Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel 06. november 2014, kl 20.17
Kohalik eestlane
Mis mõttes ei tea Nõukaajast tuhkagi ? Kas elasin siis kuskil välismaal või ?
Elasin Nõukogude Liidus 23 aastat.

Haha
Kaklusi oli tõesti. Paljud kaklused jäid ära, sest eestlased hoidsid eemale ja ei teinud provokatsioonist välja.
Seda et eesti keel on kuratkade ja kapitalistide keel, sai kuulda pidevalt, aga eestlased ei teinud sellest väljagi.
 
P. to kohalik eestlane 06. november 2014, kl 20.22
Kirjutasin paar üldistavat lauset ja sind see kohe nii häirib. Imelik.
 
haha 06. november 2014, kl 20.35
P, sa võtad kõiki asju väga otse ja üks-üheselt, selles ongi jama. Et kui ajakirjanduses või kohustuslikus kirjanduses öeldakse, et vot olid kangelased, siis nii kohe ongi. Teised ikka rohkem naersid selle kõige üle. Ju sa vist edaspidi ka selle õnge oled läinud.
 
P. to Haha 06. november 2014, kl 20.49
Ma võisin isegi mõistusega aru saada küll, et nad ei ole üliinimesed, aga see ajuloputus mõjus nii, et pani süüdi tundma.
Et mina sinnani ei küüni.
 
haha 06. november 2014, kl 20.58
Nojah, paistab siis, et mõistuse häält ei ole sa kunagi eriti tähtsaks pidanud. Eks siis vastavalt sellele elu lähebki, paramatult.
 
kohalik eestlane 06. november 2014, kl 21.26
midagi sa maininud korra. Oled siin pidevalt jahunud, kuidas su ema kartis küüditamist ja muud säärast ja lömitas vaguralt seepärast.
Oled rääkinud, kuidas teie pere karistuseks Kohtla-Järvele saadeti ja seda nõukaajal tehti. Oled siin palju kordi sel teemal sõna võtnud, niiet pole siin midagi niisama mainitud.

Mina ei läinud närvi ega kaitsnud, vaid ütlesin sulle, et mina ka nõukaajal koolis käinud ja tean ka midagi. Olenes õpetajatest ka muidugi. kui ikka vaenu ei õhutatud, siis lapsed tundsid end turvaliselt, vaatamata isegi sellele, et kodudes võidi rääkida teisiti. Tol ajal oli õpetajal alles veel autoriteet, mitte nagu praegu.
Ja kui minu koolis polnud rahvustevahelisi tõmblemisi, mis see on siis halb või.?!

Olen siiani salliv ja kui kellelegi ülekohut tehakse, siis tavaliselt sekkun. Lihtsalt, kasvatus oli selline, et aita endast nõrgemat, aita hättasattunut, aita vana ja väetit, austa elu ja loodust, mis ka ei oleks.
Nii on see minusse kinnistunud ja olen neid reegleid ikka järginud. Pole probleemi olnud ei suhtlemise ega seltsi kohalt.

Nüüd aga lehvib igal pool vaid mõrvade, varguste, pettuste ja muu "külm" energia, noo proovi siis noore hingena selles kasvada. Isegi vanematel ja elu näinutel kisub käe rusikasse ja tahaks mõnele haiget teha.
 
P. to Kohalik 06. november 2014, kl 22.18
Kas mõistad küüditamise heaks või milles asi ?
 
kanapee 06. november 2014, kl 22.35
P kaagatab küll, et pole mees ha pole mees, aga kuidas meie teame, et pole?
 
P. 06. november 2014, kl 22.37
Ma ise tean, et peaks ikka naine olema.
 
kanapee to pee 06. november 2014, kl 22.52
Peaks?! Polegi kindel v?
 
P. 06. november 2014, kl 23.03
Kui nüüd tõsiselt mõelda, siis ükski mees küll niimoodi kirjutama ei hakka.
 
pee 06. november 2014, kl 23.16
Ükski naine ei kirjuta, et ta naisi ei saa
 
P. 06. november 2014, kl 23.35
Olen naine.
Kuna mul sõbrannasid olnud ei ole, siis mu kõnepruuk ei saagi väga naiselik olla.
Võib - olla on mul teisigi ebanaiselikke väljendeid.

Ma ei tunnegi ennast tüüpilise naisena, olen eluaeg olnud teiste naiste hulgas võõrkeha.
 
igav lugu, elukauge 06. november 2014, kl 23.49
kogu lugu ei puuduta hinge. sellest ka ükskõiksus, mis iganes sinuga saab või ei saa.
 
P. to Igav lugu 07. november 2014, kl 00.15
Seleta lähemalt, mida öelda silmas pead.

Olin hilise küpsemisega. Naistuttav muretses oma mehele saamise pärast, mina veel 30a mõtlesin, et aega on, kus mul kiiret.

Nüüd olengi siis sealmaal, et pole kiiret kuhugi...
 
P. to Kohalik eestlane 07. november 2014, kl 00.21
Õpetajad küll midagi ei õhutanud, ikka kiideti kangelaslikku rahvast.

Kodus ka midagi teisest rahvast ei räägitud, kiideti kõiki, kui tublid ja targad.
Üleüldse olid mu ümber kõik üliinimesed: tänaval, koolis.

Lihtsalt nägin ise suhtumist eestlastesse. Eestlased hoidsid madakat profiili ja ei teinud provotseerimiskatsetest väljagi.
 
yy 07. november 2014, kl 00.37
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen naine.
> Kuna mul sõbrannasid olnud ei
> ole, siis mu kõnepruuk ei saagi väga naise
> lik olla.
> Võib - olla on mul teisigi ebana
> iselikke väljendeid.
>
> Ma ei tunnegi enna
> st tüüpilise naisena, olen eluaeg olnud teis
> te naiste hulgas võõrkeha.

P, kas sa oled hoolitsetud välimusega, meigid sa ennast ka? Kuidas kehakaaluga lood?
 
P. 07. november 2014, kl 01.29
Yy
Nüüd olen natuke kaalust alla võtnud, enne oli 79kg, momendil vähem, täpselt ei tea.

Ei meigi, kohe üldse mitte, lihtsalt ei ole harjunud. Kuigi võiks.
 
no tore siis ju 07. november 2014, kl 08.36
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen naine.
> Kuna mul sõbrannasid olnud ei
> ole, siis mu kõnepruuk ei saagi väga naise
> lik olla.
> Võib - olla on mul teisigi ebana
> iselikke väljendeid.

Ahhhaaaa-haaaaaaa :) Pakun välja, et see lõik saaks päeva huumoriauhinna loogika nominatsioonis!
 
kle P 07. november 2014, kl 10.11
sa kirjutad ju igasuguste emotsioonideta, sul nagu polekski neid. see kõik kajastub su olekus/olemises, hääletoonis ja sellepärast sa ei leiagi kedagi, pluus veel sinu jututeemad.
 
To P 07. november 2014, kl 12.23
Tead, ma soovitan sul ESIMESENA kiirelt oma VÄLIMUS korda teha, siis tuleb ka ENESEKINDLUS. SA ei kujuta ette, kuidas see võib yhte naist muuta.... TEE SEE ÄRA PALUN!
 
no tore siis ju 07. november 2014, kl 12.59
Ta põhimõtteliselt ei tee välimust korda, sest siis üks põhjus vähem jälle elu üle viriseda, kuidas see teda nii üdihalvasti kohelnud on. See, kui öeldakse "su ees su enda jäljed, igapäev" on solvamine, õelutsemine, pluss tuleb kaebeid, et välimuse tuunimine teistele naistele üldse kohe mõju ei avalda. :) Pee ei oska midagi positiivset konventeerida, mitte midagi, ei seest väljapoole, ei väljast sissepoole - elus Pandora laegas. Pee hingeline seisund on zombie, mis välistab ükskõik millise eluvormi püsimise läheduses. :) Jalgu järel lohistades, käed ette sirutatatult: "Naised, naised ..., jörr, jörr"
 
no tore siis ju 07. november 2014, kl 13.05
P. veel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sellepärast naistuttav saig
> i õelusi öelda, et uskusin, et ma oma olem
> asoluga riivan teisi.

Naistuttav sai õelusi öelda, sest ta lihtsalt tundis vajadust ja ütles välja. :) Aaaa, et tahate midagi erinevat, aga see on ju absoluttselt erinev - diisel, metallik, hall ...
 
ei 07. november 2014, kl 13.27
välimust korrasta ka, aga see pole nr. 1, leia endas emotsioonid üles.
 
haha 07. november 2014, kl 13.38
"Jalgu järel lohistades, käed ette sirutatatult: "Naised, naised ..., jörr, jörr"

See oli hea :D
 
Helenavanje 07. november 2014, kl 13.41
Hahahaa, no tore siis ju viimane kommentaar oli täpselt kümnesse :D

Loe see läbi P ja saa aru, et TÄPSETL selline sa oledki paraku.
 
P. 07. november 2014, kl 14.00
Mu meelest on humoorikas Haha komm. Enda üle peabki vahel naerma, mitte küll igas asjus.

Emotsioonide jutust ei saa hästi aru. Võtangi seda lugu ja kõike emotsioonidega.
Kui suudaks kõike külmalt võtta, siis oleksin naistuttava ning kõik toimunu ammu unustanud.
 
P. 07. november 2014, kl 14.02
No tore siis ju
Viimane lause on hea.
Aga päris kõigega ei saa täielikult nõus olla.
 
no tore siis ju 07. november 2014, kl 14.30
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mu meelest on humoorikas Haha komm. Enda ül
> e peabki vahel naerma, mitte küll igas asju
> s.

Tore nali. Siin foorumis pole ma märganud sind naermas, saati enda üle. Huumorisoon, kui sul see üldse kunagi olnud on, on vaid mälestuse vari. Sest mitte midagi positiivset ehk loovat ei ole sa võimeline looma, isegi väikest mõttepoega mitte. Nagu Iah Puhhis, melanhoolitsed ja kaebled vahetpidamata, aga kui pole põhjust kaeblemiseks, siis jääd lausa haigeks.
 
P. 07. november 2014, kl 14.53
Naistuttava ja peigmehe teema on liiga masendav, et sellega seoses naerda.

Aga muudes asjades olen naernud enda üle küll.
Isegi kunagi naistuttavaga koos naersime.
Huvitaval kombel naersime ainult minu, MITTE KUNAGI TEMA ÜLE.
Naistuttav juba selliseid nalju ei teinudki, et me oleksime saanud koos tema üle naerda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!