Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 15. november 2014, kl 14.04
Siin on jälle teisik minu eest kirjutanud.

Ma ei saa rahu, sest naistuttav käitus minuga alatult. See oli väga peen ja alatu manipuleerimine, mida ma noorena läbi ei näinud.
 
P. veel to Moodimadu 15. november 2014, kl 15.05
Sinu kommentaarid olid väga sisukad, kuhu ja miks oled kadunud?
 
P. veel 15. november 2014, kl 16.23
Naistuttav elab minu arvel õnnelikku pereelu. 13 aastat tagasi ajas käskis ta mul abordi teha ja peigmehe enda juurest ära ajada.

Tookord oli möku ja allusin tema käskudele, sest arvasin, et teistel naistel on õigus. Mind kasvatati nii, et ainult teistel naistel on õigus.

Olen elanud selle teadmisega, et õigus on ainult teistel naistel ega ole julgenud neile midagi vastu öelda.

Pole suutnud teiste naistega kuskil tutvuda, kuigi olen üksi pubis istumas käinud. Ma lihtsalt ei saa naisi. Naistuttav oli muidugi osav manipulaator.

Kui ta nalja tegi, siis tegi ta seda minu üle. Toona ei saanud ma sellest aru ja naersin kaasa ja "sõbranna" naeris seda rohkem.

Hiljem sõimas ja röökis nii et nägu punane minu peale minu ja naistuttava ühine tuttav meesterahvas. Vaatasin teda pealt ja olin shokis, pärast hakkasin naerma.
 
haige on 15. november 2014, kl 16.30
Kas keegi seda õnnetut hullumeelset P.-d ometi ravile ei võiks viia?
 
kirjanduslik ebaõnn see Pee 15. november 2014, kl 16.39
no kuidas enne raamatu/ loo tegelasi ravile on viidud? neid tulebki võtta kui kirjanduslikku õnnestumist või ebaõnnestumist.
 
P.veel 15. november 2014, kl 16.42
mees läks ju kohe ja susimata minema. Ütles, et abort ongi paras minule. Selline seljataga susija oli.
ja nüüd naerab minu üle juba 13 aastat.
 
P. to Haige on ja Kirjanduslik ebaõnn 15. november 2014, kl 17.19
Kahju, et arusaamisega raskusi ning pullitegijal ja tõsisel kommijal vahet ei tee.

Mu meelest on pullitegija kommid nii läbinähtavad. Kurb, kui aru ei saada või ei taheta aru saada.
 
P.veel 15. november 2014, kl 17.33
ja siis ma jälle imestan, et nii kurb, kuidas nad aru ei saa. ja urgitsevad ja susivad mu haavades.
ma nüüd katsetaks natuke sexteemadega novelli, kui nad niimoodi ei susiks mu haavades.
 
P. uuesti 15. november 2014, kl 17.39
Lõpetage see susimine, teisikud!

See pole naljateema. Mida te ise teeksite ja kuidas halaksite kui teete "sõbranna" käsul abordi ja ajate peigmehe minema. Kas on hea tunne?

Mina võtsin naistuttavat tookord ehtsa sõbrana.
 
P.veel 15. november 2014, kl 17.55
kui ei susitaks, ma kirjeldaks oma sexelu ka. selle mehega, kes abordile mu saatis ja mõnest teisestki.
ja veel räägiks süütuse kaotamisest ka, aga need valekommijad ju susivad mu haavades.
 
P. to P.veel 15. november 2014, kl 18.36
Ah, ära unista. Ei olnud mu sekselus mitte midagi teisiti kui teistel naistel või sinul.

Ei ole mul mitte midagi kirjeldada, ära nüüd oma lõõpimisega nii hoogu ka mine. Soovitan sul kiigata Teki all rubriiki.
 
P. 15. november 2014, kl 18.40
Teema on läinud jaburaks. Soovitan tungivalt teisikutel peeglisse vaadata, seal on teie tõde.
 
P. to P. 15. november 2014, kl 18.55
Seda sa ütlesid praegu ju iseendale.
Kas sul enda elust siis ei ole mitte midagi kirjutada või ? Palun tee oma teema ja kirjuta nii palju kui tahad.

Miks sa oma muredest ei kirjuta ? Kirjutada sa ju tahad, vastasel juhul sa ei oleks siin nii hoogu sattunud. Või on teid mitu, ei tea.
 
p. toP. 15. november 2014, kl 19.22
Enda elu ma hoian omale ega hakka siin laotama nagu sina.
 
P. eelmisele 15. november 2014, kl 22.29
Miks sa siin siis ennast välja elad ? Ikka sul on ju mingi probleem, mida minu kulul maandad.

Viisakam ja inimlikum on oma muret kurta, mitte hakata oma muresid võõra inimese kallal välja elama.

Mina kirjutan siin endast ja ei lõõbi ega pilka ennast välja elades teise inimese mure üle.
 
P.veel 15. november 2014, kl 22.36
kui nad ei susiks nii aplju, mina ikka imestaks ja imestaks.
ja teeks oma teema ja kirjutaks oma sexelsut ka.
ja üldse ei naera teiste murede üle, ma ikka imestan.
 
aga kulla P 15. november 2014, kl 22.38
mis mure sul siis nagu on? ja millal see mure algas? ja kes olid mures osalised? ja mis siis edasi sai?
 
mured mured Peega 15. november 2014, kl 23.10
suurim mure nagu, et Pee valetab ja mustab inimesi juba 3 aastat. kuidas sellest murest nagu üle saada?
järsku taskupsühh Pee aitab seda ära lahendada ja hoiatan, et Peel poleks mõtteski oma murede väljaelamist minu kulul.
 
P. eelmisele 16. november 2014, kl 00.01
Sina ju siin mustad, süüdistad inimest täiesti alusetult.
Kas olid juures, kui naistuttav mu juures oli ja käis peale, et jäta peigmees maha, leiad parema ?
 
muredes P 16. november 2014, kl 00.13
P-sinuga seotud suurim mure on, kuidas sinust lahti saada.
järsku oskad seda nagu lahendada?
 
P. to Muredes P 16. november 2014, kl 02.05
Ma ei ole mitte kellegagi seotud, kes minust lahti peab saama.
Naistuttav sai minust lahti juba 13 aastat tagasi, kui mind peigmehest lahku ajas.

Nii kui naistuttav oma elu korda sai, oli KOHE vaja lahti saada. Ullike oli ju oma ülesande täitnud ning tobukest - ullikest ei olnud enam vaja ära kasutada.

oleks ma seda ette teadnud, ei oleks teda küll oma peigmehe ajal kahel käel vastu võtnud ja kohelnud kui kuningannat.

Põdemisega piinan ainult iseennast.
Sel naisel on sügavalt ükskõik, kas ma põen või ei põe.
Talle pakub minu põdemine muidugi lõbu, aga üliselt on see talle täiesti ükspuha, ma olen ta silmis tühi koht.
 
P. to Muredes P 16. november 2014, kl 02.11
Vaata, meie telefonikõned selle naisega lõppesid nii, et ma värisesin üleni ja ulgusin üksinda kõva häälega, nii valus oli.

Kõne ajal hoidsin vaevu pisaraid tagasi, ei tahtnud naistuttavale seda rõõmu pakkuda, et ma nutan.
Ta sai mu häälest aru küll, et olen nutu äärel. Siis muutus eriti õelaks, muudkui itsitas, pugemine on sinu töö, ihhiiii, ehheeee, mis sinusugusest ( ! ) kadestada jne.

Naistuttaval oli aga lõbu laialt ja nalja nabani. Talle tegi tõsiselt nalja, kuidas ullike omadega läbi on.
Kust selline sadism tuleb ?
 
net ja nett 16. november 2014, kl 02.51
vaata P, sa tulid teise teemasse si"ttuma" nüüd on proble selles, kuidas sind siit teemast nagu minema saaks?
 
P. eelmisele 16. november 2014, kl 02.59
Paljud teevad teema, kirjutavad natuke ja siis kaovad kiiresti. Keegi ei keela algsel teemaalgatajal siin kirjutada, kas ma keelan ?

Algataja lõpetas oma kirjutamise siiski omal soovil, mind küll süüdistada vaja ei ole.
Kui ta oleks tahtnud, kirjutaks siin siiani, aga tavaliselt inimesed kas ei viitsi, ei taha või ma ei tea, mis põhjusel algatajad oma teemasid kiiresti lõpetavad.

On ka nii olnud, et tehakse teema ning algataja peale teemaalgatuse üldse midagi ei kirjuta. Siis mõtlen, kas inimesed on nii hõivatud või käsil muud tegevused.

Et tehakse teema, aga selle vastu huvi ei tunta, jäetakse sinnapaika.
Ma ei saa sellest aru.
 
P.veel 16. november 2014, kl 03.19
ja siis ma jälle imestan. juba 13 aastat imestan ja nüüd pean veel 13 aastat imestama, kui vaid peigmees ei susiks.
 
P. veel 16. november 2014, kl 03.46
kahjuks jah olen puudulik, sellpärast ei saa ka asjadest aru. eriti kui peigmees ka susima hakkas.
 
P. to P. veel 16. november 2014, kl 03.56
Küll sul on ikka mured. Isegi öösel ei saa rahu.
Tee ometi enda probleemidest teema, kaua sa kiibitsed minu loos.

Ilmselt on sellistel inimestel elus omad puudujäägid, kibestumised, pettumused, mida nüüd minu kulul välja elatakse.
Pean ka sellest aru saama.
 
P. 16. november 2014, kl 05.20
küll ikka kiusavad, isegi öösel ei saa rahu. ja tee omale teema ja miks sa kiibitsed minu loos? terve internet on minu oma koos peigmehega, kes susima hakkas.
 
P. to aitajad 16. november 2014, kl 10.26
Ootan sisukaid nõuandeid ja kommentaare oma loole.
 
issand 16. november 2014, kl 11.46
neid sisukaid nõuandeid on 3aastat siin juba sulle antud,mis sa nendest õppinud oled? ilmselt midagi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!