Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Helenavanje 07. november 2014, kl 15.07
Jah, eks sa peadki nüüd elu lõpuni masetsema ja seda teemat ketrama oma peas.
Ära sa jumala eest naerata või rõõmu tunne elust. Siis saadki kunagi pensionärina voodi ees enne surma mõelda, milline väärt elu sul oli :)
 
no näed 07. november 2014, kl 15.16
P, kui naistuttav sinu üle naeris, siis polnud see sõbralik nali, vaid õelutsemine läbi nalja, aga sa ei saanud sellest aru, vaid naersid kaasa ja seda lõbusam oli sõbrannal.
 
P. to No näed 07. november 2014, kl 15.24
Saan sellest praegu aru jah.
 
no tore siis ju 07. november 2014, kl 15.47
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naistuttava ja peigmehe teema on liiga masen
> dav, et sellega seoses naerda.

No ma räägin ju, et huumorisoolikat sul pole, jutt käis võimest enda üle nalja heita, aga sina jälle - diisel, metallik, hall ...
 
P. 07. november 2014, kl 16.55
Vaata, see ei ole teema, mille üle suudan nalja heita.

Kui näiteks kellelegi pere saab hukka, kas siis ainus allesjäänud pereliige suudab selle üle naljatleda ?

Kuidas saan naljatleda selle üle, et lasingi naistuttaval oma pereelu hävitada. Mu jaoks ei ole see mingi naljateema.

Olen enda üle naernud küll ja seda ka koos naistuttavaga, aga need olid teistsugused teemad.
 
no tore siis juuuuu 07. november 2014, kl 16.58
Ma sulle aiast, sina aiaaugust. Sa ei ole võimeline enda üle naerma, vabseee. Zombied ei naera, zombied on tõsised. Ainus, mis neid huvitab ja liikuma paneb, on värske tuksuv süda kellegi rinnus, mis kogu aeg eest ära jookseb millegipärast. :) Hall, metallik, diisel ... :)
 
P. 07. november 2014, kl 17.22
Olen naernud enda üle küll, aga mitte nii tõsises teemas.
 
igav.... 07. november 2014, kl 17.36
ikka ootad isegoi halli diiselkarva jutus mingit arengut.
 
ei ärata kaastunnet 07. november 2014, kl 17.40
loed seda loba siin, ja kehitad õlgu. nagu vilets õhust ja arvutist väljaimetud jutustus, ei teagi millest või mis teemast...
 
P. 07. november 2014, kl 18.32
Kui ma näiteks naistuttava üle õelat nalja oleksin teinud, ei tea, kuidas ta oleks reageerinud. Siis, kui me veel suhtlesime.
Minu üle ilkus mis hirmus.

Nüüd talle muidugi mnu puhul enam miski ei mõju.

Piinlik on see, et koos tuttavaga enda üle tehtud naljade üle naersin.
Võisin küll päris topakana mõjuda ning naistuttav mõtles, ullike ei saagi aru, kui mõnitatakse.
 
MOTT 07. november 2014, kl 18.40
no võttis aega mõne hea aasta, et selgusele jõuda P enese poolt, et käituski lollakalt ja teise lollakatest naljadest aru ei saanud. kus siin nagu uudis on?
 
uudist polegi 07. november 2014, kl 18.54
on sõltuvus teema nämmutamisest, kirjutamisest.
 
TO P 07. november 2014, kl 19.10
Sa ei reageerinud kuidagi mu postitusele? Kas kavatsed oma välimust muuta v ei?
 
P. 07. november 2014, kl 19.32
Meikima vaevalt hakkan, võib-olla ainult huuli.
Soengut on küll plaan muuta ja juukseid värvida. Muidu üks ja sama soeng juba 10 aastat, õigemini see polegi soeng, lihtsalt lõikamata juuksed.

Naistuttav nägi oma välimusega tohutut vaeva, kui mehele püüdis saada.
Ma ei pingutanud üldse, see lihtsalt ei olnud mul veres.
 
TO P 07. november 2014, kl 19.59
Palju sa praegult kaalud? Ma saan aru, et sa pole harjunud ennast värvima, no aga elukaaslase nimel võiksid ju pingutada, kui sa yldse tahadki omale elukaaslast... meessoost isikut ma mõtlen.
 
P. to TO P. 07. november 2014, kl 22.02
Praegu kaalun 65 kilo, seega pole ülekaalus. In naisi, kes ei pinguta kuid ikka leiavad mehe. Ei näe põhjust pingutamiseks. Soengu muudab ja värein huuli, kuid rohkem mulle ei sobikski

Kuna elan alevis, siis siin on raske tutvuda.
 
oh sa tuneesia. 07. november 2014, kl 22.30
kell 01.29 täna kaalus P veitsa alla 79 kilo, täpselt ei osanud öelda.
Ja näädsa, praegu täpselt 65 kilo....pole ülekaalus ega miskit.
No on suur vahe 79 ja 65 ja kuidas saab öelda, et veidike alla 79.
Kui pikk sa oled, P?
 
ang 07. november 2014, kl 22.43
P. to TO P. postitus ei saa olla meie P.

P. oleks kindlasti öelnud, et tema eas enam lapsi ei saa ja vastastikkune armimine pole võimalik ja mehed on igavad. :)
 
- 07. november 2014, kl 22.48
ja lisanud veel, kuidas tema naisi ei saa....ja seda, et tema ise PEAKS ikka naine olema...
 
to...oh sa tuneesia 07. november 2014, kl 22.48
P kirjutas ju, et kaalus ennem 79 kg
 
oh sa tuneesia 07. november 2014, kl 23.03
kirjutab jah, et nüüd olen natuke kaalust alla võtnud, aga 14 kilo pole natuke ja mu mäletamist mööda siin mõni aeg tagasi ta väitis, et tema kaal pole midagi nii suur ja siis oli ka vist miski 79 tal kirjas ja et enne oli rohkem.
olen jälginud ta teemasid ja märganud muudki vastukäivat või ebatõest või kuidagi imelikku.
kasvõi see NAISTE saamine ja see häda, et OLEKS sõbranna ikka temaga ja tema ikka nii tahtis sõbrannaga sõbranna olla.... ja siis kohe, et me polegi sõbrannad olnud ja teadsin kogu aeg, et tal mind vaja pole ja muu jutt juurde..kasvõi seegi jutt, et sõbranna ise pressis P-le seltsiks ja P pole teda tahtnudki.
võta siis kinni, kas tahtis või ei tahtnud.
ma juba ammu ei usu seda joba siin.
midagi võis olla ju, aga no täiearuline ei jauraks sedasi.
mis selle teema mõte on
ja kes seda kirjutab üldse?
 
P. 08. november 2014, kl 02.57
65 kg ma ei kaalu. Keegi tegi nalja.
Ma ei tea, palju ma alla 79 kg kaalun.
 
P. to Oh, Tuneesia 08. november 2014, kl 03.16
Suhtlemist algatas "sõbranna", ma olin nii äpu, ma poleks julgenudki.

Ega ta siis minuga suhtlemise pärast ei algatanud, lihtsalt kedagi teist ei olnud võtta ja kogu aeg üksinda ka imelik käia.

Minuga suhtlemine kui selline teda ei huvitanud.

Mina oleksin igaühega tahtnud sõbranna olla, kes soovi avaldas. Aga soovijaid EI olnud.

Kui nn. "sõbranna" oleks minuga suhtlemise lõpetanud näiteks 20 aastat tagasi, ma ei oleks seda traagiliselt võtnud.
Nagunii me ei olnud mingid sõbrannad.
 
P. veel to Oh, Tuneesia 08. november 2014, kl 03.24
Püüan selgemalt kirjutada.

Mina soovisingi TÕELIST SÕBRANNAT.

Aga kuna tema minuga ei soovinud üldse sõbranna olla, vaid ma olen aksessuaar kaasas käimiseks, siis ei oleks olnud mul kahju üldse mitte suhelda.

Peale peigmehe äraminekut asjaolud muutusid, tekkis suur tühi auk.
 
pool neli toodab P tekste 08. november 2014, kl 03.57
no kuidas sa nüüd nagu ära tõestaks, et ikka mingi kirjamoor oled poolneli öösel? vanainimene P peaks ju magama sel kellaajal.
 
õnneetuoleku magusmõru mugavus 08. november 2014, kl 04.12
Miks meie nukrus pikalt kestab? Kurbust tekitavad õnnetused, surm ja teised väga olulised sündmused. Nende mõistmiseks ja juhtunust ülesaamiseks kulub aega. Mõnel juhul kipuvad emotsioonid aja jooksul hoopis tugevamaks muutuma, kui inimene mõtleb juhtunule ja selle tagajärgedele.

Verduyni kinnitusel määrabki emotsioonide püsivuse see, kui palju me nende üle juurdleme ja mõtiskleme. Pidevad ja korduvad mõtted ei lase tundmusel kaduda.
-----------
nii, et Peee, mõnule oma õnnetusetundes aga edasi...
Pane aga jälle kell tiksuma ja hakka aga otsast peale oma ulmelugudega.
 
pee pole õnnetu 08. november 2014, kl 08.35
Teksidest paistab tüdimust aga ei saa välja lugeda, et pee oleks lõpmata kurb või õnnetu. pee on oma rolli ammu omaks võtnud ja minna lasknud, ta ei oska ega tahagi teisiti elada.

ja pee, sa võiks end teisiti nimetada või sa tahadki pe..se olla?
 
küsimus 08. november 2014, kl 12.07
P, kas sa copy/paste oskad teha?
 
Pee 08. november 2014, kl 13.25
Suhtlemist algatas "sõbranna", ma olin nii äpu, ma poleks julgenudki.

Ega ta siis minuga suhtlemise pärast ei algatanud, lihtsalt kedagi teist ei olnud võtta ja kogu aeg üksinda ka imelik käia.

Minuga suhtlemine kui selline teda ei huvitanud.

Mina oleksin igaühega tahtnud sõbranna olla, kes soovi avaldas. Aga soovijaid EI olnud.

Kui nn. "sõbranna" oleks minuga suhtlemise lõpetanud näiteks 20 aastat tagasi, ma ei oleks seda traagiliselt võtnud.
Nagunii me ei olnud mingid sõbrannad.
 
P. 08. november 2014, kl 13.47
Olen õnnetu, et kõik nii läks.
Mille üle mul õnnelik olla ?

Tüdinud olen sellepärast, et vanus pressib peale ja elu ei paku enam midagi.
Oleks pere, oleks teine asi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!