Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Lepatriinu 11. november 2014, kl 19.48
Mul pole nõudmisi nagu teistel naistel. Otsin lihtsat ja mõistlikku inimest, kes hooliks ja huvituks minust.
 
rahu, P. 11. november 2014, kl 19.53
P, mis tähtsust sel on enam, mida enam muuta ei saa. Las minna, las jääda nagu oli.

Tähtis on tänane päev, praegune hetk ja see, mis tuleb...

Ja inimesed käituvad hulleminigi veel ja pärast keerutavad tea, mida kokku. Mida sa püüad selle sõbranna peas avastada. Mida veel?
Lihtsalt sülita, sõima teda kõige ropumal moel kasvõi üksi oma toas, saada pekki ja lase tal olla ja jääda. Mida sa vead teda kaasas nagu teemantsõrmust.

No keksis, no karjus su peale, ütles, et oled rõve vanamutt....no ja siis. Öeldakse hulleminigi, mis sest täna enam.
Keegi ei pea kellegi nõrkusi ära kasutama, aga OMETI KASÙTATAKSE ja pidevalt kasutatakse. See pole mingi uudis. Tõmmatakse rahuliku südamega teistel nahka üle kõrvade ja keegi ei köhi ka.

Jaa, see oli/on sinu elu ja see juhtus sinuga, muidugi oli valus, aga sa pole üksi, P. Selliseid on tuhandeid ja veelgi enam, kel nahk üle kõrvade tõmmatakse ja rentslisse heidetakse.

Tõuse püsti ja ole kõige selle kiuste edasi, ikkagi SINU ELU ju.
Miks sa raiskad oma ainukest elu mingi alatu fuuria peale, kes seda ei vääri.
Saada ta pikalt ja mõtle ainult ENDA peale. Ainult SINA ISE oled praegu oluline ja kui su elu ongi selline, mis sulle ei meeldi, siis usu, alati oleks võinud halvem olla.
Ole tänulik, et on nii nagu on. Sa oled elus, sa saad meiega rääkida, sa saad olla ja sulle tuleb homne päev...ja kunagi ei tea, mida head võib selles olla. Looda vähemalt, sa suudad seda, P.
 
P. veel to Lepatriinu 11. november 2014, kl 19.53
Naised võiks hinnata rohkem loomulikku ilu.
 
P. 11. november 2014, kl 20.02
Siin on tegutsenud väga aktiivselt minu teisik. Õhtused kommentaarid pole ükski minu kirjutatud, kuid ega neis midagi valesti ka öeldud pole ja ega mul midagi kirjutajate vastu pole.
 
Teisik 11. november 2014, kl 20.09
Teisikul õnnestub väga hästi P stiili tabada. Vahet ei märkagi.
 
no näed siis 11. november 2014, kl 20.10
Kogu teema on ikkagi rohkem eksperimendi moodi.
Kui mina tahan P nime alt postitada, siis viskab mulle ette, et antud kasutajanimi juba olemas jne... ja ma pean uue nime alt kirjutama.
Kuidas neid P.-sid siis aina teisikutena läbi lastakse.
ongi grupitöö, tellimustöö ja ikkagi lollitamine ning segaduse tekitamine.
Vastik, vastik.
Keegi mode on asjaga seotud. Fakt. Ja praegu "fakt" nime all mind ka läbi ei lastud.
 
viimasele 11. november 2014, kl 20.18
Aga P ongi seda öelnud, et P-kasutajanimi on juba registreeritud ja sellepärast kasutab ta P-d koos punktiga.
 
P. 11. november 2014, kl 20.30
Sain aru jah, et keegi ei märganud erinevust. Olen osav.
 
P. 11. november 2014, kl 20.31
Ja minu, teisiku, postitatud oli tegelikult ka postitus, milles kirjutasin, et kõik eelmised postitused on teisikult, ehk siis siiani pole õige P midagi kirjutanud.
 
no näed siis 11. november 2014, kl 20.33
eelmisel lehel on just TÄNA ÕHTUSED kommid ja kirjutajaks P punktiga (P.), kes siis P punktiga /P./ väitel olla teisik, kuna tema tänaõhtused kommid pole ükski tema omad.
Nalja teete või narritate niisama.
Kumb siis sest P-eest punktiga on teisik, kumb mitte.

Ma arvan, et see teema on ületanud kõik hea tava piirid ja tuleks ära lõpetada. See on täpselt sama alandav nagu mõne "haige" inimeste empaatiale ja kaastundele rõhuv appihüüd, et lollikestelt raha kätte saada.
Psühhopaatiline tsirkus.
 
p-eeessse 11. november 2014, kl 20.41
niijah, psühhopaat möllab ja ei suuda tema iial mõista, milline jätis ta on, tal on ju ALATI õigus ja lisaks ongi ta vangimajas ja lõbustab ennast.
Õpib naiste käitumist ja hinge, et siis kord koju pääsenuna oskab filigraanselt naisi lollitada ja ära kasutada. Sellest siis see naiste saamise ja mittesaamise jutt, selge pilt.
Õpetage jah psühhopaati.
 
P.P.. 11. november 2014, kl 20.42
Me mõlemad oleme P.-d nii punktiga kui punktita. Õige P. on punktiga.
 
õige P. 11. november 2014, kl 21.50
ära vahuta siin oma punktiga ja punktita Peest.
 
P. 11. november 2014, kl 23.02
Ei ole täna hommikul ega päeval siin käinud, aga enda eest kirjutajad ei häiri, sest lollusi nad ei kirjuta.

Lepatriinu
Suure pere emaga ma kokku ei sobi, oleksin seal viies ratas vankri all.
Ei taha olla segaja rollis.

Isegi, kui seda ei öelda, üksikut ja vallalist võidakse vaadata kui tülitajat.

Kui on üks või kaks juba suurt last, siis alati ei teki nii tugevat tülitaja tunnet.
Oleneb kõik inimesest.

Kunagisel kooliõel üks umbes 15a laps ning tema tegi selgeks, et tal on laps ja aega ei ole.

Siki
Sul on õigus.
 
P. to Küss 11. november 2014, kl 23.15
Mis mõttes, kuidas "sõbranna" pidi teadma kuidas mina temagagi käituma hakkan ?
Kuidas ?

Mul oli ju peigmees, kas hakkasin "sõbrannaga" kuidagi inetult käituma ?
Mul oli ju ideaalne võimalus talle vastu nähvata, selg keerata, aga ma EI teinud seda.

"Sõbranna" hakkas ju minuga siis eriti inetult käituma, kui tal mees tekkis.

Samuti peigmees palus, et lõpetaksin "sõbrannaga" läbikäimise, aga ma ei teinud seda.

Mitte kuidagi ei saanud "sõbranna" arvata, et temaga inetult käituma hakkan, kui ma seda elu kõige ideaalsemal võimalusel EI teinud.

Ei oleks midagi "sõbrannat" maha jätnud, ma ei jätnud ju, kui selleks sobiv võimalus oli.

Mis saab veel sobivam võimalus olla, kui peigmees ja pere loomine ?
Süütunded ja tänutunne suhtlemise eest ei oleks lubanud mul "sõbrannat" hüljata.

Kui oleks tulnud ka teine naine ellu, siis süütundest ei oleks ikkagi "sõbrannat" hüljanud.

Ma ju tean, mida ma tundsin ja mõtlesin.
Kuna "sõbrannat" tundsin 13 aastat, siis tundsin, et olen talle nende aastate eest võlgu.

Peigmees lõpus lausa palus, et "sõbrannaga" suhtlemise jätaksin, aga ma tundsin, et ei tohi, oleksin siis alatu.

Ära pane mu pähe mõtteid, mida ma mõelnud ei ole.
Selline asi, et pööran "sõbrannale" selja, ei tulnud mulle pähegi.
Mitte mingit tähtsust ei olnud, kas see kellelegi meeldis või ei. Tundsin kohustust.
 
P. to Küss 11. november 2014, kl 23.21
Sinu komm on tõsiselt solvav.
Saan aru, sa ei tunne mind, aga ikkagi solvab su arvamus.

"Sõbranna" nägi, et saadan ta meeleheaks peigmeest minema, võis nüüd arvata, et võin temaga kuidagi inetult käituda ?

Üldiselt olin selle naise jaoks nii tühi koht, et ta üldse ei vaevanudki oma pead, kuidas ma kunagi käituda võin.

Ja rumal naine ta ei olnud, teadis täpselt, et minusuguse mökuga võib kõike teha, ma suhtlen temaga nagunii edasi.
 
sa oled mees, P 11. november 2014, kl 23.24
"Kui oleks tulnud ka teine naine ellu, siis süütundest ei oleks ikkagi "sõbrannat" hüljanud."
..............................

Mina naisena ei räägiks nii ...

Ära hakka valetama ja keerutama siin jälle!!!
 
P. eelmisele 11. november 2014, kl 23.33
Ei ole mees.
Mul ei ole sõbrannasid, ei ole kunagi olnudki, see naine ei ole olnud mingi sõbranna.
Ei peagi ennast naiselikuks naiseks.

Kooli ajal mul ei lubatud teiste tüdrkutega suhelda ning tundsin, et ma ei olegi õige tüdruk, poiss ka ei ole.

Kehalise tunnis öeldi, tüdrukud siia, poisid siia.
Mõtlesin, kuhu ma minema pean.
Tüdrukute sekka ei sobi, poiss ka ei ole.
 
???? 11. november 2014, kl 23.54
P. eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei ole mees.
> Mul ei ole sõbrannasid, ei
> ole kunagi olnudki, see naine ei ole olnud
> mingi sõbranna.
> Ei peagi ennast naiselikuk
> s naiseks.
>
> Kooli ajal mul ei lubatud
> teiste tüdrkutega suhelda ning tundsin, et m
> a ei olegi õige tüdruk, poiss ka ei ole.

> >
> Kehalise tunnis öeldi, tüdrukud siia, p
> oisid siia.
> Mõtlesin, kuhu ma minema pean.
>
> Tüdrukute sekka ei sobi, poiss ka ei ol
> e.

See ei ole õige P!
 
P.P.P. 11. november 2014, kl 23.59
ah lõpetage see jura, see ei vii kuhugi.
Psühh P.P. pole millegagi rahul ta ei teagi enam, kas on P.1 või P.2 või hoopis poiss olnud või tüdruk..või tahab ta naist või ei saa ta naist ja mingi eluarmastuse sõbranna, kes ikkagi lõpuks vehkat tegi, on ta veel enam segi pöörańud. Tea, kas ta saab aru, et praegu algab kesköö või paistab tal hoopis päike
Palun, ärge laske ennast psühhil rohkem mõnitada.
See on liiga haige teema, kus grupp segaseid irvitab lollakate kommarite üle. Kui üks ei jaksa rohkem, siis tuleb teisik, ja siis veel teisik ja kõik on ok..pole oluline, millist jampsi keegi kirjutab, aga peaasi, et sõbranna ei kaoks.
K o h u t a v.
Jummmal, oksendama ajab.
 
aga miks peaks? 12. november 2014, kl 00.25
P kirjutab: Mul pole nõudmisi nagu teistel naistel. Otsin lihtsat ja mõistlikku inimest, kes hooliks ja huvituks minust.
-aga miks peaks sinust siis nagu huvituma? huvitud ühest Peest, saad terve persssetie P-sid siit..
 
vanglatäis P-sid 12. november 2014, kl 00.26
ma saan aru, et pool vanglatäit P--sid on saadaval?
 
P. veel 12. november 2014, kl 10.08
Pole ma midagi vanglas ja mees ka ei ole.

LIhtsalt ma ei mõista, mis ajendas seda naist minuga halvasti käituma, sest mina olin tema suhtes heatahtlik.
 
Riina 12. november 2014, kl 10.34
Sest sa olid selle käitumise ära teeninud.
Oleks mul selline lipitseja ja pugeja sõbranna olnud nagu sina seda oled, ma oleks sinuga täpselt sama moodi käitunud.
 
P. to Riina 12. november 2014, kl 10.44
Ma polnud lipitseja, olin lihtsalt ema poolt maha tehtud ega osanud vastu hakata.
 
no tore siis ju 12. november 2014, kl 10.46
No ema tehtud ja ei osanud vastu hakata, aga lipitseja ikkagi. :)
 
Riina 12. november 2014, kl 10.48
Ikka ja jälle on sinu käitumises süüdi kõik teised, aga ainult mitte sina ise. KÕIK teised.
Küll rikkus sind ära ema, siis sõbranna siis sõbranna meestuttav jne.
Vahet pole kes või mis sind selliseks neandertaallaste tasemel käituvaks inimeseks teinud või miks sa räägid ja käitud nagu vaimselt alaarenenud ning miks sinu (emotsionaalne) intelligents on äädikakärbse tasemel (ja ma palun nende sõnade eest äädikakärbestelt vabandus
VAHET POLE!
Oluline on see milleks sa saanud tänaseks päevaks oled ja see on pehmelt üteldes masendav.
 
neetud 12. november 2014, kl 11.27
KURADI NÄRAKAS, LÕPETA JUBA OMETI SEE HEIETAMINE!!!!@
 
Riina 12. november 2014, kl 11.33
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,13324473,13324473#msg-13324473

Vääraka uus teema....
 
Lilian 12. november 2014, kl 12.01
Tõesti masendav, milline sa praegu oled, otsustades su mõne viimase aasta kirjutiste põhjal.
No mil moel saaksid sa olla sõbrannaks kellele tahes, kui su mõtted on kinni kiilunud ühte ajajärku ning ühte inimesse?
Sulle on varemgi kirjutatud, et siin foorumis saaksid ju harjutada oma suhtlemisoskust, et siis reaalis paremini hakkama saada. Aga kus sa sellega, ei ole sul seda tahtmist. Ainuke huvi on sul naistuttava vastu, keda kunagi omale sõbrannaks tahtsid, kuid kelles ikkagi pettusid.
Vaata, ega elukaaslaseks ka taheta inimest, kes vaid oma eelmise partneri peale mõtleb. Ei taheta ka sõbrannaks, ega ka mitte ajutiseks vestluspartneriks, inimest, kes kellegi mõtetega kaasa ei oska tulla ja vaid enda asjadest mõtleb.
Sina mõtled ja kirjutad vaid oma probleemist ja ei mõista mõhkugi teiste kirjutatust. Ikka näed ainult seda, kuidas SIND ei mõisteta ja SINUST valesti aru saadakse. On su isik siis nii oluline, et kõik peavad peensusteni sinu kujunemislugu tundma ja mõistma? Milleks?
Märksa olulisem on, et inimene huvitub ka teistest, tõesti mõtleb nendega kaasa, ka siis, kui endal teistsugne arusaam on. See oma isiku pealesurumine on tüütu. Seda tüütum see on, mida vähem sa teiste öeldust niiöelda kõrva taha paned. Tõele au andes pole sa seda üldse mitte teinud. Ikka ja jälle vaid sinu selgitused ja oma arusaama peale pressimine.
Internet annab väga hea võimaluse suhtlemist õppida - on aega rahulikult mõelda, mida teine nüüd mõtles oma kirjutatuga ja on aega ka mõelda, kuidas vastust kirjutada. Aga su kiired vastamised näitavad, et sa ei mõtle üldse. Sul on vaja kiirelt sõbrannast kirjutada ja oma senist eukäiku õigustada, süüdistades mittemeeldivas kõiki teisi, ennast küll ka, kuid keeldudes ennast paremaks muutmast.
Miks su teemat nii palju külastatakse, on su äärmuslik jäärapäisus või mõistmatus. Teist sellist inimest vähemasti mina küll ei tea, isegi mitte sarnast. See tekitab huvi, kas tõesti mitte kellegi kirjutatu (kirjutatud on siin palju suurepäraseid kirju) ei suuda su kindlameelsust kõigutada ja sind su nõmedast mullist välja tuua.
Su sõbranna ei paku juba ammu enam mingit huvi, temast oled sa oksendamiseni kirjutanud. Huvi pakud sina, just praegune sina, mitte mineviku oma. Kaua sa jaksad vastuvoolu üksinda "ujuda"? Sellist üksmeelt su probleemidest lahtisaamise osas, nagu siin näha, pole ükski teine teema pakkunud ega paku ka tulevikus. Harukordne üksmeel peaks ometi su mõtlema panema, et sinu eluviis pole õige.
Muidugi võid sellist elu elada, kuid sel juhul ei tohiks selle üle kaevelda. On kaks võimalust - kas jätkad endiselt ja loobud kaeblemisest või muudad ennast.
Tahtmata endaga midagi ette võtta, kuid jätkates hädaldamist ja tolle naise mõista tahtmist, petad sa sellega kõiki, kes sulle erinevates teemades kirjutanud on. Kurdad, et sulle öeldakse halvasti, susitakse su kallal, et see tuleb justkui susijate kurjusest. Ei, P, see tuleb sinust. Sa ise tingid ka kurjemad sõnad ning pahandamised. Ainult sa ise saad midagi muuta, aga selleks peab tahe su enda seest tulema. Ei saa alkohooliku ega narkomaani aidata, kui nad ise end aidata ei taha. Sama ka sinuga - sa ise pead tahtma oma elu paremaks teha. Seni, kuni sulle meeldib tolle naistuttava hingeelus urgitseda, pole lootuski, et asi paraneks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!