Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no ja tore siis ju. 25. august 2014, kl 10.04
no ja tore siis ju.
 
Naine 25. august 2014, kl 11.45
Mul ka õnneks sõbrannasid ei ole.
 
Helenavanje 25. august 2014, kl 12.39
Kuule P ära tee igast teemat palun enda möla teemaks.
Keegi ei viitsi sinu jura enam lugeda, mine jaura oma vanades teemades edasi ja jäta mõni teemat risustamata.
Suudad sa seda?
 
jep 25. august 2014, kl 13.20
P on täpselt nagu selle filmi hull, ka P on ilmselt ohtlik.
 
nojaa 25. august 2014, kl 13.31
Ega siis sõbranna ilmaaegu välismaale põgenenud. Igaüks jookseks sellise napaka eest ära.
 
Teele 25. august 2014, kl 15.17
Vaatasin viimase seeria nüüd korralikult algusest lõpuni veel üle.
Kaks neidu said täpselt sama kogemuse osaliseks. Ühest sai normaalne ja enamgi naine, teine muutus jõhkramaks kui nende piinajad. Piinajatest tulid korralikud inimesed, kes oma tegu kahetsesid ning pattu lunastada üritasid.
Hästi tehtud ja mängitud film. Aga mind häirisid või õieti tekitasid segadust teatud asjad. Daami vanuseks alla 60 kuidagi ei pakuks. Ega sõbrannast mõrvargi noorem paistnud. Vägistamise tulemusel sündinud tütar, kes nägi välja mitte enam kui 25, oli emaga kohtumise ajal u. sama vana, kui ema sünnitades. Nii peaks daami vanus olema 50?
See, et daami poeg oli ta mehe poeg, kellega ta peale mälukaotust kohtus, selgus ka alles lõpus ja vanaemaks oli ta kasupoja pojale.
Bruno, daami esimene mees, oli justkui Marco (uurija) isa (nii anti mõista). Samas Marco oli oma isa politseile ema peksmise eest üles andnud ja seda mitte väikse poisina. Bruno oli daamiga koos elades juba vangist vabanenud. Kuid Marco polnud ju nii vana!?
Aga muidu oli hea film. Pani mõtlema, mis on juhtumite käivitajaks, mõjuriks. Kuidas üks ja sama sündmus mõjutab inimesi erinevalt. Ikkagi inimesest endast sõltub kõige enam, mitte teistest.
Kui seda vägistamist poleks olnud, kes teab milliseks tolle daami sõbranna elu siis oleks kujunenud. Mingipärast näib, et ta oleks daami elu negatiivselt mõjutanud.
 
69 25. august 2014, kl 16.16
Daami vanus võis ka tunduvalt alla 60 olla arvestades tema läbielamisi. See hullunud P korraldas talle ju neid rünnakuid korduvalt. Sõbranna paistis vana küll, kuid vaimuhaiged kipuvadki "kulunud" välja nägema.
See kasupoeg ja vanaemaks olemise lugu selgus juba kas 2. või 3. osas.
Bruno ei olnud kindlasti mitte uurija isa, uurija ja Bruno kohtusid ka varem ja midagi sellist ei räägitud.
Politseiniku isa ei näidatud ja Bruno kindlasti vägivaldne tegelane ei olnud.
P oleks ilmselt sõbranna küljes rippunud ja tema elu püüdnud elada ka ilma selle kohutava sündmuseta.
 
69 25. august 2014, kl 16.20
ma juba nagu P kirjutan kommidele lisa(:-

Politseinik kutsus ju pruuti(kihlatut) kaasa, et teda isale tutvustada. Bruno ja pruut ju lausa elasid koos, milleks neid tutvustama oleks pidanud?
 
Teele 25. august 2014, kl 16.31
Jah, see on hea tähelepanek. Samas, uurija ütles, et ehk isa võtab ka kihlatu kaasa, mis tekitas Alices elevust. Aga ju see oli siis niisama.
Kasu-vanaemaks olemine oli mulle alul segane, sest esimest seeriat ei näinud üldse ja teistki nägin poole pealt.
Daam mingil hetkel rääkis, et Brunogi minevikus on olnud miskit, mida ta kahetseb ja seetõttu ei uurinud ta tutvudes ka daami minevikku.
Aga see P... nimeline sõbranna tekitab assotsiatsioone küll.
 
69 25. august 2014, kl 16.36
Bruno minevikus oli mingi poliitikajama olnud, ta oli poliitikas pettunud ja siis sinna kolkasse elama läinud.
 
Teele 25. august 2014, kl 16.40
Kas ma nägin viirastusi või, aga natukese aja eest oli siin üks kommentaar veel, mida enam pole?
 
P. to Teele 25. august 2014, kl 16.46
Mode on ilmselt mu ära blokeerinud.
 
P. to 69 25. august 2014, kl 16.49
Mu kommid on kadunud jah.

Kohe kindlasti ei oleks ma "sõbranna" peale hiljem mõelnud, kui peigmees lugu ei oleks olnud.
Mis põhjusel mõtlema oleks pidanud ? Mitte mingit põhjust ei oleks ju.

Ja kogu suhtlemine oli "SÕBRANNA" ALGATUSEL. Kokku saime AINULT SIIS, kui "sõbranna" soovis.

Kui ta ei oleks peigmehe ajal mu poole tulnud, oleks kõik korras olnud.

Mingil juhul ei oleks mina hakanud "sõbrannaga" kontakti otsima. Meil ei olnud see kombeks.
 
P. to 69 veel 25. august 2014, kl 16.56
Kogu meie suhtlemise aja olin mina ALLUV pool.
Ei olnud mul mitte mingit sõnaõigust.

Mis klammerdumine ? Minu soov ja sõna ei maksnud ju mitte midagi. Kui ma "sõbrannat" kuhugi kutsusin, siis ta MITTE KUNAGI ei tulnud.
Lõpuks ma enam ei kutsunud, sest see mõttetu.
Mida sa kutsud, kui tead, et teine ei tule.

Kui aga "sõbranna" tahtis, siis kutsus mind.

Ka nüüd ei ole asi klammerdumises.
Täitku seda TÜHJA AUKU, mille ta minu ellu ISE TEKITAS.

"Sõbrannale" oli ju nii väga vaja seda SUURT TÜHJUST mu ellu, miks ta siis seda täita ei taha, mida TA ISE NII VÄGA VAJAS.
 
kriibi-kraabi 25. august 2014, kl 17.03
Ehk sa oled sõbranna ära tapnud ja seepärast ei saa ta sinu mõttetut elu täita?
 
vajadused muutuvad aja jooksul 25. august 2014, kl 17.13
no sõbranna täitis oma elu tühjuse natuke nutikamalt: läks mehele ja sai lapse, nüüd elu ju täidetud..
sina P pead ka oma "tühjuse ära täitma", aga sa selline sadist enda suhtes: endal jue hingepiin, aga asja paremaks ka ei tee..
 
P. to Kriibi -kraabi 25. august 2014, kl 17.15
Hullumaja arstid võtavad vastu, pöördu sinna enne kui hilja.
 
P. to vajadused muutuvad 25. august 2014, kl 17.16
Seda küsiongi, MILLEKS TALLE SIIS SEDA TÜHJUST MU ELLU VAJA TEKITADA OLI ????????????

Elanud siis oma elu ja täitnud seda oma asjadega, mitte minu elu hävitamisega.
 
mis sel väitel siis viga? 25. august 2014, kl 17.18
mis sel kriibi- kraabi väitel siis viga on?
 
P. to Vajadused muutuvad 25. august 2014, kl 17.19
See on kahetsus, et lasin ühel naisel oma elu hävitada.

Miljon korda oleks kergem olnud, kui oleksin täiesti üksinda oma elu hävitanud.

PALJU ALANDAVAM on, et lasin ühel naisel seda teha, kes pealegi parastab ja mõnuga ilgub.
 
kroooks 25. august 2014, kl 17.27
Ah, mine arsti juurde, need lood on ainult sinu haiges ajus!
 
P. to Kroooks 25. august 2014, kl 17.43
Mis sulle konkreetselt võimatu tundub ?

See, et "sõbranna" peigmehe pärast kade oli, on kahjuks fakt.
Ja tegelikult ei olegi seal midagi imelikku.
See, kui sinust sinu arust viletsamal paremini läheb ja sul kehvasti, teeb pahaseks kidladti nii mõndagi. See on inimlikult arusaadav.

Selle üle ma ei imestagi, et "sõbrannale" me suhe ei meeldinud.

-----
Ebatavaline on minu vastutulek "sõbrannale", saan isegi aru, et see ei ole normaalne.
 
P. to Kroooks 25. august 2014, kl 17.44
pahaseks kindlasti nii mõnegi
 
P. to Kroooks veel 25. august 2014, kl 17.47
See " jäta peigmees maha, sõbranna on kõige tähtsam " oli kahjuks reaalsus.

Mulle väga meeldiks, kui seda ei olekski toimunud, aga olnut olematuks teha ei saa, kuigi väga soovin.
 
kroooks 25. august 2014, kl 17.54
Ehk sa kujutad seda ainult endale ette, näed sa tihti igasuguseid nägemusi?
 
enespiinamine 25. august 2014, kl 17.57
eks selline ensepiinamine võib ka P le teatava rahulduse pakkuda.
 
P. to Enesepiinamine 25. august 2014, kl 18.08
Mis rahuldust saab keegi oma õnnetusest tunda ??????????????
Kergendust küll, sellepärast kirjutangi.

Lõpuks ometi saan kuskil oma õnnetusest pajatada, kergem hakkab küll natuke.
 
P. to Kroooks 25. august 2014, kl 18.09
Kujutan ette, et "sõbranna" oli kaks aastat minu pool ning keelitas peigmeest mitte sisse laskma ?

Et olin siis kaks aastat koomas ja nägin seda unes ?
 
krt 25. august 2014, kl 18.10
Mitu aastat oled juba inimesi oma mögaga terroriseerinud, palju veel?
 
järsku oli õnn hoopis. 25. august 2014, kl 18.21
mis lapse sinusugune oleks üles kasvatanud? kuna 50% geenidest tuleb ju emalt, ongi nüüd üks hädapätakas ja vildakate geenidega inimene vähem. just õnn ju, et sisugune ei paljunenud.
ja kui see 10 aastat sõbrannaga ju tore oli, siis nii võtagi. kui poleks tore olnud, sa poleks seal ju olnud...nii et ära valeta oma elu kurvemaks ja õnnetumaks, kui see sel hetkel tundus..
aga sadist oled küll ja milleks sadistile laps?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!