Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no täpselt 29. september 2014, kl 23.40
Me juba teame, et sa ei ole normaalne, ilmselt kasvatuse tõttu, vbl ka kerge puudega. Uuemat ka midagi tuleb?
 
P. 29. september 2014, kl 23.49
Muide väga pikalt üksinda olnud inimesed muutuvadki imelikuks, pean silmas selliseid üksikuid, kes ei ole kaaslast, ei ole sõpru pikka aega.

Tean mõnda kummalist üksikut meest, aga mitte ühtegi naist.

Ma ise olen kummaline, tunnistan seda.
Ning eks - naistuttav samuti oli kummaline, kui tal kaaslast ei olnud, sõbrannasid tal ju ei olnud, mind ta ju sõbrannaks EI tahtnud.

Eks nüüd on ta muutunud tänu kaaslasele.

Tean üht meest, kes oli ka nii õnnetu, üksik ja mõjus veidralt. Leidis endale naise, nüüd pere ja kohe teine inimene - see paistab välja.
 
no täpselt 29. september 2014, kl 23.52
Ja seda oled sa ka juba mitu korda kirjutanud. Igav oled.
 
mis siis uuemat ka? 29. september 2014, kl 23.56
ja mis siin teemas siis ka ngu uuemat on?

see lugu on sul ikka täitsa peeees. P. jah, olid loll, saamatu ja kole. aga sa oled loll, saamatu ja kole ka praegu. Mis nüüd siis nagu?
 
jep 30. september 2014, kl 00.13
Õigel P-l ei olnud P järel punkti.
 
P. 30. september 2014, kl 00.18
Olen õige P, aga ilma punktita tuli mingil hetkel ette tekst, et sellenimeline kasutaja juba olemas. Ei tea, kas keegi registreeris ennast vahepeal P-ks.
Või olingi mina see kasutaja, aga ma pole registreerinud.

Öelge siis, kuidas inimene saab nagu pahane olla kellegi peale, kes on täitnud tema soovid.
Mina näiteks oleks tänulik.
 
P. 30. september 2014, kl 01.01
Mis uuemat on ?
Praegu olen jah juba vana ja kole.
Siis, kui selle naisega läbi käisin, veel vana ja kole ei olnud.
Ega 46a naine enam ilus ei olegi, aastad teevad oma töö, aeg lendab kiiresti.

Olen täpselt samas punktis, nagu 13 aastat tagasi. Piinlik.
 
anna 30. september 2014, kl 01.24
Pffff, maailm on tuubil täis inimesi, kes teisi ära kasutavad. Savisaar kasutab seniilseid vanainimesi oma võimu kindlustamiseks ja Eesti riigi õõnestamiseks, Putin kasutab oma ajupestud "kaasmaalasi" propagandasõjas kogu ülejäänud maailma vastu, inimesed paluvad sõbral käendada laenu, mida nad ei kavatse kunagi tagasi maksta, automüüjad müüvad sulle käru, mis kohe ARK-ist välja sõites ära laguneb, maakler müüb sulle maja pähe viimase peldiku, gigolo ööklubis kinnitab sulle kepi lootuses, et oled ta elu armastus jne :). Veel rohkem on neid inimesi, kes küll heal meelel teisi ära kasutaksid, kuid mõistust jääb väheseks. Tavaliselt peab ärakasutatavale ikka midagi head lubama, et too ennast ära kasutada laseks. Sinule nagu ei lubatud midagi, aga sellegipoolest käitusid nagu idioot. Pole parata, ega ükski ärakasutaja midagi tunnistama iialgi ei hakka - tema jaoks oled mullune lumi. Kui on alust, anna asi kohtusse, kui ei ole - süüdista iseennast.
 
P. 30. september 2014, kl 01.31
Anna
Jah, olen ise kunagi ostuga petta saanud. Petjaks osutus inimene, kellest seda iial uskunud ei oleks.

Sellised ärakasutamised on teistsugused, sest need ei jäta hinge haava. See naine jättis oma ärakasutamisega hinge veritseva haava.

Ja veel hiljem hakkas seda mõnuga susima.

See on asi, mida ma ei mõista.
 
P. veel to Anna 30. september 2014, kl 01.39
Jah, ei kujuta ettegi, mida see naine täpselt mõtles, kui ma ta pilli järgi tantsisin.
Kas ta üldse midagi mõtles ? Vaatas, et opakas, seda hea käsutada.

Midagi ju temaga arutada ei saa, hakkas ju hämama, pööras kõik pahupidi.

Et tema ei tahtnudki minu pool olla, tahtis oma hädaabi - peigmehe juures olla.
Mis on täielik vale, see nn. "peika" ei huvitanud teda üldse, oli parema puudumisel, enne minu peigmeest eks - naistuttav seal peaaegu ei olnudki.

Ja kui peigmehega lõpuks lahku läksime, kolis eks - naistuttav hoopis teise linna armastust otsima, ei läinudki oma hädaabi - "peika" juurde, kus ta oma sõnul nii väga olla tahtis.
 
Lilian 30. september 2014, kl 01.48
Kas sa seda mõistad, et su igal sammul tollele naisele ja minevikule kalduv jutt ärritab? Või pole sul sest tuhkagi, et ärritavalt mõjud, võib-olla lausa tahadki ärritavalt mõjuda?
Proovi, kas sa üldse suudad kirjutada endast, ilma et puudutaks minevikku ja oma imestamist selle üle! Kontrolli järele, kas sul on üldse endast midagi muud kirjutada, mis pole seotud minevikuga!
Kui ei suuda, oled tõsiselt haige. Kui suudad, pole asi veel lootusetu.
 
anna 30. september 2014, kl 01.59
Täpselt nii - ükski ärakasutaja ei mõtle ärakasutatava tunneletele. Nii on. Sellest ei maksa unistadagi. Kui on alust, pöördu kohtusse, kui alust ei ole, siis ... niutsu patja. Võid ka muidugi foorumis niutsuda, aga ega keegi seda olematuks teha ei saa.

Samuti on väga imelik, et sa siin kirjutad, kuidas teadsid kogu aeg, et "sõbranna" sind kunagi ei sallinud, vaid ainult ära kasutas, ja siis, et tema hilisem käitumine tuli täieliku üllatusena, "mida kohe mitte kuidagi ei osanud ette aimata". Puudub loogiline seos.
 
kroonilised sundhäired P-l 30. september 2014, kl 02.00
sundhäired

Tüüpiline sümptom on tegevuste ja/või mõtete pidev kordamine. Sundhäirete põhjus ei ole päris selge, kuid arvatakse, et geneetikal on oluline roll. Selle väljakujunemist soodustab nii väga autoritaarne kui ka ülehoolitsev kasvatusstiil. Sundhäire võib tekkida ka lühiajaliselt, näiteks kui laps tahab kaisuloomi alati kindlasse järjekorda panna. Sellisel juhul pole muretsemiseks põhjust. Kui sellised „rituaalid” aga täienevad, püsivad kuid ja mõjuvad lapsele koormavalt, on vajalik nõustamine või ravi. Oluline on alustada käitumisteraapiaga võimalikult kiiresti, sest muidu võib sundkäitumine kiiresti krooniliseks muutuda.
 
to P 30. september 2014, kl 02.00
Miks sa meid siin ära kasutad?
 
P. 30. september 2014, kl 02.13
Lilian
Ärritada ma kohe kindlasti ei taha. Kuidas üldse täiskasvanud inimene saab tahta kedagi ärritada, sellest aru ei saa.

Aga on selliseid küll, täpsemalt kes, seda ei maini, muidu pahandad.

to P
Võib-olla kukub nii välja siin.

Anna
Ei saanud aru, et asi nii hull on, sest päris nii koledalt ta varem ei käitunud.

Sain aru küll, et ta mind ei sallinud algusest peale, aga päris sellist käitumist ei osanud unes ka näha.

Lihtsalt ei olnud teda varem niimoodi hämamas ja sogamas kuulnud, see oli mulle üllatus.
 
P. to pesumodell 30. september 2014, kl 03.39
to pesumodell 29. september 2014, kl 17.51
OMA VANUSES naistega võrreldes olen täiesti keskmine. Noortega muidugi võrrelda ei saa, noored on kõik ilusad, olgu nad millised tahes, aga noorus = ilu.
 
no tore siis ju. 30. september 2014, kl 09.03
no tore siis ju. pesumodell on teises teemas! P intelligents on lauajalaga võrdne ja sellepärast ei saa ta keerulisemast lauseehitusest ega käitumisest aru, näiteks sellest, kuidas võib tahta kedagi ärritada - tema ise teeb seda täiesti tahtmatult ja niisama. :) Kujundas omale harjumuse "ei ühtki päeva "sõbrannata"" veel ka.
 
Lilian 30. september 2014, kl 09.28
Ütled, et ärritada sa kohe kindlasti ei taha, ometi teed seda järjepidevalt.
Sulle kirjutatust nopid välja vaid need lõigud, mis minevikku puudutavad või siis sinu meelest puudutavad. Nende peale vastad paljusõnaliselt ja lugu algusest peale üle kordavalt.
Põhjendad seda, et vastad (viisakusest!) konkreetsetele küsimustele. Tegelikult on see otsitud õigustus või väljavabandamine, et saaksid teha omale meelepärast. Kus on viisakus või tahtmatus mitte ärritavalt mõjuda siis, kui jätad reageerimata paljule muule? Või siis, kui pöörad sulle kirjutatud mõtted peapeale ning ikkagi minevikku sukeldud?
See on ammugi läbitud etapp, kus sind püüti minevikku ka teistmoodi nägema panna; kus pakuti erinevaid seletusi, nägemusi, põhjendusi jne. Sellest polnud ju miskit kasu, pigem kahju. Said vaid hoogu juurde, et kõik ümber lükata ning vaid enda nägemust uuesti üle rääkida.
Ütled, et tahad mõista, aru saada. Ei, sa tegelikult ei taha, sest pole MITTE ÜHTEGI võimalikku selgitust vastu võtnud. Nende hulgas on olnud aga väga usutavaid.
Pea kõigile siin on selgeks saanud, et su tänase elu paremaks muutmiseks tuleb sul minevik selja taha jätta. Selle kasvõi vaid riivamisi meenutamine vallandab sinus järjest suurema hoo, ja ütleks, et see on haigushoog (sundmõtlemine, sundkäitumine).
Sinu tänase elu meeldivamaks muutmise nimel on üritatud sind teistest asjadest kirjutama panna. Miski muu ei aita paremini mõtteid tagaplaanile suruda, kui need teiste mõtetega asendada.
Vaid sa ise ei taha oma praegust elu ja mõttemaailma ilusamaks teha. Nagu jonnipunn pöördud ikka vana juurde tagasi. Ja see ärritabki kõiki, kes on üritanud sind aidata. Ärritab seetõttu, et üritamine on olnud asjatu, tulemust ei ole. Kellele siis meeldiks ilma igasuguse tulemuseta tegutseda. Asi veelgi hullem, tegutsemise tulemusel soovitu asemel näha hoopis vastupidist - su veelgi põhjalikumat minevikust kirjutamist.
Nii palju on ilmas muud, mis võiks huvi pakkuda. Sult on kui tangidega välja kistud vastuseid muudele teemadele. Kas siis tõesti ei leidu miskit, mis sulle huvi pakuks ja mille üle võiks arutleda? Mõni telesaade, film, raamat, poliitika, ümbritsev elu, ...?
Näiteks. Kas sa hoidiseid oled sel sügisel teinud? Kui oled, siis milliseid? Kui ei ole, siis milliseid meeldiks sulle tarbida? Milliseid toite meeldib sulle valmistada või eelistad valmistoite osta? Kas sa seenel oled sel sügisel käinud? Milline telesaade sind paelub? Millised meedias kohatud inimesed sulle meeldivad? Kelle mõtetega nõustud, kelle omad vastukarva on?
Jne, jne. Kõik siin teemad, mida head tuttavad omavahel räägivad. Me võiks ju sinuga ka neid rääkida - paljusõnaliselt ning huviga vestelda. Su seni kidakeelsete vastuste peale ei oskagi midagi kosta.
 
arvamus 30. september 2014, kl 13.26
Olen päri ,et üksikud inimesed muutuvad kummaliseks,aga see on ka hull ,kui neid heatahtlikke abistajaid tikub ligi.Sõbrannasid tavaliselt ei pea väga paljud,kellel perekond on,aga juhututtavaid jah.Ja mida vanemaks,seda rohkem ongi juututtavaid.Aga loeb palju ka kollektiivist.Endal vanamutil on vedanud,et noorena ümbritsesid mind noored inimesed,kellega sai ka pidudel käidud,mitte pensionäridest seltskond,et ainult igal kultuuriüritusel käia ja ei kahetse ,on mida meenutada,aga kui istusin kodus ja ametis üle 20 aasta,sain jalaga tagumikku.Vot seltskonnast ja sõbrannadest.
 
issand 30. september 2014, kl 14.08
mida sa P seletad,mis noorus ja ilu käivad koos,see ka su enda ettekujutuse vili,ma pole ka enam noor aga nääd vaatan peeglisse ja tean et olen veel täitsa ilus,värvi siis silmad ja juuksed ära,ehk läheb paremaks su peegelpilt.
 
Helenavanje 30. september 2014, kl 14.24
P-l pole aega ennast värvida ega midagi muud teha ta peab siin ju vinguma ja halama :)
 
no tore siis ju. 30. september 2014, kl 14.55
no tore siis ju. Kohe hakkab tulema juttu, kuidas värvimine on tühi ja mõttetu ja kasutu. :) Pealegi on P robot, talle pole meiki vaja. Talle on vaja võlueliksiiri, mis ta rüpe jälle viljakaks teeb ja kortsud sirgu tõmbab - siis on jummala kindel, et õnn jälle õue peal on.
 
P. to roheline tee 30. september 2014, kl 17.23
Roheline tee sisaldab endas palju antioksüdante, mis meie nahaga lausa imesid teevad. Seega mõjub ta nagu imeravim — kiirendades nahaalust vereringet, rikastab see ka nahani jõudvat hapnikuvaru. Miks siis juua kohvi, mis nahast niiskuse välja viib?
 
peele 02. oktoober 2014, kl 00.27
seda teavad kõik, et sa normaalne pole!
 
pärnu 03. oktoober 2014, kl 00.18
pärnaõie tee on vitamiinidega, välismaa tee aga mitte.
 
haritlas doktrissid 06. oktoober 2014, kl 21.08
Miks ei kirjuta enam?
Kuidas jõulude aeg on läbinud?
 
mõtleks vaid 07. oktoober 2014, kl 21.35
kuidas aeg lendab, P. varsti sul jälle sünnipäev ja saad aasta vanemaks ja juba 47 kukub. ohh, õudust, vanadus, vanadus....
 
intelligensus naised 07. oktoober 2014, kl 23.03
Vanatüdruku vanus on alati kakskümmend kaks.
 
äo 09. oktoober 2014, kl 10.12
Kuidas eelmine sünnipäev välja nägi?
 
uus sõber 13. oktoober 2014, kl 02.34
Kõik,kelle vanad sõbrannad on "kadunud" ja soovivad uut vahvat tutvusringkonda,on oodatud kolmapäeviti Tallinnas kogunema,et tutvuda,mängida suhtlemismänge,grillida,leida hobikaaslasi jne.Liitu tasuta Facebookis,vaata Suhtlemisklubi "Uued sõbrad".Oled oodatud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!