Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
valikud 25. august 2014, kl 18.25
sa P oled ise valinud tunda end õnnetuna jne. ärakasutatatuna, mida iganes..
samas sa tahad sundida oma valikuid ka teistele peale, kuidas lugejad- kirjutajad peavad tundma sinu lollakas loos. ja kui nad täpselt nii ei tunne / kaastaundvalt, teisi süüdistavalt jne) on sul kohe kisa lahti..
tõeline sadist jälitab oma ohvrit või seda kellest kavatseb ohvir voolida..
nii ka sina, kelle arvamus sulle ei meeldi, ei sobi, sellele kargad kohe kõri kallale.
ja siis imestad, et sa tülgastust tekitad.
variser oled, ei muud midagi.
 
P. to Valikud 25. august 2014, kl 18.37
Kui öeldakse, et seda ei ole toimunudki, siis kuidas reageerima pean ?
 
P. to Valikud 25. august 2014, kl 18.40
Kahjuks tundsin, et mul ei olegi midagi valida, ma PEAN selle naise sisse laskma ja peigmehe ära saatma.
 
ja püalju õnne siis 25. august 2014, kl 18.46
kui nii tundsid, siis olegi õnnelik oma tookordse käitumise suhtes. mis muud sa tundma siis peaksid? keegi ju püstolitoru su kuklasse ei pannud.
täiskavanu eas on tunded enda valik ja kui ostustasid tunda end lollina, siis see ka sul õnnestus. sa tegeled pideva eneseeitusega see ongi tülgastav.
 
energia jäävuse seadus 25. august 2014, kl 18.51
kui sa P oleks selle ensevihkamise energia millegi kasulikumale kulutanud, oleks hulga tööd tehtud saanud, oleks hulga raha teenitud, oleks hulga õnnelikum võinud olla.
kas sind ennast nagu ära ei tüüta see eluenergia raiskamine mõttetusele?
 
P. 25. august 2014, kl 18.57
Energia jäävuse seadus
Hilja on ju. Mida mul enam 46a peale hakata ?

Ja palju õnne siis
Tundsin, et mul on selle naise ees KOHUSTUSI selle eest, et minuga suhtles.
See ei olnud mu valik, vaid KOHUSTUS.
 
no tore siis ju 25. august 2014, kl 19.06
valik on sinu kulla P. ja mida iganes teed võii tegemata jätad on sinu valik ja suure maailma mastaabis pole sel tõesti tähtsust..
kes lollakas omast vabast tahtest, ei seda saagi aidata. tunne oma kohustusi, see sinu valik.. peaasi, et sa kohustust teisi inimesi tapma hakata ei tunneks.
 
no 25. august 2014, kl 19.09
õudne kui see hull tõesti vabaduses on
 
P. 25. august 2014, kl 19.11
No tore siis
Kahjuks tundsin jah, et olen suhtlemise eest tänu võlgu ning see naine SUURENDAS seda tunnet.
 
no tore siis 25. august 2014, kl 19.13
oli siis oli, mida sa nüüd siis kinunud?
 
P on teinud uue teema!!! 25. august 2014, kl 19.32
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?10,13181455,13181641#msg-13181641
 
P. to No mida kiunud 25. august 2014, kl 19.42
Lihtsalt küsin, kuidas saab hiljem nii alatult käituda peale kõike seda, mida ma ta heaks tegin.
 
aga tunne siis edasi, mida soovid 25. august 2014, kl 19.46
aga tunne aga siis edasi, mida ise aga soovid. maailma mastaabis puhas möla ju..
su sadism on ju su enda valik.
 
P. Eelmisele 25. august 2014, kl 19.58
Ega meist kellestki ei sõltu maailma mastaabis mitte midagi, aga õnnelik soovib olla igaüks.

Mina olen selle naise pärast õnnetu.
 
ole aga õnnetu edasi 25. august 2014, kl 20.00
ole aga õnnetus siis edasi, see sinu valik ju.
 
Teele 25. august 2014, kl 20.27
Pole mõtet imelikuga vaielda. Kahju muidugi, et ta oma elu sedasi ära rikub, kuid eks ta ise tea. Tema jaoks olevik puudub, ainult minevik on ta jaoks reaalsus. Nii on olnud ja on jätkuvalt.
Jama ainult, et ta oma valikut teistelegi peale surub.
 
P. to Teele 25. august 2014, kl 21.40
Ei saa ju aega tagasi pöörata.
 
nüüd 25. august 2014, kl 21.55
võime esitada küsimuse: "mis ometi toimub P peas ja mis on tema plaan?!"

Küsimus on õigustatud, sest P-l on sihikindel eesmärk rikkuda inimeste omavahelisi suhteid, kas lihtsalt sallimatusest ja kadedusest või ma ei teagi, mis eesmärgil
Nt kasvõi minu kodune suhe on tänu P teemale ootamatult halvaks muutunud, sest ma näen P-likku käitumismustrit oma pereliikmete käitumises ja see ajab mind raevu. Kasvõi seegi, kui mu laps püüab end õigustada või mees kukub eitama asju, mis niigi selged on. See ajab aga mind neile halvasti ütlema, sest no mida eitada, mida õigustada, olgu ise tasemel, mitte ärgu kukkugu nagu viimased argpüksid vastu ajama ja end puhtaks pesema, püüdes pugejalikult end headena näidata...Milleks??
Igatahes päevakorral on küsimus: miks P tahab mu pereelu lõhkuda, mida ta sellest saab?!
Mis üldse P peas toimub, see on täielik müstika, sest norm inimene ei tule siia avalikult teiste elusid lammutama ja neile ajupesu tegema. Ikka täiesti alatu aferist selline.
Tulgu nüüd see P ja tehku mu pereasjad jälle korda. Ise tema ju suhted mu kodus untsu keeras. Tulgu ja lappigu meie suhteid ja võtku mu peast ära tunne, et mu pereliikmed käituvad liiga tihti P-likult.
P, kuulsid, kui mu perekond laguneb koost, siis, sina oled selles süüdi, sina viisid asjad sinnamaale...ja vasta, miks see sulle vajalik on?!
 
P. to Nüüd 25. august 2014, kl 23.38
Seda ma küll ei teadnud, et mul on võim kellegi suhteid rikkuda.

Teiste inimestega ei ole mul ju mitte mingit pistmist.

Kuidas ma eitan ilmselgeid asju ?
Oma vigu, oma puudusi ma TUNNISTAN.

See naine aga ajab kõike tagasi, mina aga tunnistan kõike, mis minevikus oli ja milline olin.
Ei ole iial midagi salanud.
 
tore siis ju. 25. august 2014, kl 23.48
tore siis ju ja unda aga edasi...
 
anna 25. august 2014, kl 23.55
P, aga sa ju salgad enda eest näiteks asjaolu, et TEGELIKULT sul ei olnud mingit kohustust sõbranna pilli järgi tantsida. Sa ainult USKUSID, et pead seda tegema. Uskumused on aga iga inimese enda valik. Samas on usudogmadega võitlemine üks mõttetumaid tegevusi maailmas, sest mitte mingile loogikale need ei allu.
 
mingi totakas mode 26. august 2014, kl 00.24
kuna P titesaamise teema on ära kustutatud, ju siis P ongi mingi mode ise. pole ju kellegi lõpmatueni aega netis lollakaid lugusid treida peale modede..kui neil aga tuju tuleb.
 
alles ju 26. august 2014, kl 01.27
alles on ju ka tema see mökitus
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?10,13181455,13181641#msg-13181641
 
õige küll 26. august 2014, kl 01.40
õige küll aga tervisemure all, ma arvasin, et lapsesoovi teema all.
et kui vanamutt ära parandada ja nooreks moondada, saab veel 46-selt lapse soetamisele mõelda..irw.
aga kuna need totakad teemad püsivalt alles püsivad, tundub siiski et mode käsi mängus..
palju normaalsemaid teemasid pannakse kinni, aga see pooletoobisena arenguhäirega tunduv kirjutaja jaurab ja jaurab..
 
P-le 26. august 2014, kl 08.19
Mis mõttes ei ole sul teiste inimestega mingit pistmist? Miks sa siis oma eraasju avalikku foorumisse topid ja siit tagasisidet ootad? Tagasisidet saades aga seda normaalsel viisil vastu ei võta?
Inimesed on loomu poolest enamasti heatahtlikud ja tahavad aidata. Nii ilmselge juhtumi puhul nagu seda on sinu oma (olevikus elamisest keeldumine, paratamatusega mitteleppimine), püütakse kõikvõimalikul viisil sind normaalset elu elama panna.
Mis arvad, et su keeldumine seda teha abistajad ükskõikseks jätab või? Loomulikult mitte. Su tahtmatus areneda ja vale elamisviis on ka kõige vähem taiplikule pärale jõudnud, seda juba ammu. Oled oma halba valikut (44-46 aastase sinu) nii põhjalikult demonstreerinud, et selle sarnaseid algekesi osatakse tõesti juba igal sammul ära tunda.
See on ka ainuke positiivne asi, et sinu moodi ei taha keegi olla ja oskab nüüd ennast jälgida, et sulle omast käitumismustrit iga hinna eest vältida.
 
nüüd 26. august 2014, kl 12.53
P, sa ajad ju ka kõike tagasi, täpipealt samamoodi, nagu SEE naine sinu loos. Sa täpselt samamood EI tunnista asju nagu SEE nainegi. Nüüd sa ei tunnista, et oled enamuse oma teemadega siin ülitundlikuks muutnud teatud käitumiste, sõnade ja suhtumiste suhtes. Nii kui keegigi pisut sinulikult asju näeb, teatud väljendeid kasutab, nii süttib kõrvalolijal ohutuluke ja tekib tahtmine halvasti öelda.
Kuule, kui ikka mina nt omas kodus iga jumala päev märkan sinulikku käitumiskildu ja see nagu allergeen mind ärritab, siis on selge ju, et tänu seda sinule, sinu teemale. Kui mu pere koost tänu sellele laguneb, siis oledki ju sina selles süüdi. Kuidas sa aru ei saa?
Sõbranna käitumist sa siiani mõistad hukka ja küsid aina, miks ta nii tegi, aga ennast aina õigustad.
Sa oled täpipealt nagu see sinu kirjeldatud sõbranna, ajad vaid enda asja, enda huvides, hoolimata teistest
 
P. 26. august 2014, kl 15.25
P-le
Saad saad imelikult aru, selles mõttes asja, et ei soovi ju kellelegi halba.
Vastasin otse eelnevale kommile.

Nüüd
TUNNISTAN ju ema elus olnud probleeme ja seda, et teiste naistega jutule ei saanud, et äpu ja saamatu olin.

See naine hakkas aga hiljem keksima, kuidas mehed teda abieluettepanekutega taga ajasid ning kõik naised ta seltskonda soovisid.
Tegelikult oli VASTUPIDI.
Tema ise tegi meestele kooseluettepanekuid ning naised ei võtnud teda samuti kampa.

----
"Sõbranna" OTSE ütles mulle, et ma PEAN olema selline ja selline.

Mina EI ole mitte kellelegi siin öelnud, mida keegi tegema peab ja kuidas olema.
 
P. 26. august 2014, kl 15.27
Paranndan
Tunnistan ju OMA ( mitte ema !) elus olnud probleeme.
 
P. to Anna 26. august 2014, kl 15.30
Ma ei valinud seda uskumust. Uskumus tuli mu juurde VÄGISI.
Tundsin, et PEAN "sõbranna" sisse laskma ja pääsu ei ole. See oli nagu NEEDUS.
 
ole siis neetud edasi 26. august 2014, kl 16.35
aga ole siis neetud edasi, milles probleem?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!