Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
krt 26. august 2014, kl 16.41
kuule P, kui sa siit ei kao, siis neame kambapeale su tõesti ära!
 
aga ole siis neetud 26. august 2014, kl 16.47
katkend piiride sedmsest lapsele:On keeruline anda õigeid orientiire, kui oled ise nendest ilma jäänud. Kui aga vanemad türanniseerisid meid, kardame, et äkki käitume oma lastega samuti, nagu seda tehti meiega. See hirm (sageli alateadvuslik) segab olemast järeleandmatu ning keelamast laste lubamatut käitumist.
-------------
eelmisele kirjutajale, kes oli ahastusse langemas P tõttu. Need P lapsikud jooned ja eneseõigustused on ehk eakohane nii 3-st kuni 15-ni eluaastani, hiljem lähevad arukamaks. nii et seda P naist ju täiskasvanuks pidada ei saagi. Arenguhälve, mis sai alguse tänu türannist emale ja tossust isale.
 
aga ole siis neetud,P 26. august 2014, kl 16.56
puust ja punaseks neetud P-le ka: On keeruline anda õigeid orientiire iseendale, kui oled ise nendest ilma jäänud. Kui aga vanemad türanniseerisid sind, kardad, et äkki käitud oma teistega samuti, nagu seda tehti sinuga. See hirm (sageli alateadvuslik) segab olemast järeleandmatu ning keelamast teistele lubamatut käitumist.

P, sa saad ikka teksti mõttest aru? et ei ole liiga pikad laused või keerulised sõnad?
 
aia 26. august 2014, kl 17.03
oi jeerum, või sõbranna ei taha tunnistada, et mehed talle abieluettepanekuid ei teinud?!" Aga näää, ometi on sõbranna mehel, sinu jutu järgi on ju mehel, ja lapski olevat olemas, aga näää, sina ikka soiud siin, et pole naisi saada ja pole naisi saada....
 
p-le 26. august 2014, kl 17.12
täitsa uskumatu põikpäisus sul, p.

sina midagi ei tahtnud, midagi ei otsustanud, ei uskunud....kõik TULI ISE sinu juurde..??!!
jube hea vabandus: mina pole midagi teinud, mina pole midagi tahtnud, midagi otsustanud...kõik ISE tuli mu juurde, mis ma teha sain, nagu needus kohe....

kas see sõbranna sul ikka päriselt veel elus ikka on, või oled tema elu juba ammu oma hingele võtnud ja nüüd oigad siin, sest südametunnistus vaevab ja vaja enda tegu õigustada...?!
tundub küll kahtlane.
 
ole sa neetud siis, P 26. august 2014, kl 17.17
ole aga siis neetud, kulla P. sinu valik.
 
intelikentsed doktrissid 26. august 2014, kl 18.14
Mida armastad süüa?
 
praktikuurija 26. august 2014, kl 18.29
*mida sa parimaks joogid pead?
*millega pesed oma pesu?
*mis on sinu lemmik-riide-ese?
*kirjelda oma lemmik-ilma?
*kas sulle meeldib kevad, suvi, sügis või talv?
*milline aeg sulle ööpäevas kõige rohkem meeldib?
*kuidas tunned end täiskuu ajal?
tervist sulle, hea P, ja palun vasta neile küsimustele..
 
proktoloog 26. august 2014, kl 18.35
no tore siis ju.
 
B 26. august 2014, kl 22.02
P-l ei ole aega, ta on last meisterdamas.
 
jah. neetud P 26. august 2014, kl 23.49
jah ega lolle ei künta ega külvata, need kasvavad ise.
 
P. 27. august 2014, kl 00.02
Oma vigu olen ALATI TUNNISTANUD.

Minu viga oligi, et "sõbrannale" allusin.
Aga "sõbranna" ei pea siis kohe teise nõrkusi ära kasutama.

Saata sõnumeid SA OLED RÕVE VANAMUTT mu 40-ndaks juubeliks -- see on siis täiskasvanud inimese käitumine või ?

Või keksida, kuidas kõik mehed ja naised teda taga ajasid, tegelikult muidugi oli vastupidi.
See on täiskasvanule, liiati keskealisele kohane käitumine või ?
 
aga ole siis neetud, P 27. august 2014, kl 00.10
aga ole siis neetud, kulla P.
 
P. 27. august 2014, kl 00.29
Aia
Mis mõttega sa norid ?

Lihtsalt ei olnud nii, et talle abieluettepanekuid tehti, milleks häma ajada hiljem.

Sellele mehele tegi ta ka ettepaneku ise, et proovime ikka ja saame hakkama. Mees ütles, et ei armasta ja ei saa koos olla.
Lapse pärast hakkasid koos elama.

Sa saad nüüd vist valesti aru.
Minu pärast oleks võinud talle kõik abieluettepanekuid teha, mis mul sellest.

Lihtsalt nõme on rääkida asju, mida tegelikult ei olnud.
Alandav on.
Nagu ma olin kõik need 13 aastat loll ja pime, mitte midagi ei näinud ja ei kuulnud.

Kas sulle meeldiks, ku su tuttav hakkaks sulle mingit umbluud ajama, kuigi sa oma silmaga nägid, et asjad olid risti vastupidi ?

Ära hakka valetama, et see sind ei häiri ?
See tekitab ju tunde, et sa oled mingi idioot, et sulle võib igasugu jama ajada, mida ei ole toimunudki.

Ja vaevalt sulle meeldib ennast idioodina tunda.
 
aga ole siis neetud, P 27. august 2014, kl 00.35
aga ole siis neetud kulla P, see ju sinu valik.
 
P. to Aia veel 27. august 2014, kl 00.38
Kahju, et sa aru ei saanud, mida öelda tahtsin. Kurb, et pean ikka üle selgitama.

Tahtsin öelda seda, et ALANDAV on, kui sulle aetakse umbluud, mida EI OLE olnudki, kui tegelikult oli kõik vastupidi.

See tekitab tunde, et kas sa oled siis viimane v.rdjas või kes, et sulle sellist jama aetakse. Seda tahtsin öelda.

Ma ju tundsin teda 13 aastat ja nägin, et asjad olid tegelikult VASTUPIDI.
See on ju meeletult solvav.

See näitab ju väga vastikut suhtumist sinusse.
Et sa ei ole midagi väärt ja sinule võib igasugu olematut umbluud rääkida.
Alandav.
 
to aga ole neetud, P 27. august 2014, kl 00.40
Saatsin sulle õelukotile needuse tagasi.
 
ravile, kulla P 27. august 2014, kl 00.49
kas sind sundravile saata ei saaks? no need, kes sind teavad võiks ju selle vabastava liigutuse teha?
aga muidu oled ju ise oma needuse valinud, nii et lase aga edasi ja ole neetud. sinu soov ju ja seda tuleb austada.
 
P. 27. august 2014, kl 01.04
Eelmisele
Jätame selle needuse nüüd kõrvale.

Saatuslik viga sai tehtud siis, kui selle naise uksest sisse lasin ja tema pilli järgi tantsima hakkasin.
Ja seda ei muuda miski olematuks.

Intelligentsed doktrissid
Magusat.

Praktikuurija
1. Cappucino. 2.Pesumasinaga. 3.Seelik või kleit, aga külmaga kanda ei saa. 4. Soe ilm.
%. Suvi. 5. Hommik on masendav, tihti depressioon, ei taha tõusta. Meeldib keskpäev või õhtu või öö, olenevalt olukorrast.
 
ole siis neetud 27. august 2014, kl 01.08
sa ju ise valisid selle neetuks olemise, kuidas keegi saab sind keelata sellisel viisil tundmast? lase aga edasi.
sellest see soovituski, et ole aga neetud edasi.
 
P. 27. august 2014, kl 01.17
Eelmisele
Kordan.
Minu SAATUSLIK VIGA oli selles, et selle naisega ÕIGEL ajal suhtlemist ei lõpetanud. See oli mul tõesti väga vale valik, mille eest maksin väga kõrget hinda.

Ja maksan siiani.
 
aga maksa siis edasi 27. august 2014, kl 01.23
aga maksa siis edasi, kulla P, kes saab sind keelata?
 
P. 27. august 2014, kl 01.28
Eelmisele
Mis mul muud üle jääb. Ei ole ju valikut.
Nooremaks ma ju ei lähe.
 
P pole just Aadam 27. august 2014, kl 01.41
katkend videost:
Pealkiri, Aadama kannatused, on etenduse läbiv motiiv. Minu jaoks tähistab Aadam inimest, kes pärast sidemete kaotamist kõrgema jõuga üksi jäi. Tol hetkel võttis inimeses maad suur viha – nii tapab ta teisi ja jääbki tapma,» jutustas Kaljuste.
--------------
nii lihtne see ongi.
 
tunde nimi on viha 27. august 2014, kl 01.44
P sa valetad ju kogu aeg: sind valdab silmipimestav ja ennasthävitav viha selle naise vastu. see on ikka valdav ja palju tugevam kui kõik muud tunded, mida sa meile püüad kokku valetada.
 
P. 27. august 2014, kl 01.47
Eelmisele

Ei ole põhjust teiste peale pahane olla, teistega ma ei suhelnudki.
Ainult selle ÜHE aferist - naisega.

Eriti ALANDAV on hilisem häma ajamine, erilist mõnu tundis ta sellest, kui kõik asjad RISTI VASTUPIDI keeras, ise itsitas rahulolevalt.
Sadisti käitumine.
 
P. 27. august 2014, kl 01.51
Tunde nimi on viha
Pean ma õnnelik olema, kui ta käitus minuga kui viimase saastaga ?

Mina suhtusin temasse ju hästi, mitte millegagi ei ole ma oma elu hävitamist ja tümitamist ära teeninud ?

Ei öelnud ma talle mitte ühtegi halba sõna, mitte mingit põhjust ei olnud minuga nii alatult käituda.

Mul on põhjus pahane olla, aga mis põhjust oli temal minuga nii käituda - mitte mingit põhjust ei olnud.

Minul oli temasse hea suhtumine. Kui heale vastatakse kurjaga ning pärast irvitatakse ja räägitakse nagu idioodiga - ütle ausalt, sul oleks hea tunne või ?
 
no ja tundis mõnu. 27. august 2014, kl 01.51
no ja tundiski mõnu.
 
viha sinu sees 27. august 2014, kl 01.54
viha sinu sees ei lase sul eladagi. ja kõige rohkem vihastab sind, ja sõõb su igat päeva ja ööd, et sa ei saagi talle kätte maksta.
 
P. veel to Tunde nimi on viha 27. august 2014, kl 01.58
Ära hakka valetama, et sina sellises olukorras ei oleks hingepõhjani pahane ja pettunud.
Iga inimene oleks.

Kui sa oled tõesti hästi inimesse suhtunud ja ta ainult irvitab ning keerab käkki.

Ära hakka ütlema, et sa oled ÜLIinimene ning sul on ükskõik. See on vale.

Keegi palub sul midagi teha. Sa teed, sest tunned sõbra ees kohustust, teed aga endale halba.
Siis "sõber" irvitab, et loll, tal ei olnud seda vajagi ja hakkab mõnitama.

Kui tal ei olnud vaja, miks ta sind siis NII HÄRDALT palus.

----
Vaata, sa ei ole selles olukorras olnud. Kõrvalseisjal on väga kerge tänitada.
Sind see ei puuduta, seega sa ei oska ennast sinna sisse panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!