Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
juidas sa neid "to" sid teed? 09. november 2014, kl 23.02
kuidas sa Peee neid "to" sid peakirja meisterdada ja kuidas rühmitad teksti. Ilus kohe vaadata, nagu mõne asjatunfja tehtud kujundus.
 
mis jama 09. november 2014, kl 23.04
Konkreetseid ette ja tahapanekuid on sulle siin esitatud suurtes kogustes, tulemuseks null.

Võin pakkuda halastuskeppi, rollimängude näol. Mina mängin mehist sõbrannat ja sina vaimuvaest lollikest, kes minu aju sisse kiigata ihkab.
 
To......P 09. november 2014, kl 23.15
P ...aga paku ise palun välja, miks su exsõbranna sinuga alatult käitus, mida sa oled yldse aru saanud??? Palun siis vasta meile kindlasti>
 
mis jama 09. november 2014, kl 23.30
Iga NORMAALNE inimene oskab ennast panna teise inimese olukorda kasutades empaatiavõimet ja saada aru teise inimese tehtud teost. Isegi kõige rumalamad meie seast saavad aru ja sina, kes sa väidad olema kõrgelt haritud, ei saa. Guugelda psühhopaat ja leiad enese kirjelduse ning ka põhjuse, miks sina aru ei saa ega hakkagi kunagi saama.
 
P. 09. november 2014, kl 23.38
Üks põhjus oli selles, et ta ei talunud minusugust tossikest.
Kuigi olin talle kasulik.

Mu möku olek ärritas teda.
Aga samas mind töötles, et kindlasti oleksin möku edasi.
Vastuolu.

Ilmselt ka see, et teiste naiste ees lömitamine oli talle alandav ja nii elas oma alandust mu peal välja.

Nii tõstis oma enesehinnangut.
Kõiki põhjuseid ei tea.
 
P. 09. november 2014, kl 23.40
Mis jama
Ei õppinud psühholoogiat ega psühhiaatriat.
Kuigi psühholoogia mind väga huvitas, aga seda õppima minna ei olnud siis võimalik.
 
fui 09. november 2014, kl 23.45
Kogu see jura ja P psühholoogitsemine on nagu see sõbranna okseämber, ainult et põhjatu ja lõputu.
Nojah, ise olen loll, et siia aeg-ajalt vaatan.
 
P. 09. november 2014, kl 23.54
Kui lõplikult selgusele saaksin, siis oleks lihtne, aga see oleks imede ime.
 
P. 09. november 2014, kl 23.59
juidas sa neid "to" sid teed? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas sa Peee neid "to" sid peakirja meisterdada
> ja kuidas rühmitad teksti. Ilus kohe vaadata, nagu
> mõne asjatunfja tehtud kujundus.


Kuna olen tekstirobot, siis see on programmis.
 
mis jama 10. november 2014, kl 00.05
Psühholoogia tundmine ei puutu siin üleüldse asjasse. Jutt on NORMAALSEST inimesest, sina see kahjuks ei ole. Sellepärast soovitasin sul enda kohta info saamiseks guugeldada. KAS VEEL JÄI MIDAGI ARUSAAMATUKS
 
aga mida sõbranna arvab? 10. november 2014, kl 00.13
sa tekstirobot P, otsi nüüd see sõbranna lagedale, muidu saad hiljem süüdistuse kohtus, et laimamine ja vaimne ahistamine juba mitmeid aastaid.
 
lisan veel 10. november 2014, kl 00.13
Psühhopaat oled sa elu lõpuni ja seda ravida mitte kuidagi ei saa, nii et mingit imet ei maksa siit oodata ega ka kusagilt mujalt. Ime jääb sinu puhul ära.
 
P. 10. november 2014, kl 00.37
Aga mida sõbranna arvab ?
Oled sa kuskil nime näinud või ?

Kujutan ette, et naistuttav naerab kõht kõveras naba paigast ära. Talle teeks kindlasti kohutavalt nalja, et ullike veel 13 aastat hiljem hädas on.

Kui naistuttav teada saab, siis see pakub talle tõelist sadistlikku naudingut.
Mis võib veel rohkem VÕIKAT rõõmu valmistada, kui ullikese põdemine üle 10 aasta hiljem.

Mis jama
Tee selgeks mõiste psühhopaat.
Psühhopaat on kaval, omakasupüüdlik, teiste ümber sõrme keerutaja, rohkem käib naistuttava pihta.

Mina olen lihtsalt süütunnetega saamatu äpu ja hädavares, pugeja ka, nagu mulle sõnumis kirjutati.
 
nii ongi P 10. november 2014, kl 00.46
P kirjutab: Psühhopaat on kaval, omakasupüüdlik, teiste ümber sõrme keerutaja...
-------------------
sellisena sa ennast ju netis just tutvustadki.
moosimadu 10. november 2014, kl 00.50
Psühhopaat on empaatiatundeta, kuid suudab pinnapealselt jätta endast muidu täiesti normaalse inimese mulje.
Oma eesmärkide saavutamiseks ja ohvrite kontrollimiseks kasutab ta nii positiivset võimendamist (tagantkiitmine, tunnustamine, LIPITSEMINE, PINNAPEALNE SÜMPAATIA ja tähelepanelikkus, SUNNITUD NAERATUSED, kingituste tegemine, raha pakkumine) kui ka negatiivset allasurumist (kritiseerimine, näägutamine, SÜÜDISTAMINE, TUSATSEMINE, hirmutamine, ähvardamine, kisamine, vandumine, karistamine, PATUOINAKS TEGEMINE, OHVRI MÄNGIMINE, VASTUTUSE VÕTMISEST KEELDUMINE jne).

Hm.. duck-test on ju läbitud?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 10.11.2014 02.17.
 
ründame P teemat öösel!!! 10. november 2014, kl 06.05
Elagu lööklus!
moosimadu 10. november 2014, kl 07.08
Mis viga, kas meil on riiklikult kehtestatud komandanditund netis?
 
Helenavanje 10. november 2014, kl 08.21
P ongi psühhopaat, ma olen seda kogu aeg rääkinud...
 
no tore siis ju 10. november 2014, kl 12.03
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mu möku olek ärritas teda.
> Aga s
> amas mind töötles, et kindlasti oleksin mö
> ku edasi.
> Vastuolu.

See pole suurem vastuolu kui see, et seda kõike teades jätkasid suhtlust ja täitsid tema soove, sest sa soovisid kindlasti olla möku edasi - lihtsalt leidsid inimese, keda selles puhta südamega süüdistada, maakeeli siis inimese, kes lasi sul olla see, kes sa oled ilma moraalse vastutuse taagata, sest sina ei saanud sinna midagi parata ju ehk ei olnud süüdi. :) Niimoodi teevadki inimesed, kes midagi tahaksid, aga mingitel üksi neile teadaolevatel põhjustel ei saa hakkam selle teostamisega, mida nad tahaksid. Sa oled läbikukkuja, kelle jaoks on mõte edust talumatum kui läbikukkumine.
 
To...P 10. november 2014, kl 14.06
Aga mis on sulle veel arusaamatuks jäänus sõbranna osas?
 
Nr. 1 lööklane 10. november 2014, kl 14.21
 
P. to Helenavanje ja Nii ongi P 10. november 2014, kl 14.40
Huvitav, keda mina reaaalis ära kasutasin ja ümber sõrme keerasin ?

Et siis hoopis mina tänitasin tuttava kallal kõik need 13 aastat, ajasin ta peigmehest lahku, pärast saatsin talle sõnumeid PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA, HÄDAVARES, SA OLED RÕVE VANAMUTT ?

Nee sõnumid saatis naistuttav ju minule..
Mul on siiamaani alles sõnumid: sa oled hale pugeja, pugemine on sinu töö, haletsusväärne oled.

Miskipärast olen neid sõnumeid alles hoidnud, enda piinamiseks või.
Mu meelest just see PUGEMINE ON SINU TÖÖ on eriti vastik ja alandav sõnum.
 
no tore siis ju 10. november 2014, kl 14.44
Just, just, hoia aga alles. See, et neid alles hoiab, ongi väga kujukas, et väärid neid. Mingi müstilise "miskipärase" pärast hoiad neid alles. Inimene, keda ära kasutad ja ümber sõrme keerad, oled sina ise.
 
P. to Helenavanje 10. november 2014, kl 14.50
Psühhopaat on see, kes kasutab teisi ära.

Mina aga lasin ennast ära kasutada ja koogutasin teiste ees.
Just see koogutamine ja kõigega nõus olemine oligi ilmselt üks põhjus, miks ma naistuttavaid EI saanud.

Inimesed, eriti naised ei salli sellist, kes midagi öeldud ei saa, sõna suust ei tule, aga kõigega nõus on, mida nemad ütlevad.

Ma olin lihtlabane saamatu möku, hädavares, nagu ühine meestuttav ütles.

Ühine tuttav närviline, kui mind nägi, lausa röökis: SA IGAVENE HÄDAVARES, ÕNNETUSEHUNNIK, RAIBE, VÄ.DJAS. Kui tal paha tuju oli, siis alati karjus mulle hädavares.

Olingi õnnetusehunnik ja saamatu hädavares.
Tal oli õigus.

Milline endast lugupidav naisterahvas kuulab sellist kisa, aga mina kuulasin alandlikult ja olin vait, sest uskusin, et olengi saamatu hädavares ja tal on täielik õigus mulle nii öelda.

Tundsin ennast nii süüdi, et selline õnnetusehunnik olen ja inimest vihastan.
 
Helenavanje 10. november 2014, kl 14.51
Jajah, hoia muidugi alles. Jumala eest, muidu võid veel ära unustada kogu loo :) Hoia neid alles ja loe ikka iga päev hommikukohvi kõrvale. Ja korda hästi palju (soovitavalt foorumis või kes iganes sind viitsib kuulata):
PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA, HÄDAVARES, SA OLED RÕVE VANAMUTT.

Psühhopaat sa oledki sellepärast, et ma ei ole eladeski kohanud inimest, kes VABATAHTLIKULT enda elu pekki keerab ja seda täiesti ise. Selle asemel, et elada, teeb inimene enda elu vabatahtlikult nii haledaks ja masendavaks kui vähegi võimalik.
No tõesti - ausalt ei tunne kaasa.
 
P. to Helenavanje veel 10. november 2014, kl 14.59
Ütle, kuidas sa toimiksid ?

Lähed tuttavale külla, koputad. Ta teeb ukse lahti ja kukub röökima: ah sina õnnetusehunnik, raibe, sa igavene hädavares, värdjas, hädavares.
Ja röögib nii umbes 5 - 10 minutit järjest, lööb vahepeal pauguga ukse kinni, siis teeb lahti ja röögib edasi.

Lõpuks on ennast tühjaks röökinud ja kutsub sind sisse.

Nii palju ütlen, et mina seisin nagu piinapingil ja tundsin ennast nii süüdi, et nii vilets olen ja teist inimest vihastan.

Sel ajal kordagi ei süüdistan tuttavat, et tal närvid läbi.
Ei, uskusin, et ainult mina olengi tema hüsteerias süüdi.
 
no tore siis ju 10. november 2014, kl 15.05
Iga normaalne inimene läheb ära, aga ei, ainult mitte sina. :) Ära siis imesta, et sind pugejaks peetakse.
 
Helenavanje 10. november 2014, kl 15.06
Kuidas ma toiminud oleks?
Esiteks, ei oleks ma lasknud endaga nii käituda, oleks ukse ise kinni löönud ja tuttava kuupeale saatnud.
Ja kui ma oleks olnud vanasti selline jobu, kes endaga nii käituda oleks lasknud siis no JUMALA EEST ma ei laseks sellel rikkuda kogu oma elu ära!!!

Ma päris kindlasti ei mõtleks sellele 13.a hiljem.
 
Helenavanje 10. november 2014, kl 15.08
no tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Iga normaalne inimene läheb ära, aga ei, ainult mi
> tte sina. :) Ära siis imesta, et sind pugejaks pee
> takse.

Täpselt nii ongi - iga normaalne inimene, kellega nii käitutakse, lahkuks ja ei suhtleks selle inimesega enam kunagi. Sina aga jäid ja koogutasid edasi.
See teebki sinust PUGEJA ja PSÜHHOPAADI.
Ja meie sind aidata ei saa....
 
P. to Helenavanje 10. november 2014, kl 15.20
Niimoodi röökis ukse peal me ühine meestuttav, kes oli sõbranna aseaine.
Mina teda mehena ei võtnud, tema mind naisena ka mitte.
See mees elab minuga ühes majas, aga me enam täpselt 10 aastat ei räägi.

Läksime tülli siis, kui ma esimest korda telefonis talle vastu hakkasin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!