Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
tore 16. november 2014, kl 11.59
Ometigi leidis see maniakk endale väärilise vastase :D
 
P. to tore 16. november 2014, kl 13.18
Ootan sisukaid vastuseid, sest ei saa seda lugu oma peast välja. Tulevad meelde naistuttava ütlemised ja pilgud. Siis olin rumal ja noor ega saanud aru, kuid nüüd mõistan kui halvasti ta minuga käitus.

Kuidas ta võis saata mu 40-ks juubeliks sõnumi: OLED HALE PUGEJA! PUGEMINE ON SINU TÖÖ!

Hoian seda sõnumit siiani alles, sest see on kohutav.
 
P. to P. to Tore ja No tore siis ju 16. november 2014, kl 13.43
Kõik on õige, aga mingeid erilisi pilke naistuttaval küll ei olnud.
Sõnadega ütles küll halvasti.

No tore siis ju
Sa korduvalt kirjutad, et naistuttav ei olnud kade ega armukade.

Huvitav, MIKS ta nii innukalt mind siis peigmehest lahku ajas ? MIKS siis teda nii HÄIRIS mõte, et äkki jäämegi peigmehega kokku, aga iga hinna eest oli vaja meid lahku ajada.

Ja tulla inimese koju elama selle eesmärgiga, kellega sa tegelikult ei taha suhelda, siis pidi armukadedus / kadedus ikka väga tugev olema.
 
P. 16. november 2014, kl 13.51
Ja me imestame, imestame veeeel.
 
P. veel eelmistele 16. november 2014, kl 13.58
Asi polnud minu käitumises, vaid naistuttava kadeduses. Miks ta siis tuli mulle külla vaatama, kuidas me peigmehega elame, mis see siis oli kui mitte kadedus?

Tookord ma sellest aru ei saanud, arvasin, et ta tuli suhtlema. Alles tagantjärgi olen mõistnud.

Olin alati heathtlik ja pakkusin kooki, naistuttav sõi, niiet põsed punnis ja naeris, ise näost punane. See oli kahjurõõm.
 
õigele P-le 16. november 2014, kl 14.08
Sa vist ei suuda sedagi mõista, et nähes nii palju ilkujaid ja sinu väljanaerjaid siin, et võiks nagu teema nüüd lõpetada, aga sina lased ikka edasi ja jäljendajatega võidu. Kui loll saab üks inimene olla, P??
 
P. to Helenavanje 16. november 2014, kl 14.09
Kui mina ärkan siis sõrme peese torkan ja siis ma imestan ja minestan
 
P. to P õigele P.le 16. november 2014, kl 14.17
Ega mul midagi teiste kirjutajate vastu pole ja ega nad enamuses midagi valesti ka ei ütle.

NIikaua pole nende vastu midagi kuni nad teemas püsivad.
 
P. to 13.58 ja Õigele P -le 16. november 2014, kl 14.28
Ma ei elanud ju peigmehega koos. Mida naistuttav vaatama tuli su arust ?
Naistuttav ise kolis mu juurde elama, et peigmees ei saaks mu poole tulla.

Ei ole kordagi arvanud, et suhtlema tuli.
Seda teadsin kogu aeg, et teda minuga suhtlemine EI huvitanud.

Kuna naistuttav oli sel ajal üksik ja õnnetu, siis mul ei olnud südant teda ära saata.

Ei naernud ta minu pool üldse.
Oli hoopis pinges ja kurb, et kuidas mul on keegi ja tal ei ole.

Naerma hakkas siis, kui mu peigmees oli ära läinud. See oli tema jaoks rõõmusündmus.

Õigele P-le

Kuidas su mõistus seda ei võta, et ilkujad elavad niimoodi välja oma probleeme, maandavad minu kulul ennast ?

Kui neil ennast maandada vaja ei ole, ei tule ka siia ilkuma.
Kuidas sa sellest küll aru ei saa ?
Arvasin, et ma üksinda olen rumal, aga tuleb välja, et ei.
 
mnjaa 16. november 2014, kl 14.41
Siis olid sa küll loll kui "sõbranna" veel enda juurde elama võtsid! Selliste madudega ei tohi koos elada! Endale juhtus ka üks selline, kuid ta jäi tühjade kätega, üritas raha välja pumbata.
 
P. veel 16. november 2014, kl 15.29
Naistuttav elas minu poole. Ümmardasin ja teda, koogutasin ta ees, kuid ta ei osanud tänulik olla.
 
P. to no tore siis ju 16. november 2014, kl 15.51
Elan üksi suures majas, mõnikord teen aiatööd. Täna riisusin lehti.

Kui naistuttav minu poole elas ei tahtnud ta aiamaal midagi teha, kõik tegin mina. Kõik istutamised, rohimised, pügamised, lõikamised-kõik oli minu töö. Naistuttav ainult logeles toas. Ta ei viitsinud omale aiamaale peenralappi teha.
 
issand 16. november 2014, kl 15.58
kuidas sa aru ei saa ,keegi siin ei maanda mingeid pingeid,sinu kallal ilgutakse ju ja mõnitatakse su tobedat teemat,sind üritatakse siit välja süüa
 
P. to issand 16. november 2014, kl 16.47
Pole sinuga nõus. Inimene ei kirjutaks kui tal poleks probleemi. Teisikutel peab probleem olema ja nad elavad seda minu kaudu välja.

Ja mind siit välja süüa on mõtetu üritus. Võin kirjutada kui tahan, kõik võivad. Seda ei saa keelata.
 
P. veel to issand 16. november 2014, kl 16.48
Pole siin midagi tobedat. Kelle jaoks tobe teema, kelle jaoks mitte. Enamuse jaoks siiski mitte, miks muidu teema vastu jätkuvalt suurt huvi tuntakse ja kommitakse, nõu antakse.
 
vilets ajaviide 16. november 2014, kl 17.27
vaata P, kui viletsat romaani loed, ja muud momendil targemat teha pole, ega ei samastu ju romaanitegelastega.. hea film, romaan haarab kaasa,elad kaasa tegelastele. kuna su lugu on nii kehvasti kirjeldatud, ei teki mingied isklikke seoseid, kuid on jah, täitsa tore sinu üle imestada..nagu meelelahtus ikka.
 
P. veel 16. november 2014, kl 17.29
ja siis nad veel susivad mu hinges. pewigmees, sõbranna ja nüüd delfikad ka. Häbi võiks ju olla. Mina olen nii hea ja nemad ikka susivad.
 
P. 16. november 2014, kl 17.35
no nii häbi on iseenda saamatuse pärast. ja valetanud olen iseendale ja teistele. kohe susib hinges, kui minevikku ja peigmeest ei meenuta. Igapäev susib, sellpärast ma valetangi.
 
P. õige 16. november 2014, kl 17.37
KL 17:29 ja 17:35 pole minu kirjutatud. Keegi teeba enda meelest nalja kuigi naljakat pole siin midagi.
 
P. õige 16. november 2014, kl 17.52
hirmus piinlik kogu selle jama pärast, enda saamatus on kõige jubedam. ja see susib mu hinges ja paneb valetama ja väljamõtlema lugusid. Palun tuhat vabandust.
 
P. to Issand 16. november 2014, kl 18.12
Kuidas sina aru ei saa ?

Välja söömine ja ilkumine ongi enda probleemide maandamine.

Mõtle natuke peaga, kui ma tõesti loobuksin, kelle kallal vaesekesed siis ilguks ja ennast välja elaks ?
Tegu võib ka olla teatud võimumänguga, et kas suudetakse ullike taganema sundida.

Samuti on tegu hasardi ja massipsühhoosiga, et üks hakkas ilkuma ning teised ilguvad kaasa, naljakas ju.

Kui inimesel endal ei ole pingeid, siis ta ei tulegi siia ilkuma.
Ära tule ütlema, et sa sellest aru ei saa.

Siin on nii palju huvitavaid muid teemasid ning endaga rahul olev inimene ei tulegi niimoodi ilkuma.
See ju näitab inimese rahulolematust iseendaga või sees olevaid pingeid.
Sa ei ole ometi rumal, et sellest aru ei saa.

16.47 P. to Issand
Muide " võin kirjutada, kui taha " on tobe ja lapsik väljend. Mõtle midagi vaimukamat välja.
 
P. to P. õige 17.37 16. november 2014, kl 18.21
Saamatu ju olingi kogu elu. Millal sellele vastu olen vaielnud ?
Korduvalt kirjutasin, et olin saamatu hädavares.

Teisel naisel enda kallal lasebki ilkuda saamatu hädapätakas. Seda ma ju olingi.

Milline enesekindel naine laseb teisel naisel ennast kamandada ja oma elu juhitda ?
Olingi üks saamatuse - ja õnnetusehunnik, teiste naiste ees koogutaja.

Igaüks võis mul kallal tänitada ja kamandada.

Lapsest peale tundsin, et olen gteiste tüdrukute seas võõrkeha, hädapätakas ja saamatu õnnetusehunnik. Nii oligi.

Käsutataksegi ainult saamatut.
Teistsugused ennast käsutada ei lasegi.
 
P. 16. november 2014, kl 18.33
jah, mul on tohutuid pingeid, et tulen siia ikka ja jälle ilkuma peigmehe ja sõbranna üle. Tõesti piinlik, kuidas see susimine mind rahule ei jäta. Peaks vist kirikusse pöörduma, jumala poole, tema ongi ju kõiges süüdi.Või karma poole? mis teie arvate?
Andke mulle andeks, et end käsutada lasen.
 
P. ja egolaks 16. november 2014, kl 18.45
http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/teadusjafuturoloogia/kas-facebook-on-nagu-kokaiin-kanep-voi-alkohol?id=70161567
-----------
ainuke võimalus kuidas egolaksu saada. sellpärast ma lasengi enda haavades susida, haiglaselt ego tõstev. ma saan aru küll, et mul puudus see koht ajus, mis otsuseid vastu võtab ja õigel ajal asjadest, inimestest lahti laseb..
oh, nii susivad mu hinges ja mu tühjas majas ja aiaski. oleks 13 aastat tagasi ikka ise mõistust kasutanud.. on, nii häbi on ju.
Aga kuidas ma ise maja endale sain, seda ma teile ei räägigi...
 
jumal tänatud 16. november 2014, kl 20.23
et keegi selle teema siin ära rikub,saab oma lõpu ehk.
 
P. 16. november 2014, kl 20.40
Olingi ju hädapäatakas ja lasin end teistel naistel käsutada ja kasutada, sest uskusin nende headusesse. Mind oli kodus nii kasvatatud.

Selline oli ka minu isa, ta ei hakanud kunagi kellelegi vastu, sest uskus, et inimesed on head.

Asi pole ilkumises. Inimene, kellel pole pingeid ei hakka teise teemasse sisse elama nagu teisikud siin.

KUHU ON KADUNUD NÕUANDJAD?
 
to p 16. november 2014, kl 20.44
näksi muru.
siin on juba üteldud, et ükskord saab su mölast kõht täis
 
P. to p 16. november 2014, kl 20.48
Sina, väike inimene, kes sa tähistad end väikese tähega ole vait ja ära sõna võta teemal, mis sulle võõras on.

Võin siin kirjutada kui tahan. Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi.
 
P. veel 16. november 2014, kl 21.35
Lugege ka mu teisi teemasid ja andke nõu.
 
P. ärge unustage seda teemat 16. november 2014, kl 21.46
Seda PEAB kommina!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!