Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju. 24. september 2014, kl 13.57
No tore siis ju. Kui "sõbranna" sind algusest peale põlgas, siis mis pidi olema see pöördeline sündmus, mis pannuks ta teisiti arvama eile, praegu või homme? Kui ta vihkas sind sellepärast, et sa tossike oled, siis miks oled tossike edasi, kasuta oma p...ssepugemise annet ja poe natuke vähem. :)
 
issand 24. september 2014, kl 14.04
millal sa lõpetad siin selle soigumise,oli mis oli ,oled siin kõik juba ära soigunud,hakka nüüd elama.
 
P. to No tore siis ju 24. september 2014, kl 14.25
Nii vilets olin ja alateadvuse küüsis, ei suutnud sellest välja rabeleda.
"Sõbrannal" muidugi vedas, tal oli mind hea ära kasutada.
 
issand 24. september 2014, kl 14.33
milline see lause küll olema peaks ,mis selle teema lõppenuks kuulutaks,P?
 
no tore siis ju. 24. september 2014, kl 14.36
no tore siis ju. "If you don`t fight for that you want. Don`t cry for what you lost."Ilge vedamine küll, limukat ära kasutada - sa räägid nii, nagu sõbrannal olnuks sinu näol terve universum käsutada. :) Sihuke sitt endale kaela peale saada pole mingi vedamine, et ei lähe ka kaikaga ajades eemale. :) Pealegi, sa oled robot.
 
P. to No tore siis ju 24. september 2014, kl 14.54
"Sõbranna" jaoks see oligi nn. ilge vedamine.

Vastasel juhul ei oleks ta hakanudki mind ära kasutama, kui see talle kasulik ja vajalik ei oleks olnud.

See naine oleks heameelega teisi ka ära kasutanud, aga teistele ei hakanud hammas peale.

Ma olingi ainuke, keda ta ära kasutada sai ja tegi ta seda mõnuga.

"Sõbranna" enesehinnang ju tõusis, lõpuks ometi oli ta kellestki üle, lõpuks ometi pani ta kellegi oma pilli järgi tantsima.

Muidu sinnani tantsis "sõbranna" ise ju teiste pilli järgi.

SEL NAISEL ILMSELGELT OLI MINU ÄRAKASUTAMIST VAJA.
 
Helenavanje 24. september 2014, kl 14.59
Selge!

Kas selle teema võiks nüüd lõpetatuks lugeda?
Või soovid sa veel midagi ütelda kulla P?
 
no tore siis ju. 24. september 2014, kl 15.05
no tore siis ju. Inimesed kasutavadki roboteid.
 
jah, juturobot 24. september 2014, kl 19.04
jah siinnne juturobot oma piiratud sõnavara ja piiratud teemaderingiga näitabki, et tegu logatritmidel töötava arvutiprogrammiga. niipea, kui keegi uued väljendid, sõnad sisse toob, jäävad need esialgu tähelepanuta. Hilejm korjab programm sõnad ülesse ja tekitab uue "vastuse".
kui vaadata kommenteerimissageduist, ,siis nii kiiresti puhtfüüsiliselt ei suudaks tavainimene mõelda, vastust kokku panna ja siia ära kirjutada..
------
asja võiks nimetada ka pahatahtlikuks trollimiseks. seda harrastavad psühhopaadid..
 
mitu korda lugenud? robot- kiejaneitsile: 24. september 2014, kl 19.13
Kirjaneitsi lause: Pereelu ma ju ei ela, sõbrannasid ei ole, suhtlemisvaegus ja vaba aega jääb palju üle.

Sellepärast ma nii palju nn. "sõbranna" loo ja peigmehe peale mõtlengi, et mul on palju aega ÜKSINDUSES mõelda.

Kui oleksin leidnud uue suhte või uued tõelised sõbrannad, siis ma kindlasti siin nii palju ja pikalt ühest asjast ei kirjutaks.

Praegu on lihtsalt mu elus suur tühi auk.

-----------
huvipärast: mitu korda sarnaseid lauseid me siit juba lugenud oleme?
--------------------

meie kirjaneitsi lause: Kas sind häirib, et oma loost nii pikalt kirjutanud ?

Usun, et see on ebanormaalne ja minusugune teiste naiste ees koogutaja ei olegi normaalne.
järgmine näide:
Kirjutan, sest see alandus muudkui kogunes ja kogunes ja nüüd ma siin plahvatangi.
----------------
mitu korda me seda erinevates variatsioonides, kuid samade sõnadega juba lugenud oleme?
 
ei usu 24. september 2014, kl 19.17
ei usu, et inimesest kirjaneitsi koristajamutt suudaks teksti sel moel rühmitada. pean silmas vahesid tekstis, seda tühja ruumi, mis teksti vahele pannakse, et lihtsam lugeda ja jälgida oleks..
see lõpmatu "to" lisamine näitab, et vastakse nagu "meiliga" see näitabki, et vastus genereeritakse süsteemi/ süsteemi kasutaja poolt.

MOTT.
 
iia 24. september 2014, kl 19.24
P, sel sõbrannal oligi sind vaja, see ongi nüüd selgeks saanud ja me kõik oleme sellega nõus.
Sina hea inimesena andsid talle niiiii palju headust ja armastust, aga tema va kurjusehunnik, ei taha isegi seda tunnistada. Muidugi paneb nördima ja me saame sellest kõik aru. Niiet ära rohkem sellele aferistile oma hinnalist aega enam kuluta.
Austa omaenese MINA ja armasta ennast, ainult ennast vaid.
Mõtle endast ainult hästi, sa oledki ju parim, oled kordumatu ja kõige kallim ning olulisem iseenda jaoks.
Meie teame, et oled eriline, teame, et sa väärid head. Niiet, selg sirgu ja ikka päikesele vastu, siis jäävad varjud selja taha.
Parimat sulle, meie ainukordne ja hea P.
 
69 24. september 2014, kl 19.37
Seda (õigemini eelmist) teemat alustas vist ikka inimene ja siis mingil ajal lülitati robot edasi korrutama.
 
P. 24. september 2014, kl 23.06
Raske on lugeda jah, kui kogu teksti ühes tükis kirjutan.

Iia
Aitäh südamliku kommi eest.

Ei usu
Kordan asju, mis mind piinavad. Päris noorena kirjutasin iseendale ja niimoodi elasin oma valu välja. Siis ju internetti ei olnud.

Miks ma aru ei saa, et üle kordan, saan ikka. Tavaliselt küll vastan kommidele ja siis olen sunnitud kordama.

Muide selle naise käest küsisin hiljem ka, et miks minuga üldse suhtlema hakkas, kui mind ei sallinud.

Ta isegi ei ajanud tagasi. Hakkas hämama, miks arvad, et inimesed mind ei salli.
Kavalalt keeras jutu mujale.
Jutt EI olnud teistest inimestest, vaid TEMAST.
 
troll robotkirjutaja 24. september 2014, kl 23.12
no siin siis tegemist trollimise, psühopaadi ja robotkirjutajaga.
 
kui keegi kasutab seda pppeee tähte 24. september 2014, kl 23.21
Siin arvutiprogramm - logaritm korjab teksti üles, kui keegi kasutab peee tähte. Seadistamise küsimus siis. Võib seadistada ka nii, et niipea, kui mingit sõna, tähte, sümbolit kuskil arvutisse sisestakse,( olen näinud, et see töötab läbi Google, aga ju muid võimalusi ka) jookseb saabunud uus info arvutiprogrammile ja arvuti paneb kokku uues kirjatüki.
 
P. to troll robotkirjutaja 24. september 2014, kl 23.34
Psühhopaat on tark ja kaval, mina aga rumal ja äpu.

Nii lihtsalt sai "sõbranna" mul naha üle kõrvade tõmmata. Pigem on sel naisel psühhopaadi jooned, näiteks teiste naistega ta ju nii malbe ja alandlik, ainult minuga käitus ülbelt ja üleolevalt.

Kahjuks see lugu juhtus päriselt, parima tahtmise juures seda olematuks ei tee.
Midagi ei ole parata.

Robotivärk ei ole ju üldse naljakas.
 
subkultuur 25. september 2014, kl 00.52
nojah, psühhopaadist manipulaator elab siin ennast välja. ja aru ma ei taipa, miks kõik ülejäänud nagu lambakari ennast teemast kaasa haarata lasevad? ammu ju näha, et jooks käib ainult ringiratast. kas tõesti ei jagu iseloomu, et see maniaki imetamine lõpetada?
 
nagu ma ütlesin 25. september 2014, kl 00.54
troll robotkirjutaja korjab kenasti "märksõnu" ülesse, lisamata midagi, mis siin juba olemas ei ole.
 
P. to Subkultuur 25. september 2014, kl 12.47
Subkultuur
Ütle nüüd, kellega ma manipuleerisin sinu arust.

Kui näiteks oleksin manipuleerinud, siis see naine ei oleks saanud mind mitte kuidagi panna enda pilli järgi tantsima ja seda teemat siin üleüldse ei olekski.

Sinu kommist jääb mulje, nagu seda ei oleks üldse toimunudki, täpselt nii su arvamusest välja loen.

Tee mulle selgeks, mis MÕTE on siin üleüldse kirjutada, kui nii ei olnudki ?????????

----
Kirjutangi sellepärast, et see lugu HÄIRIB JA PIINAB MIND.

Kui see mind ei piinaks, siis ma ju siin ei kirjutaks.
 
P. veel to Subkultuur 25. september 2014, kl 12.52
PIINAB see mind sellepärast, et ÕIGEL AJAL EI SUUTNUD ENDA KAITSEKS VÄLJA ASTUDA.

See naine ütles mulle õelusi ning kasutas ära, aga mina nagu viimane mömm mitte midagi vastu ei öelnud.

Kirjutan, sest kõik see PIINAB, NÄRIB MIND SISIMAS.
Mul on isegi selle naise halvustavad ütlused pealuu sees, sest need nii ebaõiglased.

Ei tea, miks selle naise negatiivsus nii tugev, mulle avaldas see tohutut mõju.
 
69 25. september 2014, kl 13.09
Ka robotil on tunded!
 
to 69 25. september 2014, kl 13.12
Usun, et sina oled hoopis robot.
 
no tore siis ju. 25. september 2014, kl 13.13
no tore siis ju. Kes ütleb, et iga jumala manipuleerija on oma ettevõtmises edukas? Akkad lapsusi loopima, nagu see, et "mis mõte on kirjutada, kui nii ei olnud" - a kesse kurat sinu mutrite vahele näeb, et miks sa kirjutad või kas see üldse tõsi on, mis sa kirjutad. Sa kirjutad, sest oled robot, sa pead, sul pole oma tahet, sul on programm. :)
 
P. veel 25. september 2014, kl 13.16
Milles küll asi, et sel naisel on NII TUGEV VÕIM MU ÜLE SIIAMAANI.

Ei soovi mõttetuid komme, aga kas keegi oskab selgitada, millest see on tingitud, miks ma pidevalt mõtlen, kui halvasti see naine mulle ütles, need õelused on selgelt meeles ja pidevalt taban end jälle sellele mõtlemast.

See ju tegelikult PIINAB mind ning halvustavad kommid teevad asja mu jaoks veel hullemaks.
 
P. to No tore ju on 25. september 2014, kl 13.18
Milleks selline mõttetu ja sisutu komm ?
 
kle robot 25. september 2014, kl 13.23
Lõpeta ära ükskord. Loe vahelduseks mõni raamat läbi, genereerid ehk tulevikus huvitavamat ja mitmekesisemat teksti.
 
no tore siis ju. 25. september 2014, kl 13.28
See, et sa sisu ei leia, ei tähenda, et ongi sisutu. :) Minu kommis on sisu rohkem, kui sinu halas sajal erineval moel. Äkki kirjutan espetsiaalselt sinu jaoks sama kommi sada korda, et sa ometi aru saaks, masin? Kas sulle mõjus nüüd halvustavana et ma sind ebaõnnestunud manipulaatoriks nimetasin? Nii tugev võim saab kellegi üle olla siis, kui ta on programmeeritud masin või omadega sassis ehk lihtne ahistaja. Mõtled pidevalt selle peale, sest sa oled robot, ajukeemia on sul selline ... aga see pole kindlasti vastuvõetav vastus sinu jaoks.
 
P. Eelmisele 25. september 2014, kl 13.54
Kahju, et sa midagi muud tarka öelda ei oska.

Kui ongi ajukeemia, siis mis värk selle naise ajukeemiaga oli, et tal pidev õelutsemise ja teise elu hävitamise vajadus oli ?
Ei saanud rahus elada, ikka pidi mu kallal susima, kusjuures kontakti otsis ta minuga ise.

Ei ole loogiline, et kohtud inimesega selleks, et ta kallal norida ning valvata, et talle peigmees külla ei saaks tulla.
Mis sellisel inimsel viga on, huvitab ?
 
Helenavanje 25. september 2014, kl 14.08
Kle lõpeta ära see hala siin P, piinlik on lugeda seda.

Mis vahet seal on mida see naine sulle tegi sada aastat tagasi. Ela oma elu edasi ja lase teistel ka elada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!