Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Riina 23. september 2014, kl 14.40
Kuidas sain valesti aru ?
Kirjutati ju OTSE, et tantsisin "sõbranna" pilli järgi, sest tahtsin meeldida ja püüdsin "sõbrannat" kavalusega.

Esiteks tantsisin pilli järgi, sest teisiti käituda ma EI OSANUD, ma olin niimoodi käitunud terve elu ja ei teadnud, et mul teisiti käituda võimalik on.
Selline käitumine oli mul veres, ma ei saanud sinna midagi parata.

Ja mingit kavalust minu sees ei olnud. Mis kavalus ? Kas see nn. "kavalus" käskis MUL ISEENDALE NII PALJU HALBA TEHA VÕI ?

----
Kui palju olen kirjutanud, et "sõbranna" mind algusest peale just sellepärast põlgaski, et ma nii hea ja alandlik olin ja ma SAIN SELLEST KOHE KA ARU, aga ma ei osanud teisiti käituda.

----
Sa kurjustad, et ma ei saa kommijatest aru.
Kuidas ma aru ei saa, kui OTSE öeldakse või tehakse lihtsalt õelat nalja.

Juhul kui õelat nalja ei tehta, siis jääb mulje, et mu juttu ei võeta tõsiselt ja usutakse, et ma mõtlesin samamoodi nagu osad siin.
moosimadu 23. september 2014, kl 14.47
Ühtepidi hakkab see masin justkui maha käima - viimastest teemadest on kadunud ema, tädi, abort.
Teisipidi oli eelnevad tõesti midagi, mis masinale täistuurid peale lõi. Äkki programmi autor käis susimas, ''isikupärastas'' tegelaskuju?

Lahjaks hakkab jääma, veretu ja keldrikolli moodi kaame oli ta niikuinii kogu aeg.
Kuule, programmeerija, uu, lisa vürtsi ja värve!
Ema, tädi, sõbranna, sõbranna vend, mehed reisidelt, teistele naistele alt üles vaatamine - ass, võta kinni!
 
P. to Yep 23. september 2014, kl 14.50
Õrritasid meelega. Milleks sul seda vaja oli ?
Üldiselt ei mõista selliseid inimesi. Mida see neile pakub ?

Muide "sõbrannale" pakkus nii lõbu mind õrritada, ta nautis mu põdemist. Eriti peale peigmehe lahkumist ta kohe mõnules, kui ma valust vingerdasin.
Haiglane mu meelest.
Mulle ei paku kellegi õrritamine küll mitte midagi.
 
P. to Moosimadu 23. september 2014, kl 14.53
Su meelest kirjutab siin vaim või ?
Ma veel ikka elus, kuigi "sõbranna" oleks kaifinud, kui ma ennast peale tema tekitatud psühhotraumat ennast üles oleksin poonud.
Miks ta muidu nii mõnuga mind traumeeris ?

Ei soovi, et mu murest nali tehakse.
 
haha 23. september 2014, kl 15.00
Moosimadu, näed, lisatigi kohe vürtsi juurde sinu tellimise peale :D
Aga mõni tegelane võiks selles jutustuses veel olla, kuidagi ühekülgseks jääb ja vähe suhteliine.
 
jep 23. september 2014, kl 15.02
Valetavad limukad ongi ainult põlgust väärt.
Haisev libe limukas, kas liim otsas, et uut emast ei leia kelle külge kleepuda?
moosimadu 23. september 2014, kl 15.02
Jep, sõna ''masin'' ei ole selles programmis sees.
Programm ei suuda teksti adekvaatselt tõlgendada, eriti hetkest kui sisse on toodud uusi termineid.
 
jep 23. september 2014, kl 15.09
P, sa oled roiskunud limukas. Jälk, vastik mollustk.
 
P. to Yep 23. september 2014, kl 15.19
Ei viitsi su lapsiku õelutsemisega kaasa minna, lasteaed on siin koos ja veel nii uhked ollakse selle üle.

Mu meelest on täiesti ebanormaalne, kui täisealsed naised käituvad nagu lasteaialapsed.
Kuidas sellised inimsed oma lapsi kasvatavad, päris ausalt küsin.

Eks selliste pärast ongi ilmas nii palju hal-
ba, õelust, valelikkust, ärakasutamist.

Kui neid komme loen, siis tõesti ei usu, et neid kirjutab täisealine inimene.

Aga üldiselt, kui teil midagi tarka ja asjalikke öelda ei ole, ei pea siin kommima.
See ei ole ju kohustus.

----
Täisealine inimene lõbustab ennast lapsikute susimistega -- see näitab ju, et inimene on puudega.
 
P. to Yep 23. september 2014, kl 15.22
Saan aru, et su elu on väga -väga IGAV, aga kui su mõistus vähegi võimaldab, leia palun oma igavuse leevendamiseks vähe mõistlikum ja täiskasvanule kohasem tegevus.

Aga üldiselt, kui igavus tapab, siis õelutse lapsikult edasi, ma su lapsikustele enam ei reageeri.
 
P. 23. september 2014, kl 15.27
Teatud tüüpi lapsnaistele lihtsalt meeldib susida, aga kui neile endile valusa koha peale astutakse, on kisa taevani.

Elus tuleb ette ka valusaid perioode ja kui neid siis torkida, siis ollakse kohe väga nördinud ja süüdistakse inimesi alatuses ja julmuses.
Siis ollakse kohe nii üllatunud, et kust tulevad nii julmad inimesed, aga seda, mida teistele tehakse, ei nähta.
 
Pille 23. september 2014, kl 15.36
P ongi valelik, õudne, kohutav, limukas.
moosimadu 23. september 2014, kl 15.41
Limukas jah, aga ma ei põlga loomi, neil on ka eluõigus, seega on P. selline.. mitte eriti nunnu, kuid ikkagi eksisteerimiseks luba omav robotmänguasi pisut kiiksuga lastele.
 
no tore siis ju. 23. september 2014, kl 16.06
no tore siis ju. Vauvauvauvauuuuu, Peeke hakkab kommijaid ära ajama ja pillub lausa hinnaguid. :):):) Kui Peel on iiiigaav, siis Pee läheb kõrtsi, täiskasvanute tempe tegema mudugist, a näed teised teda kommida ei tohi iiigaaavusest. Pee akkisiva nüüd lastest ja nende kasvatamisets rääkima oma abordikogemuste otsas. Mõnes mõttes uvitev, miks ta jep`i teietab ja ütleb Yep. Aga no tore siis ju! Juba leidis "puud" üles ja puha ... :) Peee, ae, mitut tüüpi lapsnaisi on ka? Cosmost ammutad oma tarkusi või, Sa meie loogika ajuhiiglane - kui valusa koha peale astuda, hakkavad kõik kisama, mitte pole see lapsnaiste eripära - sinu seakisa tõendab kujukalt, et isegi robotil võib valus olla. :):):)
 
Jep 23. september 2014, kl 17.26
Miks sellele masinale ainult häda, hala ja süüdistamist on õpetatud ja ei kriipsugi rõõmu, nalja, rõõmu??
 
juturobot 23. september 2014, kl 17.30
kas te tõesti usute siiamaani, et tegemist on inimesega P, kes seda saata toodab?
moosimadu 23. september 2014, kl 17.32
Teiste kohta ei oska äelda, ise enam tõesti ei usu, aga masinat on päris lõbus õrritada. Elusa inimesega ma nii ei käituks, praegu on põnev süsteemi ebaloogilisust jälgida.
 
juturoboti fenomen 23. september 2014, kl 17.35
juturobot on arvutiprogramm, mis simuleerib arukat suulist või kirjalikku vestlust ühe või mitme inimesega. Teema on enamasti vaba või vähemalt mitte piiratud ühe spetsiifilise teemaga ning sellise rakenduse eesmärk on pigem meelelahutuslik kui kasutajale usaldusväärse info andmine. Heal tasemel juturobot peaks inimeses tekitama mulje, et ta vestleb teise inimesega, mitte programmiga (vaata täpsemalt: Turingi test). Juturobotid on sageli ühendatud dialoogsüsteemidega, kus nende ülesandeks on aidata süsteemi kasutajat nõuannete, informatsiooni või muu seesugusega.
------------
siin siis tegemist juturobotiga.
kui vaadata juba postituste ajalist esinemissagedust, siis puhtfüüsiliselt nii kiiresti neid vastus kommentaare siia ju ei tekiks. Lihtsalt ei jõuaks mõelda ja kirjutada.
Sõnavara väga piiratud, eks neid märksõnu saab juurde panna ja vähemaks ka võtta, nii nagu programmeerija tahab.

Mõned juturobotid kasutavad intelligentseid loomuliku keele töötluse süsteeme, kuid paljud neist otsivad sisendist vaid võtmesõnu ning annavad andmebaasist vastuseks kõige enam sobivad võtmesõnad või mustriga sarnase vastuse.
 
veel näiteid juturobotist 23. september 2014, kl 18.23
kindlasti on tutvumisportaalides satutud arvutiprogrammide otsa, kes siis vastassoost "tutvujat" mängivad. Pilte listakse ka, mis siis suvalised Googlega leitud või fototöötlusega tehtud "söödavaks". Selline trall võib kesta mitu kuud, enne kui "teeneid" küsima hakatakse. st.
Keegi tõesti tore ja rikas ärimees demostreeris oma kirjasõbrannat, et kui tissakas ja milline sxijutt ja muidu suht asjalikuna näivat teksti ka.
Juhtisin mehe tähelepanu, et puhtfüüsiliselt ei saa selline tiss kahel jalal ringi liikuda, mida mees pettumusest muidugi ei uskunud.. Lõpuks leidsime netist üles ka originaalfoto, mis märksa tavalisema kehaga oli...
Mees, rikas kuid natuke kergeusklik, ei uskunud kuid, et teda hullutatakse niisama...( ju oli ikka tagamõte ka, aga seda me teada ei saanudki)Lihtsalt mees jättis asja katki..
need kaks näidet siis inglise keelsest juturoboti tööst..
 
to P 23. september 2014, kl 19.02
P, sa oled kole ja vana robotiloks. Oled räpane inimesi mõnitama loodud masin. Vasta!
 
P- 23. september 2014, kl 23.11
Eks ma ise olen ka ebanormaalne.
Milline 33a naine laseb ennast niimoodi käsutada ? Selge see, et see teiste naiste ees koogutamine ei ole normaalne.

Aga saan vähemalt aru, miks nii käitusin.
Mis sunnib aga täisealist käituma nagu koolikiusaja ? Kas kompleksid ?
"Sõbranna" ju mulle vastata ei soovi.
 
P. to Juturoboti fenomen ja Moosimadu 23. september 2014, kl 23.20
Ma just näpistasin ennast ja vastan sulle, et olen ikka elus.

Ma ei tea, vist olengi ohmu, aga mitte ei taipa, mis juturobotid need siis on, on see mingi uus leiutis ja mis mõte sellel siin nagu oleks ?

Ise arvan küll, et vastu kommivad ikka inimesed, mitte robotid.

Olen jutu liiga pikaks venitanud, aga see on ikkagi mul südamel, teeb haiget.

Ei väidagi, et ebanormaalne, et peigmehe loost ja "sõbranna" õelutsemistest üle ei saa, aga siiani ei ole saanud.
PIINAB MIND IKKA SEE LUGU.
 
P. veel 23. september 2014, kl 23.43
Alandav on, et mina ju ennast "sõbrannale" avasin, oma asjadest rääkisin, aga tema oma asju ja mõtteid varjas.

Eriti siis, kui "sõbranna" armastatuga koos elama hakkas, ei rääkinud ta mulle telefonis oma elust mitte midagi.
SOLVAV, MINA OLIN SEE VIIMANE NÕMEDIK, KELLELE EI KÕLVANUD OMA ELUST RÄÄKIDA.

Tunnen ennast reedetu ja lolliks tehtuna.
 
juturoboti uus sõnavara 23. september 2014, kl 23.58
huvitav jälgida jah, kuidas robot uued sõnad kommentaaridest üles nopib ja neid siis "sobivalt" oma jutu siise põimib. Kulus ainult 5 tundi!
Mõni ime siis, et mõnigi kirjnik niimoodi arvuti programme kasutades, lõpmata palju "romaane" suudab toota.
Huvitav, kes eesti kirjanikest niisuguseid sarnaseid progrmme vähemlt osaliselt kasutavad?
 
P. Eelmisele 24. september 2014, kl 00.14
Kas sind häirib, et oma loost nii pikalt kirjutanud ?

Usun, et see on ebanormaalne ja minusugune teiste naiste ees koogutaja ei olegi normaalne.

Kirjutan, sest see alandus muudkui kogunes ja kogunes ja nüüd ma siin plahvatangi.

Aga ei ole nii lihtne aastakümneid kogunenud masendust ja alandust endast välja saada !!!!!!!!!!!!!!
 
MOTT 24. september 2014, kl 00.36
mida oligi tarvis tõestada. sellest kirjutusrobotist siis.
 
to juhtroboti uus sõnavara 24. september 2014, kl 01.19
ma nüüd tšekkaks kaur kenderi kapsaid vähe tähelepanelikumalt.
aga teist ülejäänuist küll aru ei saa, mida te siit leidsite? tuletasite lapsepõlve meelde peegli ees grimasse tehes või?
moosimadu 24. september 2014, kl 04.59
Just fun, mida enamat me ikkka otsisime?
Pisike uudishimu - kuidas see masin meid ikka alguses nii toredasti ära pettis. Kas tõesti on vaja mingit süvafilosoofilist põhjendust?
 
P. 24. september 2014, kl 12.52
Ei leia, et ülalolevad kommid eriti vaimukad on.

Aga muidu pani mind korduvalt imestama siinsete arvamus, et olin "sõbranna" vastu nii hea sellepärast, et ta minuga oleks.

Kuigi olin eelnevalt palju kordi ja põhjalikult kirjutanud, et "sõbranna" PÕLGAS MIND ALGUSEST PEALE just sellepärast, et ma selline heasüdamlik tõugata - tõmmata tossike olin.

Ju siis ei loetud, mida ma eelnevalt kirjutasin või lasti kiiruga silmad üle ja see jutt jäi märkamata.

Või kirjutati siin nii kiusu või nalja pärast.
 
P. veel 24. september 2014, kl 13.02
Pereelu ma ju ei ela, sõbrannasid ei ole, suhtlemisvaegus ja vaba aega jääb palju üle.

Sellepärast ma nii palju nn. "sõbranna" loo ja peigmehe peale mõtlengi, et mul on palju aega ÜKSINDUSES mõelda.

Kui oleksin leidnud uue suhte või uued tõelised sõbrannad, siis ma kindlasti siin nii palju ja pikalt ühest asjast ei kirjutaks.

Praegu on lihtsalt mu elus suur tühi auk.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!