Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
omg 17. oktoober 2014, kl 20.23
Kusjuures kui sa loed, siis ma algselt ei kirjutanudki sulle, sest see on täiesti mõttetu ettevõtmine. Ilmaaegu tõmbasid end käima.
 
terri 17. oktoober 2014, kl 22.24
Jumal, milline õel ja ebameeldiv inimene on P Või siis täiesti sassis psüühikaga

Mis moel sina eriline ja ainus eksemplar oled, kes naise käsul on oma elu tuksi keeranud???

Mina nt noore pliksina sain töökaaslasega sõbrannaks, inimesi eriti ei tundnud ja olin õnnelik, et oma esimeses töökohas kohe minust pisut vanem naisterahvas oma sõprust mulle pakkus...
Edasi aga olin sihukeses puntras tänu sellele naisele, et praegu, kui tagasi mõtlen, siis ihukarvad tõusevad püsti.

Sinu lugu on minu loo kõrval nohu ja ma võiksin samamoodi siin niuksuda ja halada ja unnata, aga mis mõte sel oleks.
Olnut nagunii muuta enam ei saa, tuleb edasi elada, mis muud.
Ma ei kavatse oma ülejäänud elu ometi mingi kunagise asja pärast hävitada. Peaksin peast täiesti soe olema ja ennast ikka väga vihkama, kui ma TÄNA uluksin taga seda naist, kes praktiliselt täiesti teadlikult mulle vee peale tõmbas, et ise kenasti ja puhtalt kõigest välja tulla.
Võiksin talle kätte maksta, võiksin tema elu samamoodi hävitada, aga mida see minu elus praegu paremaks muudaks. Mittekui midagi..
Ja seepärast olen kõik temaga seonduva oma elust välja lülitanud. Uskumatu ehk, aga praegu siin sulle, P, seda kirjutades, on mul tunne, nagu kirjutaksin kellegi teise lugu, mitte omaenesega juhtunut.
Minu enda elu. Ma ise olen enda jaoks ju kõige olulisem siin maailmas ja juba armastusest enda vastu ei saa lasta kunagistel asjadel tervet oma elu tuksi keerata. Ei saa lasta inimes/t/el, kes on su elu parima osa hävitanud, terve edasise elu seda aina ja aina edasi hävitada...

No ei.Uks kinni ja mitte mingit järeleandmist....
Elus on niiiii palju võimalusi ja kui ei saa nii, siis saab naa ja kuidagi ikka saab.Alati saab. Kõik saavad. Saad sina ka, P, kui sa vaid tahad.
 
P. to Terri 17. oktoober 2014, kl 23.19
Ole nii kena, palun ära hakka õelutsema.


Tegelikult tunnen ennast siin jageledes väga halvasti, sest see jagelemine siin ei ole ju üldse vajalik ja on väga ebameeldiv.

Olen väga tänulik konstruktiivse ja aruka kriitika eest.

Kuna olen eluaeg pidanud teisi naisi endast paremaks, siis ma olen tümitamisega harjunud, aga see on siin mu jaoks lihtsalt hell teema.

Uskusin lapsest saadik, et kõik tüdrukud on minust paremad, tublimad, õilsamad ning mina olen nende ees süüdi paljalt sellega, et siia ilma sündisin.

Kaua aega uskusin, et kõik naised on minust paremad.

Osad kommid siin teevad lihtsalt haiget ja panevad vastu nähvama.

KAS SA JÄID TÄNU OMA NAISTUTTAVALE LASTETUKS JA ÜKSIKUKS ?????????????????
Kui ei, siis sa ei saa kaasa rääkida.

Kui peigmehe lugu ja aborti ei oleks olnud, oleksin ammu selle naise õelutsemise unustanud.

Pere loomine on igale naisele nr.1.
Kui sul on pere olemas, on sul muidugi kerge tänitada.

Minuga on ka teisi naisi inetult käitunud, aga nendega ei ole saatuslikke tagajärgi.
Ei mõtlegi nende peale.
Näiteks üks Vene neiu kutsus kamba kokku ning andis tossikesele ( mulle ) kambaga peksa.
Enne seda oli ta ka minuga inetult käitunud.
Kutsus näiteks oma sõbrad, et need minuga seksiks ja rõvetseks.

Ma õnneks sain jooksu, olin siis süütu veel.
Sain täieliku shoki, jooksin nii et veremaitse suus.
Aga need ja teisedki inetud käitumised olen juba unustanud,
Kui ei, siis sa ei saa kaasa rääkida.
 
P. veel to Terri 17. oktoober 2014, kl 23.21
Kui ma oleksin armastatud mehelt saanud lapsed, siis oleksin selle naise ammu unustanud ja ei põeks üldse.
Mõistad ?
 
ang 17. oktoober 2014, kl 23.50
terri: "Elus on niiiii palju võimalusi ja kui ei saa nii, siis saab naa ja kuidagi ikka saab.Alati saab. Kõik saavad. Saad sina ka, P, kui sa vaid tahad."

P.: "ära hakka õelutsema."

Vaat see on tase. Uskumatu lihtsalt.
 
äääää 18. oktoober 2014, kl 07.07
mis porri te siin kerite?
 
mh 18. oktoober 2014, kl 08.53
P-d häirib kõik, mis suunatud sellele, et ta võiks iseennast või oma mõttemaailma kuidagi muuta :)
 
kulla P. 18. oktoober 2014, kl 09.36
Ei ole lapsesaamine igale naisele nr 1. Rohkem ei viitsi seletada, sest pole kasu. Sa ketrad oma plaati edasi.
 
issand 18. oktoober 2014, kl 10.25
see et sa oled lastetu ja üksik on puhtalt ju sinu enda süü,kohe mitte ei saa aru ,kes siis selles nüüd süüdi peaks olema,ja luba naerda,armastatud mehe laps!!!! sa oled korduvalt öelnud ,et armastust ju polnud,sulle lihtsalt ei mahu pähe ,et sa loll olid ja seda kõike endaga teha lasid.Siin ju pole vaja rohkem kõrgemat matemaatikat,lihtsalt ei saa aru mida siin nüüd kõik sulle ütlema peaksid et sul parem hakkaks ja üldse, lapse saamiseks pole ka teab mis keemiat vaja,otsi mingi polt siis,kes tite teeks.Aga ilmselt pole asi üldse selles,sa ei tahagi seda pereelu ja last ,sa ulud oma mineviku meest taga,kelle sa ise ära ajasid!!See sõbranna mula on ainult ettekääne
 
Stefani 18. oktoober 2014, kl 11.41
Kuidas veetsid töö puhkust sel aastal?
 
P. 18. oktoober 2014, kl 14.47
SAAGE OMETI ARU-SEE NAINE HÄVITAS MU ELU!

Küsite miks, miks, kuid minu selgitustest ta aru ei saa. "Söbranna" oli enesekindel naine, minul enesekindlus puudus . Ma poleks armastatud meest minema saatnud kui oleksin enesekindlam olnud.
 
P. 18. oktoober 2014, kl 16.23
Issand
Ei ole öelnud, et ma armunud ei olnud.
Ütlesin, et tundsin, et ma ei ole nii head meest väärt ning et ma ei tohi teiste naiste eest teda ära võtta.
Ning see naine suurendas seda tunnet.

Eelmine komm ei ole minu.

Nn. "sõbranna" oli teistega väga ebakindel ning kartis, et endale armastust ei leia.

Minust käis tal lihtsalt hammas üle, muud ei midagi.
 
P, veel 18. oktoober 2014, kl 17.10
Ikkagi paneb imestama, miks hakatakse seda tümitama, kellega on halvasti käitutud ning kes ise hästi suhtunud.

Kui mõnda kommi lugeda, siis jääb mulje, et hea suhtumine on ohmuluse tunnus.
Nii see naine arvaski, et kui oled hea, siis oled opakas.
Kuigi ta ise püüdis jälle teiste naistega kangesti hea olla, aga ennast ta ju ei näinud.
 
issand 18. oktoober 2014, kl 17.59
mida sa siis lõpuks tahad ,mida me kõik siin sulle nüüd siis ütlema peaksime,mida sa reaalselt oled teinud SELLEKS ,et su eluke PRAEGU PARANEKS?
 
ang 18. oktoober 2014, kl 18.48
Ma katsun korra veel, kuigi olen suhteliselt kindel, et tolku sellest pole.

"Ikkagi paneb imestama, miks hakatakse seda tümitama, kellega on halvasti käitutud ning kes ise hästi suhtunud."

sest et see halvasti käitumine oli miljon aastat tagasi, sest sinu hea suhtumine oli miljon aastat tagasi, sest meil kõigil on konkreetselt kopp ees sellest, et sa minevikus elad ja iga hinna eest keeldud 2014. aastasse tulemast, sest ka oled siinsete kirjutajate vastu ebaviisakas. Ja sellepärast, et sa kujutad ette, et sind tümitatakse, sest sinu jaoks on iga asi tümitamine, mis pole sulle kooris kaasanutmine. Selle pärast.
 
P. 18. oktoober 2014, kl 18.49
Issand
Lihtsalt püüan selgust saada.
Kui ma selle naise mõttekäiku mõistaksin, oleks ka kergem üle saada.

Aga kahjuks osad kommid teevad ülesaamise minu jaoks palju raskemaks.
 
P. to Ang 18. oktoober 2014, kl 18.53
Tigedad sõnumid tulid KOHE, kui seda teemat üldse kunagi alustasin.

Kirjutasin lühikese teemaalgatuse ja kohe tuli kari tigedaid sõnumeid, mis tummaks võtsid.
Ei saanud siis kellelgi kopp ees olla, keegi veel ei teadnudki midagi, ma ei olnud jõudnud kirjutama hakatagi.
 
ära kujuta ette 18. oktoober 2014, kl 19.12
P ära valeta, polnud alguses mingeid teab mis tigedaid komme. Avaldati imestust, et mispärast peaks üksiku naise elu põrgu olema, kui ometi on lõputult võimalusi oma elu huvitavaks teha. Anti soovitusi sulle, aga sina hakkasid kohe vastu vaidlema. Ja olid kategooriline, et kui kellegi meelest polegi üksiku inimese elu põrgu, siis järelikult valetab.
Sa kujutad ikka väga palju asju ette endale, mine arsti juurde.
 
ang 18. oktoober 2014, kl 19.49
Üksiku naise elu põrgu teema polnud siin sugugi esimene selleteemaline jada. P. oma reeturliku sõbrannaga on siin juba aastaid figureerinud.
 
kkk 18. oktoober 2014, kl 21.04
Haige inimene.
 
issand 18. oktoober 2014, kl 21.22
ja huvitav kuidas siinsed inimesed saavad selle naise mõttekäiku sulle siis lahti seletada siin,seda pead sa ikka temalt endalt küsima ja milleks seda üldse vaja on ,mis siis sinu jaoks nagu muutub??Mida sa temalt ootad, aru ma ei saa?? Minuarust vist juba kolmas aasta hakkab jooksma ,P ja tema sõbranna müstilised seiklused
 
P. 18. oktoober 2014, kl 23.13
Ära valeta
Kui tegin päris alguses "sõbrannast", tulid KOHE väga tigedad kommid.

See oli siis, kui ESIMEST korda sellest üldse juttu tegin.
Keegi veel ei teadnudki midagi.

Kui sa ei tea, millest ma räägin, ära hakka ilmaasjata süüdistama. Mul on kõik väga hästi meeles ning ALGUSES sellist reaktsiooni ma küll ei oodanud.

See teema, millest sa kirjutad, ei olnud esimene.
 
P. to Terri 18. oktoober 2014, kl 23.53
Kas sina jäid samuti selle naise süül armastatust, tema lapsest ja pererõõmudest ilma ja veel jõhkramal moel, kui minu lugu sinu kõrval nohu on.

Jrelikult sinu naistuttav sundis sind palju julmemate meetoditega pereelust loobuma ning nüüd oled elu lõpuni üksik ja õnnetu. Oli nii ?
 
P. veel 18. oktoober 2014, kl 23.56
Kui sina nimetad pereelust ilmajäämist nohuks, siis sa ilmselt ei teadvusta seda üldse endale.

Kuna sul endal on pere olemas, siis sulle ei jõua pärale, mida tähendab päriselt üksinda olla, sa arvad, et see nagu tühiasi.

Enamus naistele on see tragöödia.
 
P. veel to Terri 18. oktoober 2014, kl 23.57
Viimane komm on Terrile.
 
P. veel to Terri 19. oktoober 2014, kl 00.10
Kuidas sa saad öelda, et pereelust ilmajäämine on nohu ?

See on üks suurimaid õnnetusi naise elus.
 
omg 19. oktoober 2014, kl 05.52
Sa kirjutad kolm kommi, et sama asja öelda. Saad aru sa vajad abi psühholoogi abi, et mõtteid korrastada. Mida sa kordad siin juba varem öeldut.
 
issand 19. oktoober 2014, kl 09.37
jumal küll,see et sa pereelust nüüd ilma oled on ju sinu valik,kes sul on keelanud otsida endale mees ja saada laps,ega siis üks mees ja abort pole ju elu lõpp,sul on olnud üle 10 aasta endale leida uus elu.Huvitav et sa just seda aborti niimoodi põed ? Kas arstid on sind viljatuks kuulutanud??
 
P. to Issand 19. oktoober 2014, kl 13.59
Kas arvad, et südant saab sundida ?
Et 33+ vanuses on nii lihtne leida keegi, kellesse sina armud ja kes sinusse armub ?

Oletame, et keegi armus minusse. See tõenäosus on üliväike, et ma vastu armun. Või siis vastupidi.

Kui mul tekkisid kellegi vastu tunde, kuidas saan sundida inimest endasse armuma ? Sellised vastastikused armumised tekivad tavaliselt noores eas.

Ma ei tea, kas muutusin 13a tagasi viljatuks, sest seda kontrollida ei ole saanud.

Kui ikka mingit suhet looma hakata, peab partner sulle tõsiselt meeldima ja sina talle ka.
Ei ole see 30-ndate teisel poolel nii lihtne, et sellist üldse kohtad.

Sa kirjutad nii, nagu see oleks poodi minek. Et meeldib see sai ja võtan.

----
Huvitab, kas sa looksid suhte ja teeksid lapse mehega, kes sind väga tahab, aga sinul ei teki mitte mingeid tundeid ?

Ja kui jälle minul tekkisid tunded, siis teisel poolel ei tekkinud ning nii mingit suhet tekkida ei saagi.
 
P. veel to Issand 19. oktoober 2014, kl 14.06
Oleksin tegelikult võinud luua pere mehega, kes mind täiesti külmaks jättis, aga kes mind tahtis.

Sest sellises olukorras, kus mina olen huvitatud, aga mind ei taheta, ju nagunii mitte midagi ei teki.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!