Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 13. oktoober 2014, kl 15.41
No tore siis ju
Eks intelligentsus on ka suhteline mõiste.

Mu meelest ei ole intelligentne, kui keskealine naine saadab omaealisele 40a juubeliks sõnumi SA OLED RÕVE VANAMUTT.
See on kuidagi lapsik, nii räägivad teismelised.

Samuti kuidas saab olla intelligentne, kui keskealine naine vassib ja hämab ning ajab lausa absurdi suust välja.
See ei ole kuidagi täiskasvanulik käitumine.

Või näitab see kuidagi intelligentsusust ? Et näe, kuidas tema OSAKAB õelutseda ja sogada, kui OSAV ta manipuleerimises ja kellegi äralkasutamises on .
Võib - olla mõne jaoks on kellegi ärakasutamine intelligentsuse tunnus.

Kahtlemata tunneb see naine uhkust, et mul naha üle kõrvade tõmbas.
 
omg 13. oktoober 2014, kl 18.29
Pee on aktiviseerunud. Tükk aega oli temast rahu.
 
tsikibriki 13. oktoober 2014, kl 18.32
p, kui saaksin sul ka naha üle kõrvade tõmmata, tunneksin uhkust.

Sa, tohman, räägi enda tunnetest ja oma mõtetest, mitte ära soiu, kuidas äää sõbranna näää pole täiskasvanult intelligentne, vaid nagu teismeline äää.

Vassimine ja hämamine on praegusajal just edasiviiv omadus. Mida positsioonikam ja külmaverelisem olla, seda soojemale platsile jõutaksegi.
Sihukesed sinu suhtumisega tolkamid ja kinni kiilunud opakad kukuvadki auku ja jäävadki elu lõpuni sinna undama ja teisi süüdistama.
Neil on aru kinni kiilunud nagu rikkis grammafoniplaat...

Tõuse oma mülkast üles, kaua sa aeled ses soojas s'itas ja uneled ja vingud seal. Tõuse kõrgemale ja hakka nägema ja kuulma. Või oled sa pime ja kurt lisaks muule veel.
 
troll on troll 13. oktoober 2014, kl 18.59
sellist P-d võib nimetada ka trollijaks, või toodab keegi arvutiprogrammiga tekste.
Tekstis pole ju sõnagi, mida küsisti, kirjapandut oleme lugenud tuhandes erinevas postituses sama teema alt.
 
P. 13. oktoober 2014, kl 19.29
Tsikipriki
Häda selles, et mul ei ole sealt august enam kuhugi minna, jäin rongist maha.

Siiski arvan, et vassimisel ja vassimisel on vahe.
Saan aru, kui see naine vassib võõrale, kes asjast midagi ei tea. Võõras võib uskumagi jääda.
Aga mina olin ju asja sees ja tean täpselt, kuidas lood tegelikult olid.

See on umbes nii, et 2 inimest kohtusid ja suhtlesid. Paari päeva pärast üks ütleb, et nad ei ole iial kohtunud. Nagu teine ei mäletaks.
Selline vassimine on ju midagi muud, milleks seda üldse vaja, kas keegi oskab seletada ??????

Troll on troll
Ma ju vastasin kell 15.41 konkreetselt kommile.

Teiste naistega ta nii iial käituda ei julge.
 
mis me peale hakkame? 13. oktoober 2014, kl 19.53
mis me selle P jutuga siis nagu peale peaks hakkama?
 
Reelika 13. oktoober 2014, kl 22.39
Milline tähemärk oled ja on sõbranna?
 
tsikibriki 13. oktoober 2014, kl 23.56
P, kas peale rongi ja augu nagu muud polegi väää?

Sul justkui silmad on, aga kahjuks nad ei näe ja kõrvad ka puhta kurdid sul. Seepärast sa siristad seda kunagi päheõpitud laulukest ja näed vaid pildikesi ammumöödunud ajast...
Sa vaene õnnetu endavaenulik olend, mis su probleem päriselt on?
 
P. teab, kuidas lood tegelikult olid 14. oktoober 2014, kl 02.39
No ja mis siis, et sa tead, kuidas asi oli? Siin võõraid inimesi see EI HUVITA!
 
no tore siis ju. 14. oktoober 2014, kl 07.58
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
> Eks intelligentsus on ka
> suhteline mõiste.

Intelligentsus ei ole suhteline mõiste, seda saab lausa mõõta. Hea või paha olemine intelligentsile mõju ei avalda selles mõttes, et head on targad ja pahad lollid või vastupidi. Sammuti ei avalda intelligentsile mõju vanus.


> Mu meelest ei ole i
> ntelligentne, kui keskealine naine saadab oma
> ealisele 40a juubeliks sõnumi SA OLED RÕVE
> VANAMUTT.

See on sinu kui vastuvõtja hälve - sõnumi sisuks ei ole näidata oma intelligentsi, vaid konkreetselt sinusse suhtumist.

> See on kuidagi lapsik, nii räägi
> vad teismelised.

Sa liigud siis palju ringi teismeliste seltskonnas? Teismelised võivad veel palju hullemini.

> Samuti kuidas saab oll
> a intelligentne, kui keskealine naine vassib
> ja hämab ning ajab lausa absurdi suust väl
> ja.
> See ei ole kuidagi täiskasvanulik käit
> umine.

A miks ta peaks? Intelligentsi kiiks on sinul ju.

> Kahtlemata tunneb see
> naine uhkust, et mul naha üle kõrvade tõmba
> s.

See on jällegi sinu kui vastuvõtja hälve, millele ei pruugi olla reaalse olukorraga mitte mingisugust sidet.
 
Vahur 14. oktoober 2014, kl 09.23
P ei suutnud kauem olla sellest teemast eemal eks?
Näpud hakkasid suisa valutama kui ei saanud oma pähe õpitud teksti sõbrannast siin kirjutada?

Nii põnev, nii põnev, kuulame siis edasi :S
 
issand 14. oktoober 2014, kl 15.19
hakkab jälle pihta
 
P. 14. oktoober 2014, kl 18.30
Ma jäär, see naisterahvas neitsi.

No tore siis ju
Tegelikult päris õudne, kui sinuga on suhelnud 13 aastat keegi, kellel on sinusse NII ÕUDNE suhtumine.
See ei ole ju normaalne suhelda kellegagi, kellesse sa niiviisi suhtud.
 
hmmh 14. oktoober 2014, kl 20.50
P, kas sa jumalasse usud?
 
P. 14. oktoober 2014, kl 21.11
Hmmh
Ei tea, kas uskuda. Küsimuse tekitab, miks heade inimestega juhtub nii palju halba, miks just südamlikud inimesed varakult surevad või peavad palju kannatavama.

Selle naise taolised aga elavad õnnelikult ning lähevad mõnuga üle laipads, selle üle veel uhkust tundes.

No tore siis ju

Ei ole minu hälve, seda näitas see naine otse välja. Tema olekust, jutust ja käitumisest oli tunda, kui uhke ta on, et nii osavalt ullikesel naha üle kõrvade tõmbas.
Ta isegi ei varjanud seda.

Ma ei kujuta midagi ette, kõike seda see naine oma jutu ja käitumisega mulle näitas.

Pigem mind väga üllatas, et ta selline on.
Ma ei suutnud uskuda oma silmi ja kõrvu.

Siiamaani on raske uskuda.

----
See on siis sinu meelest normaalse psüühikaga naine, kes lausa 13 aastat suhtleb kellegagi, kellel on intelligetsi kiiks.

Sa tõesti pead sellist naist normaalseks ja kiiksuvabaks ??????????

Või sa ise näed kedagi, kellel su meelest kõva kiiks küljes ja hakkad temaga suhtlema ja suhtled temaga tervelt 13 aastat ?

Kuidas sa ise sellisel juhul kiiksuvaba saad olla ??????????????????

Terve mõistuse ja psüühikaga inimene ei lävigi kiiksuga inimestega.
Kui lävib, siis ju ise samasugune.

----
Ma ise ei teinud nn. "sõbrannale" iial märkusi, sest alati mõtlesin, et ma ju suhtlen temaga, mis ma ise parem olen.

----
Milles mu kiiks siis avaldub ? Sain ju väga hästi aru, et see naine hämab ja vassib.
Samuti teadsin algusest peale, et ta on peigmehe peale kade.

Või on kiiks see, et ma ei teadnud ette, et minusse suhtumine nii hull on ?

Minu kiiks oli mu süütunded ja kompleksid teiste naiste ees, pidasin kõiki naisi endast paremaks.

Kui su meelest see naine nii intelligentne on, oleks ta pidanud aru saama, miks ma nii käitun.
Aga ta ei saanud sellest aru üldse.
Süütunded oli tema jaoks tume maa.
 
P. veel to No tore siis on 14. oktoober 2014, kl 21.18
Seda ma ei öelnud välja, et saan aru, et peigmehe pärast kade on, kuna uskusin, et ma EI TOHI seda öelda, sest sellega solvan "sõbrannat", teen talle haiget.

Nii tegin näo, et usun tema umbluud, sest minu KOHUS on "sõbrannale" headmeelt valmistada ja "sõbrannale" see ju meeldis, kui ma tema häma usun.

Oleksin tundnud ennast halva inimesena, kui oleksin otse välja öelnud, et sa oled ju peigmehe pärast kade.
Ma ei suutnud seda öelda, sest see oleks "sõbranna" enesetundele halvasti mõjunud, aga minu KOHUS oli käituda nii, et teisel naisel on hea tunne.

Vaevalt sa aru said.
 
no ja mis siis? 14. oktoober 2014, kl 21.35
no ja mis siis?
kui on pretensioone pöördu politseisse.
 
lugu ilma nimedata 14. oktoober 2014, kl 21.37
kuna kogu see mula siin on ilma nimedeta, pole kedagi ka süüdistada või kellelegi kaasa tunda. Ühesõnaga, lugu jätab külmaks. See siin jääb halvasti kirjutaud jutu tasmele.

Ma olen tõesti paremaid romaane lugenud.
 
miks sa elada ei viitsi? 14. oktoober 2014, kl 21.46
http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/meelerahu/30-asja-mida-sa-ei-tohiks-endale-teha?id=69940167
-----------
vaimselt laisad inimesed on tõesti tüütud.
 
P. veel 14. oktoober 2014, kl 21.48
Lugu ilma nimedeta
Arvad tõesti, et on kohane lausa nimi kirja panna ? Nii vist käituda ei ole sobilik, nii ei tehta.

No tore siis on
Sa nii hullult materdad mind, kuigi olen ära seletanud, miks ma niimoodi käitusin ning teisiti ei suutnud.

Jääb mulje, et sa üldse ei saa mu kirjutatust aru või sa lihtsalt ei loe.

Imelikul kombel nii kaitsed seda naist.
Ta oleks võinud ju suhelda paremate naistega, aga ta ei saanud ju neid.

Intelligentne ja normaalne inimene oleks olnud sellisel juhul üksinda.
 
P. veelkord 14. oktoober 2014, kl 21.52
Miks sa elada ei viitsi
Kuidas nii ? Siin ma ju tegelengi analüüsi ning sooviga mõista.

Minu jaoks on selle naise käitumine suur müstika, loogikale üldse ei allu ju. Püüangi sellest aru saada.
Kui oleks vaimselt laisk, oleks juba ammu käega löönud.
 
tõesti ei huvita 14. oktoober 2014, kl 21.56
ma tänan, tõesti ei huvita..
kõik on kuuldud, loetud, nähtud, tehtud selle P-ga.
jube igav...
 
intelikentsed doktrissid 14. oktoober 2014, kl 22.25
Kas jõulude ajal pere juures?
 
P. 14. oktoober 2014, kl 22.44
Ei tea jõulude aega ette.

Tõesti ei huvita
Olen vastanud kommidele, mõnest kommist jääb mulje, et ei ole loetud või ei ole loetust aru saadud.
Seepärast kordangi üle.

Huvitav on see, kui meesterahvas käitub naisterahvaga inetult, tuleb palju toetavaid komme, et ole tubli, toetame sind, oleme sinuga, saada see töll pikalt, sa oled paremat väärt, armastame sind, ole tugev jne.

Kui alatult käitub naine, siis hakatakse hoopis ohrit tümitama ning inetult käituvat naist kaitsma.

Ja asi ei ole mitte selles, et teema on pikaks veninud, vaid vägagi halvustavaid ja tigedaid komme tuli päris alguses.
 
naudi 15. oktoober 2014, kl 00.33
aga naudi oma lollust siis ikka ja veel...ja kui miski ei meeldi, pöördu politseisse.
 
P. 15. oktoober 2014, kl 01.54
Eelmisele
Kas sa oled alati kõiki inimesi ja olukordi ette ära näinud ? Eriti, kui inimene on aastaid teistmoodi käitunud ?
Tead kohe ette, et hakkab nüüd hoopis niimoodi käituma ?

Selle naisolevuse vassimist ja hämamist ma küll ette näha ei osanud.

No tore siis ju

Sa ajad segi alateadvuse ja mõistuse.
Intelligentse inimesena võiksid teada, et neil ei pruugi olla mitte mingit seost.

Mõistusega võid aru saada, kuid alateadvus käsib käituda hoopis teisiti ning sel on meeletu jõud.

Tundub, sul ei ole sellega kokkupuuteid, sellepärast sa ei saagi aru. Mõistetav.

Sa nagu ei saa aru alateadvuse jõust, aga mängid kangesti ninatarka.
 
ang 15. oktoober 2014, kl 02.47
Endisest sussist P.-st on saanud suht lõvi.
 
probleemike 15. oktoober 2014, kl 02.56
aga mis P probleemike nagu päriselt on?

ma arvan, et siiski keegi tõmbas uuesti kirjutamisprogrammi käima ja reaalset inimest sellisel kujul ei eksiteeri. Pole ju tõestust, et eksisteeriks.
 
hmmh 15. oktoober 2014, kl 07.10
> Mõistusega võid aru saada, kuid alateadvus käsib käituda hoopis teisiti ning sel on meeletu jõud

No aga sinu sõbrannat sundis ka alateadvus käituma mittemõistuspäraselt ja sinu seisukohast alatult. Inimesed käituvad sageli ebaloogiliselt. Võib-olla oligi ta lihtsalt rumal ja kuri inimene. Mis tähtsust sellel enam on? Mida see enam muudab? Buddha ütles, et kui sind on tabanud mürgine nool, siis tuleb see kiiresti välja tõmmata ja hakata haava ravima, mitte maha istuda ja targutada, et kust see nool küll tuli ja kes selle valmistas ja kas see meister oli vasaku- või paremakäeline jne.

Võta kätte ja tee midagi: mine Toidupanka vabatahtlikuks. Suhtled uute inimestega, sisustad vaba aega ja näed, et on inimesi, kelle elu on veel hullem kui sinul. Või mine mõnda usukogudusse, seal leiab eriti kiiresti uusi tuttavaid. Või mine rahvatantsutrenni vms. Peamine - mine arvuti tagant välja.
 
P. to Ang 15. oktoober 2014, kl 14.23
Ang
Ei ole ma mitte mingi lõvi, aga kui keegi päris lollusi kirjutab, siis see häirib küll.

Pealegi ei ole minu TAGANTJÄRGI rusikatega vehkimisest mitte mingit kasu, aega tagasi ei pööra ja sellest ei muutu mitte midagi.

Kui see naine üle mõistuse häma ajama hakkas, siis see muidugi ärritas.

Arvan igaühte häirib, kui talle sulaselget umbluud räägitakse. Oleneb küll, kes räägib ja mis olukorras ise oled.

----
Mind lõi täiesti pahviks, kui see naine ütles, et oli peigmehe ajal minu pool, sest mina tahtsin.
Tema tahtis olla oma nn. "peigmehe" juures.

See on ju sulaselge häma.
Minu palvel ei liigutanud "sõbranna" lillegi ja see nn. hädaabi - "peigmees" ei huvitanud teda üldse.

Paistad kangesti tark olema ja ilmselt oled ka tark, aga psühholoogiast sa antud olukorras aru ei saa.

Reageerin sellepärast nii, et sain ebaõiglaselt väga haiget.
Kui jagaksid psühholoogiat, saksid aru, mitte ei tembeldaks kedagi lõviks.

----
See vassimine oli mulle täielik shokk, väga alatu ja ärritav.

Targa inimesena peaksid mõistama, aga nagu näha, sa näed asju oma mätta otsast, mis ka arusaadav.

Kui inimene ise ei ole antud olukorras olnud, siis ei saagi aru.
Palju neid tarkasid tegelikult on ?

----
Siin tehakse mulle selgeks, et mul intelligentsi kiiks ja mõistuse puudujääk.
Aga kui arukalt selgitan, siis kohe lõvi.

Olen ma nii või naa, ikka häda, ikka paha, ikka ei sobi.
Ainult see aferist - naine on tubli ja õige, tema võib mulle igasugust häma ajada, talle on kõik lubatud.

Aga mina ennast üldse kaitsta ei tohi, kohe ironiseerimine, et lõvi.

----
Muide ei ole ma siin midagi halvasti öelnud. Lihtsalt selgitan, MIKS nii käitusin.
Et siis minuga tohib alatult käituda, aga mina kohe mitte midagi öelda ei tohi ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!