Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Absoluutselt paras 03. november 2014, kl 21.02
Sa oled ju õel, kui ilma õelutsemata ei saa.

Milleks üldse see totakas jagelemine, kellele seda vaja on ?

Selle peale jäi mul küll suu lahti, et mina eeldan, et kõigil on kurjusest tingitud käitumisviise.
Ma ei ole iial midagi taolist eeldanud. Küllalt on üdini häid inimesi, lihtsalt õel leiab tossikese üles.

Pidevalt üllatun tigedaid komme lugedes ka mujalt netis.

Näiteks suu vajus lahti, kuidas Õhtulehe all kirutakse Argo Aderit, kes lendab oma raskelt viga saanud kuntslikus koomas poja juurde.
Kuidas on võimalik suure õnnetuse juures sapiseid komme kirjutada.

Olen ilmselt loll, aga sellest aru ei saa.
Püüa sina ka edaspidi sõbralikult kommida, ei ole vaja tigetseda.
 
- 03. november 2014, kl 21.21
Mulle tundub P hea ja pisut lihtsameelne. Elu hammasrataste vahele jäänud, väljapääsu otsimas. P, sa oled arenemisvõimeline, nopi kõikidest nõuannetest välja parim ja kasuta seda. Ära kurvasta, ka siin on tegelikult palju inimesi, kellele sa korda lähed.
 
lolluse geen 03. november 2014, kl 21.42
Olen ilmselt loll, aga sellest aru ei saa.
Püüa sina ka edaspidi sõbralikult kommida, ei ole vaja tigetseda.
----------
kuna lolliks olemise geen puudub, siis sinu, P, arvamus nagu eriti korda ei lähegi..
 
P. Eelmisele 03. november 2014, kl 21.42
Olen kahjuks jah elu hammasrataste vahele jäänud.
Tänased kommid (v.a. üks) ja sinu komm on asjalikud ja sõbralikud, aitäh.

Usun, paljud kommid on heatahtlikud, aga halvustavatel kommidel on suur jõud, need tekitavad halva enesetunde ning löövad endast välja.
Ja siis murran pead, MIKS küll on vaja halvasti öelda.
 
annatus 03. november 2014, kl 21.42
sa P võid kogu oma maise vara Argo Aderile ära kinkida, kui nii kergem hakkab.
 
P. Eelmisele 03. november 2014, kl 21.44
Tegelikult ÜLEEELMISELE.
 
P to annatus 03. november 2014, kl 21.47
Peab siis kohe teravmeelitsema. Mina ei puutu ju asjasse, mina ei ole selle teema all inetusi kirjutanud.

Pigem huvitab, MIKS inimesed sellise sündmuse puhul nii jubedaid komme kirjutavad. Uskumatu.
 
Siku 03. november 2014, kl 22.00
Lugesin ka just neid Aderi komme. Siia küll OT kirjutada, aga inimesed on enamuses vaesed ja Aderit peetakse rikkuriks, kel ka rikkad sõbrad. Poeg oli hooletu, puudus kindlustus ja kiiver. Inimesed mõtlevad, kas Ader ise oleks annetanud, kui nemad abi paluksid. Muidugi see kõik ei ole vabandus, et jubedaid komme kirjutada...
 
P. to Siku 03. november 2014, kl 22.23
See ei ole momendil üldse oluline, on tal raha või mitte.
Ju ei ole nii palju, Taist äratoomine on meeletult kallis.
Hakata kellegi raha lugema õnnetuse puhul - ei uskunud oma silmi. Julm.
 
Siku 03. november 2014, kl 22.58
Olen sinuga nõus, P. Üks kommentaar oli nii õudne, et saatsin teate...Loodan, et see kustutatakse!
 
enesekaitse 03. november 2014, kl 23.01
lollus olevat nakkav, ju inimesed end selle eest kaitsta tahavadm nii ka sun eest, P, sinu agressiivuse eest.
 
P. to Enesekaitse 03. november 2014, kl 23.14
Kui sa mind reaalis tunneksid, siis näed, et olen äpu ja saamatu ning nooremana ka väga häbelik.
Agressiivne ei ole ma kuskilt otsast.

Eriti 20-ndates ja 30-ndate algul olin täelik nohik, kes oskas ainult nohiseda ja koogutada.

Kuidas agressiivne olen, kui ma näiteks ei julgegi kellelegi läheneda, kartuses end lolliks teha.

Klassis olin kõige vaiksem ja tagasihoidlikum.

See, et ma netis kogu elu ebaõnne välja laon - sellest nüüd küll järeldusi teha ei saa.

Nüüd vanas eas olen küll närviline ebaõnnestumiste pärast.
Või on põhjuseks ka keskeakriis, osad naised muutuvad üleminekuperioodil närviliseks.
 
ole siis edasi 03. november 2014, kl 23.18
ole aga totu, ole närviline, ole õnnetu, kõik su enda teha.
õnnetu oled ikka iseenda mõtete ja tunnete pärast, mille tõttu toimus ebaõnnestumine. sa ajad põhjuse ja tagajärje segamini.
 
P. veel to Enesekaitse 03. november 2014, kl 23.19
Olen lugenud, et keskeas võivadki naised närviliseks muutuda. Eriti kui ollakse üksik ja elu on läinud untsu.

Asutustes olen küllalt endavanuseid närvilisi naisi näinud.
Noored naised on reeglina sõbralikud ja rahulikud.

Muide närviline olen sisimas, ühelegi naisele seda välja näidanud ei ole.

See selleks, närvilisus ja agressiivsus eri asjad.
 
P. veel to Enesekaitse 03. november 2014, kl 23.24
Mõistan, sa ju ei tunne mind.
Ikkagi jahmatas agressiivsuse jutt.

Aga arusaadav, sa mind ju ei tea.
Reaalis on nii, et kui satun mõne naisega rääkima, siis alati on hirm, äkki ma segan teda, ta tahab minust ruttu lahti saada.
ALATI kardan seda.

Agressiivsuse jutt on täiega solvav.
 
tõde ongi solvav 03. november 2014, kl 23.28
tõde on solvav, kui lased end solvata. on olemas passiivne agressiivsus, seda sa P siin viljeledki aastate kaupa.
"sundies" teisi arvama, mida su kuri sõbranna arvas. Sa paned siinseid sõbrannaga ühele pulgagale,otsides vastust küsimustele, mille vastus vaid sõbranna käes.
 
hoopis 03. november 2014, kl 23.28
selline nagu oled lapsena, selliseks saad ka peale menopausi. ainult vahepeal on ajajärk, kus oled uskumatult erinev oma elu algus- ja lõppfaasist.
tihtilugu lapsena vagur ja vaikne muutub oma elu keskpaigas agressiivseks, sõnakaks ja võitlevaks ja siis tuleb taas vaikus ja vagurus.
sa pole ju veel vanamuttP, et käitud nagu vanur, kes istub toanurgas ja toksib klahve ja lahkab noorepõlve mälestusi.
äkki oled siiski juba 66 või 76, mitte 46?
 
"kuntslikus" 03. november 2014, kl 23.40
Kõigepealt, P, õpi seda sõna õigesti kirjutama. See ei ole esimene kord sellisel kujul seda siin näha.
 
P. to Hoopis 03. november 2014, kl 23.40
Mitte kellegagi EI ole ma reaalis sõnakas olnud.

Kui mõne naisega satun natuke rääkima, siis ALATI on mul tunnen, et ta tahab minust kohe lahti saada ja tegelikult ta minuga rääkida ei tahagi.

Tunnen end ALATI naisterahvaga rääkides ebamugavalt, puterdan ja püüan üldse vähe rääkida.

Ei maksa interneti põhjal järeldusi teha.
Siin julgen asju välja öelda, reaalis ei julge.

Alati on hirm, et mind tõrjutakse, teen ennast lolliks või et ma segan.

Keegi ei tea, et olen nii õnnetu, ei hakka seda reaalis ütlema, sest sel ei ole mõtet, keegi ei kuulaks. Tean seda ETTE, ma ei ole üritanudki.
 
P. to kunstlikus 03. november 2014, kl 23.45
Oskan kirjutada küll, klaviatuuril ennegi tähed sassi läinud. Ei loe alati üle enne postituse vajutamisi.
Kirjaoskuse pärast ei ole vaja muretseda.
 
õnnetu 03. november 2014, kl 23.51
--Keegi ei tea, et olen nii õnnetu,--ütleb P

Vaata, P, keegi ei tea, kui PALJU on õnnetuid inimesi ja ehk kordades õnnetumaid sinust.
Mis siis teha?
Ainult õnnetuolemise põhjuseid on samapalju, kui õnnetuid inimesi.
Sinul on põhjus selline, teisel teistmoodi, kolmandal kolmandat moodi jne.
Ainult et, millise kaaluga saab mõõta õnnetuse kaalu või millega mõõta õnnetuse mahtu?
Kuidas teha kindlaks, kelle õnnetus on suurem, kellel väiksem?
 
P. to Hoopis ja Õnnetu 04. november 2014, kl 00.03
Jätame mu kõrge vanuse rahule.

Ütle parem, miks ma ei leidnud sõbrannasid 20-dates ? Olin siis kohmetu ja väga häbelik.
Täielikult agressiivsuse vastand.

Õnnetu
Raske küsimus.
Suhtleks heameelega teise õnnetuga, aga sellist ei leia mitte kusagilt.
 
lihtsam on 04. november 2014, kl 00.06
lihtsam on ju suhelda inimesega, kes suhelda oskab, kulla peesP. sellep. sul sõpru polnudki.
 
hoopis 04. november 2014, kl 00.31
Sa ei leidnud suhtepartnereid/sõbrannasid veel 20-ndates aastates,
sest sa olid hilise "ärkamisega" ja 20-ndates olid veel "puhkemata" olekus, kuigi keha andis mõõdu juba välja ja nii need isasloomad sind ka proovisid, mis neil sinu "puhkemisest" asjagi oli...

Pole sind näinud reaalis ja võin vaid oletada, miks sul naistega suhtus problemaatiline on. Tundud ses hädas rohkem nagu mees olema, kel raskusi naisi saada...
 
Mina 04. november 2014, kl 12.19
Ma olen ka reaalis vaikne ja tagasihoidlik, suhtlemisraskustega. Usun küll, et väiksematega, kui sul P, aga siiski. Oleneb olukorrast ja inimestest ja päevast, kuidas endal läinud on parajasti. Võin jutukas ka olla, samas ei saa jälle suudki lahti...Kirjutad, et suhtleks heameelega, aga ei leia kedagi. Olen seda teemat siin jälginud. Liza vast kirjutaks (kuigi see laideti maha, et pole mõtet ), aga ta ei leidnud su meili üles! Kus kandis sa elad, kui tohib küsida? Võiks kokku saada, kui juhtume lähestikku elama. Mind küll kuskilt otsast karta vaja pole :))))
 
P. 04. november 2014, kl 12.55
Hoopis
Ma samastangi ennast meestega, keda naised tõrjuvad.

Tunnen, nagu oleksin haisev joodikust asotsiaal, kellest naised kauge kaarega eemale hoiavad.
Kui näen, kuidas naised mõne mehe puhul nina kirtsutavad, tunnen ennast nii puudutatuna.

Päris nii ei ole, et isasloomad proovisid.

Mul oli 20-ndates meestuttavaid, kellega mitte midagi intiimset EI olnud.
Meestega SAI normaalselt rääkida, naistega EI SAANUD.

Oli ka mõni mees, kes mind imelikuks või pooletoobiseks pidas.
Üldiselt oli selline suhtumine naistel.

Ilmselt mõjusin naistele imeliku ja totakana, VÕÕRKEHANA. Ei taheta sellist vist, kes võõristust tekitab.

Mina
Vajuta P peale, näed emaili. Kirjuta.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 13.29
No tore siis ju, Mina, kas suhtlemisraskused on teinud sinust professionaalse netiitkeja? Ja see on nii Peeelik, kui küsitakse, kuuskandis elad, ütleb ta, et saada mulle meil. Kuigi see, kes seda maili tahtis ja ei leidnud, oli hoopis teine postitaja. :) Kohe tuleb itk "oih, ma jälle ei märganud" ja kottide viisi vabandusi, et äkki sai keegi pahaseks. :)
 
P. veel 04. november 2014, kl 13.31
Hoopis
Solvad mehi, kui arvad, et kõik ainult naisi intiimsel eesmärgil vaatavad.
20-ndate algul tutvusin mitme mehega, kellel mitte mingit intiimset huvi ei olnud. Ei olnud neil, ei olnud minul.
Lihtsalt semud olime.

Ei ole mõtle kõik mehed midagi alati seksist.
Väärarusaam.
 
P. 04. november 2014, kl 13.34
No tore siis ju
Ah, jäta. Jätsin mõlemile oma emaili, ju kõik ei tea, et tuleb autori peale vajutada.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 13.39
No tore siis ju, kõik mehed ei mõtlegi seksist sinuga, ülla-ülla. :) Mehed mõtlevad seksist, alati. Kui sa oled kellegagi semu, siis see lülitab seksimõtted meeste peas automaatselt välja, sest ega nad muutuvad pimedaks ju. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!