleb sinu enda kohta nii mõndagi.
 
to Renaatorile ja Renaator 14. mai 2015, kl 11.23
Mõtlen ise sedasama, et mis inimesed need küll on, kes selliseid sõnu kasutavad, täiesti arusaamatu ja jahmatama paneb.

Olen korduvalt mõelnud, mis neil küll viga on, mis sunnib selliseid sõnu kasutama. püüan mõista, aga mitte midagi ei ole välja nuputanud.

Renaator
Oma elu elan nagunii.

Käin tööl, käin ÜKSINDA väljas, olen seda kogu aeg teinud ja teen edaspidi.

näiteks tänagi on plaanis elu elada ja ÜKSINDA jalutuskäik teha.
 
Renaator 14. mai 2015, kl 11.26
No eks sa JAHMATA siis edasi :D
Ja muidugi IMESTA.
Eks sa kunagi enne kirstu kukkumist jõuad veel IMESTADA ja JAHMATADA kuivõrd loll sa võisid olla, et oma elu raiskasid minevikus elamisele.
Ahjaa - ma unustasin, sa ju naudidki seda.
Onju kohutavalt meeldiv selles mineviku-solgitorus hulpida?
 
issand 14. mai 2015, kl 11.31
No jumal küll,mis sul nende kohvikutega ometi on, ole inimene ja võta koer endale,ja usu keegi ei vaata,et nõmedik üksi siin jalutab,sa jalutad koeraga,miks sa ei võta endale ühte karvast sõbrakest,miks? Ma ei saa aru,seleta ometi
 
Peele.. 14. mai 2015, kl 11.32
P mõtleb et kohvikutes ongi ELU.
 
Nunnu 14. mai 2015, kl 11.35
P tahab ju siga, mitte koera.
 
P. to Renaator ja Issand 14. mai 2015, kl 11.37
Räägime parem sinust.
Sinul on samuti probleem, kuigi teistsugune.

No ei kirjuta normaalne inimene teisele " inimjätis ".
Mingid tõsised sisemised probleemid või midagi väga viga peab olema.

Issand
Koera muidugi võin võtta ja koeraga rääkida.

Kuid vahel tahad inimesega ka rääkida.

Kaua seal väljas ikka jalutad, praegu on soojem, aga enamus aastast on külm, eriti talvel oled väjas võimalikult lühikest aega.
 
P. 14. mai 2015, kl 11.56
Peele
Kus sa meie kliimas siis lähed ?
Enamus aastast on külm, tahad kiiresti sooja ruumi.

Pikemalt väljas olla saab nii umbes 2 kuud aastas, ülejäänud 10 kuud on külm või jahe.
 
3,14 14. mai 2015, kl 12.04
Renaator.
kuule, mis kamm selle arusaamisega ikka on, et aina neid blogijaid siia rahaaugu näiteks tuuakse?
jah, tean, et blogijad teenivad. noja siis? tsirkuseakrobaadid ka teenivad. või juuksurid. sama see.
võrrelda kellegi isiklikku blogi üldkasutatava foorumiga on sama, mis võrrelda oma magamistuba üldkasutatava käimlaga.
kui elukauge peab olema, et aru saada, et oma blogis haldabki serverit AINUOMANIK, maksab ise renti, ise on toimetaja, korrektor ja kujundaja. või maksab oma taskust neile selle eest. kui on hea blogija ja äratab tähelepanu nii asjaliku sisu kui külastusarvuga, siis leiavad reklaamionud ta tõepoolest üles ja sokutavad teatud lepingu alusel oma värvilised plagud sinna lehele. kui see ainuomanik EI SOOVI sinna reklaame, siis ta ka ei pane neid.
ja nüüd leidke 10 erinevust sellisel blogileheküljel Delfiga.
keskkonnaga, mille server kuulub Delfi Holding SIA-le ehk Ekspress Grupile. kus niigi tuhandeid komme igapäevaselt TASUTA produtseeritakse. küll artiklite all, küll foorumites ja üle mitme riigi.
no kui dumbjuuzer saab olla, et mitte teha vahet, mis kanaleid rahad liiguvad? mis krdi pärast peaks mingi suurkorporatsioon mingi totaalselt nurgataguse teema x kirjutajale hakkama maksma, kui reklaamidest on niigi kõik tema teemade kõik leheküljed punnis ja selle eest makstakse ikka Delfile, mitte vastupidi.
nagu ütlesin: iga inimene, kellel aga nendest vilkuvatest plagudest siiber, saab oma arvutis REKLAAMID VÄLJA LÜLITADA. sry, kulla reklaamijad, aga need klikid lähevad seega tühja.
ikka no täitsa kohe huvitab, kes järgmisena siin hakkab võrdlema väikeseid personaalseid blogisid üldkasutatava hiigelDelfiga? et äkki ikka mingi x mani kuskilt kellegi sokisäärde siiski veereb mingi absoluutselt x teema kommentaaridest. kui lolliks te neid Delfi toimetajaid siiski peate?
 
3,14 14. mai 2015, kl 12.09
pealegi, kas pole tõestuseks, et mingid P teemad juba justkui maha võeti? pole aimugi, kui pikad need olid, kuid oleks P Delfi palgal, poleks ju võetud.
või ikka on paranoiad loogikast tugevamad?
 
P. 14. mai 2015, kl 12.42
Üks pikk teema kustutati ära jah, olin lausa pettunud, sest seal oli ka häid komme, mida oleks suurima heameelega uuesti ja uuesti üle lugenud.

Siis kustutati ära ka mu üks lühem teema, aga sellest pikast teemast on tõesti kahju, kahjuks ei jõudnud häid komme välja printida ega üles kirjutada.
 
Helenavanje 14. mai 2015, kl 13.08
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üks pikk teema kustutati ära jah, olin lau
> sa pettunud, sest seal oli ka häid komme,
> mida oleks suurima heameelega uuesti ja uues
> ti üle lugenud.
>
> Siis kustutati ära ka
> mu üks lühem teema, aga sellest pikast tee
> mast on tõesti kahju, kahjuks ei jõudnud hä
> id komme välja printida ega üles kirjutada.

IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Issand kui kahju jah, oleks saanud aina uuesti ja uuesti ja uuesti neid kommentaare läbi lugeda ja aina uuesti ja uuesti minevikku enda peas edasi kedrata. Et ikka saaks mineviku meelteseisus oma näruseid päevi õhtusse saata.
Tubli oled P. Nii ongi mõistlik ja tore elu.
 
A-le e.haigele värdjale 14. mai 2015, kl 13.10
Kes teisele nime annab, see ise seda kannab, oled kuulnud?!

Sina ise panid need sõnad kirja ja seega rääkisid sa ISEENDAST, hea, et teada andsid.
 
ootoot 14. mai 2015, kl 13.13
Siis oled sina ju abordijäänuk, kuna selle nime teisele panid. IRW.
 
P. to Helenavanje 14. mai 2015, kl 13.21
Seal olid arukad ja asjalikud selgitused naistuttava käitumise kohta.

Mõistlikke komme loen heameelega uuesti üle.

Vastupidiselt sinu arusaamale mõistlikud kommid aitavad just üle saada.
 
tootoo 14. mai 2015, kl 13.24
ootoot
Eksid, mina pole abordijäänukist rääkinud, ma olen hoopis teine inimene.
Harjuta sensitiivsust, kui tuled näpuga näitama, siis ehk õnnestub õiges suunas näppu viibutada.
 
ootoot 14. mai 2015, kl 13.30
Sina ju näitasid näpuga, sensitiiv. IRW.
 
K 14. mai 2015, kl 13.33
Saage ometi aru, P ei saa omale koera ega kassi võtta, kuna elab ühiselamus! Miks ta seal elab, aga mitte oma tühjaksjäänud korteris, ajalugu vaikib!
 
ootoot 14. mai 2015, kl 13.34
Kindlasti kasuta lisaks samasuguseid pealkirju nagu see abordijäänukiks hakanu, siis olete väga eristatavad. :P Huumorinurk siin tõepoolest.IRW.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!