Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
oh ei 08. november 2014, kl 13.54
Mida see elu sulle pakkuma peab, võta ise. Sa oled lihtsalt liiga laisk, et ise liigutada ennast, kasvõi huvitavamat tööd teha.
 
nojh 08. november 2014, kl 14.57
Sinu kirjades ei väljendu su kurbus, rõõm, viha ja sa isegi ütlesid, et ei saa üldse aru, mis nende emotsioonidega olema peab ja kust neid võtta. Saad aru, sa oled emotsionaalselt tumenenud/tuimenenud ja see on haiguslik nähtus.
 
.... 08. november 2014, kl 15.07
Keegi kirjutas, et P.elab tartus ja on kõrgharidusega koristaja. Mul on ka variant, kes P olla võiks.
 
issand 08. november 2014, kl 15.24
alles mainis et elab mingis alevikus,ehk siis tartu lähedal kuskil äkki,ma olen ka mõelnud miks just koristajana P töötab
 
P. to nohj 08. november 2014, kl 15.46
Just avaldasin imestust, et kuidas emotsioone ei ole või mida siin mõeldakse emotsioonide all ?

Võib - olla eri inimesed peavad emotsioonide all eri asju silmas, seda tahtsingi teada.

Mu meelest suur kahetsus, lootusetus, solvumine, alandustunne, kahjutunne ongi emotsioonid.
Tunnengi ennast täielikult alandatu ja lolliks tehtuna.

Neid pugemise komme oli valus ja vastik lugeda. Täiesti idioodiks tehtuna tundsin ennast.
 
küsimua 08. november 2014, kl 16.08
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> P, kas sa copy/paste oskad teha?
................................................

Miks sa ei vasta?
 
nojh 08. november 2014, kl 16.34
miks sa siis ei väljenda oma tundeid, sa ei oska teha seda kirja teel ja kindlasti ei oska sa seda näost näkku suhtluses.
 
P. to nojh 08. november 2014, kl 16.49
Copyt teha ei oska.

Ma ei saa aru, mida sa TÄPSELT silmas pead. Selgita.

Kõik see, mida tunnen: kahetsus, kahjutunne, nördimus, solvumine, pahameel, petetu ja haneks tõmmatu tunne - kõik need ongi ju emotsioonid.

Või pead emotsioonide all midagi muud silmas, ma ei saa aru, tõsiselt selgita palun.
 
arvestades varast kellaega tänase kommis 08. november 2014, kl 16.51
arvestades pool neli kommi tänases jutusarjas Pees, korduvat sõnakasutust ja kommentaare ka muudes teemades enam- vähem samas ajas st kella kolme ja nelja vahel.. siis arvaks, et P taga on mõni igavusest öövalves istuv moderaator..
 
P. 08. november 2014, kl 16.59
Mode ma ei ole. Ja miks ei või vahel öösiti üleval olla, ei ole kohustust kindlal kellaaajal magama minna, eriti kui järgmisel päeval vara tõusma ei pea.
Üleüldse ei meeldi mulle varahommikused ärkamised, kui on kohustus vara tõusta, siis tõusen.
 
krt küll 08. november 2014, kl 16.59
SIIS MIKS SA EI VÄLJENDA EI NEID, EGA KA TEISI TUNDEID!?
 
P. eelmisele 08. november 2014, kl 17.03
Selgita siis, mida silmas pead.
 
küsimus 08. november 2014, kl 17.15
P. to nojh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Copyt teha ei oska.
>
> Ma ei saa aru, m
> ida sa TÄPSELT silmas pead. Selgita.
>
Seda oli arvata, sest sa pole kunagi kommenteerinud, kui keegi siia on mingi lingi üles pannud, viitega mingile artiklile.
Aga kuidas sa maaklerina said sel juhul töötada, kui elementaarsed arvutioskused puudusid?
Kes sul üldse arvutit hooldab sel juhul? Kuna aega on sul laialt käes, võiksid Google abil ennast veidi harima hakata!
 
nojh 08. november 2014, kl 17.18
Pean silmas seda, et sul on tühjad sõnad, mille taga pole tundeid. Ära looda, et sinuga siia kirjutama jään, lihtsalt tegin märkuse.
 
nojh 08. november 2014, kl 17.25
Sinu postitustest ei saa aru, mis inimene sa oled. Olen teemat jälginud ja lugenud su poste, aga ei oska su iseloomu kohta midagi öelda, sest su tunded ja kõik muud asjad on nii maha surutud, et järgi pole suurt midagi jäänud ja need ongi põhjused, miks sa kedagi ei leia. Näiteks sa ei oska üldse konkreetne olla.
 
teks korduvkasutuses 08. november 2014, kl 17.39
no P tekst ju korduvkasutuses,ikka mingi programm saab seda edukalt meisterdada kasutades ära olemasolevaid tekste ja sõnu...
 
P. to nojh 08. november 2014, kl 17.45
Panid mind mõtlema. Väga võimalik, et ongi nii, ma sellest ise aru ei saa.
Suudad rohkem lahti seletada, kui see üldse võimalik on. Hakkas huvitama.
Ole nii kena, palun.

Aga kahjutunne, kurbus, kahetsus, nördimus, pettumus on ka tunded ?
 
:) 08. november 2014, kl 17.49
Ma pole su järgmine ohver, ei seleta enam midagi.
 
oh, P 08. november 2014, kl 17.59
Need tunded, mida sa siin loetled, on sinu sees, aga välja sa neid ei lase. Sa oled pinges ja hoiad kõiki emotsioone tagasi, aga robotiga ei taha keegi suhelda.
 
P. veel to Nojh 08. november 2014, kl 18.04
Sinu arvamuse peale tekkis mul tõsine huvi, sest äkki sellepärast naistuttavaid ei leiagi.

Maha surutud olin noorena tugevalt. Ma pidin ju koogutama ja kõigega nõus olema, mida öeldi.

Millest aru saada, et maha surutud ? Ma ise ei oska enda kirjutist selle pilguga vaadata.

On pakutud, ei leia sõbrannasid, sest räägin endast palju. Ei räägi reaalis, ma ei söandagi.
 
P. to Oh, P 08. november 2014, kl 18.10
Teisi naisi see ei puuduta.

Aga naistuttavaga oli nii, et kui näitasin välja oma põdemist, siis muutus ta eriti salvavaks ning kohe mõnuga susis.

Võib - olla näitasin välja kohmakalt või oskamatult, ei tea. Igatahes tundis ta mu põdema panemisest sadistlikku mõnu.
 
oh, P 08. november 2014, kl 18.15
"Võib - olla näitasin välja kohmakalt või oskamatult, ei tea. Igatahes tundis ta mu põdema panemisest sadistlikku mõnu."

Aga, P, näitasid välja? Sa ei ole loomulik kunagi, vaid näitled, ja sellepärast kõiki vihale ajadki.
 
nojh 08. november 2014, kl 18.19
Ei selgita enam midagi. Pole mõtet siin veel ja veel ja veel ja veel...
 
P. to Nojh 08. november 2014, kl 18.37
Kahju.
Küsin ikkagi, kas sõnadega ei saa selgitada, sest kõike asju ei ole võimalik kirjeldada.
Või sa lihtsalt ei taha.

Või on raske öelda, millest aru saab. Vahel inimesed lihtsalt tunnevad, aga ei saada aru, miks nii tunnevad.

Või kardad, et jäängi pinnima. Ära karda, ei jää.

Tundub, et viimane komm ei ole õige Nojh.
õin muidugi ka eksida.
 
nojh 08. november 2014, kl 18.39
Oli küll viimane komm õige nojh, sellegipoolest ei ütle ma enam midagi. Sa praegu manipuleerid täiega.
 
P. to Oh, P 08. november 2014, kl 18.40
Mida ma näitlesin ?
Olin tõsiselt hingepõhjani haavatud ja nördinud ning omadega täiesti ummikus.
Kogu elu oli ummikusse jooksnud.
 
P. to Nojh 08. november 2014, kl 18.46
Appi, appi, mul jäi viimase kommi peale suu lahti.

Mis sul viga on ?
Tahan tõsiselt teada saada, MIDA silmas pead, sest ma ei saa aru, ma ju ei oska enda kirjutist sellise pilguga vaadata.

Tundusid tark ja sõbralik inimene olema, mis siis nüüd lahti.

Olen ilmselt opakas, aga nüüd ma ei saa mitte millestki aru.

Igalt juhul vabandan väga, et julgesin küsida ja tüli teha. Võib - olla mõjus mu küsimus tüütult.
Veelkord vabandan, häbi on kohe, et küsisin.
Päriselt.
 
P. veel to Nojh 08. november 2014, kl 18.49
Ei julgegi siin midagi küsida, sest minusugune tohman ilmselt küsida ei oska, kui pahaks pannakse.
Ju ma olengi juhmard, kui ma aru ei saa, et kõike küsida ei tohi.
 
:-D 08. november 2014, kl 18.59
No täiega IRW!
 
P. to :-D 08. november 2014, kl 19.04
Mis tähendab täiega irw? Mille üle sa naerad, mida olen ma valesti teinud või öelnud?

Tahan, et nojh selgitaks mulle oma öeldut, sest see pani mind mõtlema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!