Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Ang ja Hmmh 15. oktoober 2014, kl 14.32
Ang
Selle lõvinduse kohapealt see naine naerab naba paigast, et ehhhhee loll olid, hale oled, PUGEJA, tema ei olevat minusuguse HALEDA kujuga mitte kunagi suhelda tahtnudki.

Talle tegi hullult nalja, kui ma midagi ütlema ehk lõvitsema hakkasin. Irvitas nagu segane. Muudkui ehhheee, ihhhiiii.

Hmmh
Selles püüangi aru saada, mis seda naist nii absurdselt käituma sundis.

Saan muidugi aru, et oma umbluuga näitas suhtumist minusse. Aga ikkagi, kas täiskasvanul ei ole imelik nii käituda. Kuidas tal endal vastik ei ole ?

Ja kust otsast ta ise parem oli ? Täpselt samasugune põlualune ja teiste naiste poolt tõrjutu.
 
no tore siis ju. 15. oktoober 2014, kl 15.22
No tore siis ju. :) Blaaa-blaaa-blaaa-blaaaaaa. :)
 
sõnakasutus 15. oktoober 2014, kl 18.20
no P jutt ju sõnade ja lausete kaupa see, mida juba siin ta ise või troll või kirjutusprogramm kirjutanud on. ei veena, et tegemist reaalse inimesega.

Pealegi, kuidas teiste inimeste jaoks nende elu kvaliteeti selline kirjatükk siis nagu tõstaks?
 
P. 15. oktoober 2014, kl 23.23
Eelmisele
Vaat enda sõnakasutust ma ise kriitiliselt hinnata ei oska, seda oskavad kõrvalseisjad.

Aga kuna olen elus enamus aja üksinda, sõbrannasid ei ole, siis ei ole ju mitte midagi imelikku, kui mu sõnaseade on teistest erinev.

Eks need, kes on väga palju aega üksinda, väljendavadki ennast teistmoodi.

Muidugi vahe on, kas ollakse üksinda oma soovil või vastu tahtmist.
Mina ei taha üksinda olla, aga olen, mis parata.
 
ang 15. oktoober 2014, kl 23.43
Kui ma sind lõviks nimetan, siis mitte seoses sõbrannaga, vaid selle põhjal, kui ülbeks ja ebaviisakaks sa siin teiste kribajate vastu muutunud oled.
 
ei ole usku 16. oktoober 2014, kl 02.45
ei ole usku, et tegemist tegeliku inimesega.
sellist imelikku teksti pole ju keeruline toota.
 
no tore siis ju. 16. oktoober 2014, kl 10.38
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks need, kes
> on väga palju aega üksinda, väljendavadki e
> nnast teistmoodi.

Njuuu, njuuuuu ... Robotid väljendavadki ennast teistmoodi. :)
 
P. to Ang 16. oktoober 2014, kl 16.40
Kui mulle kirjutatakse ülbusi ja alandusi ja jaburdusi, kas pean alandlikult aitäh ütlema ?

Olen ka tigedate kommide autoritele aitäh öelnud.

Kui olen pikalt kirjeldanud, miks nii käitusin, mida mõtlesin ja ikka tuleb risti vastupidine komm, nagu ma ei oleks mitte midagi kirjutanud .

Ja ma ei saagi aru õelutsevatest kommidest, milleks. Olen kommijatele võõras inimene, siin on ju lausa õelaid komme.

Saa aru, ei meeldi mulle üldse ülbitseda, aga kui minuga sõna otseses mõttes õelutsetakse, kuidas ma pean vastama ?

Muide olen püüdnud ka teadlikult õelutsejatele viisakalt vastata.
Vahel lausa kardan komme lugeda, et mis õelus sealt tuleb, võtan kõike väga südamesse.

----
Siin küll anonüümne, aga ikkagi elan komme sisimas raskelt üle, on ebaõiglased ja teevad haiget.

Mõnda kommi lugedes ahmin õhku, et milleks küll vaja sellist õelust kirjutada.
No ei saa aru.
 
P. to Ang veel 16. oktoober 2014, kl 16.45
Konstruktiivne kriitika, arukas mõttevahetus on alati meeldiv ja selliseid komme on siin ka.
Olen nendele kirjutajatele väga tänulik.

Ei ootagi, et keegi mind haletseks ja seda naist kiruks. Ei oota.
Ootan ARUKAT mõttevahetust, aga tihti teevad siinsed õelad kommid mu enesetunde palju halvemaks.

Siin mõni on tunnistanud ka, et susib, provotseeris mind meelega, et reaktsiooni näha.
See on umbes nagu koolis, kus ullikest provotseeritakse ning siis kiusajad vaatavad, kuidas ullike reageerib.
 
P. 3-kord to Ang 16. oktoober 2014, kl 17.12
Kui ma siin õelutsemistele üldse ei reageeriks, siis see näitab ju, et mõtlen endiselt, et kõik naised on minust paremad, tublimad, targemad, õilsamad ning kõikidel naistel on õigus minusugust ullikest mõnitada.

Et siis minule tohib igasugu õelust kirjutada, mis pealegi väga haiget teeb, aga ma pean alandlikult edasi koogutama ja noogutama, nagu ma enamus elu teinud olen.

----
Enamjaolt kardangi komme lugeda, sest väga ebaõiglasi õelutsemisi on, mis tuju täiesti ära rikuvad.

Olen küll ja küll komme lugedes nutnud, sest kisuvad haavad lahti.

Muide õiglane kriitika ei tee haiget.
 
ang 16. oktoober 2014, kl 18.17
Ise kisud oma haavu lahti, mitte keegi tene siin. Sule öeldakse, et sa oled konkreetselt praegu nagu mutta kinnijäänud põder, tammud ja tammud sama koha peal, PREAGU, ja vastus on silult mis? "aga sõbranna..."

Ma õelaid komme sulle pole eriti märganud, küll aga seda, et 99% ülejäänud seltskonnast räägivad TÄNASEST päevast, sina aga mingist eelmise sajandi iidamast ja arvad, et kõik, mis öeldakse, on sinu ja sõbranna khta, No ega ei ole küll. Sõbranna ei huvita siin kedagi peale sinu.
 
Reelika 16. oktoober 2014, kl 18.28
millal sa siin blogiga alustasid?
 
P. to Ang 16. oktoober 2014, kl 18.59
Kuidas ei ole õelaid komme ? Olen püüdnud neile isegi viisakalt vastata tänutundest, et mulle üldse vastati ja ilusasti selgitada, miks ja kuidas, kuigi olen seda juba niigi korduvalt kirjutanud.

Vahel lihtsalt ei jaksa enam ilusasti vastata ja siis olen samaga vastu nähvanud. Kusjuures vastupidiselt su arvamusele ei meeldi mulle nähvamine.
Mul endal pärast vastik tunne.

Näiteks korduvalt on nähvatud, et vaene sõbranna sai aru, milline sa oled ja lõpuks tegi õige otsuse.
Kas see ei ole õelutsemine ?

Esiteks "sõbranna" teadis ALGUSEST PEALE, milline ma olen. MA OLIN ÜHESUGUNE ALGUSEST LÕPUNI, SEL NAISEL OLI LIHTSALT HEA ÄRA KASUTADA.

Samuti oli tal võimalus minuga üldse mitte suhtlema hakata, see oli tema algatus. Mitte keegi ei sundinud.

Ta läks teadlikult ullikese ärakasutamise peale välja.

Oeh, olen seda nii palju kirjutanud.

Seepärast on mul väga raske mõista nn. "sõbrannat", kes minu kallal ilkumist silmnähtavalt nautis.
 
ang 16. oktoober 2014, kl 19.56
Nooh, pole ime, et sul sõbrannat on raske mõista, sa ei mõista ka kedagi siinsetest ju.

Ma ütlesin selge sõnaga, et sõbranna ei huvita. Mis on vastus? Loe ise:

"Esiteks "sõbranna" teadis ALGUSEST PEALE, milline ma olen. MA OLIN ÜHESUGUNE ALGUSEST LÕPUNI, SEL NAISEL OLI LIHTSALT HEA ÄRA KASUTADA.

Samuti oli tal võimalus minuga üldse mitte suhtlema hakata, see oli tema algatus. Mitte keegi ei sundinud.

Ta läks teadlikult ullikese ärakasutamise peale välja."

Katsu aru saada - mind EI HUVITA su sõbranna.
 
P. to Ang 17. oktoober 2014, kl 01.30
Sain aru, sind ei huvita.

Aga enamus õelates kommides on ju nn. "sõbranna" tihtipeale sisse toodud, järelikult huvitab, kui ta ikka ja jälle jutu sisse tuuakse.

On küll nii olnud, et ma ei ole sõnagi "sõbrannast" kirjutanud, aga tuleb kelleltki halvustav komm, kus "sõbranna" jälle sisse tuuakse.
Ja muide seda on olnud korduvalt.
 
P. veel to Ang 17. oktoober 2014, kl 01.36
Olen kogu aeg kartnud lugeda vastuseid, sest see on minu jaoks hell teema ning võtan komme väga südamesse.

Tihti hirmuga loen, et mine tea, mis õelusi kirjutatakse. Ja mul jälle nii paha olla.
Ju see on haavatava inimese viga, et kõike nii hinge võtan.
 
ang 17. oktoober 2014, kl 07.00
No aga ÄRA kirjuta rohkem enam sõbrannast. Kirjuta oma päevast. Ja mitte kolme sõnaga. Mine kinno ja pärast kirjuta, mida sa filmist arvad. Kinno võid ju ometi üksi minna. Küsi siitsamast, kas keegi oskab filmi või raamatut soovitada.
Ja ühel päeval sa näed, et kellelegi siit meeldib sama film, sama raamat... Siis räägid nendega nendest. Ja ära siis sõbrannat maini. Mälestused, millest lahti ei saa, "lindistatakse üle", ehk tekitatakse uusi ja uusi mälestusi, mis ebameeldiva ikka kaugemale minevikku lükkavad. Vahel ronivad nad sealt ikka välja, aga siis topitakse nad väevõimuga tagasi sinna, kus nende koht on - hallis tolmuses taganurgas, tabaluku all.
Pane omale juba praegu kirja - detsembris on kinodes film The Good Lie. Mine KINDLASTI seda vaatama. Sinna on küll aega, aga enne seda leiab muudki. Kohtunik, Maagia kuuvalgel jooksevad praegu. Mine vaata neid ja siis tule räägi, mis arvasid.
Ja sõbranna kohta ära räägi sõnagi.
 
no tore siis ju. 17. oktoober 2014, kl 08.15
P. veel to Ang Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tihti hirmuga loe
> n, et mine tea, mis õelusi kirjutatakse. Ja
> mul jälle nii paha olla.

Sa oled masohist - kardad, aga ikka loed. :) Sõltlane, tead, mis narkots suga teeb, aga võtmata ka ei saa jätta. Loomulikult on sul arvamus - "I dont`t like drogs, but the drogs like me." Kõik teised on ümberringi vastutavad sinu eest, kasva suureks ükskord.
 
P. 17. oktoober 2014, kl 14.06
No tore ju
Eksid. Ei ole massohist.

Kirjutan sellest, et SELGUST saada ja ootan ARUKAID vastuseid.
Konstruktiivne kriitika on teretulnud, mitte lahmiv õelutsemine.

Ei kirjuta ju siin naljapärast, vaid tõsine soov on mõista ja piinast lahti saada.

Ang
Olengi kirjutanud muudest asjadest, aga ikka mõni toob jälle selle naise jutu sisse.

Samas inimene kirjutab siin ikka sellest, mis haiget teeb.
 
P. veel 17. oktoober 2014, kl 14.09
No tore siis ju
Pigem olen siin hoopis optimist, sest loodan, et lahmivad tigedad kommid lõpevad ning tulevad ainult arukad.

Tegelikult ma alati imestan, kui õelutsetakse, sest milleks, ei ole ju vaja võhivõõraga õelutseda.
Ma lihtsalt ei saa sellest aru.
 
P. veel 17. oktoober 2014, kl 14.20
No tore siis ju
Milleks sa lahmid ? Kes minu eest vastutab ?

See naine paneb ju võigast naeru, irvitab ja mõnitab kuidas jaksab.
Või tema vastatab ? See naine valab enne oma okse mulle pähe, nagu ta ükskord ütles.

Toon näite.
Peigmees oli juba ära läinud.
Sel naisel oli süda paha, oksendas ämbrisse, hakkas järsku võikalt hirnuma, et kallab oma okse mulle nüüd pähe.

Kangestusin, sest sain aru, kui õudne suhtumine tal minusse on.

----
Mis vastutuse jurast sa kirjutad ? Sel naisel on ju hea meel, et ma head meest ei saanud ja tal on sügavalt ükspuha, mida ma tunnen ja mõtlen.

Või arvad lapsikult, et seda naist annab vastutama panna ?

Ta peeretab mulkle näkku ning kallab veel oma okse mulle pähe irvitades pugeja.

Nagu mingi haigus see sinu vastutuse jutt.
Mitte keegi teine ju ei vastuta, teistel on sügavalt ükspuha.

Või sinu arust on keegi mu kõrval, kes minuga koos piinleb ?
Ma ei näe siin küll kedagi.

Nii et lõpeta see kiuslik vastutuse jutt, see sul puhas kiusujutt.

Otse loomulikult ei kanna tagajärgi mitte keegi peale minu.

Ja kes need teised su meelest siin on ? Kirjutasin siiski ainult ÜHEST inimesest, mitte teistest.
Või sa ei ole üldse lugenud, lahmid huupi.
 
Helenavanje 17. oktoober 2014, kl 14.21
Sinuga õelutsetakse sest sinu pidevalt korduv ja ajuvaba tekst ajab kõiki närvi ja vihaseks. Saad aru?
Miks sa ei lõpeta siin kirjutamist, suutsid ju nädal aega eemal olla, miks nüüd jälle alusad selle vana joru kirjutamist?
 
P. veel 17. oktoober 2014, kl 14.25
No tore siis ju
Sa kohe mõnuga naudid õiendamist, kui ise ei ole samas olukorras olnud ?
Tekib küsimus, mis sul viga on, et nii õel oled ?

See naine ju nii väga tahtis, et ma peigmehest lahku läheksin ? Sinu sõnavara kasutades miks ta ei võiks minuga koos vastutada, sest TA ISE JU NII VÄGA TAHTIS SEDA.

PEIGMEHEST LAHKUMINEK OLI JU SELLE NAISE SOOV, MITTE MINU.
Mina ju sisimas ei tahtnud lahku minna.
 
P. 17. oktoober 2014, kl 14.29
Helenavanje
Olen ka korduvalt kirjutanud, et eriliselt vihane õelutsemine oli KOHE ALGUSES, ei olnud ma siis mitte midagi korrutanud, alles alustasin teemaga, ei olnud enamus asjadest üldse kirjutanudki.

Kommijad üldse veel ei teadnudki, kuidas asi oli, aga väga hullud õelad kommid tulid KOHE.
Ehmatasin kangeks, et mis küll inimestel viga.

Nii et ei ole korrutamises asi. Ilmselt osadele meeldib susida, halvasti öelda, haiget teha, aga MIKS, mis on nende inimeste probleem.
 
P. to Ang veel 17. oktoober 2014, kl 14.33
Vaata, ikka viib m6ni kommija jutu selle naise peale. Osadele kohe meeldib, sest on aru saadud, et nii saab mulle k6ige hullemine haiget teha ning m6ni naudib, kuidas ma siis valus piinlen.
 
Helenavanje 17. oktoober 2014, kl 14.48
Sa ei saa minu jutu mõttele pihta....

Kohe alguses hakkasidki sinu pihta õelad kommentaarid tulemas, sest kohe alguses oligi näha kuhu see teema välja jõuab. Ehk siis mitte kuhugi. Sinu "eludraama" (nagu see sulle ilmselgelt on) on iga normaalse inimese silmis suhteliselt tühine hetkeline elu madalseis. Meil kõigi on selliseid hetki olnud ja sellegipoolest on kõik sellest üle saanud ja edasi elanud.
Mida aga teed sina? Jaurad mingil mõttetul teemal, nüüd juba, SADU lehekülgi ja mitte mingit uut infot sa meile ei anna, ainult korrutad nagu papagoi oma hullunud inimese teksti ja loodad abile.
Meie ei saa sind abistada, saa sellest aru. Ennast aidata saad sa vaid ise!
 
P. veel to No tore siis ju 17. oktoober 2014, kl 14.50
Mul on sulle palve.
Ole nii kena daam, palun mitte mulle vastata, ole nii tubli, siin foorumis on palju teisi, kellega sa kirjutada saad.

Eks, ole nii pai, k6ike ilusat sulle.
No ei ole mulle vaja seda l6putut ilkumist.

Arukas, konstruktiivne kriitika on teretulnud.
Samuti arukad kommid, hindan neid k6rgelt.

See vastutuse jutt on sul selge kius. On siis keegi minu juures minuga koos vastutamas _
Ei ole 13 aastat siin mitte kedagi peale minu.

Loodan, et sa enam mulle ei vasta, sest midagi arukat sealt ei tule. Ole nii kena.

V6i teistega ei saa sa nii teravalt hammast teritada ...
 
P. to Helenavanje 17. oktoober 2014, kl 15.02
Sa oled kohe tulevane andekas poliitik. Kohe on sul küsimuse peale "andekas" õigustus varnast võtta.

Või siin kohe selgeltnägijad. Kohe esimese kommi peale teavad kõike ette.
Aga kui midagi täpsemalt küsida, siis ei teata.

Tegin teema ja kohe tulid tigedad kommid.
Väga EBAÕIGLASED JA ÕELAD.
Ma ei olnud veel mitte midagi kirjutada jõudnudki, ESIMESE kommi ehk teemaalgatuse peale tuli kari õelaid komme.

Kusjuures õelutsejad ei teadnudki, kuidas asi tegelikult oli.

Kui kõik selgeltnägijad on, kuidas nad siis ei teadnud, kuidas asi tegelikult oli ?

Ja mida siis selle ebaõiglase õelutsemisega saavutada sooviti ?

Milleks see mõttetu õelutsemine siin ?

Ütlen sulle saladuskatte all, kui sa selgeltnägijana veel piisavalt selgelt ei näe.

Nimelt kõik need õelutsemised teevad asja minu jaoks palju hullemaks ja teevad väga haiget.

Mida rohkem õelutsetakse, seda rohkem halba mulle tehakse ja seda pikemaks kõik venib.
 
Helenavanje 17. oktoober 2014, kl 15.06
Ja sellele vaatama ei lõpeta sa siin kirjutamist sest...?
 
Helenavanje 17. oktoober 2014, kl 15.09
Siin on su esimene teema, loe nüüd need sajad leheküljed uuesti läbi ise ja mõtle kas kõik on sul siia tuhandekordselt läbi nämmutatud või mitte?
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,13060089
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!