Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to issand 16. november 2014, kl 22.04
Miks sa vaikid, miks sa ei kommi ega jaga selgitusi, kuidas naistuttavast üle saada?
 
P. to 20.23 ja Vilets ajaviide 16. november 2014, kl 22.15
Kas sa pole kuulnud, et ära võta J... nime ilmaasjata suhu ?

Esiteks kirjutan ainult ÜHES teemas, teistes teemades ma ju ei kirjuta.

Nii et väga lihtne on seda teemat mitte avada, siin on palju muud huvitavat, mida lugeda, kaasa elada, samastuda.

Kedagi ma lugema ei sunni ju.
Kirjutan sellepärast, et hing on haige ja see lugu PIINAB siiani.

Kui see kellelegi tundub masendav või tüütu, siis on ju võimalik ignoreerida.

Pullitegija ( d ) tunnevad oma kirjutamisest NAUDINGUT, see on ju ilmselge.
Samuti on põnev näha, kuidas ullike reageerib.

Häda on ju selles, et kellegi teisega ei saa sellist pulli teha ju, sest teised ei ole oma valusat kohta avanud, millest kinni haarata.

20.23 sa oled ikka imelik küll. Tahad minu üle ilkujatelt selle lõbu ära võtta.
Mõtle ka natuke, kus nad siis saavad ennast nii hästi välja elada.
 
P. veel 16. november 2014, kl 22.18
Teisikud tahavad näha, kuidas ullike reageerib.
 
P to Vilets ajaviide 16. november 2014, kl 22.22
Lugu PIINAB mind, sellepärast kirjutan, kirjutamisel on ka terapeutiline mõju ja saan avastada uusi nüansse nii iseendas kui naistuttava käitumises.
 
P. to P. veel 22.18 16. november 2014, kl 22.22
Tekkis hea tunne, on ju ? Otsi vahelduseks mõni teine ohver ka või hammas ei hakka peale ?
 
P to P. veel 16. november 2014, kl 22.24
Ei saa aru, miks sa siin ennast välja elad? See on minu teema ja minu elu ja kellegil teisel pole sellesse asja.
 
P. 16. november 2014, kl 22.52
see lugu piinab kohe mõnuga ja urgitsevad veel hinges. kas keegi oleks nagu peigmehe kõrval nõus ülevaadet mu vulvast tegema või kogemustest kirjutama. Õudselt piinlik on ja häbi ka.
 
P. to P. 16. november 2014, kl 22.55
Väga madal ja labane kommentaar ja see pole minu kirjutatud. Teisikutel on omal elus pinged, sellepärast vahutavad siin.

Tehke oma elust oma teema ja vahutage seal.
 
P. 17. november 2014, kl 00.05
kuidas küll vahutama võtab, ja nii piinlik on, et lausa häbi oma olematu peigmehe ja muude valede pärast. Tõesti piinlik.
 
eid_15155a84bc3de6 17. november 2014, kl 00.16
++++++++++++



Toimetatud 1 kord(a). Viimati eid_15155a84bc3de6 17.11.2014 00.17.
 
P. eelmisele ja to Issand 17. november 2014, kl 00.33
Oleksid võinud midagi kirjutada ka.

Issand
Sa näed asja kole keeruliselt. Võib - olla tõesti ei ole pullitegijate probleem oma pingete maandamises minu arvelt, vaid lihtsalt LÕBUSTAVAD ennast.

Teatud tüüpi inimestele meeldib kellegi üle nalja teha ja momendil on neil selleks võimalus olemas.
Kui neile ei meeldi, siis nad ju siin pulli ei tee.

See selleks.

Mis naistuttavasse puutub, siis ega ma eriti ei taha, et ta teab, et ma siiani PIINLEN ning selle loo peale mõtlen.

Lihtsalt ei soovi talle seda kahjurõõmu valmistada ja piinlik on ka, et ma ei ole oma eluga mitte kuhugi jõudnud, vaid juba 13 aastat tammun ühe koha peal.

Samuti ei soovi, et naistuttav näeb, milline hale õnnetusehunnik ma siiani olen.
 
P. 17. november 2014, kl 01.02
sõbranna kindlasti teab, missugune õnnetusehunnik ma olen. ikkagi susivad ju südame kallal.
 
ole mureta 17. november 2014, kl 01.16
see naisamfiib, kes sul seal kunagi sõbranna aseainet täitis, arvab raudselt, et oled end kusagil monaco õukonnas sisse seadnud ja paarutad praegu punase ferrariga mööda rivierat. neid kirjutisi lugedes jäi sinust just selline mulje. justkui femme fatale, kelle peigmees plahvatas küll millegipärast lõhki nagu liialt täispuhutud õhupall ja kelle sõbrants lendas kah tekkinud tuulispasast kuhugi orbiidile, a kes on alati uueks samalaadseks pasas müttamise ürituseks valmis ja nõus iga kell sinna ka kõrvalseisjaid kaasama.
 
P. to ole mureta 17. november 2014, kl 06.16
Ma ei taha pasa sees mütata, ma ei tahtnud seda ka siis. Põhjus oli selles, et mul oli väga madal enesehinnang ja naistuttav kasutas selle osavalt ära.

Ma ei tahtnud jamasid, tahtsin peigmehega rahulikult elada, kuid naistuttav trügis vahele. Lasin sel sündida, ma ei julgenud talle vastu hakata, sest mind oli kasvatatud nii, et teisi naisi peab austama.

Uskusin, et teistel naistel on õigus, sest nad olid ilusamad ja targemad.
 
grigori 17. november 2014, kl 07.11
kle, raudselt olid ilusamad ja targemad, kes vaidleks. kuna sa siin kuuldel oled, siis kas naistele meeldivad meeste jalas rohkem stringilaadsed, et musklis kann kohe paistaks või selline pikemasääreline variant, mida saab aeglasemalt maha kiskuda?
 
P. to grigori 17. november 2014, kl 07.16
Asi pole üldse naljakas. Naistuttav kasutas mind alatult ära.

Meil oli ka ühine meestuttav, kelle juurde läksin ja kes 10 min karjus mu peale.

Olin shokis, siis naersin talle vastu, see ajas teda veel rohkem endast välja, ta karjus ja oli näost punane.
 
grigori 17. november 2014, kl 08.02
kle, mul kama, millisele meeskoorile sa keset proove sisse sõitsid. stringid siis või pikemasääreline variant?
 
no tore siis ju 17. november 2014, kl 08.09
No tore siis ju. Lugeda, kuidas sa unes nägid, et naerad. :) Kui teil oli ainult üks ühine meestuttav, siis pidi see küll sinu peigmees olema? Armas kallis inimene, kes polnud niigi palju väärt, et talle rasedusest ja abordist rääkida. Oi, vabandust, seda tegi see sinu madal enesehinnang, millest sa kuidagi üle ega ümber ei saa. :) Eriti lõbus, et sõbranna elab nüüd oma unelmate elu (sinu elu) ja mõtleks vaid, sinu arvelt kõik. Nagu selline muda võiks mingi unelma sünnitada. :)
 
P veelkord 17. november 2014, kl 08.35
Ja siis ta ikka saatis mu 40.a sünnipäevaks sõnumi kui pugeja ma olen ja mind ikka on nii kasvatatud, et teised naised on alati paremad ja mina pole midagi väärt. Ja nüüd ma muudkui piinlen ja mõtlen ja koogutan teiste ees ja siin räägin lõputult sest ootan, et keegi vastaks.
Tegelikkuses tahaks ma hirmsasti meest saada aga keegi mind ei taha ja kuskilt otsida meest ka ei oska. Kas keegi saaks mulle meest saata?
 
grigori 17. november 2014, kl 08.38
kle, notoresiisju, võtke ometi see kahepeale polt ja kaduge kuhugi kaugemale ära. ma siin terve öö võimlen, et teada saada, kas mu kanni kaunistavad stringid või bokserid ja mind ei huvita vinguva eide hala mingi eilse tropi tegematajätmiste kohta.
 
grigori 17. november 2014, kl 08.43
P veelkord, kirjuta jõuluvanale, krt. kui tal sulle momendil midagi mehelaadset saata pole, siis saad vähemalt rääbaka päkapiku. vaesel ajal asi seegi.
 
no tore siis ju 17. november 2014, kl 08.50
grigori Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kle, notoresiisju, võtke ometi see kahepeale polt
> ja kaduge kuhugi kaugemale ära. ma siin terve öö v
> õimlen, et teada saada, kas mu kanni kaunistavad s
> tringid või bokserid ja mind ei huvita vinguva eid
> e hala mingi eilse tropi tegematajätmiste kohta.

Vähem möla, pikem samm! Võta oma ihukate ära siis, kui küsimus stringidest ja bokseritest ületab sinu intelligentsi võimsuse!
 
no tore siis ju 17. november 2014, kl 08.51
grigori Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> P veelkord, kirjuta jõuluvanale, krt. kui tal sull
> e momendil midagi mehelaadset saata pole, siis saa
> d vähemalt rääbaka päkapiku. vaesel ajal asi seegi
> .

Saad sa aru, Pee tahab jõuluvanalt tellida naise, sõbranne, mitte rääbaka päkapiku - mehed olla igavad! :)
 
grigori 17. november 2014, kl 09.08
kohviga olete liialdanud või, et juba hüsteeriliseks kipute. millise variandi ma enne paljakskiskumist jalga siis ajan, stringid või bokserid? pee võib tellima jäädagi, see, mis talle korstnast alla kukutatakse võib olla nii päkapikk, troll kui elf. võtku kingitus ilma virinata vastu, muidu saab järgmiseks aastaks ülemiste vanakese või kingpoole. maksku siis nende vanade peerude pansionikulud.
 
no tore siis ju 17. november 2014, kl 09.11
no tore siis ju. Pane pantaloonid. :)
 
grigori 17. november 2014, kl 09.37
mis pagana pantalone? nii juhtub kui vähe raamatuid loetud ja teatrist kaugel kaarel eemal käidud. täiesti juhm rahvas siin koos. kas peaks veel pildi oma kannist lisama, et lõpuks teada saada, kas stringid sobivad või mitte?
 
no tore siis ju 17. november 2014, kl 09.44
Keda su kann huvitama peaks ... Pane siuke
http://andrewsfabuloustravelguide.files.wordpress.com/2011/07/100_0729.jpg
 
P . 17. november 2014, kl 10.07
Ma muudkui mõtlen ja mõtlen selle peale.
13.a mõtlen ja üle ei saa.
Andke nõu?
 
Jeena 17. november 2014, kl 10.20
Saad selle, mille oled ära teeninud!
Nii, nagu siinsed osatavad kommentaarid on praeguseks paslikud, oli ka sõbrannapoolne mõnitamine seda.
Kaua sa ikka üritad, kui sellest mingit tolku pole. P oli, on ja jääb enda mustrisse, ükskõik, kuidas ka ei üritataks teda sealt välja sikutada.
Kannatus katkeb ka kõige kannatlikumal. Tõsi, väärikamad meie seast lihtsalt loobuvad, loobuvad kirjutamisest, loobuvad üritamisest. Eriti väärikad ja tugevad ei ava enam seda teematki.
Tavalised normaalsed inimesed hakkavad aga osatama, muutuvad nii-öelda õelakski, sest see on ikka üle mõistuse, kui järjekindlalt P siin edasi tegutseb.
Oleks P-l tsipakenegi väärikust, jätaks ta ise järele. Üldinimliku arusaamiseni ei taha ta nagunii kunagi jõuda.
 
nõu 17. november 2014, kl 10.23
13 aastat on igavikus piisk, mõtle veel 130 aastat ja siis tule ja ütle, mida öelda tahtsid. arvata võib, et siis sa hoopis vaikid.
konfutsius.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!