Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 18. november 2014, kl 19.57
nüüd saan aru küll, et ega ma enam nii loll polegi. ikka tänu sõbrannale ju.

ses mõttes olen talle tänulik küll.

Kirjade kirjutamine negatiivselt on täiesti keeruline.
kas kellegi veel on tuju null, et kas see on samasugune null kui minul?
et kas on samasugune üleelamine, mis selle null- tuju nagu tekitas.
 
To.....P 18. november 2014, kl 21.53
Minu psühholoogilise poolega on kõik okei ja nii kaua teades Sind oskan ma ka eristada, kas kirjutasid sina v võlts P.
Tead Sa oled ikka haige inimene.... ära valesti aru saa, aga sul pole veel hilja oma elu elamisväärseks muuta.
Kas saad aru, me kõik oleme mingil määral hingeliselt riivata saanud.
Pille ma küsisin su käest midagi, aga sa ikka ei vastanud, MIKS???

Palun vasta mu küsimusele ka lõpuks ja ma palusin sul veel mitte oma tragöödiat enam korrata kuid sa ikka tegid ja teed seda edasi!!!

Jäta meelde ka see, et kõik HALB, mis on juhtunud SINUGA on selles süüdi SINU KALLIS EMA ja tema rumal kasvatus,..... Palun ära süüdista enam oma sõbrannat, kuna selliseid inimesi nagu oli su sõbranna on pea igas seltskonnas!!!
 
P. 18. november 2014, kl 22.59
Mu viimane komm täna oli 13.53.

Helenavanje
Sa vastasid kellegi teise kommile, aga sul ilmselt ükskõik, kes kirjutas.

Issand
Kui peigmees oleks selle naisega jalga lasnud, siis mul ei oleks ju üldse mitte mingit põhjust teda taga nutta.

Muide nad oleksid väga koomiline paar. Peigmees üsna lühike ja sale, naistuttav 1.90 pikk ja suure kondiga.

Naistuttav armastus on norrakas ning ta küll mu peigmees ei olnud.
Ma ei ole selle norrakaga isegi mitte rääkinud, me ei sobi omavahel.

Täpselt nagu naistuttav ei sobinud mu peigmehega.

To ...P
Kui sa näed kelleski mingit viga, sa ju EI LÄHE SEDA ÄRA KASUTAMA.

Naistuttaval olid oma nõrkused, oma mured.
Mul ei tulnud selline mõtegi pähe seda ära kasutada.

Me olime kaks tõrjutut, keda teised naised omaks ei võtnud.
Me olime ühes paadis, oleksime just pidanud kokku hoidma, teineteisele toeks olema.

Suur vahe on mu emaga.

EMA SOOVIS MULLE TEADLIKULT HEAD. Enda arust ta kaitses mind, ta uskus, et nii on vaja.
Emal olid põhjendamatud foobiad, ta ei osanud teisiti.

NAISTUTTAV AGA SOOVIS MULLE TEADLIKULT HALBA.
Kuidas ma saan mitte süüdistada inimest, kes meelega teeb halba ?????????????
 
Qq 18. november 2014, kl 23.12
Ja sõbranna tegi ka head, su peikale, kes sai normaalse naise, ja lapsele, kes ei pidanud vaevlema.
 
jah, heategusid ju küll tehtud 18. november 2014, kl 23.18
jah, heategusid ju Peele küll tehtud, mis ta veel nüüd siis tahab?
P kirjutab: NAISTUTTAV AGA SOOVIS MULLE TEADLIKULT HALBA.
Kuidas ma saan mitte süüdistada inimest, kes meelega teeb halba ?????????????
----------
- kus sa tead, mida ta mõtles ja ehk tõesti oligi parim lahendus sinusugusele mitte paljuneda.
 
P. eelmisele 19. november 2014, kl 00.17
Joodiku ja asotsiaalse soovitas see naine mul paljuneda küll.

Muide olin kõigest 25, kui naistuttav käis mulle peale, et paksu joodikuga elama hakkaksin, kes mulle üldse ei meeldinud ning kelle vangidest sõbrad mulle hirmu peale ajasid.

Näiteks olin sel meesterahval külas, kui tema vangist tulnud sõber hakkas minult nõudma, et näita oma kott ette. Täitsa õudne oli.
Õnneks sain sealt jooksu.

Siis oli veel üks, kes küll ei olnud joodik, aga 20 aastat vanem, sellega ka naistuttav soovitas pere luua.

Ühesõnaga käskis tal mul pere luua sellistega, kes TALLE ENDALE ÜLDSE EI MEELDINUD.

Kui peigmees ei oleks talle ka üldse meeldinud, siis oleks samuti öelnud: HOIA KINNI, ära lase käest, jääd vanatüdrukuks.
Nii ta mulle on mitu korda öelnud.

Ei olnud naistuttaval selle vastu midagi, et mul lapsed, aga LAPSED PIDID OLEMA TEMA ARUST NÕMEDA MEHEGA.

----
Nii totter on lugeda, kuidas arvatakse, et armukadedal aferistil on head kavatsused.

Kui see naine minust natukenegi oleks hoolinud, oleks ta igal juhul toetanud võimalust luua pere nii hea mehega.
 
P. to Jah, heategusid ju küll tehtud 19. november 2014, kl 00.24
Kirjutan lisaks eelmisele kommile.

Muide enne peigmeest oli mul kaks aborti ning siis oli naistuttaval täiesti ükskõik, kas sünnitan või ei.

Ütlesin siis naistuttavale, et olen rase ja ta ei öelnud mitte midagi.

Sest siis lapse isa talle EI meeldinud ning muide selle mehega ma ei oleks hakanud koos elama, meil ei olnud sellist suhet.

Oh, jälle pean kõike üle kordama. Olen sellest juba kirjutanud küll.

Asi oli ainult peigmehes, mitte kelleski muus.
Tunnen ennast juba korrutava papagoina.
 
P. veel to Jah, heategusid ju küll tehtud 19. november 2014, kl 00.43
Kirjutan 3-nda kommi ka.
Nii parem lugeda.

Ütle nüüd tõsiselt, kas sa oled loll või mängid ?

Ma ei usu, et sa aru ei saa.

Kui ikka pead kedagi viimaseks nõmedikuks, kes kohe mitte kuskile ei kõlba ja sina ise oled enda arust palju parem, siis ajab marru küll, kui see viimane ullike sai kena peigmehe ja sina väärt ingel ei saanud.

Väärt mehi on vähe. Enamus mehi peetakse ju keskpäraseks või alla selle.
Just see vihastaski naistuttavat veel eriti, et kuidas küll minusugune hea mehe sai.

Pealegi naistuttav EI teadnud ette, et ta üldse endale armastatu leiab, oli ta ju nii palju aastaid tulutult otsinud.

Olen kindel, et saad kõigest väga hästi aru.
Aga teed näo, et ei saa, sest palju neid naisi üldse on, kes tunnistavad, et naine võib olla tema arust viletsama naise peale armukade.

Mõistan ka sinu kommi psühholoogilisi tagamaid.
 
suurim manipulaator 19. november 2014, kl 02.32
Enamus siin soovib, et P ometi rahule jääks ja ei tuhniks enam minevikus. Mõni üksik tahab ka, et ta siin ikka jätkaks, et saaks ta totra enesekordamise üle irvitada.
P väidab, et keegi ei saa aru ta seisundist, mis sunnib teda minevikule mõtlema. Ei, P, sa eksid. Mitte ükski sisendamine, kasvatus vm ei tekita olukorda, millest hea tahtmise korral üle ei saaks. Ja kui tõesti ei saa üle, siis on see meditsiinile probleem.
Kui sa väidad, et su aju on ema ja sõbranna poolt untsu keeratud, ja see tõesti nii on, siis on see meditsiiniline probleem. Kui aga leiad, et meditsiinilist probleemi pole ning ravi ka tarvis pole, siis oledki suurim manipulaator, kes oma mõistmatuse ja enesekordustega õhutab inimesi sulle kirjutama.
Meile (julgen enamuse nimel kirjutada) ei lähe absoluutselt enam korda see, mis kunagi oli. See on lihtsalt taust sellele, milliseks oled praeguseks kujunenud. Meile läheb korda praegune P. Praeguselt P-lt ootame, et ta lõpetaks minevikust kirjutamise ja hakkaks rääkima teistel teemadel, praegu aktuaalsetel teemadel.
Mis vahet seal on, kuidas täpselt kõik oli? See ei ole üldse mitte tähtis, ei ole ENAM tähtis. Iga uus P kirjutis, mis veelgi püüdlikumalt püüab olnut selgitada, mõjub manipulatsioonina ja ärritavalt, mis sunnib aina uuesti kirjutama, kui nõme on mineviku külge klammerduda.
Sa, P, näed manipulatsiooni ka ainult minevikus, aga millega sa siin praegu ise tegeled? Sunnid inimesi ennast lugema ja vastama. Saa ometi aru, et me tahame su probleemile ükskord ometi juba lahendust ja ainsaks lahenuseks on see, kui sa jätad mineviku rahule ning hakkad muudest asjadest kirjutama.
Kuna sa oled juba nii suur virtuaalne tuttav, siis sulle vastataks ja sinuga suheldaks siin küll, suvalistel teemadel. Nii nõme on lugeda, et sa ei saa naisi, et ükski naine ei taha sinuga suhelda. Küll suheldaks, mõtlen siin virtuaalses keskkonnas, kui vaid saaks. Ainuke pidur siiani oled sa ise olnud, tuues pidevalt vestlusesse mineviku varjud. Miks küll ei taha sa normaalselt suhelda? Miks iga muu teema suhtes nii kidakeelne oled? Kas sul pole siis ühtegi mõtet tänaste sündmuste kohta, kas sind siis tõesti mitte miski muu ei huvita?
Anna meile natukenegi rahulolutunnet ja näita, et suudad ka muudest teemadest huvituda. Usu, sa ei kaotaks oma "publikut", kui minevikust enam ei kirjutaks. Tõsi ta on, et juba sõna /sõbranna/ lugemine on kui punane rätik härjale ehk suurepärane manipulatsiooni vahend, mis sunnib sulle kirjutama, sind mõistusele tooma. Aga sulle kirjutataks ka siis, kui teemad on teised, kusjuures teiste teemade puhul oleks kirjutajad rahulikumad ja kenamad su suhtes.
 
P. to Jah, heategusid on küll tehtud ja Manipulaator 19. november 2014, kl 02.56
Jah, heategusid küll tehtud

Kirjutan sulle 4-nda kommi juba.

Kui sinu meelest naistuttav oli nii hea ja hoolitses ka laste pärast, siis TAL OLEKS PIDANUD JUST HEA MEEL OLEMA, et mul nüüd hea mees, kes aitab alaväärsusest lahti saada ja enesehinnangut tõsta ja et mu elu korda saab.

Just nimelt oleks naistuttav rõõmu tundma, et mu kõrval on armastav asjalik mees ning igati toetama sellisega pere loomist.

Mitte selliseid mulle kaela määrima, kes tema arust kuhugi ei kõlvanud.

Manipulaator

Parim meditsiiniline ravi oleks olnud armastav perekond, hooliv mees ja temaga lapsed.

Kui mul oleks vaid õnnestunud hiljem selline õnn saavutada, parimat meditsiinilise probleemi lahendust ei ole.

Kuidas sunnin lugema ? Olen tigedaid kirjutajaid palunud mitte seda teemat avada.

Elan ebaõiglaselt halvustavaid komme raskelt üle. Osad kommid teevad tõsiselt haiget.
 
P. 19. november 2014, kl 04.06
ega ma aru ei saagi, mis on ebaõiglane halvustav komm. kirjutajad soovivad ju parimat, ma lihtsalt ise mõtlen nii.
ja see on meditsiiniline probleem, aga ma ei taha arsti poole pöörduda. Kardan.
 
P. 19. november 2014, kl 04.21
miks nad minust aru küll ei saa.
Kordan veelkord kommijatele:
Ütle nüüd tõsiselt, kas sa oled loll või mängid ?

Ma ei usu, et sa aru ei saa.

Mina ka ise aru ei saa, millest peaks aru saama, ma olen juba 13 aastat mõelnud.

ja kuidas lolli mängitakse? küll mina olen mõelnud.
ja siis veel susivad hinge kallal.
 
P. 19. november 2014, kl 04.43
mina aru ei saa, millest siinsed lugejad aru peaksid saama. Juba mitme aasta jooksul.

kas keegi seletaks seda mulle?
 
P. veel 5s komm 19. november 2014, kl 05.48
Dasti itsa buum basti, itsa buum, buum. Na dasti itsa buum basti itsa duum buu. Na mister lova lova oouuu, na mister lova lova aaaaauuuuuuu
 
no tore siis ju 19. november 2014, kl 07.57
no tore siis ju. Saaaaaaaaviiiiii!
 
issand 19. november 2014, kl 13.24
seda et sõbranna mees on norrakas seda räägid sa ju ainult ise meile,päriselt keegi seda ei tea ,sinu sõnad ainult ,sõbrantsi ju pole siin enda eest rääkimas.Kui ta käskis sul sellelt mehelt lapse hävitada ja peika endale kaapis ja temaga ise lapsed sai,minupärast või norra kolis ,usu nii mõnigi ei suudaks seda andestada ja siis ma saaks su kibestumusest aru .Mis vahet sel on kui pikk või lai on keegi ,voodis on kõik ühepikkused.
 
P. to Manipulaator ja Jah, heategusid 19. november 2014, kl 13.31
Manipulaator
Öösel sai 4 pikka kommi kirjutatud.

Lisan veel seda, et ka õelate kommide autorid ei taha, et ma kirjutamise lõpetaks.
Vaata, ebaõiglane õelutsemine teeb haiget, tekitab närvipinge, TEEB ASJA VEEL HULLEMAKS.

Kirjutan ju siin, et kergemaks läheb, aga osad kommid teevad asja veel hullemaks, kui enne kirjutamist oli.

Näiteks olen palju kirjutanud, et naistuttav armukadedusest / kadedusest ajas meid lahku.

Peaks ju tugeva arengupeetusega olema, kui nii elementaarsest asjast aru ei saa.

Aga ikka ilmub välja mõni õelutseja, kes jälle kordab, et naistuttav ei tahtnud, et sa lapsi saaks.

Kas siis ainult kavalad aferistid tohivad lapsi saada ??????
Miks te siis nii hullult kisate, et aferist jälle tõmbas rahval p... lohku, nagu vanem nii ka laps ????????????????

Kui leiate, et ainult aferistidel on õigus lapsi saada, miks siis internet on juba paar nädalat kisa täis, et rahvas ei salli petjaid, rahvas ihkab õiglust, rahvas hindab AUSAID, ÕIGLASI inimesi.

Pidevalt väänatakse juttu.
Nii kuidas parajasti kasulikum on.

Vahel on mõnus ullikesele pada ajada, teda õrritada.

Aga kui naistuttava - sugune aferist haneks tõmbab, on susijal kisa ja hala lahti, et aferist teku kõik heaks, küll talle endale tuleb tagasi.

Masendav, kuidas inimesed räägivad kord üht juttu, siis RISTI VASTUPIDIST, nii kuidas parasjagu kasulik ja tuju on.

Kui tuju ullikest õrritada, siis seda meelega tehakse.
 
P. to Manipulaator ja Issand 19. november 2014, kl 13.47
Pean ikka veel korra kirjutama.

Õelutsemine toob mõistusele ? Nalja teed või ?
Õelutsemine teeb just haiget, TEEB ASJA VEEL HULLEMAKS.

18.nov 23.18 komm on sulaselge õelutsemine.

Ei usu iial, et kirjutaja aru ei saa, et naine võib olla armukade, kui temast viletsam leiab õnne, aga tema väärt ingel ei leia, kuigi on nii kaua otsinud.

Issand
Kui peigmees oleks naistuttava minu vastu vahetanud, siis ta ju järelikult ei tahtnud mind ja mul ei oleks ju põhjust teda taga nutta.

Appi, kuidas sa sellest aru ei saa.

Uue pruudiga tekkis peigmehel suhe, kui me olime juba lahus.

Tead, mida naistuttav siin räägiks.
Nimelt seda, et tal oli hirmus hea meel, kui mul peigmees tekkis ja ta toetas meie suhet igati.

Kui küsisin, miks siis meid lahku ajas.
Siis vastas, et talle meie suhe väga meeldis, aga mina tahtsin lahku minna ja tema TULI MULLE APPI - kujutad ette.

Minu pool passis ka ainult sellepärast, et mina tahtsin - üle mõistuse umbluu !!!!!!!!!

Sellist soga rääkis mulle hiljem ihhiii, ehhheeee saatel.
 
kliinik 19. november 2014, kl 13.49
MINE RAVILE, P, JA KIIREMAS KORRAS!!
 
P. to Kliinik 19. november 2014, kl 14.00
Kas kuskil on siis selline kliinik, kus saab ennast teha 15 - 25 aastat nooremaks ja elu otsast peale alustada ilma kadeda naistuttavata, ilma kompleksideta, ilma süütunneteta ?
 
Reena 19. november 2014, kl 14.03
Kui sa ravile ei taha minna siis vähemalt pane oma suu kinni!
 
P. to Reena 19. november 2014, kl 14.10
Aferistid võivad ohvritega teha siis mida iganes, aga ohver sellest rääkida ei tohi ?

Järelikult siis ei tohi ei vägistamise, ei füüsilise vägivalla ohvrid rääkida, peavad suu kinni hoidma.

Perevägivalla all kannatavad naised ka peavad siis suu kinni hoidma ?

Ära ütle, et vaimne vägivald või inimese endale kahju tegema meelitamine / mõjutamine on midagi muud. Ei ole.

Vaimne vägivald on kohati palju hullem.
 
issand 19. november 2014, kl 14.23
selles see asi ongi ,ta ei tahtnud sind ta tahtis su sõbrantsi,tsallalaaa,võid rääkida mida iganes,king pigistab ikka sealt ,sulle ei mahu pähe kuidas ta sai teda tahta, too oli ju niiiii kole,käskis sul abordi teha ja siis vedas mehe minema,ise ju räägid kadedusest siin,oligi ju kade ,ajas peika su juurest minema ja nii sai ta endale,kõlab loogiliselt.Muidugi sa nutad ju teda taga,sina temaga ju peret ei saanud,kole sõbranna sai ,sina kuulasid sõna, tegid abordi ning siis sõbrants irvitas. Ma ka nutaks ehk kui ikka nii hea mees oli ja sõbrants mu mehe minema vedas.
 
no tore siis ju 19. november 2014, kl 14.52
P. to Reena Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aferistid võivad ohvritega teha siis mida ig
> anes, aga ohver sellest rääkida ei tohi ?

Sa võid teha endaga, mida iganes. :) Sõbranna sidus sind günekoloogitooli külge kinni ja ähvardas arsti relvaga, et see sulle abordi teeks?

> Järelikult siis ei tohi ei vägistamise,
> ei füüsilise vägivalla ohvrid rääkida, peava
> d suu kinni hoidma.

Sinu kuradi mured pole võrreldavad vägistamise, füüsilise ega perevägivallaga.

> Ära ütle, et vaimne vägivald v
> õi inimese endale kahju tegema meelitamine /
> mõjutamine on midagi muud. Ei ole.

See on heal juhul manipuleerimine ja täiskasvanud teovõimlise inimsena on sul võimalus sellele piir panna.

> Vai
> mne vägivald on kohati palju hullem.

Oi, ära räägi, see teema siin on ehe näide. Saaaaaaviiiii!
 
Reena 19. november 2014, kl 14.57
See sinu luulutamine on sinu arust võrdeline vägistamise ja ja vägivallaga? Sel juhul sa varjad veel topelt ravi ja ilmselgelt kinnises asutuses.

Millal sa hakkad aru saama, et see sinu jauramine siin ja see sinu mure ja teema pole mitte mingit suur probleem ega üldse mitte mingi eludraama.

Kuna sa aga sellest aru ei saa, siis terroriseerid sa meid siin oma teemaga ja VOT SEE ON VAIMNE VÄGIVALD!
 
P. to Reena 19. november 2014, kl 15.50
Sinu arust siis vaimne vägivald ei olegi vägivald.

Muide sõnadega saab palju valusamini haiget teha.
Füüsilise valu unustad, aga hingevalust vahel ei suudagi üle saada.

Sõnadel on meeletu jõud.

Ju ei ole sulle kellelgi õnnetunud sõnadega niimoodi haiget teha, kui sa sellest aru ei saa.

Keksida ja ninatarka mängida ei ole sul vaja.
 
K 19. november 2014, kl 16.28
See sinu targutamine ja vanainimeselik kõnemaneer meenutab mu 80a vanatädi.
46a ei saa nii tädilike väljendite ja jutuga olla ...
Kui vana sa, P, tegelikult oled?
Samas jätad sa ka naiivse teismelise mulje!?
 
L 19. november 2014, kl 16.30
Eks see ole loogiline ka, Pee ongi ju väljaarenemata inimene ja seega lapsik, samas on ta end sisuliselt muldvanaks kuulutanud ehk ühe jalaga hauas juba.
 
K 19. november 2014, kl 16.43
P, aga ausalt kohe - kuidas ja mis valemiga saaks sulle sisse süstida natuke irooniat, ülbust, paksemat nahka, veidigi huumorimeelt, oskust enda üle naerda ... mingeid "torkeid" vestluskaaslastele (mõtlen foorumis), mitte seda pidevat enda väljavabandamist ja lõputult selgitusi ...

Pea meeles, et nagu enesekaitsele asud, kohe rünnatakse - kas ikka lõpuks meelde ei jää?
 
issand 19. november 2014, kl 16.46
ah et see kui keegi sind vigaseks peksab selle unustad ruttu ära ,ennem, kui selle et keegi sulle sada aastat tagasi sitasti ütles ,loomulikult:D ja panete tähele et mu vahepeal öeldut P väldib
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!