Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel Eelmisele 14. mai 2015, kl 16.50
Näiteks põiepoletik ja neerupõletik oli mul keskkoolis, sinu teooria põhjal h..misest, aga ma olin siis süütu.

Päris hull põletik oli, leukotsüüte oli lausa massiliselt, nii oli kirjas, ei saanud wc-st väljagi.
 
enne seksi munasarjapõletik? 14. mai 2015, kl 16.50
kuda siis nii, P. need venelased sind ikka panid üksjagu, egas muidu poleks 19 aastaselt juba munasarjad haiged olnd? mis suguhaiguse sa neilt vene narkaritelt said? hiv ehk oligi.
 
ropendamise koht 14. mai 2015, kl 17.06
kuna tegemist ei ole reaalse inimesega, siis võib ropendada lademes ja lõpmata. keegi ei tunne ju end solvatuna. ei saa ju solvata tegelast, keda päriselus pole polemaski.
P. teksti kirjutaja on ise ka ju öelnud, et on palgaline.
 
Kus 14. mai 2015, kl 17.22
Pole ta seda kuskil öelnud.
 
Vinnijunn 14. mai 2015, kl 17.27
Olen vinniline nolk, keda keegi tõsiselt ei võta, klassikaaslased mõnitavad, hakkan nyyd siin ropendamas käima lademetes ja lõpmata ehahahaaa!
 
kõik ropendama 14. mai 2015, kl 17.31
Vinnijunni ropendused ruulivad, hahahaaaa, tibukesed! Karistada ju ei saa, höhöhöö, pole ju kelle suunas.Vinnijunn on parim!
 
ropendada on mõnus 14. mai 2015, kl 17.35
Eriti, kui pigistan oma vinne. Uiuiui!
 
võib täiesti vabalt ropendada 14. mai 2015, kl 17.36
kuna tegemist pole ju reaalse isikuga, vaid delfi kiejanike ja muidu kirjutajate ühislooming, siis võib vabalt ennast väljenada.

Nii HIV viiruse kandaja osas, kui karupükste teemadel.kui 3,14. või Liza-- pole kedagi kohanud, pole kuskil identiteeti kõrvale panna, ses mõttes laske aga täiesti vabalt ...
Pole P. ehk pille ju kuskil enda olemasolu tõestanud.
 
on ju palgaline P. 14. mai 2015, kl 17.38
p: on palgaline, ta ise ka kirjutas sellest.kogemata, ma arvan. juhuslikult. Tegelase elu ongi ju kontrollimata juhuste reaks kirjutatud.
moosimadu 14. mai 2015, kl 17.39
Kas internet, kaasa arvatud see foorum, on avalik ruum?
 
ropendada võivad kõik 14. mai 2015, kl 17.59
Muidu saan ema käest õiendada kui ropendan.
moosimadu 14. mai 2015, kl 18.01
Jah või ei: kas avalik internetifoorum on avalik ruum?
 
21 sajandil loetakse internett vabaks ruumiks 14. mai 2015, kl 18.14
internet on vaba ruum.
juurdepääas ju kõigil. Võib teha poolavalikuks: blogid jne. grupid teatud huvidega jne. eeldab siis kirjutajate registeerimist.

see siin pille kohta on täiesti avalik netiruum. "pille" pole ennast identifitseerinud, siis siise loginud.. ses mõttes jah vaba maa, mida siia kirja panna. Võiks arvestada heade käitumistavadega, aga ega pole oluline kah.
 
ja misasi on ropendamine? 14. mai 2015, kl 18.17
abordijäänus? jääk, mis jäi üle peale aborti
rohkem asi nagu tõlgendamises. kui keegi välismaalane loeks, tema ei saaks ju üldse aru, kas ropendatud või mesissuga kirjutataud.
ses mõttes jah tõlgendamise küsimus.
abordijäänuk? selge A-le ja Pillele, kuna nendel on kogemusi, tekib seos.
samas alul, ka kuulus väljamõeldud tegelaskuju siin tutvumiste jne teemades. seost ei tekiks, kuna temale pole seda tehtud.
 
piirideta vabadus 14. mai 2015, kl 18.19
niietsiis täiesti piirideta vaba ruum, see internet.
hurrraaaa, laske käia.
 
P. 14. mai 2015, kl 18.20
Võib vabalt ropendada

Olen täiesti üksinda, ei ole siin kedagi teist.

16.50
Sain aru küll, et keskkoolis oli põiepõletik.

Kus
Eks saadakse aru küll, et mitte keegi ei ole siin palgaline, aga neile lihtsalt meeldib niimoodi jaurata, muidu neil igav ju.

Ma tõesti ei väsi kordamast, miks ma reaalis MITTE ÜHTEGI IGAVLEVAT NAIST NÄINUD EI OLE ?

Selline tunne, et siinseid igavusest lõõpijaid reaalis olemas ei olegi.
 
võrdluseks 14. mai 2015, kl 18.22
minu jaoks oled sa pille ju vana paks loll lehm.
nüüd lükka mu väited ümber.
sisselogides ja ennast ka registreerides. isegi patendi võiks võtta "pille" nimele.
 
P. 14. mai 2015, kl 18.23
18.14
kui ma ka ennast siia sisse logiks, siis jauraksite samamoodi edasi, sest muidu hakkab teil igav ju.

Oehh, kahju, et reaalis MITTE ÜHTEGI IGAVLEVAT NAIST EI OLE.
Peale minu.
 
iiiggaaaav 14. mai 2015, kl 18.26
nii iiigav, igav, igav, igav...
P, appi.
olen täiesti reaalne inimene ja kuidas sa,,P, mind näinud ei ole. pole võimalik, pole võimalik. nii igav, nii igav on. nii üksi olen, et silmanägemise võtab ära. tulgu, kes tahes, ma nagunii aru ei saa, kes tuleb. peaasi, et keegi tuleks mu igavust leevendama.
ei usu, et keegi pole näinud mu üksindust, ei usu. pole võimalik, et keegi, isegi P pole märganud mind. olen olemas täiesti reaalselt. päriselt, P, olen olemas. .
 
iiiigaaaav 14. mai 2015, kl 18.32
Olen ju Vinnijunn, kes võib ropendada, tõesta, et ma pole abordijäänuk, ei suuda ju tõestada, eksole.
Järelikult võin ka ropendada vabalt ja ohjuldamatult. Tõesta ära!
moosimadu 14. mai 2015, kl 18.32
piirideta vabadus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> niietsiis täiesti piirideta vaba ruum, see interne
> t.
> hurrraaaa, laske käia.



Ma loen siit välja, et tegemist on avaliku ruumiga.
Avalikus ruumis käitumist reguleerivad seadused.
Ropendamist on Eesti kohtupraktikas loetud avaliku korra rikkumiseks ja seda on karistatud KARS'i § 262 toetudes või väärteomenetlusena.
Kui lastetuba on vilets, tuleb mõnda asja ehk meelde tuletada, mis õige kasvatuse korral iseenesest veres on.
Labasus on labasus ja nilbus on nilbus, "vaba ruum" pole vabndus.
 
kuidas siis nagu defineerida? 14. mai 2015, kl 18.42
Labasus on labasus ja nilbus on nilbus, "vaba ruum" pole vabndus.
sinu jaoks nilbus, minu jaoks mitte. mis me nüüd siis teeme?

kas paks loll lehm peaks nüüd solvuma vä? see kes karjamaal?
no pille kohta me ei tea ju kuhu karjamaale tema kirjutajad ta pannud on.
 
naeran 14. mai 2015, kl 18.43
P. veel to Hahaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitu paari pükse teeb jalad lihtsalt paksema
> ks, ei pruugita aru saada.

.............................................

Kle, kui sul on mitu paari kitsaid retuuse jalas pükste all, siis võid öelda, et teeb lihtsalt jalad paksemaks. Aga mitu paari lohvakaid dressipükse all kanda ... ou my god! :-D

Mis mammi sa küll oled? 47a on raske uskuda, pigem sinna 70a kanti.
 
kenderit ka ei karistatud 14. mai 2015, kl 18.47
Paragrahv 178 ei ole suunatud kõlbluse kaitsele ja on õigusriigis on lubamatu karistada kedagi ropu suu eest..

--------
ses mõttes nagu pole muret
 
P. 14. mai 2015, kl 18.48
Iiiggaaaav
Kirjuta siis mulle, aadress on P all.

Reaalis olen kohanud ainult naisi, kes tulevad päris ligi või selja taga tänitama, et neil ei ole aega.

Kunagi üks naisterahvas läks mu korteriperemehele kiruma, et ma tema pool käisin ja tal pereelu ju.

Olin siis 20-ndates ning see naine oli hiljuti abiellunud, ma seda ei teadnud.

See oli mu esimene ja viimane külaskäik sinna.
Väga lühikest aega olin, tundsin end ebamugavalt ja läksin ära.

Pärast siis kuulsin, kuidas selja taga tänitas.
 
P. to Naeran 14. mai 2015, kl 18.50
Mitu paari dressipükse oli mul pükste all 20 -ndates, kui ma munasarjapõletikuga hädas olin.
 
karistusseadustikust 14. mai 2015, kl 18.52
"Paragrahv 178 ei ole suunatud kõlbluse kaitsele ja minu hinnangul on õigusriigis lubamatu karistada kedagi ropu suu eest..
-------- nii, et paks loll lehm ja abordijäänus lillepotis on täiesti kirjandulikud väljendid.

ja kes suudab tõestada, et neid kunagi olemaski pole olnud? pille abordijäänust lillepotis, või lehma, kes karjamaal ja pille nimeks..

m
 
see 14. mai 2015, kl 19.01
see siin on kolejutu vaba netiruum ja siin võib kolejuttu ajada küll. see pole kuritegu.
siin lapsi ei pilastata, poisse ei koinita, tüdrukuid ei vägistata, mööda lasnaka lagemaid ei aeta narkoäri. siin ainult aetakse kolejuttu.
natuke nagu hirmukaid ja natuke nagu kolekaid.
laske fantaasial lennata, sõbrad, sõbrannad ja kõik, kõik. julgemalt, julgemalt, ärge häbenege midagi.
 
kedagi ei saa karistada 14. mai 2015, kl 20.18
abordijäänuse jääk, mis jäi üle peale aborti. see ma olen jah, on kellelgi probleeme. rohkem asi nagu tõlgendamises. kui keegi välismaalane loeks, tema ei saaks ju üldse aru, kas ropendatud või mesissuga kirjutataud.
selles mõttes jah, tõestage, et pole abordijäänus!
ses mõttes jah tõlgendamise küsimus. võite ka kanni mulle panne ka tõlgendamise küsimus, kuna mul on kogemusi, tekib seos.
kellel seost ei tekiks, siis temale pole seda tehtud.
 
see 14. mai 2015, kl 20.21
see siin on kolejutu vaba netiruum, tõlgendamise küsimus, kas olen abordijäänuk, tõestage ära et pole! siin võib kolejuttu ajada küll. see pole kuritegu. pange mulle taha, see ka pole.
siin lapsi ei pilastata, poisse ei koinita, ainult mind on koinitud kunagi, nüüd ropendan palju tahan.
laske fantaasial lennata, kuidas mind koiniti, julgemalt, julgemalt, ärge häbenege midagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!