Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Oh teid küll 08. november 2014, kl 19.13
Iga inimene pole kirjanik, sinna pole midagi teha. Mõni oskab sõnu paremini seada, mõnel on muu anne...
 
Oh sind küll 08. november 2014, kl 19.22
Keegi ei nõuagi P.-lt kirjaniku annet ja jutt polnud sellest. P.-l pole iseloomu ja see kajastub väga ilusti tema kirjapildis.
 
indy 08. november 2014, kl 19.58
Tegelikult vaimse puudega inimese üle pole ilus naerda...
 
Mauks 08. november 2014, kl 20.15
Nõus indyga, ega vast reaalis inimesed poleks nii julged, aga siin ju hea ennast teisest paremaks pidada. P võib olla parem ja heasüdamlikum kui need, kes siin teda arvustavad.
 
olen 08. november 2014, kl 20.18
Minu meelest on peaaegu köik, kes P kallal tänitavad, vaimse puudega. P, ole tugev, pea vastu.Ja ära unusta, et sinu emotsioonid, need pole sina.Need on lihtsalt emotsioonid, lase neil minna. Nii ytlegi endale, kui jälle abitust, alandust vöi kibestumust tunned- see ei ole mina, need on ainult minu tunded, millest pean vabanema. Suudad sa seda? Ära palun samastu negatiivsusega, sa tegelikult oled hea inimene.
 
P. kas sa oled päriselt olemas? 08. november 2014, kl 20.32
Kuidas on võimalik jahuda mingil teemal kolm aastat ja püsida täpsetes raamides. Sa kunagi ei välju oma elu kirjeldamisel teatud piiridest, keegi ei tunne sind ära.
 
P. 08. november 2014, kl 20.38
19.04-ga olen täiesti nõus. Ei ole küll mina, aga täitsa minu mõtted.
 
P. to Kas oled päriselt olemas 08. november 2014, kl 20.44
Kirjutan sellepärast sellest nii palju, et see häirib, piinab, ei anna rahu.

Muu elu on mul üsna üksluine ja igav kahjuks.

Indy
Ei tea, kas ma just vaimse puudega olen, aga suhtlemises olen invaliid.
Lihtsalt ei ole kogemusi ja niivõrd kinnistunud on mõtteviis, et mina midagi ei tea ja teistel on alati õigus.
Teatud määral usun seda alateadlikult siiamaani, rõhutan alateadlikult, mitte teadlikult.
 
ja 08. november 2014, kl 22.01
Manipulaator oled sa ka.
 
P. to Ja 08. november 2014, kl 22.11
Ei oska ma kellegagi manipuleerida ja ei taha ka.

Reaalis ei ole mu arvamust üldse tähelegi pandud.

Täitsa naljakas kohe: minusugune tõmmata -tõugata äpu ja manipulaator.

Seda on eluaeg nii, et minuga ei arvestata ja minu arvamus on NULL, seda ei peeta miskiks.

Kui ma ka näiteks püüaks manipuleerida, siis sellest ei tule mitte midagi välja.
Lihtsalt kedagi ei huvita minu arvamus ja kohe kindlasti ei hakka keegi minu soovil midagi tegema, NAISTERAHVA TUNNUSTEGA ISIK KINDLASTI MITTE.

Ei ole veel elus näinud ega kuulnud, et mõni naine mind kuulda võtab, veel vähem, minust häirida laseb, olen kõikidele õhk.
 
P. veel to Ja 08. november 2014, kl 22.18
Millest sa sonid, kui ma ei oska reaalis üldse naistega suhelda, ma ei teagi, millest ja kuidas üldse rääkida.

Kogu aeg on hirm, et ütlen midagi tobedat või mõjun totakana.
Kui juhtub ime ja saan mõne naisega jutule, siis olen kohe pinges, et ega ta minuga nagunii rääkida ei taha.
Ja usun, et ei tahagi. Ebameeldiv on nii mõelda, aga see on ilmselt tõsi.
 
Argo Ade 08. november 2014, kl 22.18
Mina ei saa aru, kus kohast inimesed manipulatsiooni näevad. Lihtsalt kandke 10 eur mulle ja pole pikka juttu vaja juurde.
 
To P 08. november 2014, kl 22.26
Tead P, sa tahad, et sind kõik siin aina ja aina lohutaksid ja heletseks. Ma saan aru, et igayks sooviks seda, peale sellist ärakasutamist sõbranna poolt, kuid AUSALT 13 aastat seda kerjata on liig, mis liig.
Miks sa kyll ei hooli endast ja teistest ka loomulikult sellises eas ka veel..... peaksid ju kyll aastatega rohkem arenenud olema, kuid paistab, et SINUL on toimunud taandarend!
 
Notsu 08. november 2014, kl 22.30
Ma ei usu seda, et oled kõigile õhk. Kindlasti on kuskil olemas keegi, kes sind mõistab ja keda sa inimesena huvitad.
 
P. 08. november 2014, kl 23.07
to P
Ei ole sellest 13 aastat kirjutanud, 3 aastat olen siin olnud.
Eelnevad 10 aastat mõtlesin omaette. Oli küll masendav, võtsin kõiki naistuttava ütlusi nii südamesse, et ulgusin vahel kõva häälega.
Nii valusalt oskab ta salvata.
 
jajah 08. november 2014, kl 23.31
10 a ulgusid ja motlesid, 3 a kirjutad.
 
P. to Notsu 09. november 2014, kl 00.13
Peigmees oli, kes hoolis. Aga tema sai naistuttava abiga minema aetud.
 
vot on püsivus 09. november 2014, kl 00.26
ma annaks rahvusvahelise medali P-le sellise joru tootmise eest.
 
P.-le ööeks motlemist 09. november 2014, kl 00.31
Eelmisel leheküljel kirjutasid lause, millega tõestasid, et manipuleerid. Ei ütlegi, et sa seda teadlikult teed
 
P le, totutajale 09. november 2014, kl 00.35
kuidas sa neid "to" algusega peakirju meisterdad?
ja nii kenasti tekst ka rühmitatud?
 
eks see P üks totu ole 09. november 2014, kl 00.51
P on kadunud, küll ta nelja ajal vastab.
 
P.-le medal kangelasliku töö eest 09. november 2014, kl 01.17
P tundis süüd, et nõukaajal polnud tal saavutusi, kuid praegu on P saanud . kuulsaks öise tekstitootmisega, ehk P töötab väsimatult ka öösiti.
 
issand 09. november 2014, kl 08.08
hommikukohvi juurde nii tore lugemine alati,nagu Mehhiko seep
 
tõsiasi 09. november 2014, kl 09.47
Karu pole võimalik tantsima õpetada. Sama kehtib ka peategelase kohta siin. Täiesti lootusetu on loota, et ehk ta natuke õpib.
Ta on nii kinni oma mõttemaailmas, et sealt välja tulla ta ei oska, ja ega tahagi.
Teda tulebki sellisena võtta ja mitte loota, et ehk ta siiski mõistab ja hakkab normaalsemat elu elama.
Seda ei juhtu!
 
küsimus P.-le 09. november 2014, kl 09.47
Milliseid raamatuid sa nõukaajast oled lugenud?
 
P. 09. november 2014, kl 13.11
Mis lause see siis oli ?
Hea küll, kui ka mõni võib võib mõelda, et nii manipuleeritakse, siis tegelikult ei manipuleeri siin kedagi.

Üldse ei saa ma aru, miks seda manipulatsiooni sõna pidevalt korrutatakse.

Esiteks tulin siia kurtma oma muret, sest see PIINAB mind, ei ole siiani rahu saanud.

Mitte kellegi elu mitte üks gramm ei mõjuta, et mina siin kurdan.

Teiseks, miks ei tohi asjadest rääkida nii, nagu olid ?
Musta valgeks rääkimine, ilustamine ei muuda mu enesetunnet paremaks.

Kolmandaks, soovin selgusele jõuda selle naise mõttemaailmas, sest see aitab mõista ja natukenegi unustada.
Täielikult ei unusta nagunii.
 
P. 09. november 2014, kl 13.15
"Noor kaardivägi", "Kuidas karastus teras", Jules Verne romaanid, "Perekonnata" jne.

To - d ei ole mina siin küll välja mõelnud. Tuleb pöörduda selle poole, kes selle inglise keelse termini siin algselt kasutusele võttis.
 
P. veel 09. november 2014, kl 13.23
Kirjalikult tuleb mul välja ka teravam vastus, tunnen sellepärast ennast isegi süüdi, sest teravalt vastata ei ole viisakas.

Endale üldse ei meeldi nähvamised, aga vahel olen samaga vastanud ja siis on mul paha tunne.

Reaalis ei oskagi teravusele tearavusega vastata. Tekib kramp, õigel ajal sobivat sõna suust ei tule.
Või ei saa üldse mitte midagi vastu öeldud, seda küll juhtunud.

Kuulen, inimene teravmeelitseb, aga mul on suu nagu vett täis, midagi öeldud ei saa.
 
haha 09. november 2014, kl 13.34
Ma pole sinult ühtegi teravat vastust näinud.
 
noo 09. november 2014, kl 14.17
P oskab sõimata küll, enamasti paneb küll märgist mööda :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!