Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Helenavanje 25. september 2014, kl 14.14
Soovingi selle peale mõtlemist lõpetada.

Kõrvalisel isikul on kerge rääkida, kui ise seotud ei ole.
Mind aga PIINAB ja selguse toomine aitab mõista ja üle saada.

Ei ole mul sugugi meeldiv pidevalt selle peale mõelda juba aastaid. See tekitab ju pidevalt halbu tundeid ja see on ju piin.
 
kle robot 25. september 2014, kl 14.20
Lõpeta ära ükskord! Loe vahelduseks mõni raamat läbi, genereerid ehk tulevikus huvitavamat ja mitmekesisemat teksti.
 
P. 25. september 2014, kl 14.29
Küsin uuesti.
Kas keegi oskab vastata, kuidas on selle naise ajukeemiaga, kes tunneb vajadust kellegi kallal õelutseda, kohe teisiti ei saagi, kusjuures ise otsib ohvriga kontakti, et teda mõnitada ??????

See ei ole ju normaalne. Otsid kellegagi kontakti, et talle halvasti öelda. Pean silmas seda 13 aastast tutvust.

Oskab keegi seda psühholoogiliselt seletada ???????

Saan aru, et sellele on raske vastata, aga ikkagi, äkki mõni oskab. Jään ootama.

Niisama komme ei ole vaja kirjutada, aitäh !
 
no tore siis ju. 25. september 2014, kl 14.32
P. Eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis sellisel inimsel viga on, hu
> vitab ?

Lühidalt - ei.
 
nope 25. september 2014, kl 14.34
Ei see haige P-troll tüdine, täielik psühhoterrorist.
moosimadu 25. september 2014, kl 14.38
Valage robotile liitiumkarbonaati serverisse, ja nii, et lirtsub! Jääb see mula ära lõpuks, saab oma ''ajukeemia'' paika.

(ja nüüd ma tahan näha, mis vastuseks tuleb....)
 
no tore siis ju. 25. september 2014, kl 14.38
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsin uuesti.
> Kas keegi oskab vastata, kui
> das on selle naise ajukeemiaga, kes tunneb
> vajadust kellegi kallal õelutseda, kohe teisi
> ti ei saagi, kusjuures ise otsib ohvriga ko
> ntakti, et teda mõnitada ??????

Ta ise ei saa oma ajukeemiat reguleerida ja nii funktsionaalne ta ilmselt oli, et kinnisesse raviasutusse teda ei paigutatud. Sul on võimalust sellist inimest vältida, mida sa ei kasutanud, sest sinu enda sõnu olid sa liiga hea. :) Torpedeeri ennast nüüd selle mõttega.

> Oskab keegi seda p
> sühholoogiliselt seletada ???????

See on pigem psühhiaatri valdkond. Ja mis see sulle tegelt annab, kui sulle see ära seletada - praktika näitab, et su peakolu on purunematu ja purunematud asjad on reeglina head purunevate lõhkumiseks ja sa usinalt selleks oled kasutand seda. Pole enam ühtegi asja lõhkuda läheduses ja sul on igav.

> Saan ar
> u, et sellele on raske vastata, aga ikkagi,
> äkki mõni oskab. Jään ootama.

Oota, oota, lootusrikas varblane, kunas puuhobuse tagumikust värsket sõnnikut tulema hakkab. :)

> Niisama
> komme ei ole vaja kirjutada, aitäh !

Kirjutan seda, mida tahan ja kuhu tahan ja millal tahan, täpselt nagu sinagi, ei huvita, robot!
 
Helenavanje 25. september 2014, kl 14.48
P kirjutas:
Küsin uuesti.
Kas keegi oskab vastata, kuidas on selle naise ajukeemiaga, kes tunneb vajadust kellegi kallal õelutseda, kohe teisiti ei saagi, kusjuures ise otsib ohvriga kontakti, et teda mõnitada ??????

Vastan: aga kas peab olema alati mingi seletus asjale??
Kas sinu arust on mingi vastus sellele, et ema peksab oma lapse vaeseomaks, et keegi tapab inimesi, et keegi vägistab väikeseid lapsi ja naisi jne??? Kas PEAB olema alati mingi mõistlik seletus asjale?

Saa aru, selliseid inimesi on igavesti olnud ja on igavesti edasi ka. Sa ei saa ju jääda mingisse tunnete lõksu kinni ja sellest igavesti jaurata? Miks sa teed seda endale?

Saa aru, et sa pole põrmugi erinev kui teised inimesed, kellele on palju haiget tehtud ja veel tuhandeid kordi hullemini kui sulle. Inimesed elavad edasi!
 
P. Eelmisele 25. september 2014, kl 14.50
Miks sa arvad, et ma millestki aru ei saa, kui näiteks mõni teadja või spetsialist ära seletab ?
Aitäh vastuse eest.
 
P. Eelmisele 25. september 2014, kl 14.52
See oli üleeelmisele.
 
P. to Helenavanje 25. september 2014, kl 15.03
Midagi need inimesed ju mõtlevad, miski neis põhjustab sellise käitumise. Ja tavaliselt ollakse enda üle veel nii uhke, vähemalt see naine on.
 
Helenavanje 25. september 2014, kl 15.07
Sina ega mina ei ole psühholoogid ega psühhiaatrid, et selliste inimeste käitumist analüüsida.
Mind paneb lihtsalt imestama, et sa lased pekki keerata terve oma noore elu, et jaurata mingi napaka naise teemadel ja lihtsalt eksisteerida elus mitte nautida seda ja midagi korda saata. Milleks? Mina imestan pigem seda, mis toimub sinu enda peas, et sa seda teed.
 
NO TORE SIIS JU. 25. september 2014, kl 15.43
P. Eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks sa arvad, et ma millestki aru ei saa,
> kui näiteks mõni teadja või spetsialist är
> a seletab ?
> Aitäh vastuse eest.

Sa vajad autoriteete, s...tapea, sest oma mutritega sa midagi mõtlemisväärset ei genereeri. Kui sa pole võimeline tavainimese tasemel suhtlema, s.t. ei saa aru, siis kuidas sa eriala inimese jutust kavatsed aru saada? Kui sulle isegi rohujuure tasemel kohale ei jõua?
 
issver 25. september 2014, kl 15.45
Mõni hull vestleb robotiga ikka edas??
 
no tore siis ju 25. september 2014, kl 15.48
no tore siis ju. :)
moosimadu 25. september 2014, kl 16.14
Li2CO3
Lahustub alkoholis.
Aitab maaniate vastu.
Lahusta, ava mõni oma paneelidest, vala sisse. Alguses hakkad ehk särtsuma, hiljem oled raaaaaaaaaaaaahulik.

Hakkaks sama seosusetut soga ajama nagu masin seda juba teeb, ei tea, kas reageerib?

Kuidagi haige uudishimu tekib juba... kui kaugele see mulin läheb?
 
huvitav küll, kus on mode silmad? 25. september 2014, kl 17.49
kas seda robotkirjutajat kuidagi välja lülitada ei anna. selle teksti ilmnemie ju nagu spämmi tekkimine muu tavaliste kommrntaaride vahele.
Kas selles kirjanduslikus katsetuses keegi on osavam kui mode, või on selle taga palgaline mode?
 
P. Eelmisele 25. september 2014, kl 20.29
Õelutsemine ja võhivõõra valelikuks limukaks sõimamine ja muidu lollitamine su meelest siis okey ?

Kui sul on mure, võid täpselt samamoodi kirjutada nii kaua kui kergem hakkab.
Selleks ju foorum ongi.
 
P. veel Eelmisele 25. september 2014, kl 20.33
Loomulikult ei meeldi mulle siin jageleda, seda ei ole ju üldse vaja.
 
vaenu õhutamine 25. september 2014, kl 20.35
kirjaroboti tekst on sulaselge vaenu õhutamine kommenteerijate vahel. Lisaks vaenulikud teksti inimeste kohta, ke olevat selle väljamõeldud tegelase elus eksiteerinud..
 
foorum pole vaenu õhutamise koht. 25. september 2014, kl 20.37
hea, et seadus vastu võetakse, mis keelab vaenu õhutamise inimeste vahel internetis.
 
P. to No tore siis ju 25. september 2014, kl 20.38
Küll ma saan aru ja oleksin ka aru saanud, kui see naine oma mõttemaailma ja tundeid selgitanud oleks, aga EI.

Talle meeldis mängida lolli, et tema ei tea üldse midagi, oli puu otsas, kui pauk käis.

Sellise süüdimatu süütukese mängimine pakkus sellele naisele ju naudingut, muudkui kihistas ihhhiiii, eehhheee.
Talle oli minu valu nii naljakas.

Uskumatu, et nii käitub pea keskealine inimene.
Eks ta praegugi on samasugune, ega jõhkard ei muutu.
 
P. to Vaenu õhutamine 25. september 2014, kl 20.41
Kas pean seda ALANDUST ja valu iseenda sees hoidma ?
Mul ei hakka sellest kergem, kui kogu alandust iseendas hoian, väga raske ja PIINAV on.

Sul ei ole elus midagi tõsiselt ja pikaajaliselt halba juhtunud, sellepärast sa aru ei saagi.
Sul on lihtne targutada.
 
P. to Foorum pole vaenu õhutamise koht 25. september 2014, kl 20.48
Miks te siis tulete siia vaenu õhutama ja võhivõõraga õelutsema, kes ei ole teile mitte midagi halba teinud ?

Ma kirjutan siin oma ALANDUSEST, MUREST, PIINADEST JA KAOTUSTEST.
Kirjutan, sest hingel on valus.

Kirjutan ju täiesti ANONÜÜMSEST inimesest, mitte keegi ei tea, mis selle naise nimi on, kes ta on.
Ta on ju täiesti ANONÜÜMNE siin.
 
kuidas sa tõestad? 25. september 2014, kl 20.49
kuidas sa nii ruttu puhtfüüsiliselt vastuseid jõuad kirjutada?
Kuidas sa tõestad, et robotkirjutaja taga on reaalne 46 aastane naisahistaja netis?
moosimadu 25. september 2014, kl 20.49
P., kas sa oled kärbseseent limpsinud? Ära enam nii tee, see ajab sul kontaktid rooste! Sõbranna saab teada, irvitab ja näitab veel näpuga ka, oioi...
Robot P., su plaat viskab.
 
P. veel 25. september 2014, kl 20.52
Olge nüüd ausad, te ju ei taha, et ma siin kirjutamise lõpetaksin.

Kui tahaksite, siis te ju ei susiks mu hingehaavades. Need susimised teevad ju väga haiget, sellest olete ammu aru saanud ja siis on eriti raske lõpetada, sest valu läheb suuremaks.
Ah, saate isegi aru.
 
keegi ei tea? 25. september 2014, kl 20.53
tõesti keegi ei tunne 2 tola ära: üks paks ja mehine, teine mingi muidu juhm, sabas sörkimas?
ja neid pakse meesnaisi ei tunne siis kohalikud ära?
ainult kirjanduses kohtame tõeliselt anonüümseid tegelasi.
nii, et mis programmi sa siis kasutad tektide tootmiseks?
see 46 aastane vanamutt "koristja- netiahistaja- troll" teksti vormistamine on üsna oskuslik ju tehnilise lahenduse poolest.
 
troll peeele 25. september 2014, kl 20.56
PEEEE kirjutab:
Olge nüüd ausad, te ju ei taha, et ma siin kirjutamise lõpetaksin.

mis iganes on asja mõte, aga troll- aahistaja- psühhopaat, robotkirjutaja andiski vastuse.
 
P. to Kuidas sa tõestad ? 25. september 2014, kl 20.58
14.49 oli mu viimane komm, uuesti alustasin 20.29. Mis mõttes ei jõua kirjutada ?


Sa võid oma muredest, kurbusest, pettumusest teha teema ja kirjutada sellest nii palju, kui vajalikuks pead. Miks peaks keegi tundma ennast ahistatuna ?

Sa kirjutad ju oma elust, oma muredest, igaühel ei ole reaalis selleks võimalust.
Sinul võib-olla on, minul EI ole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!