Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Nunnu 14. mai 2015, kl 13.34
Minisiga on jube armas.
 
issand 14. mai 2015, kl 13.37
See polnud ju vastus,miks sa ei võta?kas sul on allergia või sulle ei meeldi koerad,kas põhjus on selles et ei viitsi väljas käija?isegi koertega jalutajad suhtlevad oma vahel,samamoodi nagu emmed kes oma tittedega jalutavad,ikka hakkavad omavahel ju rääkima,olles eelnevalt võõrad.ei saa aru,mis su probleem on
 
P-le 14. mai 2015, kl 13.37
kuidas siis nii, et su esimeses pikas teemas need kommid mõistlikud olid. ise kogu aeg räägid ju, et puha ründamine ja solvamine oli alguses kohe ja mõni üksik on mõistlik ka olnud.

ma loen sinu kolmandat teemat ja tean neid esimesi ka. seal oli täpselt sama palju mõistlikke nagu siinseski.
ainult et tänaseks päevaks on kõigil sinu veenmisestest kõriauguni.

sa ju ei tahagi mõistlikke, sa tahad aina selgitada ja jutustada, kuidas kunagi oli.
sa reageerid enamuses vaid halbadele kommidele, sest seal saad jälle alustada otsast peale, et saage aru, ma saan aru, et olin jobu, et naistuttav kasutas mind ära, ta sundis jne jne....

sa tahad tänasel päeval ikka ja aina olla koos selle naistuttavaga. muidu sa ei räägiks aina temast.

seda räägiti sulle ka selles esimeses pikas teemas, räägiti teises lühemas teemas ja on räägitud siin...
sulle on kogu aeg öeldud, et lase minevik jääda minevikku, hakka elama täna ja praegu....
aga mis on tulemus..??

tulemus on see, et kõik on väsinud, keegi ei usu enam su juttu ja tulevadki muud rõvetsemised.
see mõistlike kommide kirjutamine pole ju sind aidanud, see pole midagi muutnud, see pole olukorda edasi viinud...seda ikka mõistad.
selle asemel, et aina vahtida seljataha, vaata ettepoole...või oledki nagu vähk, kes tagurpidi liigub.

ahh, milleks ma jälle siia kirjutasin..olen nagu P. kohe ei saa ilma kirjutamata. aga nojaa, ju siis pean kirjutama, hakkab kergem...millest, ei saagi nagu ise aru.
segane värk selles segases loos.
 
pirts P 14. mai 2015, kl 13.38
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peele
> Kus sa meie kliimas siis lähed ?
>
> Enamus aastast on külm, tahad kiiresti sooj
> a ruumi.
>
> Pikemalt väljas olla saab nii
> umbes 2 kuud aastas, ülejäänud 10 kuud on
> külm või jahe.

..........................................

Mis sa oled, P, mingi printsess herneteral või et selline õrnakene?!
 
issand 14. mai 2015, kl 13.40
Vot siis nii tulebki vastata,et ei saa elan kuskil ühisköögis,või jumal teab kus,konkreetne ja arusaadav,P aga räägib ilmast:)
 
tootoo 14. mai 2015, kl 13.50
ootoot,
Kurb, et sa teiste silmas pindu näed, aga palki enda silmas ei pane tähelegi.
Aga eks su oma asi, kui sul sedasi parem, lase edasi.
Mina ei viitsi sinuga jaurata.
Arva mida soovid.
Kui tahetakse samaväärne olla nendega, keda hukka mõistetakse, siis tuleb käituda nagu nemad ja pole enam vahet, nemad või sina.
 
P. to P.-le 14. mai 2015, kl 13.55
Neid arukaid komme oli nii 4 -5, mida oleksin tahtnud üles kirjutada ja need EI olnud alguses, ikka hiljem tulid.
 
P. 14. mai 2015, kl 14.05
Pirts P.
Ma lihtsalt ei talu pikemalt väljas olemist, külmaga hakkab kõht valutama.
Vana probleem juba.

Poodi minnes mõtlen ikka, kuidas inimesed suudavad iga ilmaga väljas istuda.

P.-le
PÄRIS ALGUSES tulid ikka väga tigedad kommid, kusjuures ma ei olnud veel jõudnud midagi kirjutadagi.
 
hiv 14. mai 2015, kl 14.09
teadsin kunagi naist,kes aina külmetas,igast jahedamast ilmast jäi haigeks ja lõpuks selgus,et tal on hiv positiivne.täna teda enam ei ole.
 
P. Eelmisele 14. mai 2015, kl 14.17
Mul on külmaga probleem juba 27 aastat vähemalt.
Peale munasarjapõletikku hakkasid pidevad kõhuvalud, kui külma sain.
 
pirts P 14. mai 2015, kl 14.20
Esiteks, ei tea küll, et nii väga kusagil väljas istutakse, imelik väljend, ikka liigutakse ju.

Teiseks, on võimalik aru saada, kui räägid pakaselistest ilmadest ... Siis tõesti soovitakse väljas olla võimalikult vähe, kui just suusatamine/uisutamine/lumelükkamine välja arvata.

Sul on lihtsalt alati mingid vastuvaidlemist mittesallivad põhjendused, miks sa JÄLLE midagi teha ei saa ...
 
P. to Pirts P. 14. mai 2015, kl 14.33
Pargis pingil ikka mõni on istunud, talvel küll istuvad seal peamiselt joodikud.

No ei ole ma nüüd küll õnnelik selle üle, kui kõht jälle valutama hakkab, väga häiriv on see kogu aeg olnud.
 
Peele.. 14. mai 2015, kl 14.41
Sul on nõrk närvisüsteem, siis veel abordid. Ise oled oma tervise peese pannud.
 
alukas 14. mai 2015, kl 14.41
kuy külm on, pannakse soojemalt ryydesse. aluspüksyd jalga, kasvõy mytu paary. stryngydega ongy külm.
kuy sa muydugy ratastoolys oled, syys jah, on külm paygal olla.
ja nüüd syys selgub, et P on aynus nayne, kel munasarjapõletyk olnud ja kõht sellest valutab.
äkki polegy teysed munasarjadega naysed ja kuy on, syys nyy terved ja valu üldse ey tunne.
tule ma ravyn su terveks, P.
 
P. veel to Pirts P. 14. mai 2015, kl 14.41
Näiteks üks mees kerjab raha, IGA ILMAGA AASTARINGSELT päevad otsa seisab väljas.
Kuidas ta suudab ?

Väljas on vahel nii külm, jooksen lausa tööle, poodi, tema seisab ikka ühe koha peal hommikust õhtuni.
 
Peele.. 14. mai 2015, kl 14.43
19 aastaselt algas sul nik.elu pihta. Ise oeld abortidega kõhu valutama pannud.
 
aaa 14. mai 2015, kl 14.44
kust sa tead, et see mees iga ilmaga väljas raha kerjab päevad otsa? sinu akna all kohe vä?
sel hetkel, kui sina mööda jooksed, ta seisab, aga muul ajal teda võib olla polegi seal. kas nii ka laup. ja pühap?
 
P. to Alukas 14. mai 2015, kl 14.44
Noorena käisingi nii, et mitu paari dressipükse oli jalas ja veel püksid peal, ikka oli külm.

Võid panna 10 paari pükse jalga, külma ilmaga külm ikkagi.

Ma ei tea, kuidas teised naised nii hullult külma ei karda või kardavad, ei tea.
 
P. 14. mai 2015, kl 14.45
Peele
Munasarjapõletik oli juba enne aborte.

Aaa
Poodi ja koristama ja kohvikusse minnes näen seda meest kogu aeg.
 
ootoot 14. mai 2015, kl 14.46
Kuule tootoo, sina seda jauramist siin ju alustasid. Sina oled siis õilsakene ja kaitsed neid läbustajaid siis nagu saan aru. Oioi kui ebaviisaks aga ütlen samamoodi, et need limukad on piisavalt psühhid e. haiged inimesed.Värdjas on rõve sõna, kuid kipub selliseid lugedes huulile küll. Pinnud ja palgid on mingi tüüpiline delfitädide jahumine,hea kui ise aru saad, mida öelda tahad. Kusjuures ise hakkasid siin täna rõvetsema,pinnukene-palgikene. IRW.
 
naeran 14. mai 2015, kl 15.43
Kui sa selline kubujuss välja näed - 3 paari dressipükse ja seal peal veel mingid muud püksid (!)- selle pärast ja kindlasti mitme muu asja pärast teised sinu eest plehku panevadki, et nagu kohtlane või nii. :-D

Sul on siin juba varem soovitatud oma välimus korralikult käsile võtta, aga no rääkimiseks see jälle jääbki!
 
P. to Naeran 14. mai 2015, kl 15.51
Noorena oli tõesti külmahirmus mitu paari pükse jalas, aga ikka külmetasin.
Aga see oli nii ammu ju.
 
P. veel to Naeran 14. mai 2015, kl 15.53
No ega siis teised ei teadnud, et mul mitu paari pükse jalas.
 
hahahaa 14. mai 2015, kl 16.17
No kui sul nii noorena juba kylmaprobleem oli siis jarelikult oled norga narvisysteemiga ja ema sind selleparst teistest eemal hoidiski. Miks sa kylma murega arsti juurde ei kainud?
 
hahaha.. 14. mai 2015, kl 16.21
Kuidas nad ei teadnud? See paistab kohe valja!
 
tootoo 14. mai 2015, kl 16.21
miks sind minu kirjad närvi ajavad?
kui mul on omad arusaamad, siis miks sinu omad peaksid nagu õigemad olema?
reageerisid nii ennastkaitsvalt ja ründavalt A rõveda kommi /14.mai kl 00.38 333 lk./ vastusele. oledki A??

aga olgu, ma tõesti ei taha kakelda. see on nii mõttetu. mis siis teha, et poleks neid räuskamisi, inetusi, rõvedusi. halb kasvatab ainult halba ja selline vastakuti sõimlemine ei paranda midagi.

targem annab järele, õpetati mind lapsena. ei peaks kirjutama siin midagi ja ega ei kirjutagi rohkem, teemat lahti ka ei tee enam.
aasta pärast ehk vaatan, nagunii ei muutu midagi selle ajaga.
 
P. to Hahahaa 14. mai 2015, kl 16.32
Teismelisena ma ei kartnud üldse külma, ei tundnudki, et külm on.
Käisin uisutamas, suusatamas.

Külmakartus hakkas 20a peale munasarjapõletikku.
 
P. veel to Hahaa 14. mai 2015, kl 16.34
Mitu paari pükse teeb jalad lihtsalt paksemaks, ei pruugita aru saada.
 
hahaha.. 14. mai 2015, kl 16.43
Millest poletik tekkis? Hooramisest?
 
P. Eelmisele 14. mai 2015, kl 16.48
Siis paljud naised nn. h..ravad, põletik on ikka üsna paljudel olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!