Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P.veel 27. mai 2015, kl 00.37
Kui kirjutate, lahkame peigmehe ja naistuttava teemat juba eraviisiliselt.
 
P. 27. mai 2015, kl 21.32
Mid toimus 14 aastat tagasi naistuttava peas? Miks ta meid peigmehega lahku ajas? Miks teistel naistel alati nii kiire on?
 
P. 28. mai 2015, kl 00.22
ja kirjutage mulle: India2@hot.ee
 
P. 28. mai 2015, kl 22.40
Usk, et teised naised on paremad, pani mind endasse tombuma ja teiste naiste ees koogutama.

Naistuttav tajus seda ja kasutas oma huvides.
 
võid usku vahetada 28. mai 2015, kl 23.01
õige varsti võid ju usku vahetada: moslemid ja asiaadid ome rinevate uskumustega kindalsti rikastavad ka eesti muidu suht ateistlikku maailmapilti.
 
P. 28. mai 2015, kl 23.23
Olen õige P.

Huvitaval kombel kustutati ära Irwi komm, kus ta mainis, et libajad kohe ei saa ilma teemata.
Ei tea, miks see komm kustutati.

Sellegipoolest annab mõtlemisainet, kuidas netis on olemas lausa libajad, aga reaalis leida naist, kellega suhelda, on täiesti võimatu.

Näiteks tänagi teine üksinda jalutuskäigu, istusin üksinda kohvikus, no mitte kuskil - mitte kuskilt EI ole sookaaslasest seltsilist võtta.
Neid lihtsalt ei ole.

Kui näiteks helistaksin kooliõele, tuleks vastuseks kohe " tal ei ole aega ".
 
Hmm 29. mai 2015, kl 09.19
Sa pead minema hobiringi ja läbi selle endale tuttavaid leidma.
 
P. to Hmm 29. mai 2015, kl 12.09
Nojah, hobiringis olemise ajal võib tõesti suhelda saada, aga tõnäosus on üsna NULL, et väljaspool ringi suhtlemist tekib.
Pealegi, mis hobiringid need täiskasvanutele nii väga on ?
Käsitööring ?
No vaevalt väljaspool ringi keegi suhelda tahab.
Kogemus näidanud.
 
Hmm 29. mai 2015, kl 12.26
Sellise suhtumisega pole jah mõtet isegi üritada.
 
P. to Hmm 29. mai 2015, kl 14.34
Mul ei ole sellist suhtumist, ma ju näen, et nii on.

Ma ei saa ometi ennast vägisi kellelegi kaela määrida, sellest ei tule midagi välja.

Saab muidugi naiivselt uskuda, et tekib mingi suhtlemine ning hiljem oi kui rängalt pettunud olla.
 
hmh 29. mai 2015, kl 15.33
aga milleks sulle seda sõbrannat vaja on? kuidas sa seda suhtlemist ette kujutad? mida te sinu kujutluses koos teeksite, millest omavahel räägiksite? kas tööl ja trennis ja huviringides käimisest ja hobidega tegelemisest ei piisa? milleks üldse on vaja kohvikutes pläkutamas käia? või siis algata ise nt mingi vanatüdrukute kinoklubi, kellega käia aeg-ajalt koos filme vaatamas ja pärast arutamas. ega 40+ vanuses mingit südamesõbrannat nagunii enam ei teki.
 
P. to Hmh 29. mai 2015, kl 15.39
Aga miks sina siin nn. "pläkutamas" käid ?

Vaata, meil on külm kliima, soovid kellegagi suhelda, siis enamus aastast väljas külm istuda, ei lähe ometi talvel lume peale istuma.

Kahjuks on nii jah, et vanemas eas lähedasemat suhtlemist enam ei teki.

Ilmselt on asi ka selles, et inimesed on juba välja kujunenud, südamesõbrannaks kujunemisel tuleb end muuta, painutada, aga vanemad inimesed selleks enam võimelised ei ole.

Samuti on vanemad inimesed umbusklikud, ei hakka ennast teisele avama.
 
P. veel to Hmh 29. mai 2015, kl 15.43
Miks filme arutada ?
Elus endas juba nii palju asju, mida arutada.

Pidevalt midagi, mida tahaks kellegagi arutada, aga ei ole kedagi.

Milleks selline küsimus, milleks vaja.

Suhtlemisvajadus on inimesel KAASASÜNDINUD vajadus.
Iga inimene tahab kellegagi vahel rääkida, kes seda piisavalt saab, ei tunnetagi, et tal see vajadus üldse olemas on, sest see on rahuldatud.

Järelikult ka sinu suhtlemisvajadus on rahuldatud, vastasel juhul sul ei tuleks nii tobe küsimus pähegi.
 
P. veel to Hmh 29. mai 2015, kl 15.45
Tõsiselt huvitab.

Kui sinu meelest suhtlemine on pläkutamine, siis miks sa ise siin pläkutamas käid ?
 
palun 29. mai 2015, kl 16.12
ÄRGE TOITKE ENAM SEDA LOLLI TROLLI!
 
P. to Hmh 29. mai 2015, kl 16.18
Kas sina lähed talvel välja, istud lumehange ja kukud pläkutama ?
Külm üldse ei hakka ?

Meie kliimas ju pool aastat talv, ju sa suudad lumehanges istuda, mina ei suuda, vana juba, lapsepõlves suutsin küll.
 
India2@hot.ee 29. mai 2015, kl 16.29
tegelikult kirjutage mulle. Pille olen.
 
hmh 29. mai 2015, kl 17.51
Aga kas sa siin oled proovinud arutada mingeid muid teemasid peale oma 15 aasta taguse suure solvumise? Või kui keraamikaringis/trennis/laulukooris saad kellegagi jutu peale, siis miks mitte lihtsalt suheldagi, ilma ootuseta, et sellest sünnib nüüd väga usalduslik ja sügav sõprus? Tõenäoliselt inimesi hirmutabki sinu meeleheitlikult klammerdumisvalmis hoiak.
 
Hmm 29. mai 2015, kl 17.57
Hobiringe täiskasvanutele on küll ja küll. Sa ei viitsi netist otsida. Võta kasvõi rahvaülikooli kodukas lahti.
 
Noh 29. mai 2015, kl 18.28
Milleks lumehanges istuda
Kutsu sõbranna külla või mine ise tema juurde, ikka parem kui kohvikus
 
P. to Hmh 29. mai 2015, kl 20.22
Ei ole ma isegi üritanud kellessegi klammerduda, just olen rääkides distantsi hoidnud, sõnu valinud, et äkki ütlen midagi valesti.

Ma just kardan, et segan, ei julge ma kellessegi klammerduda.
 
P. 29. mai 2015, kl 20.23
Noh
Selleks peab juba lähedane suhtlus olema, et teise kodus olla.
 
Noh 30. mai 2015, kl 12.34
Ei peagi, ka tuttava võib külla kutsuda ja kui jutt klapib, siis saadakse lähedasemaks, kohvikus on nii palju segavaid faktoreid, teised inimesed jt. Seal küll ei suuda korralikult keskenduda ja ajadki vaid mingit üldist mittemidagiütlevat juttu.
 
P. to Noh 30. mai 2015, kl 12.37
Kuidas keegi arvab.
Kohvikus saab ka väga hästi keskenduda, kui tahetakse.
Mina istuks inimesega alguses ikka neutraalsel pinnal.
 
Noh 30. mai 2015, kl 12.56
Huvitaks, kui pikk see alguses on? Kuu, kaks või rohkem?
 
Pillekas 01. juuni 2015, kl 08.20
Hhm palun jää vait!!!
Miks sa hakkasid seda lollaka teemat jälle toitma?
See teema oli juba välja suremas kui sa jälle tulid ja selle idioodiga vaidlema hakkasid.
 
Kadakajupp. 02. juuni 2015, kl 21.36
Tutvusfoorumi mammutblogid tõsteti eemale Varia alamfoorumisse.
Infoks.
 
P, musta meest tahad? 03. juuni 2015, kl 13.55
Tahad laseme sulle eraldi jämeda..... mehe tuua, siis ei pea kadedusest patriootilisi loisungeid liputamas käima? Saad olla kvaliteetne nagu naistuttav.
 
P. 10. juuni 2015, kl 07.41
Vaatan ja mõtlen iga päev naistuttava sõnumi peale SA OLED HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ.
 
P. 11. juuni 2015, kl 22.11
Kuhu on kadunud vastajad? Mis toimub naistuttava peas praegu ja mis toimub seal 14 aastat tagasi kui ta mind abordile sundis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!