Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
karistusseadustikust veel 14. mai 2015, kl 20.24
ja kes suudab tõestada, et mind kunagi olemaski pole olnud? olen seesama abordijäänust lillepotis, või lehma, kes karjamaal ja junn nimeks. tõesta ära!
 
Peekene 14. mai 2015, kl 20.27
kui kole lugu, sa lähed külla ja nemad sääl teevad trikatraka. kas nad sind kampa ei taht ka võtta. mind korra kutsuti, agas no olin veel noor ja ei oskand seda trallatrullat nigu pidi ja siis visati mind ukse taha. rohkem sinna enam ei läind. no mida asja, eksole.
 
Peekene veel lisaks 14. mai 2015, kl 21.04
aga vaat, kui tulevad shokolaadipoisid, siis läheb alles multikultikultuurseks orgiaks lahti. selline elamus, et mitu sajandit hauaski veel oigad mõnust. mmmhhhhh
 
Peeekene veell 14. mai 2015, kl 21.47
lähen siin teemas ikka täitsa soojaks, trullatralla. rohtusid ei anta enam, ajab ropendama. mmmmhhhhh
 
Peekene lisaks 14. mai 2015, kl 21.53
ohh sa mait, kus naabri vanamees, pani sireeni üürgama, kui ma mõnust oigama kukkusin. ikka iiiiu-iiiu-iiiiu-iiiiu-iiiiu. mida värki, egas ma surema hakanud, on vanamees ikka.
 
Peest soe 14. mai 2015, kl 22.02
varsti tulevad toktorid, saan rohtu iiiiuuuu-iiiiiuuuuu
 
Pille ja Luule Laul 14. mai 2015, kl 23.35
pille ja Luule laul lähevad nüüd koos eurovisoonile. ERR juba kinnitas et Luule laul on sotsmeedia väljamõeldud tegelane, ju siis P. Pille ka...
miks ei võiks olla?
keegi pole tõestanud, et Pille ojn, kõige oma karupükstega, või on kamp kirjanikke, kel sittagi targemat teha pole..

ja veelkord, sente kukub ka.keegi pole ju tõestanud, et ei kuku. kellegi taskusse.

keegi pole keelanud ju kuskil Ameerika tõsielusarjadest lollkaid jutte ümber kirjutada..
 
lähen eurovisoonile 14. mai 2015, kl 23.47
keegi pole tõestanud, et olen abordijäänuk, ERR juba kinnitas et Luule laul on sotsmeedia väljamõeldud tegelane, miks ei võiks olla? keegi pole ju tõestanud, et sente kukub ka ei kuku ka kellegi taskusse.

Ameerika tõsielusarjadest lollkaid jutte ümber kirjutan siia palju tahan. lähen eurovisioonile miks ei võiks olla?
 
Luule lauluga lähen 14. mai 2015, kl 23.50
enne saan rohud kätte, siis lähen koos eurovisoonile, ERR juba kinnitas, et saan rohud ja siis lähen.

Ameerika tõsielusarjadest lollkaid jutte ümber kirjutada tahan, enne pean rohud võtma, muidu televiisorit ei lubata vaadata.
 
skämmar 15. mai 2015, kl 00.13
no alu tgeleast pole reaalselt olemas, keegi delfist taob klahve, et selline negatiivne tegelane luua. ses mõttes pole mõtet süveneda ega tundeid pakkida siia.
ja raha saab ainult delfikas ja alu tegelaskuju kirjutaja.
ses mõttes tahan koos aluga minna eurovisioonile.
ERR juba kinnitas.
 
Luule Laul 2 15. mai 2015, kl 00.20
ja mul on sügavalt poogen, kas pillel valutasid munsarjad või kanasarjad?

või olid kuke omad?
absoluutselt poogen.
 
laulan oma laulu Luulega 2 15. mai 2015, kl 00.26
täna rohtusid ei toodud, absoluutselt poogen. või olid kuke sarjad või Ameerika tõsielusarjad. nägin, et ERR juba kinnitas.
kui rohtusid ei tooda, keeran ära,
aluga tahan sõita eurovisioonile
 
P. 15. mai 2015, kl 16.40
Ega ma ei väidagi, et mina süüdi ei ole.

Loomulikult olen süüdi, et lasin naistuttaval oma elu valitseda ja kamandada.

Naistuttaval on täiesti ükskõik, mida ma mõtlen ja tunnen.

Loomulikult mina üksinda kannatan.
 
p.le 15. mai 2015, kl 17.25
oled jah süüdi, oled kohe väga süüdi ja nüüd pistame su pokri. süüdlased peavadki pogris olema.
ja eks kõik süüdlased pärast kannatavad, ka mõrtsuk tunneb end süüdi ja näeb unes aina neid tapmisi, mida kunagi tegi, kannatab. kinnimajas on aega laialt käes, seal jõuab palju mõelda ja palju kannatada.
 
Luule Laul kirjutab: 15. mai 2015, kl 17.47
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=336562
 
kes nimetab P. pilleks 15. mai 2015, kl 17.50
no pille on ennast nimetanud Pilleks juba 2011 a. delfika foorumis nii, et ei tasu ninna karata, et kuskohast nimi võetud on..
 
p-le veel 15. mai 2015, kl 18.04
tean, et kinnimajas on aega laialt käes, seal jõuab palju mõelda ja palju kannatada, ise istun juba mitmes aeg, seega tean, mis räägin.
 
huvitavaid linke: 15. mai 2015, kl 18.23
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=336562

päris tõsiselt, piltide postitaja on huvitav. meile ka tuttav.
 
ebahuvitavaid linke 15. mai 2015, kl 18.32
jamad plõksud
 
imestan 15. mai 2015, kl 18.33
no vaadake, kes on klõpsude tegija olnud ja pilte ka.
 
ei imesta 15. mai 2015, kl 19.07
tavalised reisukad
 
kui kõik kokku panna. 15. mai 2015, kl 19.22
kes siinsetest kirjutajatest on käinud Indais? teemataja..
 
kõik lahti võtta 15. mai 2015, kl 19.27
mina ja veel paarkümmend.
 
kui kõik kokku panna 15. mai 2015, kl 19.34
no vaadake, kes on klõpsude tegija olnud.
ma kohe erutun, et saan teiste järgi nuhkida. kui ei saa, siis on igav, sest mu oma elus ei juhtu midagi.
 
P.veel 15. mai 2015, kl 19.34
Nojah, minu viga, et jäingi uskuma, teised naised on minust paremad ning minuga suhelda ei taha ning üleüldse on kõik õnne väärt peale minu.

Uskusin kaua aega seda, mida oli mulle lapsena räägitud.

Päriselt arvasin, et olen teistele naistele midagi võlgu.

Üritasin sõbrannasid leida, väga soovisin neid, aga mitte midagi ei tulnud välja.

See, ikka minu süü ei ole, et mulle lapsena räägiti, et kõik tüdrukud nii head, nii targad, minuga rääkida ei taha ja mina hoidku eemale.

Minu viga on selles, et ma ei suutnud neid arusaamu oma alateadvusest välja saada.
 
on ju tore uskuda 15. mai 2015, kl 19.45
on ju tore uskuda, et Eestis ja delfikas midagi saladuseks jääb...
naerma ajab, kui otsiud, siis leiad kah. ses mõttes täiesti terve huvi..
pille käis indias 2008, sealt ka pildid.
 
aga ikkagi pole selge 15. mai 2015, kl 19.48
kas käis Indias koos sõbrannaga ja kes neil piltidel on P. ja kui sõbranna ka kaasas oli, siis, kes seal sõbranna on?
nagu polnudki P piltidel, sest Liza ütles, P-l on nii võimas juuksepahmaks, aga seal olid kõik sorgus harvade karvadega.
 
on ju tore uskuda veel 15. mai 2015, kl 19.51
ses mõttes täiesti terve huvi kas Eestis ja delfikas midagi saladuseks jääb. nuhin välja ja leian, et olen ise ka terve. kuigi pean tablette võtma.
kui ei saa nuhkida või lukuaugust piiluda teisi, hakkab imelik.
 
pole selge 15. mai 2015, kl 19.53
kes neil piltidel siis on, muutun kohe ärevaks praegu, sa olid ju ainus inimene Eestis, kes 2008 Indias käis, ei saa aru, miks ei klapi, pean tabletti ikka võtma.
 
P. veel 15. mai 2015, kl 20.08
Kirjutan 3.- nda kirja veel.

Käitusin niimoodi, siis TEISITI MA EI OSANUD, niimoodi oli mind kasvatatud.

Arvad tõesti, et ma teadlikult nii käitusin.
Ei käitunud.

Mul oli nii üli - ülimadal enesehinnang, ma ei olnud võimeline teisiti käituma, alaväärsuskompleks oli nii suur.

Ma ei tulnud selle pealegi, et ma ka midagi öelda tohin.

uskusin, et minu arvamus on alati vale, teistel on õigus ja mina pean suu kinni hoidma ja tegema seda, mida teised ütlevad.

Alaväärsuskompleks oli mul meeletult suur.

Roomasin sellepärast, et uskusin, ma PEAN, MUL EI OLE PÄÄSU, OLEN KOHUSTATUD, nii mind kasvatati, et niimoodi peab käituma.

muide kui vana sa oled ?
Ainult 3 aastane laps usub, et pugemisega saab midagi saavutad
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!